X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerka czyli do dzieła :-D

    Ja tez po wizycie. I nie uwierzycie...sam pękł mi pęcherzyk. Wczoraj dośc mocno bolało mnie podbrzusze aż się popłakałam potem było <3 i nawet miałam ochotę ale gdzieś w głowie siedziało "po co" i tak pewnie zrobiła się torbiel i z takim przekonaniem poszłam na wizytę. a Tu jednak niespodzianka. Mam brać duphaston ale dodatkową zażyję nospę bo mnie boli to podbrzusze.
    Tylko cicho proszę nic nie mówić tylko trzymać kciuki! :-)

    fryzjerka, Suzii, Martoszka, kotkapc, tulipanna, Pszczelka, monik, Asiulek, Izik lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest czekoladka cicho sza tylko trzymamy kciuki :)

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 16 marca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Karolcia trochę mnie uspokoiłaś :)
    Czekoladko nic nie mówię trzymam kciuki mocno :D
    Fryzjerko super, wszystko się dobrze uklada - a molestuj męża molestuj ;)
    Ja już odliczam jeszcze 6 dni :) ale już na urlopie więc ufff ;)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerko, Czekoladko, trzymam kciuki!!!

    Dla mnie marzec jednak nie będzie szczęśliwy, dziś przyszła @ :( Wczoraj postanowiłam, że ten cykl odpuszczam - żadnych leków, monitoringu. Od następnego bierzemy się do roboty. Oczywiście codziennie będę Was czytać, uzależniłam się od tego forum :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 17 marca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ze mna chyba cos nie tak .przy zblizajacej sie owulacji temp powinna rosnac prawda?A czemu dzis mam taki spadek?

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 17 marca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się ponownie :-) i przepraszam ze tak wchodzę Wam w wątek..

    Chciałam powiedzieć, że pęcherzyk pękł po zastrzyku. Mam jeszcze pytanie odnośnie pregnylu i czasu utrzymania się w organizmie.
    Robiłam test 7 dni od podania zastrzyku, żeby sprawdzić ile jeszcze tego mam, wyszła blada kreska. Dzisiaj robiłam tj. 10 dni od zastrzyku wyszła również blada kreska, nie jestem w stanie ocenić czy jest ona jaśniejsza od pierwszej czy taka sama - między jednym a drugim testem minęło 3 dni. Myślalam, że będę w stanie ocenić czy hcg się wyplukuje, ale niestety. Mam wrażenie ze stoi w miejscu. I następne testy nie będą również wiarygodne. Dzisiaj jest mój 9dc po owulacji.

    Anatolka lubi tę wiadomość

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 17 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelo - Pregnyl może się utrzymywać w org. nawet do kilkunastu dni. Ja w 6dpo już miałam tylko 1 kreskę. Najlepiej testować 14dpo, chociaż może Cię korcić wcześniej..

    Adelo lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Adelo Autorytet
    Postów: 393 156

    Wysłany: 17 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Nikita :-)
    W każdym bądź razie nie testowalam, żeby sprawdzić czy jestem w ciąży czy nie, bo wiem, że pregnyl się utrzymuje długo. Myślałam, że po tym tescie powtorkowym dowiem się czy pregnyl jest już "na wykończeniu" w organizmie czy nie. Ale niestety, myślalam ze to prostsze będzie do oceny ;-)

    "Śpiesz się powoli" // www.MojeEndoLife.pl
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 17 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    Ja jakoś nie mam weny do pisania mam doła jutro wizyta pewnie czwartek iui i nie mam już sił walczyć a z drugiej moja silna wola posiadania dziecka . Jestem tym wszystkim już zmęczona od czerwca jestem stale stymulowana i to też mnie juz dołuje ciągle coś łykam albo zastrzyki mam dość chodze i ryczę po kątach mąż ma mnie dość ( wcale mu sie nie dziwie bo warcze o byle co ) zreszta ja sama też mam siebie dość . Nie podjęłam decyzji co do 4 IUI zastanawiam się wiem tylko że jutro na wizycie poruszę temat IVF i będe dręczyć doktorka żeby udało sie zakwalifikować.
    Asiulek a co teraz łyka twój maż ? Ja zakupiłam ostatni raz profertil a później nie wiem coś musze wynaleźć żeby też nie przesadzić !

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 17 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Nikita,przykro mi... a zgodnie z naszym motto wątkowym : Nowy cykl,nowa szansa! :)

    fryzjerka,patrzę na Twój wykres..wczoraj pregnyl...to może być chwilowy spadek włąśnie przed owulacją, jak jutro pójdzie do góry to jest dobrze. Trzymam kciuki :)

    Adelo, najlepiej raz jeszcze powtórzyć, ale poczekaj do tych 14-tu dni.choć wiem, że to nie jest proste..życzę aby te dwie kreski pokazywały się w każdym następnym teście :)

    anakondo, Kochana...mocno Cię tulę...każda z nas ma chwile załamania, to normalne, jesteśmy tu też po to aby się wspierać. Ja od października zeszłego roku...już miałam tyle razy dość, ale Wy tutaj dajecie siłe i takie wsparcie, że walczę dalej. Nie załamuj się, nie myśl o 4 iui skoro trzecia przed Tobą, ja mocno wierzę że szczęśliwa :) . ..stymulowana od czerwca? tak bez żadnej przerwy? To są hormony, działają też na nasze samopoczucie niestety..
    No a mój mąż kończy trzecią paczkę profertilu (już mi kazał kupować następną), ja mu dołożyłam cynk 3 razy dziennie , no i w planach olej lniany, ale do sklepu ze zdrową żywnością jakoś nie mam po drodze.. miałam kupić jeszcze lkarnitynę, ale do sklepu dla sportowców jeszcze dalej..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2015, 18:01

    Adelo lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek już od 2 osób słyszę że po odżywkach dla sportowców wyniki się poprawiły .
    Co do stymulacji to w listopadzie przerwa na hsg . A najgorsze jest to że dopiero 3 raz mam idealne owulację no ale co z tego że nasienie słabe . Jak w czwartek będzie IUI to po idę do " działu in vitro " i wtedy jeśli kwalifikacja będzie później to do 4 podejdziemy jeśli nie to nie . Choć w 100% do ICSI nie jestem przekonana Ostatnio mówiłam 3 i koniec teraz 4 ciągle odsuwam myśli od in vitro a dziecka coraz bardziej pragnę i z miesiąca na miesiąc coraz bardziej .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) w ulotce Pregnylu napisane jest ze utrzymuje sie do 10 dni po podaniu i moze w tym czasie fałszowac wyniki. Ja testowalam po nim 7 dnia po podaniu i wyszla blada krecha, nastepnego dnia powtorzylam krechy nie bylo.. po kolejnych 4 dniach blada krecha na czulosci 20 i beta 16 :) a dzis juz beta 153 - wzrost 4 i pol dnia :) zycze Wam owocnych cykli po pregnylu :)

    Asiulek lubi tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 17 marca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakondo - nie załamuj się, wiem jakie to obciążające psychikę. Głowa do góry, będzie dobrze. Ja też miałam ostatnio gorsze chwile, ale postanowiłam (bo wynikły także inne przeciwności), że ten cykl odpuszczam, wbijam na luz, miesiąc mnie nie zbawi, a psychika odpocznie. W następnym cyklu ponawiam starania. Kupiłam mężowi Androvit, ja biorę Femibion. Mój mąż mówi, że będzie mnie serduszkował do skutku ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 18 marca 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skonczyl mi się program premium :( :( :(

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 18 marca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda trzymam kciuki za poprawe nastawienia :) doskonale Cie rozumiem, nawet niewiesz ile razy ja mówiłam mojemu "ja już chyba nie chcę dziecka" tylko dlatego że miałam juz dość starań a raczej tego że nie wychodzi, łykania, wkuwania i wkladania calej tablicy mendelejewa i efektow ubocznych. Ale wiem tez że po dniach doła przychodzą te w ktorych mowimy " a ni hu hu nie poddam się " :D tego Ci życzę ;)
    a ja wczoraj dzwoniłam do doktorka bo strasznie mi słabawo sie robi i duszno i sie wystraszyłam, ale powiedział że to normalne. Jeszcze 4 dni.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie w lepszym nastroju . Pęcherzyki w prawym 3 są piękne w lewym 2 mniejsze . IUI jutro . Powiedział że jeśli będzie trzeba to zakwalifikujemy do IVF ale nie Poznań tak jak chciałam bo długo sie czeka a Bydgoszcz nawet w sumie mam 20 km bliżej . także czekamy rozwój sytuacji teraz a później będziemy myśleć . na ta chwile do 4 IUI chyba nie podejdę !
    Dziękuje wam za wsparcie ale naprawdę nie mam sił . Boję sie pomyśleć co będzie jak IVF nie wyjdzie :(

    fryzjerka, czekolada lubią tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 18 marca 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda dobre wieści to teraz czekamy i trzymamy kciuki

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 18 marca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakonda-kciukam za jutrzejszą IUI. Pamiętaj - do trzech razy sztuka i to też będzie Wasz trzeci i zielony raz :)
    Myśl pozytywnie a stresować się za Ciebie będziemy my :)

    Kochane ja Was codziennie czytam i kibicuje każdej z osobna.
    Ja mam teraz młyn w pracy i nie daje rady pisać a i nadrabiać już tutaj nie mam siły (zbyt płodne się zrobiłyście w pisaniu) ;)
    Obiecuje poprawę ... jak tylko wyjdę na prostą.
    Witam też nowe koleżanki :)

    Ja jadę w sobotę do kliniki na usg i będę wiedzieć kiedy nasza druga IUI się odbędzie. Dam później znać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 21:15

    czekolada lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 19 marca 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po IUI i teraz czekać a raczej obdzwaniać kilniki i zrobić badania startowe do IVF dzisiaj pani dr która robiła IUI (mój wyjechał na konferencję za granice ) powiedziała że spokojnie sie kwalifikujemy i IUI przy parametrach męża to bez sensu . Teraz już wiem ze do 4 IUI nie podejdę no chyba ze to przepustka do IVF rządowego ale mamy 3 za soba wiec powinno być ok . W poniedziałek jadę sprawdzić czy pękły A później już załatwianie .
    Mała Mi ja nie wierzę ze sie uda ba raczej jestem pewna 100% pewności nie mam bo życie potrafi zaskakiwać ale mojego męża wyniki są coraz gorsze !
    Asiula my ostatni profertil bierzemy i koniec wydawania kasy w błoto bo jest coraz gorzej praktycznie tylko morfologia zostaje bez zmian 2% a koncentracja ruch wszystko spada :(

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 19 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Anakonda, kciukam z całych sił!!!!!!!! mocno wierzę że ivf nie będzie konieczne :)
    ..a możesz napisać dokładniej jakie ma wyniki Twój mąż? Mój gin powiedział ze z takim nasieniem jak ma mój M to tylko inseminacja... a Twoja gin znów mówi że iui nie ma sensu.... :(. Dla mnie inseminacja to ostatnia nadzieja i na tym moja droga się zamyka.
    Ja również dzisiaj stwierdziłam, że rezygnuję z tego profertilu, a kupuję androvit oraz lkarnitynę plus jeszcze cynk i to wsio.

    Fryzjerka, to kupuj abonament premium :) ja co miesiąc kupowałam po 15 zeta,bo o każdym cyklu myślałam ze to ostatni i szczęśliwy będzie... ale rzeczywistość sprowadziła mnie na ziemię i w tym miesiącu wykupiłam na 3 m-ce i już w cuda nie wierzę...

    Cziłała, trzymaj się, już niedługo :)

    Mała, Ty mały pracusiu :). Nie przemęczaj się zbytnio zebyś miała siłę...:)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 21:23

    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ