Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 17 marca 2025, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Informuje, że dnia 13.03.2025 o 20:43 urodziła się moja córka Emilka 💗 poród bardzo ciężki, naturalny ale bardzo długi i przy udziału vacum. Mała zdrowa, 10/10. Urodziła się z wagą 4,020 😅 a miała parę dni wcześniej wagę 3650 plus minus. Noi prawdopodobnie USG niedoszacowało wagi dziecka. Przy takiej wadze powinna być cesarka...mam milion szwów.. ale najważniejsze że Mała zdrowa 😍

    Martulek gratulacje zdrówka dla Was 🙂

    Ps :Co do wagi to spora różnica 🙈

    Martulek lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Dominikaaa Autorytet
    Postów: 349 178

    Wysłany: 17 marca 2025, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Informuje, że dnia 13.03.2025 o 20:43 urodziła się moja córka Emilka 💗 poród bardzo ciężki, naturalny ale bardzo długi i przy udziału vacum. Mała zdrowa, 10/10. Urodziła się z wagą 4,020 😅 a miała parę dni wcześniej wagę 3650 plus minus. Noi prawdopodobnie USG niedoszacowało wagi dziecka. Przy takiej wadze powinna być cesarka...mam milion szwów.. ale najważniejsze że Mała zdrowa 😍


    Martulek gratulacje dla Ciebie i Emilki 🐻🐻

    Przykro mi swoją drogą nie wiem od czego to zależy ,ale mojej koleżance ostatnio na Polnej też oszacowali wagę synka na mniejszą ostatecznie poród zakończył się pęknięciem szyjki też dziecko o wiele większe

    Martulek lubi tę wiadomość

    2020 zmiana kliniki ivf
    8 lipca 2021 urodził się Filipek 🐻
    10. 01.2024 dwa ciałka żółtkowe
    24.01.2024 - kolejna wizyta.
    20.02.2024 prenatalne na 80 % dziewczynki jednojajowe ❤️
    2024 urodziły się dziewczynki .
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 17 marca 2025, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominikaaa wrote:
    Martulek gratulacje dla Ciebie i Emilki 🐻🐻

    Przykro mi swoją drogą nie wiem od czego to zależy ,ale mojej koleżance ostatnio na Polnej też oszacowali wagę synka na mniejszą ostatecznie poród zakończył się pęknięciem szyjki też dziecko o wiele większe

    Od sprzętu umiejętności lekarza i pewnie jeszcze innych czynników kuzynce wymierzyli na 4 kg około urodziła się córka z wagą 3200 🤷

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 17 marca 2025, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Od sprzętu umiejętności lekarza i pewnie jeszcze innych czynników kuzynce wymierzyli na 4 kg około urodziła się córka z wagą 3200 🤷

    Niestety zgadza się

    Dzisiaj ostatnia wizyta 🤯

  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 17 marca 2025, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Niestety zgadza się

    Dzisiaj ostatnia wizyta 🤯


    Powiedzenia ✊

    Na Lutyckiej wiem , że bardzo pilnują przy prognozie dużej wagi dziecka oceny miednicy , wymiarów itd względem porodu SN czy dana pacjentka ma możliwości na poród drogami natury .Chodzi tutaj oczywiście o szpitale i podejście .

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 17 marca 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Powiedzenia ✊

    Na Lutyckiej wiem , że bardzo pilnują przy prognozie dużej wagi dziecka oceny miednicy , wymiarów itd względem porodu SN czy dana pacjentka ma możliwości na poród drogami natury .Chodzi tutaj oczywiście o szpitale i podejście .

    Chciałam rodzić na Lutyckiej,ale medycznie musze w 3 stopniu .Teraz może zostać tata na pierwszą noc po porodzie na Lutyckiej jest sala dla mam jak dziecko zostaje dłużej w szpitalu .Bardziej mnie przekonywał szpital pod względem organizacji ,ale to wiadomo każdy ma swoje oczekiwania i preferencje .

    Manka lubi tę wiadomość

  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 17 marca 2025, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Chciałam rodzić na Lutyckiej,ale medycznie musze w 3 stopniu .Teraz może zostać tata na pierwszą noc po porodzie na Lutyckiej jest sala dla mam jak dziecko zostaje dłużej w szpitalu .Bardziej mnie przekonywał szpital pod względem organizacji ,ale to wiadomo każdy ma swoje oczekiwania i preferencje .


    Za niecały miesiąc wracam na L4 to podejmę temat porodu gdzie co i jak .Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam 🙈 Lutycka ma też możliwość porodu z prywatną położną.Podpytam się jeszcze swojej położnej .

  • Bezova Ekspertka
    Postów: 226 146

    Wysłany: 17 marca 2025, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Informuje, że dnia 13.03.2025 o 20:43 urodziła się moja córka Emilka 💗 poród bardzo ciężki, naturalny ale bardzo długi i przy udziału vacum. Mała zdrowa, 10/10. Urodziła się z wagą 4,020 😅 a miała parę dni wcześniej wagę 3650 plus minus. Noi prawdopodobnie USG niedoszacowało wagi dziecka. Przy takiej wadze powinna być cesarka...mam milion szwów.. ale najważniejsze że Mała zdrowa 😍
    Gratulacje!!! Zdrówka dla Was❤️❤️❤️ Piękne imię❤️

    Martulek lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Patisonek 25 Autorytet
    Postów: 6162 3854

    Wysłany: 17 marca 2025, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martulek wrote:
    Informuje, że dnia 13.03.2025 o 20:43 urodziła się moja córka Emilka 💗 poród bardzo ciężki, naturalny ale bardzo długi i przy udziału vacum. Mała zdrowa, 10/10. Urodziła się z wagą 4,020 😅 a miała parę dni wcześniej wagę 3650 plus minus. Noi prawdopodobnie USG niedoszacowało wagi dziecka. Przy takiej wadze powinna być cesarka...mam milion szwów.. ale najważniejsze że Mała zdrowa 😍

    Gratulacje 😘

    Martulek lubi tę wiadomość

    Starania od 2021
    🖤Poronienia nawykowe 🖤
    💔01.2022 /12.2022 /10.2023 💔

    👱‍♀️35 L 👨36 L
    8 IUI ❌️

    Zmiana lekarza 11.2024
    ➡️2025 IVF MZ
    Kwalifikacja 23.01 ✅️
    Rozpisanie stymulacji 31.03✅️
    Start stymulacji 4.04🍀
    (Mensinorm150 jm, Puergon 50jm, Orgalutran 0.25 mg)
    Zivafert 5000j.m x2
    1 podgląd 09.04 🥚2 podgląd 11.04🥚3 podgląd 14.04
    Punkcja 16.04, pobrano 3🥚
    Mamy ❄️ 4.3.3

    transfer 15.07🤰🏼
    15.08 7+1 tc,CRL 5mm ❤️110/min,GS 2 cm, YS 4mm
    29.08 9tc+1d CRL 2.20 cm
    10.09 10+6tc CRL 3.76 cm
    Sanco niskie ryzyka Niunia 🩷
    23.09 prenatalne 12+5tc 6.45 cm🐭
    01.10 13+6tc CRL 8.23 cm 🐇
    18.11 połówkowe 393g córeczki 🩷
    3.12 576 g myszki 🐭🩷
    13.01 28+5 991g 🫒
    20.01 29+5 3 prenatalne 1470g 🫒🩷


    26.02.2026 CC Oliwia 🫒🩷
  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 18 marca 2025, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Za niecały miesiąc wracam na L4 to podejmę temat porodu gdzie co i jak .Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam 🙈 Lutycka ma też możliwość porodu z prywatną położną.Podpytam się jeszcze swojej położnej .


    Tym bardziej , że tak naprawdę do ostatnich dni sytuacja może się zmienić o 180 stopni .W piątek przyjęcie na oddział w kolejnym tygodniu CC . Ostatnie dni w trójkę 🥲

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 19 marca 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po IV na Polnej, ile dni po transferze miałyście pierwsze USG (po pozytywnej becie)?

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 19 marca 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 4 zarodki ♥️

    agatkaagatka, Dziewczynka, Dotipik, Patisonek 25, Manka, Emfanka, Bezova, ZOSIA92 lubią tę wiadomość

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 19 marca 2025, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Dziewczyny po IV na Polnej, ile dni po transferze miałyście pierwsze USG (po pozytywnej becie)?


    U kogo jesteś? U doc B miałam dość szybko wizytę przy samym pęcherzyku ,ale byłam po kilku poronieniach ,koleżanka miała między 6 a 7 tygodniem pierwszą wizytę tak jej doc kazał się umawiać

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 19 marca 2025, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlgaW wrote:
    Mamy 4 zarodki ♥️

    Super informacja u mnie na dniach punkcja cieszę się brzuch już mam mega obolały.

    Emfanka, ZOSIA92 lubią tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 19 marca 2025, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Dziewczyny po IV na Polnej, ile dni po transferze miałyście pierwsze USG (po pozytywnej becie)?

    Przy prawidłowych przyrostach bhcg ,braku poronień koło 6 tygodnia.Kciuki za kolejne przyrosty .

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 20 marca 2025, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    Dziewczyny po IV na Polnej, ile dni po transferze miałyście pierwsze USG (po pozytywnej becie)?


    Również jak dobrze pamiętam miałam plus/ minus 6 tc

  • Karina89 Autorytet
    Postów: 430 404

    Wysłany: 20 marca 2025, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia92 szczęśliwego rozwiązania 🙂 Pytam z ciekawości kto teraz robi CC jak doktor nie pracuje w szpitalu ? Pamiętam za czasów Onier jak był oddział i w ogóle często w zastępstwie byłaak pod opieką dr Derwicha był super ,miły itd ,ale mało konkretny jak coś się działo w sensie nie miał twardej ręki do podejmowania trudnych decyzji .

  • ZOSIA92 Ekspertka
    Postów: 236 93

    Wysłany: 20 marca 2025, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina89 wrote:
    Zosia92 szczęśliwego rozwiązania 🙂 Pytam z ciekawości kto teraz robi CC jak doktor nie pracuje w szpitalu ? Pamiętam za czasów Onier jak był oddział i w ogóle często w zastępstwie byłaak pod opieką dr Derwicha był super ,miły itd ,ale mało konkretny jak coś się działo w sensie nie miał twardej ręki do podejmowania trudnych decyzji .


    Dzięki.Aż tak w szczegóły nie wchodziłam doc mówił , że będzie rozmawiał w tej sprawie u mnie defakto na samym końcu wyszły wskazania do CC .

  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 marca 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    U kogo jesteś? U doc B miałam dość szybko wizytę przy samym pęcherzyku ,ale byłam po kilku poronieniach ,koleżanka miała między 6 a 7 tygodniem pierwszą wizytę tak jej doc kazał się umawiać


    u Docenta :)

    u mnie to pierwsza ciąża, nigdy dotąd beta nie ruszyła.
    Mam dwurożna macicę, wiec bardzo chciałabym jak najszybciej mieć wizytę żeby dowiedzieć się gdzie się ulokował pęcherzyk i - jeśli będzie dobrze - choć odrobinę odetchnąć

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
  • Miminikna Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 20 marca 2025, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Przy prawidłowych przyrostach bhcg ,braku poronień koło 6 tygodnia.Kciuki za kolejne przyrosty .
    dzięki <3

    kolejna beta w piątek (13 dpt) i jeśli będzie ok to chyba więcej nie będę badać

    Październik 2024 - startujemy z IV
    17.10.2024 punkcja - ❄️❄️❄️
    06.01.2025 transfer 4.1.2, beta<0.2 :(
    08.03.2025 transfer 3.2.2
    5 dpt beta 6,7 ⏸️
    9 dpt beta 105
    11 dpt beta 306
    13 dpt beta 882
    16 dpt beta 4198
    18 dpt p. ciążowy + żółkowy, cień zarodka <3
    12+1 CRL 5,5cm, prenatalne, SANCO ok
    27+1 - 1150 g Dziewczyny

    preg.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ