X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A uważacie że już cos powinnam czuc?

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stanowczo za wczesnie! skoro dopiero tydzień temu miałaś podany pregnyl!
    pierwsze objawy przeważnie pojawiają się dopiero około 6tc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 21:42

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Izik :)
    Ach ile bym dała żeby taki test dwukreskowy widzieć. Aż mam zapędy żeby zrobić sobie sikańca - a jestem 3 dni po pregnylu ;) żeby zobaczyć upragnione 2 kreski ;)

    Zróbmy tak, Ty się jeszcze nie ciesz tylko leć jutro na betę - my się za Ciebie pocieszymy i dołączysz do nas po wynikach bety :)
    Kurcze ja to mam jednak świetne pomysły ;)

    Chihuahua - jakby mi gin powiedział, że może to być objaw wczesnej ciąży to chyba bym go zagryzła bo bym się od tego dnia mega nawkręcała :) Niezłego stresa Ci zapodał... kciukam żeby się nie mylił :) co tam kciukam ... na pewniaka się nie myli :)

    No kobietki, zapowiada się iście zielony początek wiosny :) To na pewno nasze kciukańce i zdrowaśkowanie zaczęło działać :)

    A ja dzisiaj dzwoniłam do mojej ginki bo wczoraj po IUI lekarz mi powiedział, że mam w protokole wpisane zalecenia: kwas foliowy i Lutinus ale mam nic nie brać do usg w poniedziałek. Wieczorem tak sobie przetransponowałam to co powiedział i doszłam do wniosku, że może być nieciekawie bo mam niski progesteron, a do poniedziałku to minie 5 dni od IUI... no i żebym czegoś potem nie zaprzepaściła...
    Ginka kazała mi przełożyć wizytę na jutro albo sobotę, żeby ew. zobaczyć czy jest ciałko żółte i podać szybko Lutinus :)

    Izik, Betty Boop, czekolada lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to u mnie lekka załamka. Temperatura w dół, czyli pęcherzyk musiał nie pęknąć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 05:55

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 27 lutego 2015, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 możesz spojrzeć na mój wykres? Cały czas miałam ból piersi i inne dolegliwości a dzisiaj już nic nie czuje i temp spadła. Czy miałaś jakieś odczucia i obiady przed terminem @? Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 06:09

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 27 lutego 2015, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi , mi w poprzednim cyklu z pregnylem tez myślałam ze nie pękł mi pęcherzyk a okazało sie ze pękł z tym ze u mnie nic z tego nie wyszło a u ciebie jest nadzieja , trzymaj sie, głowa do góry , musi być dobrze!!!

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii dzięki za wsparcie :)
    Moja obawa tym,że nie pękł to ubiegły cykl kiedy też tak dwa razy mnie mocno jajnik pobolewał i okazało się, że pęcherzyk się zapadł ;( A teraz po IUI też mnie tak bolało plus wczoraj rano ...
    Jak jutro temperatura opadnie jeszcze to nawet usg będzie niepotrzebne ;(
    Z pewnością Twoje pęknięcie było widoczne na wykresie a moje... jeden dzień lekko do góry a dzisiaj w dół...a powinno być już w górze :(

    Co do Twojego wykresu to temperatura ślicznie w górze jest, a ten spadek...to nie spadek :) gdyby opadła temp. do linii sprzed owulacji to wtedy można by było się martwić...a tak - tylko cieszyć się :) Pięknie i kciukam za zieloność :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi ja bym nie czekała tyle z usg. Mnie kazali 2 dni po pregnylu juz sprawdzic czy popekały. Może pobiegnij dzis dla swietego spokoju na usg?
    U mnie jutro minie tydzien od pregnylu a jajniki czyje cały czas-szczególnie jak mam wypełniony pęcherz. Nie wiem czy to tak powinno byc. Co prawda bardziej mnie kłuje po lewej, niedrożnej stronie gdzie jakies male pecherzyki zostały i moze to dlatego?
    Im bliżej testowania tym gorsze myśli mam, to chyba normalne.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop, dzwoniłam w tej sprawie wczoraj do mojej pani doktor, bo usg miałam umówione na poniedziałek. Martwiłam się bo mam niski progesteron i zawsze Duphaston brałam a teraz lekarz robiący IUI kazał nie brać nic do poniedziałku...a to trochę długo.
    Dlatego usg mam jutro o 12-tej. Dzisiaj nie dam rady bo moja gin jest w klinice w godzinach dopołudniowych a ja jestem w pracy :(

    Czekoladko, kciukam za dzisiejszą wizytę - piątek, 15:00 - pamiętny czas...będę myślami z Tobą :)

    Pszczelka mam nadzieję, że śmignęłaś z tymi wypłatami i poleciałaś na ostry dyżur i jesteś już po wycięciu tych drogocennych kamieni :)


    Kotkapc!! Halo!!! Heloł?!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 08:32

    czekolada lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 27 lutego 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki aby pęcherzyki były pieknie popękane.
    Ja biore dupka 1 tbl dziennie, zaczełam 2 dni po IUI. W sumie to dobrze, sama bym sie upomniala jakby mi nie dali bo kiedys poronilam.

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam 2 dzień po IUI, a usg będzie 3 dzień po IUI...może jakąś większą dawkę dostanę ... :( oby tylko pękło co miało :(
    W sumie to się dziwię, że lekarz, który robił mi IUI napisał na karcie, że mam iść na USG w poniedziałek i do tego dnia nic nie brać, żadnych leków...?

    Betty Boop - Twój wykres modelowo wygląda :) Kciukam za Ciebie z całych sił :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mała Mi. niestety moje wykresy zawsze tak wyglądaja i od ponad 20 cykli nic sie w tej kwestii nie dzieje wiec mały to dla mnie wynnacznik. Ale kciuki zawsze się przydadzą ;)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale miałaś pierwszy raz IUI a to zawsze nowość ... i nie wiem jak ty ale ja wiążę z tym (ciągle - mimo tej temp.) wielkie nadzieje.

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi proszę mi tu się nie smucić i nie załamywać!!!
    Jeszcze nic nie jest przesądzone!!

    Na wykresach sie nie znam bo lekarz powiedzial że jak przyjmuje stymulcje a potem progesteron to i tak temperarura jest ,,zafałszowana'' lekami.

    A ja już Ci wcześniej napisałam że mam dobre przeczucia co do Twojej IUI i że będą II :-)

    Czekoladko czekam dziś na wieści z wizyty oby było wszystko dobrze:-)

    Asiulku, India, Asia-m-b, pszczelko co u Was słychać???
    A co sie dzieje z naszą Kotkąpc? :-)

    czekolada lubi tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop mnie też bolą jajniki a szczególnie prawy z którego ponoć nic nie pękło albo tylko jeden . Nie wiem czy to normalne mam nadzieje ze tak . Ja jestem 9dzień po pregnylu .
    mała Mi dopóki nie masz potwierdzenia USG to nie dopuszczaj złych myśli trzymam kciuki żeby jednak pękł.
    Ja USG miałam dzień po IUI i było cż wiec wieczorem kazał mi wziąć dupka .
    Betty z tego co mi gin powiedział to dupek po 12h przestaje działać i dlatego powinno sie go przyjmować minimum co 12 godzin .pamiętaj jak mi tłumaczył żebym pilnowała godzin jak wezmę 1 o 8 to kolejna o 20 i tak aż nie przyjdzie @ albo będzie ciąża. ja też jestem po poronieniu więc pilnuje tego . Choć brałam dupka 3x1 wtedy ale to była też inna przyczyna

    Ja po pierwszej IUI wiedziałam że nic z tego od samego początku a teraz wierzę ze sie uda Nosz kurka MUSI SIĘ UDAĆ

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 09:41

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, anakonda :* kochane jesteście ... jak wszystkie zresztą :)
    I jak tu bez Was żyć :)

    Monik, obyś była dobrą wróżką :*

    Anakonda, szczerze to pierwsze słyszę, żeby Duphaston brać co 12 h :( Ja zawsze brałam 2 razy dziennie rano i wieczorem ale to jak mi się przypomniało (to wieczorne) często było to mniej niż 12 godzin.
    Jedyne co przeczytałam, to to, że Estrofem Mite muszę brać o tej samej godzinie, dlatego sobie szykuję przypomnienie w te dni...
    Kurcze no nie wiedziałam, że z dupkiem trzeba tak samo...
    Znowu jestem mądrzejsza :)
    Poza tym jak piszesz...musi się udać, nie ma innej opcji. Czekamy na Twój dwukreskowy test - kciukam kochana przeogromnie :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, Anakonda pokładam w Was duże nadzieję i proszę mnie tu nie zawieźć!

    Czarny scenariusz to ja mam przed oczami ;-) dość że czuje się na @ to do kur...jędzy pobolewa mnie lewy jajnik. Nie wiem czy on boli czy może moja psychika :/

    Więc prosze trzymajcie kciuki.

    Pszczelko kochana żyjesz ??

    Hello dziewczyny a co z Wami Kotka, India ?

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 27 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała mi jak byłam w ciąży to lekarz powiedział zażywać co 8 godzin a miałam dupka 3x1 i to drugi lekarz mi to mówi . Myślę ze chodzi o to żeby nie skakał progesteron a utrzymywał sie na równym poziomie .
    Czekoladka oj jak ja bym nie chciała Cie rozczarować:) kciuki zaciśnięte .

    czekolada lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladko - będę z Tobą o 15-tej przytulanko.gif
    Napluj jeszcze na tę koszulkę (dla niewtajemniczonych-jesteśmy czarownice i plujemy na każdego, kto którejś z nas źle życzy) i wypierz żeby już nikt i nic nie będzie Ci psuło wyników i pozwoli ślicznie zaciążyć...bo marzec tuż tuż a jesteś z urzędu wpisana na listę tych, co zaciążają :)

    Anakonda - Ty to moją skarbnicą wiedzy jesteś Bisous14.gif
    Choinka wie czy te moje niepowodzenia wcześniejsze, które tak ładnie wyglądały, nie poszły w niebyt przez skoki progesteronu :( Kurcze teraz będę już i dupka brała co do zegarka ...
    Wy to jesteście tutaj bezcenne - ale to już wiecie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2015, 12:46

    czekolada lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 27 lutego 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi niestety wszystko przechodziłam na własnej skórze więc co nieco sie zachowało w głowie . My walczymy o dzidzię od września 2009 r i ciesze sie ze zmieniłam lekarza no po tym co usłyszałam nawet w sumie nie miałam wyjścia .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ