Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 13 marca 2025, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Dziewczynka jak u Ciebie ? Też zaczynałaś stymulację w podobnym czasie🤔 .Jestem świeżo po punkcji czuje się bardzo dobrze aż jestem zdziwiona🙈, czekamy 🙂

    Jestem po drugim monitoringu 🙂 To super u mnie po pierwszej punkcji samopoczucie w miarę dobre za to po drugiej prawdziwy roller coaster zobaczymy jak będzie tym razem 🙈

    OlgaW lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 13 marca 2025, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW i jak po punkcji - wiesz już ile się udało pobrać?

    Dziewczynka spokojnych monitoringów :)

    Martulek, Zosia - spokojnej końcówki <3

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 13 marca 2025, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    OlgaW i jak po punkcji - wiesz już ile się udało pobrać?

    Dziewczynka spokojnych monitoringów :)

    Martulek, Zosia - spokojnej końcówki <3

    Tak 11 pobranych 8 było prawidłowych .Nasza pierwsza procedura 6 zostało zapłodnionych .

    Dziewczynka lubi tę wiadomość

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 13 marca 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Tak 11 pobranych 8 było prawidłowych .Nasza pierwsza procedura 6 zostało zapłodnionych .

    Super wynik <3 To niech teraz rozwijają się zdrowo <3

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 13 marca 2025, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka trzymam kciuki za operację ✊ Swoją drogą będziesz na tym oddziale gdzie ja byłam ostatnio kilka dni na obserwacji od doc B opieka była bardzo dobra 🙂

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 13 marca 2025, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Emfanka trzymam kciuki za operację ✊ Swoją drogą będziesz na tym oddziale gdzie ja byłam ostatnio kilka dni na obserwacji od doc B opieka była bardzo dobra 🙂
    Dziękuję <3 już mi powoli stres się pojawia...

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 13 marca 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    Powodzenia dziewczyny ✊

    Przyszły wyniki badań wolnego DNA płodowego zdrowy chłopiec uff 💙🐻


    Gratulacje 🙂

    Pędzą te tygodnie jak szalone u mnie zaraz 30 tydzień ciąży i już coraz bliżej rozwiązania 🤯

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 14 marca 2025, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Gratulacje 🙂

    Pędzą te tygodnie jak szalone u mnie zaraz 30 tydzień ciąży i już coraz bliżej rozwiązania 🤯


    Niestety w ciąży te tygodnie pędzą jak szalone 23 tc nie wiem kiedy to minęło 🙈

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 14 marca 2025, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze mam pytanie czy doc B wypisze receptę na leki immunologiczne ? Chodzi o samą receptę nie zalecenia.

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 14 marca 2025, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Dziewczyny jeszcze mam pytanie czy doc B wypisze receptę na leki immunologiczne ? Chodzi o samą receptę nie zalecenia.


    Same recepty na leki typu acoffil itd itp po zapoznaniu się z zaleceniami immunologa jak najbardziej.

  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 14 marca 2025, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 20 widzę w Twojej stopce, że po immunosupresji Twój cross match wzrósł. Ja odebrałam wczoraj wyniki po immunosupresji i również cross match wzrósł na 52 % :( mogę zapytać jakie masz dalsze zalecenia ?

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Mama_Hani Autorytet
    Postów: 388 275

    Wysłany: 14 marca 2025, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Patisonek 20 widzę w Twojej stopce, że po immunosupresji Twój cross match wzrósł. Ja odebrałam wczoraj wyniki po immunosupresji i również cross match wzrósł na 52 % :( mogę zapytać jakie masz dalsze zalecenia ?


    Część u mnie również jest problem i teraz od doc P dostałam immunosupresja 21 dni plus antybiotyk .Dopiero będę zaczynała procedurę ivf to przed transferem.

    Hania🧑 6 lat ivf
    14.10.2025 7+3 jest ♥️
    18.11.2025 pierwsze badanie prenatalne test panorama 💙 Staś
    Zostały ❄️❄️
    Maj 2026 CC Staś
    2027 powrót po ostatnie zarodki⏳️

    Zawsze jest miejsce na cud 🌺
  • LoliM Autorytet
    Postów: 507 721

    Wysłany: 14 marca 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Hani wrote:
    Część u mnie również jest problem i teraz od doc P dostałam immunosupresja 21 dni plus antybiotyk .Dopiero będę zaczynała procedurę ivf to przed transferem.

    A wcześniej miałaś już immunosupresję ? Czy to będzie pierwsza ? Immunosupresja razem z antybiotykiem ?

    ♂ ✖️oligozoospermia ciężka ⭢ suplementacja ⭢ poprawa
    fragmentacja 30 % ⭢ 12%
    ♀✖️KIR Bx: ➕2DS2; ➖2DS1, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    ☑️ AMH 2,38 (2023r.) ⭢ 1,54 (2025r.) /jajowody drożne / ANA 2, ANA3 / homocysteina 3,8 /białko S i C / gen V i gen II / cytokiny (ALAB), Allo 27,6%
    05.24 r. IVF I mamy: 6❄️
    ✖️02.09.24 transfer pgta 5.1.1 beta 0
    11.24 Cross match 38.3% ⭢ immunosupresja equroal + encorton
    ✖️02.01.25 transfer pgta 4.1.1 cb
    ✖️ 05.02.25 transfer pgta 5.1.1 cb
    🆘 03.25 cross match 52%
    09.25r. IVF II mamy: 3❄️
    🆘10.25 cross match 25,9%, obniżone białko C - 57% , cytokiny (APC ŁÓDŹ)
    05.12.25 transfer ❄️ 4.1.1 ( equoral, encorton, accofil, prograf, clexane)
    6dpt II beta 26; 7dpt beta 41.40; 10 dpt beta 264; 13 dpt 968; 33 dpt 1.04 cm ♥️ 148 bpm
    preg.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 14 marca 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LoliM wrote:
    Patisonek 20 widzę w Twojej stopce, że po immunosupresji Twój cross match wzrósł. Ja odebrałam wczoraj wyniki po immunosupresji i również cross match wzrósł na 52 % :( mogę zapytać jakie masz dalsze zalecenia ?

    Mam kolejną immunosupresję tylko tydzień dłużej tzn teraz na 21 dni cykl przed transferem.

    LoliM lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 14 marca 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Same recepty na leki typu acoffil itd itp po zapoznaniu się z zaleceniami immunologa jak najbardziej.


    Dzięki!

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 14 marca 2025, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek25 jak u Ciebie? Szczerze tak szybko mi leci ten czas oczekiwania jeszcze dwa miesiące i prawdopodobnie zaczniemy przygotowania do transferu po powtórce badań tyle sobie zadań wyznaczyłam, że teraz nie wiem czy wyrobię 🤣 i jak odpoczywam 🙂

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 15 marca 2025, 03:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina_30 wrote:
    Patisonek25 jak u Ciebie? Szczerze tak szybko mi leci ten czas oczekiwania jeszcze dwa miesiące i prawdopodobnie zaczniemy przygotowania do transferu po powtórce badań tyle sobie zadań wyznaczyłam, że teraz nie wiem czy wyrobię 🤣 i jak odpoczywam 🙂

    Pod koniec marca mam rozpisanie stymulacji o ile znowu się cos nie wykrzaczy, w lutym miałam torbiel dostałam leki na wchłonięcie i na miesiąc antykoncepcję. Znów w zeszłym tyg miałam ostre zapalenie ucha, lekarka wysłała mnie na tomograf bo za często, do tego wczoraj wstałam przeziembiona 😬Także jak jeszcze trochę poczekam, jeszcze mnie czeka wizyta u mojej diabetolog bo doc A.G powiedział że mogę się u niej prowadzić, zna ją i że to dobra lekarka więc chociaż nie muszę do niego dojeżdżać 😆
    Dwa miesiące zlecą Ci ze się nawet nie obejrzysz 💪
    Cóż za zadania sobie wyznaczyłaś? Pochwal się 😁

    Zauważyłam że bardzo dużo choruję po tym jak miałam immunosupresję. Miała z Was tak któraś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2025, 03:09

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 15 marca 2025, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Pod koniec marca mam rozpisanie stymulacji o ile znowu się cos nie wykrzaczy, w lutym miałam torbiel dostałam leki na wchłonięcie i na miesiąc antykoncepcję. Znów w zeszłym tyg miałam ostre zapalenie ucha, lekarka wysłała mnie na tomograf bo za często, do tego wczoraj wstałam przeziembiona 😬Także jak jeszcze trochę poczekam, jeszcze mnie czeka wizyta u mojej diabetolog bo doc A.G powiedział że mogę się u niej prowadzić, zna ją i że to dobra lekarka więc chociaż nie muszę do niego dojeżdżać 😆
    Dwa miesiące zlecą Ci ze się nawet nie obejrzysz 💪
    Cóż za zadania sobie wyznaczyłaś? Pochwal się 😁

    Zauważyłam że bardzo dużo choruję po tym jak miałam immunosupresję. Miała z Was tak któraś?

    Może Colostrum ? Kiedyś za czasów studiów mocno zachorowałam brałam właśnie te leki typu equoral ,imuran ,prograf itd z grzybicy wyjść nie mogłam, każdy antybiotyk kończył się grzybicą itd itp u Ciebie cukrzyca jako choroba dodatkowo też ma na to wpływ.Jeszcze bym sprawdziła ferrytyne jak nie badałaś albo dawno i zaczęła pić zakwas z buraka albo dużo kiszonek mi to bardzo pomogło. Również mi siadła odporność.

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 15 marca 2025, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Dziękuję <3 już mi powoli stres się pojawia...


    Emfanka mocne kciuki 😘

    Ps : może gdzieś się spotkamy na oddziale ha czekam za wynikiem dobowej zbiórki moczu na białko i doc ma zadecydować czy już indukcja w 37 / jeszcze czekamy więc możliwe , że i ja będę w tym tygodniu .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2025, 07:07

    Emfanka lubi tę wiadomość

  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 15 marca 2025, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patisonek 25 wrote:
    Pod koniec marca mam rozpisanie stymulacji o ile znowu się cos nie wykrzaczy, w lutym miałam torbiel dostałam leki na wchłonięcie i na miesiąc antykoncepcję. Znów w zeszłym tyg miałam ostre zapalenie ucha, lekarka wysłała mnie na tomograf bo za często, do tego wczoraj wstałam przeziembiona 😬Także jak jeszcze trochę poczekam, jeszcze mnie czeka wizyta u mojej diabetolog bo doc A.G powiedział że mogę się u niej prowadzić, zna ją i że to dobra lekarka więc chociaż nie muszę do niego dojeżdżać 😆
    Dwa miesiące zlecą Ci ze się nawet nie obejrzysz 💪
    Cóż za zadania sobie wyznaczyłaś? Pochwal się 😁

    Zauważyłam że bardzo dużo choruję po tym jak miałam immunosupresję. Miała z Was tak któraś?


    Zawsze się wkur....m , że nic nie mogę znaleźć w domu więc mam zadanie poukładać wszystko tematycznie aby miało swoje miejsce, podpisać łącznie z przyprawami ,kaszami itd itp .Uczę się języka obcego i przez przypadek trafiłam do hospicjum dla dzieci to było takie zdarzenie z inną rzeczywistością, że po pierwszym dniu poszłam do lasu biegłam prosto przed siebie tyle było różnych emocji jest mi tam bardzo dobrze i chce zrobić kurs pierwszej pomocy .Jak przyjdzie odpowiedni czas to podejdziemy do transferu.

    Z odpornością nie pomogę ja biorę hydroxychloroquine nie zauważyłam spadku odporności .Trzymam kciuki aby u Ciebie się wszystko ułożyło 🙂

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ