X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS- kumu się udało?
Odpowiedz

PCOS- kumu się udało?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno przeciwieństwa się przyciągają więc się sprawdziło :D

    Mój też tak lubi sobie tłusto podjeść, przede wszystkim mógłby codziennie jeść schabowe :P A o zupie to najlepiej mu nie wspominać bo nawet nie chce słyszeć :P

    My też na wsi mieszkamy ale w tym roku żadnych grządek nie robiłam ze względu na brak czasu to i nie mam swoich warzywek :/

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie się jeszcze nie znam na uprawie ogródka :) Tesciowa się tym zajmuje i czasem mnie przyucza bo jak to mówi ze jak jej zabraknie SIL to ktoś musi to przejąc :) poza tym ja nie wiem za co mam się wziąć jak mam czas wolny a co dopiero grządki uprawiać :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze lubiłam uprawiać warzywka ale do tego trzeba czasu a teraz pracuje po 9h. Wracam do domu ok. 17,30 także też nie wiem w co najpierw ręce włożyć :P

    Grządki to jest prosta sprawa ;) Tylko trzeba pamiętać o plewieniu hehhe :P

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kwiatki w ogóle nie chcą rosnąc :P
    Mama mi nawet kazała do nich gadać ale nie pomaga :D Mam tylko kilka wybitne zatwardziałych sztuk, które jeszcze żyją :P

    Ale fajnie je się później marcheweczkę z domowego ogródka bez konserwantów i innych pestycydów ;)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Storczyk to w ogóle specyficzny kwiatek więc nie masz sie co sugerować ;)

    Zawsze jakieś zioła np. koperek pietruszkę, można trzymac w doniczce :)

  • Maluszek22 Autorytet
    Postów: 604 220

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala prosba moglybyscie polubic moj profil na FB

    https://www.facebook.com/cudazwlosow

    bede wdzieczna z gory dziekuje

    a20f1c997fa3de01b8ab63e1d87947c9.png

    Bardzo zapraszam do zagladniecia i polubienia ;-)
    https://www.facebook.com/cudazwlosow
    Z gory dziekuje
  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kwiaty się tez nie trzymają tylko mój Piotrek ma do nich rękę.
    Zupełnie inny smak warzyw jak się samemu uprawia. Ja zaraz muszę lecieć po kilka do zupki. Mam dziś zamiar ugotować ala gulaszowa :) gotowane kawałki Miesa tylko ze z kurczaka :) taka zupę jeszcze mój zje bo w środku jest mięso ale jak zawsze pewnie po narzeka bo to kurczak a nie świnka lub krówka :) Jakoś te zupy muszę urozmaicić bo tak jak Twój Niusia mój ma do nich długie zęby :)

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie :)

    Tylko u mnie jest jeszcze jeden problem, że mam problemy z żołądkiem i trawieniem niektórych pokarmów w związku z czym nie moge jeść np. zupy na wywarze mięsnym i tak o :/

    Mój jedynie zje rosół, pomidorówkę z kluskami i barszczyk czerwony ale taki do picia z no. krokietami ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ostatnio jak bazylia stała to zwiędła kilka razy, powstała, nawet kwiatki rozkwitły, ale już mi się znudziła i ją wyrzuciłam. Na balkonie mam lawendę:)

    No to już masz zaczątek :)
    Tylko tyle, że lawendy raczej do jedzenia nie dodasz :)

  • evelina Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 29 lipca 2014, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie Lubie takich smaków ale u mnie w pracy szef kuchni czasami lawende dodaje do marynaty. Nie pamiętam jakie to było mięso ale dodał odrobiny lawendy suszonej. Ponoc tez do jakiś sosów żeby złamać smak się dodaje. Ale jak juz pisalam wczesniej ja nie Lubie AZ tak mieszać smaków. Tak samo ja sosy i octu galwaniczne dla mnie to mogło by w ogole nie istnieć.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 29 lipca 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niucia ja nie mam @ juz od stycznia a w styczniu dostalam tylko dlatego ze wzielam jakies tabletki od lekarza na wywolanie.

    ja tam kocham kwiatki I mam ich naprawde duzo moj maz ich nieznosi I mowi ze robie z domu busz,ale ja mu odpowiadam ze skoro nie chce mi kupic psa to bede miec kwiatki bo z kims musze gadac jak siedze sama w domu:)mam tez pietruszke I papryczki chili,moj malzonek tez tak jak maz eveliny uwielbia miecho smarzone I ogromne ilosci ryzu, makaromu I ziemniakow,a do tego wszystko na ostro,nie wiem co by sie stalo gdyby zabraklo nam paprychki chili.Na dodatek jest chudy jakbym mu jesc niedawala,wiec chyba to prawda ze przeciwnosci sie przyciagaja.

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Nie przepadam za zupami.
    Niusia, tak jak evelina napisała, lawenda jest jadalna:)

    Że jest jadalna to ja wiem, tylko chodzi mi o to, że bardzo rzadko ją się dodaje do potraw :)
    Chyba, że ktoś lubi oczywiście takie smaki:P




    Violijka to ja bym na twoim miejscu już dawno u gina była!

    Ja mam psa i z nim gadam, może dlatego mi kwiatki nie rosną? ;)

    Faceci..:) Dobrze, że Twój jeszcze je ryż i makaron bo mój to tylko ziemniaki by jadł :P Szczupły nie jest ale gruby tez nie, a ja podobnie wyglądam :) Jesteśmy przeciwieństwami charakterowymi :P

  • violijka Ekspertka
    Postów: 274 61

    Wysłany: 29 lipca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam lawendy nie lubie,na sam zapach mnie mdli,
    Niusia chcetnie bym poszla do lekarza tyle tylko ze mieszkam w UK I niestety tutaj sie dlugo czeka na wizyty u lekarza,chociaz ostatniom mialam w czerwcu I pani doctor powiedziala ze sprobujemy z Metforminem,narazie 2 miesiace biore I nic,innych lekow niechca mi dawac poza antykoncepcyjnymi w sumie to niewiem dlaczego.I tak jak pisalam wczesniej czekam na usuniecie jajowodow,a pozniej to I tak bede do polskiej kliniki chodzic.A co do kwiatkow to sie nieprzejmoj masz psa:)

    58783feaec3e9132ab67a6f0b4667e63.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 29 lipca 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 14:11

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violijka no to rzeczywiście ciezka sprawa... To wychodzi na to, że do tej operacji nikt Ci @ nie wywoła?? Powiem Ci, że nie wiem co był zrobila na Twoim miejscu.... Samemu wywoływać/ nie wywoływać??

    Mój pies mieszka na dworze więc nie mam takiego problemu jak Ty Bella :) Jest duża, a z resztą nie lubi być w domu bo jej gorąco ;)
    Fasolka i kalafior dobra sprawa, mój mąż tez lubi :)

    Spoźnione smacznego ;)

    A ja wczoraj robiłam takie niby kluski śląskie nadziewane pasztetem. Skończyłam o 21, ale warto było :D

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ