X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS- kumu się udało?
Odpowiedz

PCOS- kumu się udało?

Oceń ten wątek:
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:12

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie :)

    Z dupkiem :P

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:12

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy masz dokładnie?

    Nie może być inaczej :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:12

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze trochę czasu ;)

    Bądź dobrej myśli!!! ♥

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem niusia,niestety moge sie tylko ludzic ze zaniedlugo @ mi sie pojawi I bedziemy swietowac. hahaha

    ale zobaczcie jaki to paradox cieszyc sie z pojawienia sie @,
    niestety czasem tak bywa.

    a slyszalyscie moze o kobietach ktore byly w ciazy a o tym niewiedzialy?
    ja sie strasznie tego boje.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella trzymam kciuki za wtorek napewno bedzie dobrze...

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    violijka wrote:
    wiem niusia,niestety moge sie tylko ludzic ze zaniedlugo @ mi sie pojawi I bedziemy swietowac. hahaha

    ale zobaczcie jaki to paradox cieszyc sie z pojawienia sie @,
    niestety czasem tak bywa.

    a slyszalyscie moze o kobietach ktore byly w ciazy a o tym niewiedzialy?
    ja sie strasznie tego boje.


    No czasem tak nachodzi, że człowiek się cieszy z tego :P

    A testu nie robiłas?

    Ja mam żywy przykład chodzący! Moją siostrę własnie z pcos :)
    Nie miała @ to się nie przejmowała bo często tak było że b. długo nie miała. W końcu na siłę mam jej kazała zrobić test (bo ona coś podejrzewała) i wyszły II !!!!
    A najlepsze w tym było to, że jak poszła do gina to się okazało, że 5 miesiąc!!! :D

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez slyszalam o takich przypadkach.tylko dziewczyny rodzily I niewiedzialy ze rodza.
    ja robilam test oczywiscie ale 1 krecha jak nic wyszla,tylko co mi niedaje spokoju to to ze jak mialam stymulacje clo I dostalam zastrzyk hcg w dawce 10000 jednostek to z ciekawosci zrobilam tes 2 dni puzniej I wyszedl negatywnie.zdebialam bo naczytalam sie ze nawet gdyby udalo mi sie zajsc w ciaze to dla wiarygodnego wyniku musze poczekac minimum 2-3 tygodni,a tu po 2 dniach ani sladu hormone ciazy,dziwne nie?

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź takie rzeczy to mi się wydaje, że tylko na tlc w "ciąża z zaskoczenia" :P

    Powiem Ci szczerze, że nie mam pojęcia czemu tak ..?..
    Jakoś szybko ten hormon został 'wypłukany'... Trzeba się gin zapytać, aj Ci niestety nie podpowiem :/
    Sama mam duże braki w tej wiedzy jak widzisz ;)

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ale moja ciotka myslala ze ma menopause I nawet ciazy nie podejzewala a jak dostala buli to myslala ze to wyrostek,ale moze masz racje ze do porodu to tylko na tlc.
    ale jednak twoja siostra w 5 miesiacu... niezle musiala byc w niezlym szoku I krucej czekala na dzidzie.
    ja to podejzewam ze moj organism poprostu nietoleruje tego hormone I dlatego go tak wydala.
    musze poszukac jakiegos forum gdzie mozna z ginekologiem pogadac I sie dowiem a potem sie z wami tym podziele.chociaz niezdziwilabym sie jakby lekarz powiedzial ze to jakis enewement...

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź już nie przesadzaj ;) Przceiż dziewczyny różne mają przypadłości :) Najlepiej byłoby Ci pójść do gina ale w Twojej sytuacji to diabelnie trudne...:/

    W szoku była totalnym! A jak się cieszyli! Lekarz jej powiedział, że to nie możliwe, że będzie miała dzieci, a juz że na pewno nie naturalnie! A tu masz :)

    Raczej mi się nie wydaje, że ktoś laduje na ip i się okazuje że rodzi :D

  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 31 lipca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja prawdę mówiąc nie usłyszałam jednoznacznie diagnozy PCOS, po ponad pół roku bujałam się po "specjalistach" na NFZ którzy nawet nie potrafią zlecić właściwych badań ani zorientować się w usg.
    Po trafieniu na bardziej kumatego okazało się, że są torbiele na jajnikach, za dużo testosteronu, prolaktyny, insuliny, owłosienia, los dał mi to wszystko zupełnie za darmo :)
    Teraz właśnie jest mój pierwszy cykl stymulowany Clo, wydaje mi się , że coś na wykresie zaskoczyło. Wcześniej okres przychodził kiedy chciał, a owulacji to w ogóle nie było mowy. Oprócz Clo mam jeszcze Duphaston, Metformine i ten Inofolic (w internecie jest o połowę tańszy niż w aptekach).
    Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy mogły pochwalić się dwoma kreseczkami :)

    Angelabd lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaMuminek wrote:
    Hej dziewczyny :) Ja prawdę mówiąc nie usłyszałam jednoznacznie diagnozy PCOS, po ponad pół roku bujałam się po "specjalistach" na NFZ którzy nawet nie potrafią zlecić właściwych badań ani zorientować się w usg.
    Po trafieniu na bardziej kumatego okazało się, że są torbiele na jajnikach, za dużo testosteronu, prolaktyny, insuliny, owłosienia, los dał mi to wszystko zupełnie za darmo :)
    Teraz właśnie jest mój pierwszy cykl stymulowany Clo, wydaje mi się , że coś na wykresie zaskoczyło. Wcześniej okres przychodził kiedy chciał, a owulacji to w ogóle nie było mowy. Oprócz Clo mam jeszcze Duphaston, Metformine i ten Inofolic (w internecie jest o połowę tańszy niż w aptekach).
    Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy mogły pochwalić się dwoma kreseczkami :)


    trzymam kciuki :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 31 lipca 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:12

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaMuminek wrote:
    Hej dziewczyny :) Ja prawdę mówiąc nie usłyszałam jednoznacznie diagnozy PCOS, po ponad pół roku bujałam się po "specjalistach" na NFZ którzy nawet nie potrafią zlecić właściwych badań ani zorientować się w usg.
    Po trafieniu na bardziej kumatego okazało się, że są torbiele na jajnikach, za dużo testosteronu, prolaktyny, insuliny, owłosienia, los dał mi to wszystko zupełnie za darmo :)
    Teraz właśnie jest mój pierwszy cykl stymulowany Clo, wydaje mi się , że coś na wykresie zaskoczyło. Wcześniej okres przychodził kiedy chciał, a owulacji to w ogóle nie było mowy. Oprócz Clo mam jeszcze Duphaston, Metformine i ten Inofolic (w internecie jest o połowę tańszy niż w aptekach).
    Mam nadzieję, że niedługo wszystkie będziemy mogły pochwalić się dwoma kreseczkami :)

    Znowu powtarza się sytuacja z lekarzami na nfz... :/

    Kurcze! Powiem Ci, że ładny ten Twój wykresik ;)
    Jak się czujesz na stymulacji??
    Bella93 wrote:
    Szukałam dzisiaj sandałków (moje ulubione i zarazem jedyne eleganckie zostawiłam w Gdańsku, mieli mi je wysłać, ale nie idzie się dodzwonić) spędziłam 4h w centrum handlowym i nic nie znalazłam;/

    Norma... Jak chcesz coś kupic to nigdy nic nie ma w sklepach :/ A teraz jeszcze koniec sezonu to takie ostatki do wyboru....

  • MagdaMuminek Przyjaciółka
    Postów: 77 26

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Kurcze! Powiem Ci, że ładny ten Twój wykresik ;)
    Jak się czujesz na stymulacji??
    Całkiem nieźle, podczas brania Clo popołudniami miałam niewielkie uderzenia gorąca i zawroty głowy, ale trwało to jakąś 1-2 godzinki i było ok.
    Aż sama jestem zdziwiona takim wykresem, zawsze moje wyglądały jak jeden wielki, niekończący się zygzak :) Tylko w tym miesiącu nie było monitoringu, a w sumie to mój pierwszy z tymi lekami...
    Chyba wszystkie jesteśmy w podobnym wieku :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:12

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaMuminek wrote:
    Całkiem nieźle, podczas brania Clo popołudniami miałam niewielkie uderzenia gorąca i zawroty głowy, ale trwało to jakąś 1-2 godzinki i było ok.
    Aż sama jestem zdziwiona takim wykresem, zawsze moje wyglądały jak jeden wielki, niekończący się zygzak :) Tylko w tym miesiącu nie było monitoringu, a w sumie to mój pierwszy z tymi lekami...
    Chyba wszystkie jesteśmy w podobnym wieku :)

    To ile masz lat? :P

    No to fajnie! Zbieram opinię o clo :) Bo chcąc nie chcąc szykuję na niego......

    Zerknij na mój :) Widzisz podobieństwa? :D

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ