Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 10 listopada 2024, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Mój syn to też niezły agent jak mu tłumaczyłam, że mama ma bobaski w brzuchu to jakoś ten proces myślowy u Niego zadziałał, że wszyscy mają bobo w brzuchu i nawet jak koleżanki przychodziły to leciał i pokazywał na brzuch i mówił tu jest bobo a teraz jak karmię dziewczynki z piersi to on też bierze misie czy lalkę siada wkłada pod ubranie i też karmi 🙈🤣


    No to faktycznie agencik mały 🥰🥰 pewnie jest dumny ze ma dwie siostry będzie miał co robić jak będą większe 🤭🤭

    Dominikaaa lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 11 listopada 2024, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki za dalszy rozwój ciąży 💪

    Martulek szczęśliwego rozwiązania 🙂

    My oficjalnie zwolniliśmy brzuszek zostałam mamą po raz drugi ♥️

    ........, Dominikaaa, Martulek lubią tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 11 listopada 2024, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Dziewczyny kciuki za dalszy rozwój ciąży 💪

    Martulek szczęśliwego rozwiązania 🙂

    My oficjalnie zwolniliśmy brzuszek zostałam mamą po raz drugi ♥️


    Gratulacje zdrówka.

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 12 listopada 2024, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Dziewczyny kciuki za dalszy rozwój ciąży 💪

    Martulek szczęśliwego rozwiązania 🙂

    My oficjalnie zwolniliśmy brzuszek zostałam mamą po raz drugi ♥️

    Gratulacje!

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Larwa Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w przyszłym tygodniu wybieram się kliniki Pastelovej w Poznaniu. Czy polecacie, jeśli się ma problemy immunologiczne?

  • Mila111 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larwa wrote:
    Dziewczyny, w przyszłym tygodniu wybieram się kliniki Pastelovej w Poznaniu. Czy polecacie, jeśli się ma problemy immunologiczne?

    Jest to problematyczna sprawa ,klinika nie uznaje immunologii moja koleżanka ma jeden zarodek jeszcze i działa na własną rękę w "tajemnicy "przed lekarzem prowadzącym ,ale widząc ile to ją kosztuje nerwów i stresu jak nie ma współpracy z lekarzem prowadzącym dlatego też sama nie zaczynałam tam procedury wiedząc o moich problemach immunologicznych .

  • Martulek Ekspertka
    Postów: 197 124

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila111 wrote:
    Jest to problematyczna sprawa ,klinika nie uznaje immunologii moja koleżanka ma jeden zarodek jeszcze i działa na własną rękę w "tajemnicy "przed lekarzem prowadzącym ,ale widząc ile to ją kosztuje nerwów i stresu jak nie ma współpracy z lekarzem prowadzącym dlatego też sama nie zaczynałam tam procedury wiedząc o moich problemach immunologicznych .

    Jeżeli chodzi o immunologię polecam Paśnika z Łodzi :)

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
    Emilka 13.03.2025 💗
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 197 124

    Wysłany: 5 grudnia 2024, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie połowa 27 tygodnia. Moja Emilka waży 967 gram 😍 muszę profilaktycznie dostać immunoglobuline na konflikt serologiczny. I wiem, że są placówki, które na NFZ taki zastrzyk refundują ale nie wiem jakie w Poznaniu 😅 czy któraś w ciąży dostała zastrzyk i może podpowiedzieć ?:) jutro zadzwonię na Polna, do przychodni swojej podpytać 🤔 pozdrowionka dla wszystkich 😘

    ........ lubi tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
    Emilka 13.03.2025 💗
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    U mnie połowa 27 tygodnia. Moja Emilka waży 967 gram 😍 muszę profilaktycznie dostać immunoglobuline na konflikt serologiczny. I wiem, że są placówki, które na NFZ taki zastrzyk refundują ale nie wiem jakie w Poznaniu 😅 czy któraś w ciąży dostała zastrzyk i może podpowiedzieć ?:) jutro zadzwonię na Polna, do przychodni swojej podpytać 🤔 pozdrowionka dla wszystkich 😘

    Z tego co wiem to w Poznaniu właśnie na Polnej ,
    Lutyckiej poradnie przyszpitalne

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larwa wrote:
    Dziewczyny, w przyszłym tygodniu wybieram się kliniki Pastelovej w Poznaniu. Czy polecacie, jeśli się ma problemy immunologiczne?

    Z tego co wiem to Pastelova nie uznaje immunologii, sama zmieniałam lekarza i szukałam kogoś kto akceptuje, ostatecznie wybrałam CMU doc.M.Brązerta

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 197 124

    Wysłany: 6 grudnia 2024, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Z tego co wiem to w Poznaniu właśnie na Polnej ,
    Lutyckiej poradnie przyszpitalne

    Już umówiona jestem na kwalifikacje do refundacji immunoglobuliny na Polną do poradni ginekologiczno-położniczej :) podaje numer telefonu do rejestracji dla przyszłych pokoleń:
    618419372
    Pozdrowionka 🎄

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
    Emilka 13.03.2025 💗
  • Mila111 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Jeżeli chodzi o immunologię polecam Paśnika z Łodzi :)

    Właśnie Jestem pod opieką docenta

  • Mila111 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Z tego co wiem to Pastelova nie uznaje immunologii, sama zmieniałam lekarza i szukałam kogoś kto akceptuje, ostatecznie wybrałam CMU doc.M.Brązerta


    Właśnie szukam innego miejsca po pobycie w Medart czyli doc uznaje immuno ?Jako jedyny się wyłamał z całej ekipy Polnej bo tam kiedyś nie uznawali.

  • PaulinaP Autorytet
    Postów: 293 261

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila111 wrote:
    Właśnie szukam innego miejsca po pobycie w Medart czyli doc uznaje immuno ?Jako jedyny się wyłamał z całej ekipy Polnej bo tam kiedyś nie uznawali.



    Tak uznaje to też zależy jaka właśnie jest polityka góry ,szefa . Kiedyś jak zaczynałam w poradni to było dobre 5 lat temu to zapytałam się Pani doktor o immunologie to chyba była dr Serdyńska dalej nie pamiętam, że Ona kompletnie nie wie o czym mówię bo szef nie wierzy w immunologię i nas nie wysyła na szkolenia i nic nie była mi w stanie pomóc

    Mila111 lubi tę wiadomość

    06.2021 próbny transfer
    07.2021 ivf
    26.07.2021 świeży transfer ❄️
    7dpt bhcg 56
    9dpt bhcg 139
    02.2024 trasfer 4.1.1.
    7dpt bhcg 37
    9dpt bhcg 98
    NIFTY PRO - dziewczynka ❤️
  • Mila111 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 7 grudnia 2024, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaulinaP wrote:
    Tak uznaje to też zależy jaka właśnie jest polityka góry ,szefa . Kiedyś jak zaczynałam w poradni to było dobre 5 lat temu to zapytałam się Pani doktor o immunologie to chyba była dr Serdyńska dalej nie pamiętam, że Ona kompletnie nie wie o czym mówię bo szef nie wierzy w immunologię i nas nie wysyła na szkolenia i nic nie była mi w stanie pomóc

    Super dzięki za odpowiedź 🙂

  • Larwa Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli, polecasz profesora Brązerta? Na wizycie po ocenie wyników jest w stanie zapisać leki (accofil , intralipid itp.?)

  • Manka Ekspertka
    Postów: 195 109

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larwa wrote:
    Czyli, polecasz profesora Brązerta? Na wizycie po ocenie wyników jest w stanie zapisać leki (accofil , intralipid itp.?)

    Również przeszłam leczenie immunologiczne i leczę się u doc Macieja B co do leków to samo wystawienie recepty po zapoznaniu się z zaleceniami immunologa jakie leki dawki itd czy innego specjalisty jak najbardziej tak mnie się pytał czy mam wszystkie recepty .

  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 9 grudnia 2024, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Polnej - wiecie jak centrum będzie pracowalo w świąteczno - noworocznym czasie? Tak sie teraz składa, że odpadają dwa dni pod rząd 25 i 26, później 29.12, 01.01, potem znowu dwa dni pod rząd 5-6 stycznia.
    Mogą przecież wypadać w tym czasie punkcje, transfery… podpytywałyście może? Ja będę dopiero za ponad tydzień, na kolejny cykl planowaliśmy transfer, a teraz patrzę w kalendarz, że wypadnie właśnie 5-6 stycznia mniej więcej :O

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • Maja93 Przyjaciółka
    Postów: 75 69

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Dziewczyny z Polnej - wiecie jak centrum będzie pracowalo w świąteczno - noworocznym czasie? Tak sie teraz składa, że odpadają dwa dni pod rząd 25 i 26, później 29.12, 01.01, potem znowu dwa dni pod rząd 5-6 stycznia.
    Mogą przecież wypadać w tym czasie punkcje, transfery… podpytywałyście może? Ja będę dopiero za ponad tydzień, na kolejny cykl planowaliśmy transfer, a teraz patrzę w kalendarz, że wypadnie właśnie 5-6 stycznia mniej więcej :O


    Część z reguły w takich okresach ktoś miał dyżur i było czynne teraz mam informacje, że wyjątkowo będą zamykać centrum od 24 do około 30 ze względu na prowadzone prace dezynfekcji , czyszczenia labolatorium i prac które będą się tam odbywały.Po pierwszym w te dni wolne były dyżury ,ale to się jeszcze dopytaj więc u Ciebie powinno być już ok .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2024, 07:53

  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 10 grudnia 2024, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Larwa wrote:
    Czyli, polecasz profesora Brązerta? Na wizycie po ocenie wyników jest w stanie zapisać leki (accofil , intralipid itp.?)


    Część ja również po badaniach wiem, że u mnie problem jest w immunologii i również zapisałam się na Polną i wizytę zobaczymy w klinice pastelova nie uznają właśnie immunologii dla mnie to jest nie do zaakceptowania tym bardziej, że coraz większą rolę przypisuje się immunologii w aspekcie niepłodności.

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ