Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Zaba90 Autorytet
    Postów: 421 187

    Wysłany: 24 marca 2025, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Wczoraj z powodu odklejenia łożyska i dużych skoków ciśnienia w 38 +0 tc w wyniki CC przyszedł na świat mój synek .Wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Trzymam za wszystkie kciuki ✊

    Gratulacje 🐻💙

    1 UIU - ciąża pozamaciczna😔
    transfer - 07.2020
    9 dpt bhcg-93🍀

    31.03.2021 - Antoni 💙
    2023 powrót po rodzeństwo
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 24 marca 2025, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Wczoraj z powodu odklejenia łożyska i dużych skoków ciśnienia w 38 +0 tc w wyniki CC przyszedł na świat mój synek .Wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Trzymam za wszystkie kciuki ✊

    Gratulacje dla mamy i synka 💐

    Martulek lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 24 marca 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia92 Gratulacje 🙂

  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 24 marca 2025, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Wczoraj z powodu odklejenia łożyska i dużych skoków ciśnienia w 38 +0 tc w wyniki CC przyszedł na świat mój synek .Wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Trzymam za wszystkie kciuki ✊

    Gratulacje !!!! 🎉

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • OlgaW Autorytet
    Postów: 286 216

    Wysłany: 24 marca 2025, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia92 - gratulacje 😘

    Czekamy na synka 💙
    23tc szew ratunkowy
    37 tc ściągnięcie szwu
    37+2 Antoni 3510 g, grudzień 2025
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 24 marca 2025, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Wczoraj z powodu odklejenia łożyska i dużych skoków ciśnienia w 38 +0 tc w wyniki CC przyszedł na świat mój synek .Wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Trzymam za wszystkie kciuki ✊


    Gratulacje 💙 najważniejsze, że cali i zdrowi .Pozdrawiam

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • MuminkAa Autorytet
    Postów: 313 262

    Wysłany: 24 marca 2025, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZOSIA92 wrote:
    Wczoraj z powodu odklejenia łożyska i dużych skoków ciśnienia w 38 +0 tc w wyniki CC przyszedł na świat mój synek .Wszystko skończyło się dobrze 🙂

    Trzymam za wszystkie kciuki ✊

    Gratulacje dla dzielnej bramy i synka u mnie też nie łatwe zakończenia ciąży ,ale donoszone pierwsza łożysko centralnie przodujące ,kolejna szew ratunkowy .Zgadzam się że słowami docenta sam mi nawet raz coś podobnego mówił i , że pomimo trudności jak ładnie daliśmy radę .Dzisiaj tak z sentymentem dzieci tak szybko rosną 🥲

    2021🐼
    2024🐼
    2026 🫄
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 24 marca 2025, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik Ty już po punkcji czy jeszcze przed ? Oczywiście jeżeli chcesz napisać 🙂

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 24 marca 2025, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    Dotipik Ty już po punkcji czy jeszcze przed ? Oczywiście jeżeli chcesz napisać 🙂
    Tak, już po punkcji i transwerze:) niestety jeden zarodek, wiec trzymam kciuki za kropka żeby był zdrowy i się zagniezdził:)

    Emfanka lubi tę wiadomość

  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 24 marca 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Tak, już po punkcji i transwerze:) niestety jeden zarodek, wiec trzymam kciuki za kropka żeby był zdrowy i się zagniezdził:)

    ✊✊

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 24 marca 2025, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Tak, już po punkcji i transwerze:) niestety jeden zarodek, wiec trzymam kciuki za kropka żeby był zdrowy i się zagniezdził:)

    U mnie również jeden jedyny zarodek obecnie kopie jak szalony .Trzymam ✊

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 24 marca 2025, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia92 gratulacje!!!

    Dziewczyny ile tu widzę pozytywnych historii kończących się szczęśliwym rozwiązaniem 😍

    Aż mam nadzieję, że dla nas też jest jeszcze szansa

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 24 marca 2025, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinamala wrote:
    U mnie również jeden jedyny zarodek obecnie kopie jak szalony .Trzymam ✊
    Super:)))) a jakiej klasy miałaś zarodek? A i miałaś jakieś wspomagacze przy transferze:)?
    Mnie to tyle stresu kosztuje, nie wiem jak ja zbadam betaHCG:)

  • Ewelinamala Ekspertka
    Postów: 218 130

    Wysłany: 24 marca 2025, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotipik wrote:
    Super:)))) a jakiej klasy miałaś zarodek? A i miałaś jakieś wspomagacze przy transferze:)?
    Mnie to tyle stresu kosztuje, nie wiem jak ja zbadam betaHCG:)

    Progesteron ,acard i clexane ( zespół APS bez poronień w wywiadzie ,ale zakrzepica oka ) i to wszystko .Zarodek klasy 4.1.1 .Wiem , że niestety często jest to loteria któraś ma 3 zarodki i ani jeden nie da ciąży a tam gdzie tylko jeden się uda.Poprostu jeszcze raz trzymam kciuki🙂 co do stresu to pamiętam swój do dzisiaj ,🙈

    Dotipik lubi tę wiadomość

    👧30l🧑34l
    30.05.2025 Franciszek 🧑 ivf
    5.01.2026 7+4❤️ naturalny cud
    Sanco pro zdrowy chłopiec

    preg.png
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 24 marca 2025, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinamala wrote:
    Progesteron ,acard i clexane ( zespół APS bez poronień w wywiadzie ,ale zakrzepica oka ) i to wszystko .Zarodek klasy 4.1.1 .Wiem , że niestety często jest to loteria któraś ma 3 zarodki i ani jeden nie da ciąży a tam gdzie tylko jeden się uda.Poprostu jeszcze raz trzymam kciuki🙂 co do stresu to pamiętam swój do dzisiaj ,🙈
    Dziękuję:)))
    Tak to taka loteria.
    Gdyby nie mój wiek, to bym była bardziej "wyluzowana".
    Też mam akard i heparyne, poronienia w wywiadzie.
    Bardzo niskie AMH+tona supli i witaminek.
    Trzymam kciuki za Twoją ciążę, niech Bobo rośnie zdrowe:)

  • Bezova Ekspertka
    Postów: 226 146

    Wysłany: 24 marca 2025, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia92 gratulacje! Dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie transfery :) tak jak Emfanka pisze - dobrze jest poczytać dobre historie :)

    Dotipik lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 25 marca 2025, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie taka sytuacja.

    1 stymulacja inna klinika mała ilość pobranych komórek zero zarodków
    2 stymulacja duża ilość pobranych 1 zarodek inny klinika
    3 stymulacja duża ilość komórek 3 zarodki .

    Piszę to ku przestrodze dla innych dziewczyn kiedyś nie byłam tego świadoma nikt mi nic nie mówił dopiero dr Janowiec uświadomił aby przed ciężką operacją endometriozy zabezpieczyć płodność dopiero później operacja .U mnie niestety to są powikłania po operacji których nie da się cofnąć,ale ogromnie ciesze się z tych trzech zarodków ♥️

    Dotipik, Bezova, Manka, agatkaagatka, Emfanka lubią tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Dotipik Autorytet
    Postów: 447 169

    Wysłany: 25 marca 2025, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynka wrote:
    U mnie taka sytuacja.

    1 stymulacja inna klinika mała ilość pobranych komórek zero zarodków
    2 stymulacja duża ilość pobranych 1 zarodek inny klinika
    3 stymulacja duża ilość komórek 3 zarodki .

    Piszę to ku przestrodze dla innych dziewczyn kiedyś nie byłam tego świadoma nikt mi nic nie mówił dopiero dr Janowiec uświadomił aby przed ciężką operacją endometriozy zabezpieczyć płodność dopiero później operacja .U mnie niestety to są powikłania po operacji których nie da się cofnąć,ale ogromnie ciesze się z tych trzech zarodków ♥️
    Super, 3 zardoki:)

    Dziewczynka lubi tę wiadomość

  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 26 marca 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka dużo miałaś tych zrostów? Nie jestem za operacjami zwuadowczymi czy takimi bez jasnych wskazań.Mam tendencję do zrostów ,zrosty jelit z otrzewną i tak naprawdę zrosty się usuwa i powstają nowe więc defakto operacja to błędne koło bo można tak się w kółko operować to jaki ja zaczęłam odczuwać teraz ból,kresy rozciągania itd to się opisać nie da . Pomagają ciepłe kąpiele,fizjoterapia muszę pilnować aby jelita nie były zbyt pełne w sensie ciągle prebiotyki itd

  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 26 marca 2025, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Emfanka dużo miałaś tych zrostów? Nie jestem za operacjami zwuadowczymi czy takimi bez jasnych wskazań.Mam tendencję do zrostów ,zrosty jelit z otrzewną i tak naprawdę zrosty się usuwa i powstają nowe więc defakto operacja to błędne koło bo można tak się w kółko operować to jaki ja zaczęłam odczuwać teraz ból,kresy rozciągania itd to się opisać nie da . Pomagają ciepłe kąpiele,fizjoterapia muszę pilnować aby jelita nie były zbyt pełne w sensie ciągle prebiotyki itd

    Ciężko mi dokładnie powiedzieć w dokumentacji nie było dokładnie napisane. Ponieważ było to podejrzenie wodniaka, który pojawiał się i znikał i nieudany transfer, oraz zmienne wyniki drożności, to operacja mam nadzieję, że była dobrym rozwiązaniem. A jak się okazało znaleziono jeszcze te zaczątki endometriozy :(

    Czekam na wyniki histopatologii i umawiam się na wizytę:)

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ