Forum Starając się z pomocą medyczną PCOS u szczupłych kobiet
Odpowiedz

PCOS u szczupłych kobiet

Oceń ten wątek:
  • Girl25 Autorytet

Wysłany: 6 grudnia 2014, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam pytanie. Orientuje się ktoś jaka jest norma insulinowa przy staraniach o dzidzie? Ew na początku ciazy? mój wynik insuliny 13,7 uIU/ml norma 2,6-24,9.

Beti a jaki wynik mialas przy insuline na czczo?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2014, 11:50

[link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Hej. Mam pytanie. Orientuje się ktoś jaka jest norma insulinowa przy staraniach o dzidzie? Ew na początku ciazy? mój wynik insuliny 13,7 uIU/ml norma 2,6-24,9.

Beti a jaki wynik mialas przy insuline na czczo?

Ja miałam insuline 6,15 przy normie 2,6 do 24,9, wiec w normie

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego