Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 2 marca 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goździk2024 wrote:
    Dziewczyny z endometriozą I adenomioza jaki miałyście zastosowany protokół na Polnej ? I jakie efekty


    U mnie endometrioza po diagnozie i leczeniu i dr Janowca bez adenomiozy zaczynałam zastrzykami wyciszającymi ( torbiele) teraz od wtorku zaczynam zastrzyki stymulujące puregon AMH mam dobre .Ostatnio poznałam dziewczynę na Polnej też z endometriozą plus niskie AMH stymulację zaczynała inaczej niż ja .

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 2 marca 2025, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goździk2024 wrote:
    Dziewczyny z endometriozą I adenomioza jaki miałyście zastosowany protokół na Polnej ? I jakie efekty

    Endometrioza efekt w postaci ciąży.Na resztę pytań chętnie odpowiem na priv.

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 3 marca 2025, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka - wysłałam zaproszenie, chcę dopytać o zabieg usunięcia wodniaka i co dalej było (jak przerwa itd )

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 3 marca 2025, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    agatkaagatka - wysłałam zaproszenie, chcę dopytać o zabieg usunięcia wodniaka i co dalej było (jak przerwa itd )

    Jasne 🙂

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 3 marca 2025, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina _30 gdzieś mi mignęło pytanie o maślan sodu brałam Forte ten 600 jedną dziennie z Health Labs też ma dobry skład.

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 3 marca 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    U mnie endometrioza po diagnozie i leczeniu i dr Janowca bez adenomiozy zaczynałam zastrzykami wyciszającymi ( torbiele) teraz od wtorku zaczynam zastrzyki stymulujące puregon AMH mam dobre .Ostatnio poznałam dziewczynę na Polnej też z endometriozą plus niskie AMH stymulację zaczynała inaczej niż ja .


    Powodzenia ✊ Jak już szczęśliwie urodzę dzisiaj oddaliśmy krew na badania Nifty też mam zamiar udać się na konsultacje do dr Janowca odnośnie endometriozy i ogólnego leczenia.

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 3 marca 2025, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    Powodzenia ✊ Jak już szczęśliwie urodzę dzisiaj oddaliśmy krew na badania Nifty też mam zamiar udać się na konsultacje do dr Janowca odnośnie endometriozy i ogólnego leczenia.


    Z ciekawości zadzwonię jutro i dopytać jakie terminy aby też sobie ogarnąć tym bardziej , że po ciąży może być różnie,ale warto z pełnym przekonaniem jest to najlepszy specjalista od endometriozy ,adenomiozy i chorób współistniejące jeżeli chodzi o chirurgiczne leczenie to wiadomo są chirurdzy ginekolodzy każdy ma swoją działkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2025, 20:39

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • ewelina_30 Autorytet
    Postów: 551 461

    Wysłany: 3 marca 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    Ewelina _30 gdzieś mi mignęło pytanie o maślan sodu brałam Forte ten 600 jedną dziennie z Health Labs też ma dobry skład.

    Dzięki!

    Dodatnie ANA RO, LA kapilaroskopia , zespół Sjögrena. Od 10 lat objaw Raynauda ( naprzemiennie Amlopin ,Lacipil ,Agapurin SR ,viagra )
    Plaquenil 400 mg - 3 miesiące
    Plaquenil 200mg ,acard ,clexana ,medargin (zamiast amlopin) ,sztuczne łzy.
    12.05 .2025 transfer ❄️
    16.05.2025 4dpt bhcg 14 progesteron 35
    19.05.2025 7dpt bhcg 50
    22 .05.2025 10dpt bhcg 173 kolejna bhcg 625
    Badanie wolnego DNA płodowego wszystko ok dziewczynka ♥️
    Metypred dawka podtrzymująca ,plaquenil ,clexana ,lacipil 2mg 3x1 ,trandate 4x300mg,isoptin ,insulina po porodzie wlew z immunoglobulin .

    28.07.2025 wizyta podgląd bobaska ✅
    1.08.2025 reumatolog ✅
    Od 16tc do 24 tc echo serca pierwsze echo 13.08.2025 ✅( co tydzień)
    16.09.2025 drugie badanie prenatalne ✅
    29.12.2025 przyjęcie do szpitala
    7.01.2026 CC Marcelinka 37+0 3050 g ❤️
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 3 marca 2025, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałyście badanie krwi na początku stymulacji?:)

  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 4 marca 2025, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Miałyście badanie krwi na początku stymulacji?:)


    Miałam oznaczyć tylko progesteron przed rozpoczęciem stymulacji wcześniej miałam sprawdzane czy nie ma torbieli .Co do badań to trochę zależy jaki protokół rozmawiając z dziewczynami zalecenia się różniły .

    Dotipik lubi tę wiadomość

  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Miałam oznaczyć tylko progesteron przed rozpoczęciem stymulacji wcześniej miałam sprawdzane czy nie ma torbieli .Co do badań to trochę zależy jaki protokół rozmawiając z dziewczynami zalecenia się różniły .
    Dziękuję za odpowiedź

  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 4 marca 2025, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Z ciekawości zadzwonię jutro i dopytać jakie terminy aby też sobie ogarnąć tym bardziej , że po ciąży może być różnie,ale warto z pełnym przekonaniem jest to najlepszy specjalista od endometriozy ,adenomiozy i chorób współistniejące jeżeli chodzi o chirurgiczne leczenie to wiadomo są chirurdzy ginekolodzy każdy ma swoją działkę.

    Już się zapisałam na listę oczekujących.Na ten rok brak terminów nie wiadomo jak z kolejnym 🙈

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Martulek Ekspertka
    Postów: 197 124

    Wysłany: 5 marca 2025, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 39 tc. Moge urodzić na dniach 🙈 szyjka już gotowa, bejbik napiera, zobaczymy tylko kiedy 💗

    Bezova, Emfanka, ........ lubią tę wiadomość

    2 inseminacje nieudane
    Polna Poznań:
    2 punkcje
    Kwiecień 2023 FET ( encorton) nieudany
    Listopad 2023 FET udany ( encorton, Accofil) - poronienie chybione 7tc Aniołek 💔
    2024 Dalsza diagnostyka immunologiczna i powrót, mamy 2 śnieżynki ❄️❄️
    Czerwiec 2024 FET udany ( Atosiban, Glucophage, Encorton, Accofil, clexane, immunopresja).
    Beta 107 500 😍
    8w3d ❤️🙏
    Emilka 13.03.2025 💗
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 5 marca 2025, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    U mnie 39 tc. Moge urodzić na dniach 🙈 szyjka już gotowa, bejbik napiera, zobaczymy tylko kiedy 💗

    Szczęśliwego rozwiązania ♥️

    U mnie 35 jeszcze trzy tygodnie i doc mówił , że indukcja u mnie cukrzyca na insulinie i teraz nadciśnienie doszło.

    Martulek lubi tę wiadomość

  • ........ Autorytet
    Postów: 2452 3302

    Wysłany: 9 marca 2025, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek i Zosia92 trzymam kciuki za szybkie i zdrowe rozwiązanie ale ten czas szybko leci 🙂

    Martulek lubi tę wiadomość

    https://zrzutka.pl/g5kns3
    Dla naszej Kamisi


    age.png

    05.10.2022 FET c/n 4.2.1❤

    16.06.23 CC 3780g 62cm 🥰🥰🥰
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 10 marca 2025, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, wiecie może czy można wjechać prywatnym samochodem pod centrum ivf:)? Domyślałam się, że nie, bo jakby każdy chcial:) ale może można to jakoś sprytnie zrobić:)?

  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 10 marca 2025, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Cześć, wiecie może czy można wjechać prywatnym samochodem pod centrum ivf:)? Domyślałam się, że nie, bo jakby każdy chcial:) ale może można to jakoś sprytnie zrobić:)?

    Jeździsz sama? Teraz jak mam monitoringi do ivf to mąż mnie wysadza koło tego szlabanu i sobie podchodzę potem po mnie przyjeżdża w centrum miasta z parkingiem do słabo 🙈

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 10 marca 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Jeździsz sama? Teraz jak mam monitoringi do ivf to mąż mnie wysadza koło tego szlabanu i sobie podchodzę potem po mnie przyjeżdża w centrum miasta z parkingiem do słabo 🙈
    No właśnie chce sama przyjechać, a nie jestem z Poznania:)

  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 146 121

    Wysłany: 10 marca 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ........ wrote:
    Martulek i Zosia92 trzymam kciuki za szybkie i zdrowe rozwiązanie ale ten czas szybko leci 🙂

    Część. Wróciliśmy po rodzeństwo.Nie zrozumiem niepłodności nigdy 🙈 Miałam transfer na cyklu naturalnym na wizycie potwierdzającej jest pęcherzyk z ciałkiem żółtym na kolejnej wizycie kolejny pęcherzyk docent B też w lekkim szoku ,ale wychodzi na to , że zrobiliśmy sobie naturalną niespodziankę po jednym razie i zarodek się przyjął,ale z obliczeń wszystko się zgadza 🙈.

    Co u Was ?

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 146 121

    Wysłany: 10 marca 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek ,Zosia szczęśliwego rozwiązania 🙂

    Martulek lubi tę wiadomość

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ