Forum Starając się z pomocą medyczną Po transferze Maluszka
Odpowiedz

Po transferze Maluszka

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • asiamar Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2015, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety nici :/ wynika 0.26 czyli sikaniec nie kłamał ciąży brak. Nawet płakać mi się nie chciało bo wczoraj się wypłakałam.

Nadzieja umiera ostatnia... czekam na mój mały wielki cud.
    Gameta Rzgów <3 <3 <3. Jest cud ❤
  • Sanna Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2015, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana wspieramy❤️❤️❤️❤️

asiamar lubi tę wiadomość

74di4z174lr410ce.png
  • Lonia Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2015, 23:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiamar wrote:
    U mnie niestety nici :/ wynika 0.26 czyli sikaniec nie kłamał ciąży brak. Nawet płakać mi się nie chciało bo wczoraj się wypłakałam.
    ściskam mocno <3

3jvz73sbpxjphhug.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ