X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Po transferze Maluszka
Odpowiedz

Po transferze Maluszka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • asiamar Autorytet
    Postów: 491 382

    Wysłany: 9 listopada 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety nici :/ wynika 0.26 czyli sikaniec nie kłamał ciąży brak. Nawet płakać mi się nie chciało bo wczoraj się wypłakałam.

    Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 9 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wspieramy❤️❤️❤️❤️

    asiamar lubi tę wiadomość

    74di4z174lr410ce.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 9 listopada 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    U mnie niestety nici :/ wynika 0.26 czyli sikaniec nie kłamał ciąży brak. Nawet płakać mi się nie chciało bo wczoraj się wypłakałam.
    ściskam mocno <3

    3jvz73sbpxjphhug.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ