X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa Karolcia śliczny brzusioooo :-)
    Głaszczę i głaszczę ;-)
    A tak na marginesie to szczuplutka jesteś aż pozazdrościć :-)
    Mnie na wykresie ciążowym pokazało że w 9 m-cu bede ważyła 85kg :-)

    Nikita ja zawsze miałam pregnyl podawany w pośladek - taki był nakaz mojego gina i w przychodni nigdy nie było problemu tylko trzeba było zaplacić no i przedstawić zlecenie zastrzyku wystawione przez gina.

    Fryzjerka tule z całych sił i pamiętaj że to w marcu wszystkie zachodzimy w ciąże :-)

    Asiulku piękna owulacja tylko szkoda że tak pózno, mogła by przychodzić wcześniej zawsze to by był krótszy cykl :-) i mniej wyczekiwania

    Pszczelko czekamy tu na nowe wiadomości :-)

    Mała mi pierwsze zastrzyki w brzuch z menopuru były dla mnie horrorem nie mogłam sie przemóc je zrobić sama i biegałam do mamusi bo sie bałam bólu i odwagi było brak ale tyle ich było że na szczęście się przemogłam ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 10:43

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, no ja w pierwszej ciąży ważyłam 85 kg... tylko, że ja przy wzroście 152 cm :)
    Łatwiej było mnie przeskoczyć nić okrążyć :) No ale ja też startowałam z wagą 65 kg.
    Nie to co nasza Karolcia - modelowa waga :)

    Ja Tobie życzę jakichkolwiek kg ... ciążowych i to jak najszybciej :)

    monik lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wybaczcie, że może zaśmiecam wątek ale bardzo Was proszę jak możecie to udostępnijcie linka na fb albo gdzie możecie:
    https://www.facebook.com/events/1569731769935363

    Kacperek jest sąsiadem mojej koleżanki z Dąbrowy Górniczej... jeśli możecie wesprzeć małego Kacperka choć minimalną kwotą będę wdzięczna.

    Jeśli prześledzicie wątek to ludzkie serca są przepełnione miłością, wrażliwością i dobrocią jeśli chodzi o pomoc drugiemu człowiekowi, zwłaszcza jeśli chodzi o małe, niewinne dzieciątko. Pospolite ruszenie spowodowało, że środki napływają i już coraz bliżej żeby Kacperek poleciał na konsultacje i leczenie do Stanów.

    Modlę się o zdrowie dla Kacperka i małej Lenki, o której informował nasz Asiulek... mam głęboką nadzieję, że wygrają tę nierówną walkę :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 lutego 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak 15 dni po pregnylu zgadza się,ale nierobilam z ciekawości tylko dlatego ze jestem nada przeziebiona i chciałam kupic sobie leki w aptece i spomnialam o ciąży i ona zaproponowala mi zrobienie testu bo jak jestem w ciąży to nie powinnam takich rzeczy brac i dala mi najczulszy test i powiedziała ze powinno już wykazac. @ jeszcze niemam a objawy hmm standard lekki bol kregoslupa wyskoczyl gdzie niegdzie trądzik i chyba humorzasta jestem :P (szybko się wkur.iam).Jak to mój maz mowi mam już hitlera hahahhah przed miesiaczka.
    temp niemierze ale musze pomyslec o mierzeniu i kupnie termomeru

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi no nie strasz bliźniakami bo jajeczek pękło napewno 3 wiec niech bóg da chociaż jedno .
    Asiulek no tydzień a jak sie ten czas dłuży :)

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerka, no nieźle jak Cię już mąż do Hitlera porównuje, to ja nie chcę się znaleźć na Twojej linii ognia w "te" dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 21:47

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 26 lutego 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, zalecenie mojego gina też jest w pośladek, mam zlecenie na zastrzyk to podejdę jutro do przychodni. Ostatnio zrobiłam w przychodni u endokrynologa, przy okazji wizyty, zapłaciłam 15zł.
    Fryzjerka - ja od tego cyklu mierzę temp. Chociaż się tak wzbraniałam...
    Termometr mam elektroniczny, mierzę w ustach. A wy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2015, 19:03

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !

    Mała Mi, szkoda że wcześniej nie napisałaś że ten malutki chłopiec to ktoś bliski... bym puściła famę wśród znajomych...bo ja to w zasadzie jestem stałą bywalczynią na siepomaga i już widziałam tego maluszka. Serce się kroi... ale już niewiele brakuje :) na pewno uda się uzbierać i Kacperek wygra tą walkę! Również będę się modlić, tak jak i o moją malutką sąsiadkę Lenkę.

    fryzjerka, przykro mi, ale tak jak pisze Mała Mi, dopóki @ nie ma jest nadziej a:)

    Suzii, do soboty już bliziutko! Mocno ściskam i nie puszczam :)

    Nikita, to daleko... buu...
    Bidulki, któreś kogoś zaraziło pewnie...
    A termometr mam owulacyjny elektroniczny i mierzę w pochwie bo w ustach jakaś niska wychodzi mi zawsze.

    Monik...jak sobie przypomnę ile ważyłam jak szłam na porodówkę to aż samam nie mogę uwierzyć... do 100 brakowało 0,5kg... taka ciężarówa..hehe...
    A Karolcia faktycznie drobina, ślicznie wyglada :)
    A cykle mam faktycznie długie...ale co poradzić, na stymulacji są krótsze.. no i ważne że owulacja jest :)

    anakonda, już bliżej jak dalej :)


    ganns65gxgno0ohk.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczęta, powiedzcie mi dziś robiłam test i wyszedł pozytywny mialam pierwsza w życiu owulacje i dostałam pregnyl pękło jajeczko no i dziś test, tylko boje sie że test jest pozytywny dlatego że jeszcze pregnyl się utszymuje;-( jest 12 dni po podaniu pregnylu

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Izik, dla pewności zrobiłabym betę. albo poczekała 2 dni i powtórzyła test. Ile jednostek pregnylu dostałaś?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 26 lutego 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikka ja mierzyłam w ustach :) też elektronicznym termometrem.

    Dzięki Dziewczyny za miłe słowa, ale jak dalej będę tak przybierać to będę jak słonica ;) a miałam ambitny plan dobić max do 65... ;) póki co to chyba brak ruchu powoduje takie tycie.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Mała Mi nie bój się nie bój jestem spokojna on Tylko przesadza ;P.
    a jeszcze do objawów to zauważyłam śladowe ilości jakichkolwiek uplawów jak przed @. I pon , wt byłam taka kołowata(kręciło mi się w głowie ale nie do końca) ale to mogła być zmiana ciśnienia czy cóś :).

    A wczoraj jeszcze się pożarłam z mężem :( przed jego wyjściem do pracy standardowo tel i sms z pretensjami i w ogóle :( ach szkoda gadać do teraz nie gadamy ,a dziś jeszcze idzie na noc do pracy.

    Nikita termometr elektryczny mam może od jutra zacznę :)

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak jutro idę na betę
    http://zapodaj.net/b77e63a84ada0.jpg.html
    to mój test trochę blady ale zawsze

    DreAms86 lubi tę wiadomość

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to jak nic wygląda na ciąże :-)

  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam że nie pisalam troche ale mialam lekkie podłamanko. A teraz mam zagwozdkę otóż lekarz kazał mi zrobić wynik progesteronu miedzy 21-24 dniem cyklu (biore wtedy luteine ale mimo to kazał mi zrobic) odebralam dzis wyniki wyszło ze mam 40,35 zadzwoniłam do lekarza i spytałam czy to dobrze czy zle bo tam było napisane ze w fazie lutealnej do 27; on pow ze dobrze im wiecej tym lepiej i ze tomoze byc oznaka wczesnej ciazy i teraz ciagle mysle bo w sumie nie mam objawow. Myslicie ze to luteina?

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izik, druga kreska wyraźna, dużo bledsze widziałam :) . No ja tu wietrzę szczęśliwe zakończenie ...:) powodzenia

    Izik lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Izik Autorytet
    Postów: 285 173

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boję się jescze cieszyć półtora roku rozczarowań i sie bardzo boję;-( ale dziękuje za miłe słowa;-)

    4.12.2023 II temin 14.08.2024 - zdrowy syn❤️😍;-)

    01.2022 poronienie chybione w 11 tygodniu
    3tygodniowe indukowanie poronienia
    zabieg łyżeczkowania 17.01.2022
    niedoczynność tarczycy
    tyłozgięta, zrotowana macica
    05.2021 poronienie 6tc
    STWIERDZONE CIĘŻKIE PCO;-( amh 22
    17 cykl starań po stymulacji ciąża w 2015
    córka 09.11.2015 cięzki poród indukowany, zagrażająca zamartwica płodu, cc na cito
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chiłała a wcześniej badałaś progesteron? jak tak to na jakim poziomie miałaś?

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 26 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cziłała ja to bym podeszła do tego z dystansem
    Jak to mówią - na dwoje babka wrózyła :-)
    Ja sądzę że może to być spowodowane luteiną ale w ciąży też jest progesteron podwyższony.

    A kiedy będziesz testować?

  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie badałam wczesniej własnie. no niewiem właśnie kiedy.w zeszły pon mialam pregnyl podawany. najchetniej bym juz dzisiaj testowała żeby wiedziec.

‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ