X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 13 dniu po pregnylu i mam 36,41 i zastanawiam się czy to z ciazy czy pregnylu ;)

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, nie przesadzaj z tymi kebabami, bo jak Ci posmakują to później się w drzwi nie zmieścisz ;). no i dzwoń dzwoń dzwoń, jest dopiero styczeń więc nie powinnaś długo czekać :) jeszcze limitów szpitale nie wyczerpały .

    Chichuahua, witaj w klubie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2015, 21:11

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betii, jak dla mnie to duże prawdopodobieństwo zafasolkowania :) wysoka ta beta jak na 13 dzień po pregnylu, raczej by była śladowa ilość. A jaką miałaś dawkę podaną?

    betii lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku nie wiem jak u Ciebie:) ale u mnie juz 17 luty:) No bede dzwonić i mam znajomego chirurga moze coś pomoże

    Asiulek, Karolcia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek Słońce właśnie miałam aż 3 ampułki...

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha, Pszczelka ale się uśmiałam. Ja ciągle styczniem żyję. Nawet ostatnio się przyłapałam w pracy, ze na dokumentach piszę że styczeń a nie luty. Klient zwrócił uwagę bo bym trzaskała styczeń hehe.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betti, to dużą dawkę dostałaś. Hmmm... w takim razie ja bym powtórzyła betę i zobaczyła czy przyrasta. ...albo spokojnie poczekała ze dwa, trzy dni i test zrobiła...choć patrząc na Twój wykres i wartość bety... :)

    betii, Nikita2 lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie jak dziś czytałam w necie to nikt takich ilości nie dostaje :P
    chyba ze mnie ciężki przypadek :P

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beti powtórz sobie jutro betę to będzie wszystko jasne. jak urosło to fasolek :)

    betii lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki mam właśnie plan :) zastanawiam sie czy progesteron tez robic

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 17 lutego 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie robiłam, jak beta urośnie to wtedy najwyżej dalej zażywaj dupka (bo widziałam na wykresie, że brałaś)

    betii lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 18 lutego 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka możesz pisać "cziłała" to moja ukochana rasa ktora kiedys sobie sprawie :)
    Dzisiaj przez 2-3 godz miałam silny bol jajnika i lewej strony macicy ( w lewym jajniku mam ten pęcherzyk i slady plynu) a póżniej wszystko całkowicie ustalo - myślicie że to moglo byc pękniecie?!
    Jak kebabby dobre to ja się pisze, co tamz drzwiami wstawi sie rozsowane :)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 18 lutego 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko - przytulam najmocniej :(
    Ale widzę też dobre strony: in vitro odstawione z uwagi na kamienie a nie na wątrobę :) więc te wyniki idą ku lepszemu i to powód do radości :)
    Tak więc zalecenia na najbliższy czas: tak jak pisała kotka i Asiulek - umówić się najszybciej jak się da na zabieg (nie da się żeby gin wypisała Ci skierowanie jako pilny przypadek?) - luty to początek roku jeszcze więc nie powinno być źle. Poza tym - ZERO KEBABÓW !! Nosz pojechałaś z tekstem nie ma co!
    Dietka, ćwiczonka i pozytywne myślenie... aaaa i jeszcze dieta francuska czy jaka tam z keksem ;) to od dr Asiulka hihi :)

    Cziłała (zdecydowanie szybciej się pisze :) więc jak pozwolisz będę tak pisać a Ty będziesz wiedzieć, że to o Tobie, bo nie chce mi się za każdym razem kopiować Twojego nicka :)), jak bolało i przestało to wg mnie owulka jak nic :) Chociaż ja tam takich efektów specjalnych raczej nie posiadam ... jednak naczytałam się tutaj, że tak jest więc się teraz mogę wymądrzać :) a co ;)

    Tak nawiasem bardzo lubię tę piosenkę: https://www.youtube.com/watch?v=G7QME0bzZuA chociaż jak kilka lat temu słyszałam ją w markecie i sobie robiłam świąteczne zakupy to jedna kasjerka ze łzami w oczach powiedziała, że jej nie cierpi bo leci non stop od 8 godzin a telewizor miała przed swoją kasą ... bidulka :(


    A jak już tak bardzo chcecie się kebabować to ja Wam mogę zrobić co najwyżej lekką pizzę dietetyczną ot tyle, Pszczelka ma poprawić wyniki wątroby i jej tutaj nie będziemy przesuwały ani drzwi ani terminów na IVF :P

    Betii...wykres wygląda obiecująco :) Powtórz betę i koniecznie daj znać :) Potrzebujemy tutaj pozytywnych informacji :)

    Kotka, teraz doczytałam (jak zauważyłaś mam ostatnio problem z czytaniem ze zrozumieniem rano, gdy moja kawa jeszcze plącze się w przełyku i nie dała jeszcze sygnału "pobudka" do mózgu) ... ta przesyłka to z kebabami do Pszczelki?? i mówisz, że najlepsze... kurcze to może przystanę ale pod warunkiem że prześlesz Pszczelce takie light, odtłuszczone - żeby dzieciątko miało zdrową mamusię :) No i nie wiem czy Pszczelka ma aż tyle kasy odłożonej żeby zrobić remont w mieszkaniu i przerabiać wszystkie drzwi na rozsuwane ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2015, 07:57

    betii lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz idę na bete. Wynik będzie 13-14. Trzymajcie kciuki:)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciukam :)

    betii lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 18 lutego 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja mocno :)

    betii lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Cziłała! Ja tak jak Mała Mi miałam podane 2 ampułki Pregnylu. U Ciebie lekarz pewnie zaczął od mniejszej dawki żeby sprawdzić czy będzie efekt. Teraz prawdopodobnie zleci Ci mocniejszą dawkę i będzie dobrze, zobaczysz.. ;) co do twojego bólu to też wydaje mi się że to owulka..

    Pszczelka - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... doprowadzisz swój organizm do porządku i wtedy nie powinno być żadnych przeszkód w planowaniu dzidzi ;)

    Betii - nie mogę się doczekać wyników, bo wykres wygląda obiecująco :)

    betii lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny beta 63,03! Chyba mogę juz sie cieszyc?

    kotkapc, czekolada, Mała_Mi79, Nikita2, Karolcia88, Asiulek, Martoszka lubią tę wiadomość

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 18 lutego 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti o mysle ze mozesz sie powoli cieszyc:)
    Dziewczyny dzwoniłam do swojego znajomego ( mojego brata db kolega a jego synek chodzi z moim do przedszkola i sa best friends)który jest chirurgiem w szpitalu państwowym. No i pytam sie go jakie sa terminy co i jak. A on czy chce ebyon mnie zoperowal, wiec mowie ze jak sie zna to pewnie. No i mam na koneic lutegos ie przypomnieć. Przyjmie mnie na ostry dyzur i nastepnego dnia zoperuje:) No mam nadzieje ze jest słowny

    betii, Mała_Mi79, Nikita2, Asiulek, czekolada lubią tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ