X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną pobranie komórek jajowych
Odpowiedz

pobranie komórek jajowych

Oceń ten wątek:
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tym nacieciu otoczki nic nie mowili.widzialam tylko taka opcje w cenniku, wstepnie byla mowa tylko o przechowaniu do 5 doby, uzyciu fertile chip. dzis embriolog wspomnial o embryo glue, ale lekarka na poczatku mowila ze to odrzucimy, ale jesli jutro powiedza ze cos sie dzieje to wezme to embryo glue.

    preg.png
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    o tym nacieciu otoczki nic nie mowili.widzialam tylko taka opcje w cenniku, wstepnie byla mowa tylko o przechowaniu do 5 doby, uzyciu fertile chip. dzis embriolog wspomnial o embryo glue, ale lekarka na poczatku mowila ze to odrzucimy, ale jesli jutro powiedza ze cos sie dzieje to wezme to embryo glue.[/QUOTE

    Co klinika to inaczej chyba dzialaja, oby tylko skutecznie dzialali:)

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby, chociaz embriolog nie byl zbytnio przekonany ze to sie moze udac. i mowil ze albo sam zadzwoni albo przed 12 mam dzwonic

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakie jeszcze wyniki w tej sytuacji moge zrobic. bo wybieram sie juz napewno na amh

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj koniecznie znać, my wszystkie trzymamy kciuki.
    Na problem z komórkami jajowymi wpływa pco, tarczyca i problemy z cukrem (io i cukrzyca ) ale to bardziej pod kątem ich jakosci. Jeśli to zespół pustego pęcherzyka to nie da się nic zrobić jak stymulować zgodnie z zasadą poor responder. Na pewno drugie podejście trzeba zrobić na innym protokole (jak był krótki, to na długim) i stanowczo innych lekach do stymulacji, nie daj sobie wcisnąć powtórki tego samego. Tak jak pisałam niestety tylko druga próba potwierdzi przypadek lub problem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 22:01

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 1 lutego 2020, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tarczyca i cukier u mnie wporzadku. przez 8 miesiecy kazda owulacja potwierdzana na usg. teraz bylam na protokole krótkim. w poniedzialek jade do kliniki i od razu zapowiem ze chce zmiany leków. i nie chce robic przerwy miedzy stymulacjami

    Amilka lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że dla poor responder lepszy jest gwałtowny krótki lub niestandardowy długi (bez anty, gonapeptyl inaczej niż zwykle) ale na zespół pustego pęcherzyka tylko proba z innymi lekami. Bałam się że mam (pierwsza próba 4/8 komórek, ale druga próba 7/11 komórek, niestety tylko 3dovre więc potwierdza poor responder i brak słuszności dlugiego protokołu).
    I szczerze mówiąc moim zdaniem 33h to za mało czasu od ovi do punkcji, jeśli nie upłynie 36h (najlepiej 37) w pęcherzykach nie będzie komórek, a nie da się ich "wydłubać"

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie zdziwilam ale lekarka mowila ze wie co robi i tak ma byc, ze to wystarczy.

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No możliwe że coś nie wyszło...

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekam na telefon z kliniki. i jutro jak pojade to pojde do tej lekarki i zobacze co ma teraz do powiedzenia.skoro wczoraj nawet nie przyszla po pobraniu

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety embriolog stwierdzil ze nawet ta 1 komorka nie byla dobra, wiec nic z tego

    preg.png
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    niestety embriolog stwierdzil ze nawet ta 1 komorka nie byla dobra, wiec nic z tego

    Przykro mi, ciekawe co ci jutro powiedza

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama jestem bardzo ciekawa

    preg.png
  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos wspominal ze maja zwrocic nam czesc kosztów, ponieważ wczoraj po pobraniu od razu zaplacilismy za ICSI. ale ze wszystko nam powie dokladnie pielegniarka

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia, bardzo mi przykro.
    Powinni Wam zwrócić za wszystko ponad punkcje czyli właśnie icsi czy ewentualny zaplacony transfer.
    To że lekarka nie przyszła po punkcji porozmawiać to chamstwo i brak profesjonalizmu. Szczerze mówiąc poszłabym zadać wyjaśnień odnośnie tego stanu z zarzutem niepoprawnego podania ovitrelle- a potem bym stamtąd uciekła. Zastanów się nad zmianą kliniki. Być może to naprawdę tylko to a kolejna stymulacja wyjdzie dobrze.

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapłacilismy tylko za icsi bo mowia zeby placic za wszystko osobno.wlasnie na jutro sprobuje zalatwic zeby czekala na nas tlumaczka zeby lepiej bylo sie dogadac, a jak cos beda kombinowac to przeniose sie do ich drugiej kliniki bo maja w poblizu kolejny oddzial.

    preg.png
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    zapłacilismy tylko za icsi bo mowia zeby placic za wszystko osobno.wlasnie na jutro sprobuje zalatwic zeby czekala na nas tlumaczka zeby lepiej bylo sie dogadac, a jak cos beda kombinowac to przeniose sie do ich drugiej kliniki bo maja w poblizu kolejny oddzial.

    Zwroca napewno za transfer nie maja innego wyjscia, mi tez zwracali

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorka nie transfer tylko icsi

  • kasia12323 Autorytet
    Postów: 290 336

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zobaczymy co powiedzą. i czy sie zgodza od razu na kolejna stymulacje

    preg.png
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia12323 wrote:
    no zobaczymy co powiedzą. i czy sie zgodza od razu na kolejna stymulacje

    Mozliwe ze bedziesz musiala odczekac 3 cykle

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ