X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf właśnie nieco nadrobiłam w naszym kochanym wątku :)

    Monik - dzięki za mega wsparcie, jest bezcenne :*

    Suzii - ja również mam nadzieję, że zabieg nie będzie Ci potrzebny :) Kciukam :)

    fryzjerka - kiedy testujesz? Kciukam za dwie piękne kreski na teście :)

    mrulinka - Twój sen był niezwykle wymowny ... popieram inne dziewczyny, że to na pewno znak, że dla Ciebie i Twojego męża otworzy się ciążowy okres ... już "jutro" :)
    Sentencja też nietuzinkowa - spisałam do notesu :)
    Widzę, że marzec również należeć będzie do Ciebie. Super im nas więcej tym przyjemniej - w końcu w grupie siła :)

    Asiulek - ja też czekam na Twoją @ żebyś w końcu poszła do gina i wskoczyła w nasz rytm mierzenia i wielkiego odliczania do testowania :) Matko nie wiedziałam, że tak bardzo będzie mi brakować upominania Ciebie żebyś tak wcześnie i tak często nie testowała hihi :)
    A tak nawiasem,,,to kiedy wysyłasz męża na powtórzenie badania?

    india - wróciłaś do pracy i zapomniałaś o wątku albo znowu się wyciszasz na jodze?? hop hop?! Matko jak ja Ci kibicuję...nie masz pojęcia... Po laparo nie ma opcji innej niż II kreski :*

    Nikita2 - mam nadzieję, że znalazłaś ochotę i pomolestowałaś nieco męża ... no i że trafiliście w TEN dzień :) A jak zdrówko? Temperatura odpuściła już?

    Anakonda - wg rozpiski z IUI powinnam zrobić beta HCG 11.03 więc 2 dni po Tobie i Betty :) Więc jak będziemy w euforii po Waszych zielonościach to mam nadzieję, dorzucę i swoje II kreski :)
    A te dwa bociany...to może na bliźniaki ? :)

    Czekolada - mam nadzieję, że już nie masz takich bóli.. piątek już niebawem więc czekam na wieści, co dalej. Rozumiem też, że piszesz się na marcowe zaciążenie?

    Betty Boop - ja miałam IUI w Katowicach w Gyncentrum

    Agib - zalecenia są dobre, leki masz więc lecz męża i działajcie :) Mój do podobnego zestawu wypijał jeszcze duże ilości soku pomarańczowego i z czarnej porzeczki oraz zajadał się brzoskwiniami z puszki :) Do tego możesz mu zafundować zdrową dietę i nieco ruchu (jeśli ma go mało) :)

    Pszczelka - jak u Ciebie? Umówiłaś się już na zabieg "woreczkowy" ??

    Asiulek, czekolada lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 25 lutego 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!

    Witaj Betty Boop wśród nas :) U nas fajnie jest, śmiem powiedzieć że najfajniej :) powodzenia życzę :)

    Mała Mi, no to elegancko poszło :) co fachowość to fachowość :) Nie to co nasz Monik się kurczę bidulka wycierpiała... teraz nakaz wypoczywania, zero stresu i brzuszkowania! :) :) :) będę wyrywać kartki z kalendarza bo już się nie mogę doczekać Twojego testowania :) mocno zaciskam wszystkie 2 kciuki i całą resztę palców też! musi się udać!!! :D
    Męża włąśnie chyba jakoś na dniach muszę wysłać żeby umówić się na wizytę do gina po miesiączce w najbliższym cyklu i mieć wyniki żołnierzyków.
    Może niedługo zatestuję hehe żeby tradycji stało się zadość :D choć myślę, że jednak jestem zrośnięta albo zapchana bo już 3 cykle z owulacją i Profertilem w tle i niciewo :( ale nic tam, za moim ginem się stęskniłam.... więc pójdę, moze coś wymyśli sensownego

    anakonda, jesteś już wpołowie , jeszcze tylko tydzień i testowanko!? kciukam również z całych sił! a bociany....to znak :)

    Czekoladko, nie trać nadziei Kochana! Ja również pojutrze o 15 będę myślami z Tobą :)

    Agib, to masz dobry zestaw. Z takim arsenałem żołnierzyki na pewną się wzmocnią!

    Monik, widzę na wykresie ze zaczęłaś dzisiaj luteinę :)

    Suzii, obejrzałam twój wykres :) wyglada obiecująco! trzymam kciuki, kiedy testujesz?

    fryzjerka? jak samopoczucie? mam nadzieję że @ nie przyszła i nie przyjdzie :)

    mrulinka, Twój wykres też pooglądałam :) temperaturka pięknie rośnie :) kciukam :)

    Właśnie: India, Pszczelka? do raportu ;p :)

    India, a u Ciebie temp szaleje :)

    A ja mam sukces, miałam owulację!!!!!! Hurra!!!!!!!! trzeci cykl po kolei bez leków! :D :D :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 18:30

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki głaskać brzuchal i się zarażać

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/de92a5238084.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7a49b7297b86.jpg

    monik, Asiulek, Martoszka, czekolada, Suzii, Nikita2, Betty Boop, kotkapc lubią tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku Karolcia... ale cudnie wyglądacie :)
    Głaszczę, głaszczę i całuski ślę :)

    Asiulku, mnie coś się wydaje, że wizyty gina na stymulowany cykl możesz nie doczekać....w tym roku :) Zdrowaśkuję na maksa :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisałyście... kurczę, zaraz nadrobię zaległości...
    Byłam dziś na monitoringu - jest 1 pęcherzyk w prawym jajniku, z tego wszystkiego nie pamiętam ile mm ;) ale gin powiedział że w piątek będzie już takich rozmiarów, żeby podać Pregnyl... no i w weekend możemy serduszkować. Powiedział że pęcherzyk z reguły pęka w okolicach 30h po zastrzyku. Zatestować mam 10-11 marca, czyli tak jak kilka z Was :) i wtedy dopiero jak będzie pozytywny to zacząć brać luteinę. Powiedziałam mu, że mąż bierze antybiotyki i może się nie udać, to mi odp. że do weekendu akurat wydobrzeje ;) pytałam czy jeśli się nie uda, czy mogę w nast. cyklu być bez leków i powiedział że nie, że robi się 6 cykli z Clo i dopiero potem szuka się problemu np. hsg. A u mnie to dopiero 2 cykl który się jemu podoba, że jajniki pracują tak jak powinny. Wcześniej był Clo żeby pobudzić jajniki do pracy, bo był problem z miesiączkami. Także kazał mi powiedzieć że będę w ciąży zdecydowanie, bo ja: "no, może". U niego wszystkie pacjentki zachodzą. Także jestem pełna pozytywnych myśli i gotowa do działania :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 25 lutego 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia jaki masz pięęęękny brzuszek :) Głaszczemy głaszczemy ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 lutego 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 świetnego masz gina ... skoro każda u niego zachodzi ... no to nie ma mocnych... taki los czeka i Ciebie :)
    Jak nam się nie uda to poproszę o namiary na Twojego gina ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 20:17

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - no trafiłam do niego z polecenia, znajoma która z mężem się starała i nie mogła dłuuugo zajść, poszła do niego i ma już synka :) inna też już zaciążyła :) kciukam za Twój sukces ;)
    A jeszcze na wizycie mi gin powiedział, że już myślał że będzie mnie musiał leczyć sterydami, a tu po Clo 3 razy dziennie pęcherzyki ładnie rosną (wcześniej miałam 2 razy dziennie).

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 25 lutego 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, piękny brzusio :) głaszczę i przytulam :)

    Mała Mi, dzięki :) a nuż widelec ? ;)

    Nikita, i ja poproszę namiary na Twojego gina skoro wszystkie u niego zachodzą :) w jakiej miejscowości przyjmuje?
    A, no to weekend tuż tuż :) serduszkujcie na całego! :)

    Kurcze, mam taki apetyt że wciągnęłam już pół chlebka... a tu taka godzina.. od jutra wracam do diety :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 21:52

    ganns65gxgno0ohk.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 25 lutego 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek i Mała Mi:

    moje samopoczucie hmm dużo lepiej jeszcze mam kaszle i katar. Dziś byłam w aptece kupić sobie cos na przeziębienie do picia i ona zaproponowała mi zrobić test ciążowy już teraz , wiec zrobiłam ale chyba źle :P bo nic niewyskoczylo jutro zrobie jeszcze raz. Choc nie nastawiam się.

    niepisalam nic bo niebylo co nic ciekawego się nie dzialo :).

    Dziekuje za pamięć dziwczynki

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek Mała mi chce zatestowac w sobotę to będzie 10 dpo, dzisiaj w nocy obudziła mnie fala gorąca i biegunka ;) kurczę mam nadzieje ze to dobry znak. Bardzo sie denerwuje i zaczęłam sobie trochę już wkręcać a nie miałam ....
    Odpuściłam sobie ten cykl, umówiłam sie na zabieg 9 marca. Obym nie musiała już na niego isc ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 08:10

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek - mój gin przyjmuje w woj. opolskim.

    Suzii - oby tak było. Twój wykres wygląda obiecująco :)

    Ja dalej mam okropny katar, trochę głowa boli, gardło i ogólnie jestem słaba. Mój mąż ma do tego męczący kaszel. Ale do weekendu się wykurujemy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 08:13

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii - kciukam na maksa :) z tego co pamiętam z wykresów zafasolkowanych dziewczyn, biegunka w którymś dpo to objaw wiadomy :) Do tego wykresik modelowy...matko jak ja Ci życzę żebyś rozpoczęła falę zieloności u nas :)
    Po Latte mamy ogromny niedosyt ... :)

    Nikita2 - nie macie wyjścia, zalecenie "gina u którego każda zachodzi"...brzmi jednoznacznie: do weekendu wykurować i serduszkować...więc WYKONAĆ!! :)
    A na męczący kaszel to nawilżać, syrop z cebuli, i ja dostałam też płukankę z wody utlenionej (1 łyżka na 3/4 szklanki wody płukać 2 razy dziennie) - u mnie działa cuda, wszystko ładnie się odrywa i schodzi :) więc polecam :)

    Pszczelka !!! Do raportu !!! No chyba, że już jesteś pozbawiona tych drogocennych kamieni... ale tak bez podzielenia się z koleżankami ... :(

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 26 lutego 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Mała Mi trzymam kciuki aby po IUI wszystko pieknie sie przyjeło.
    Kurcze, troche mnie martwi to, ze nikt nie slyszal o tym aby podawac pregnyl w dniu IUI. No ale nic, w koncu w Novum nie pracuja jacys poczatkujacy wiec mam nadzieje, ze wiedzieli co robią (tak sobie wmawiam).

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - nie ma innej opcji, trzeba posłuchać gina ;) Ja dziś i jutro nie idę do pracy, kuruję się :) Woda utleniona jest dobra, bo zabija bakterie w jamie ustnej. Ja daję nawet 3 łyżki na pół szklanki wody.
    Już zamówiłam Pregnyl w aptece. Zastrzyk mogę wykonać w każdej przychodni jak mam skierowanie?

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 możesz sama sobie zrobic zastrzyk,podaje sie go podskórnie w brzuch. Chyba, że sie boisz itp to mysle, ze w przychodni Ci zrobią bez problemu.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 26 lutego 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty, wolałabym żeby to pielęgniarka zrobiła w pośladek...

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 - w brzuch nie boli a miejsce też jest bardziej wg mnie wskazane z uwagi na umiejscowienie pęcherzyka ;)
    Ja sobie pierwszy raz robiłam zastrzyk z Menopuru ... uf ciężko było ale (jak już pisałam) jak mąż wszedł do łazienki umyć ręce żeby mi to zrobić to wbiłam i zrobiłam zastrzyk hihi sama myśl, że mógłby mi to mój mąż zrobić mnie zmobilizowała :)
    Ale faktycznie nie boli. Robisz fałdkę na brzuchu (w odległości 2 palców od pępka) i pyk :) Najlepiej siedzieć bo wtedy nawet największa chudzinka zrobi fałdkę ze skóry na brzuchu :)
    Może też Ci zrobić pielęgniarka do brzucha pregnyl.

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1 kreseczka :/ . ale jakos się nie przejelam wiec czekamy na @

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerka, Ty masz dzisiaj jakiś 15 dzień po pregnylu tak?
    Hm, a jakieś objawy na miesiączkę masz? Nie wiem czy temp. mierzysz bo wtedy też by to dało jakiś obraz.
    Wiesz, ja przy pierwszej ciąży to robiłam test jakieś 4-5 dni po spodziewanej miesiączce (byłam w podróży i tak z mężem gadaliśmy, że chyba już powinnam dostać a tu nic)... i wtedy na teście wyszła mi bardzo blada druga kreska.
    Piszę to bo może wynik z krwi byłby bardziej wiarygodny...ale możesz poczekać do terminu @ i wtedy jakby nic nie było iść na betę :)

    Ciągle kciukam :) Bo jak to tutaj piszemy: nie ma @ - jest nadzieja :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ