X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka - 3 pęcherzyki miałaś?
    Ja miałam 1 dominujący, w lewym jajniku nawet nie mierzył gin, bo jakieś malutkie było widać...

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przejrzałam wykres i przy różnych wielkościach miałam podawany pregnyl, był taki cykl że jak miał 19mm ale były też takie ok. 23mm.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mowie o 3 cyklach i o najwiekszych. A dominujace mam po 1-2.

    M&M
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam jakieś 21 a z pierwszego cyklu to nie pamiętam ale powyżej 20

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • never lose hope Ekspertka
    Postów: 144 149

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tola2014 wrote:
    dziewczyny jakiej wielkości miałyśmy pęcherzyki podczas podania pregnylu?

    hej ja miałam 25mm

    w4sq3e3k32v3f1wx.png

    klz9o7esawrafxwo.png

    22.01- punkcja, pobrano:
    °35 komórek wszystkie dojrzałe,
    °25 zapłodnione,
    °13 przetrwało do 5 doby

    22.04- ❄️
    7.05- 14dpt beta: <0.100 😔

    21.08- ❄️❄️
    27.08- 6dpt beta: 43,52
    31.08- 10dpt beta: 314, 80
    3.09- 13dpt beta : 1497,00 i
    14.09- 24dpt jest ❤️
    11.12.2020- będzie córeczka ♀️👧🏼
    4.05.2021 nasz cud jest z nami 🥳

    Mamy jeszcze:
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 10 kwietnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!!!

    Gdzie są wszyscy???
    Wracać tu! :)

    Ja od dziś oficjalnie zaczynam od nowa! Dość już przerwy, stymulacja pełną parą :).
    M zrobił ponowne badanie nasienia, jakież było moje zdziwienie że z 1% ( wynik z grudnia) skoczyło na 3% prawidłowych plemników :)
    Jestem po wizycie u gina, mam już nie gnębić męża badaniami bo są nienajgorsze .
    Także dziewuszki, wracam :) .
    A tak na marginesie, uwielbiam mojego gina...wchodzę do gabinetu... a on od razu...Witam Pani Joanno... krótka rozmowa... no, Hania niedługo skończy dwa latka... i krótka rozmowa... no na tyle pacjentek (przyjmuje do późnych godzin wieczornych) pamięta nie tylko mnie ale i moją córcię...jakie to miłe...

    Pozdrawiam wszystkich cieplusio i życzę miłej nocki :)

    Karolcia88, monik, Martoszka, czekolada lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku wspaniała wiadomość!!! a już miałam do ciebie pisać.. co sie stało że nie masz udostępnionego wykresu :-)
    No to teraz trzymam mocno kciuki za owocne zakończenie cyklu <3

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 a co u Ciebie słychać??
    Jak maleństwo??

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zostaly mi 3 cykle z clo i pregnylem. Dodatkowo to są 3 ostatnie cykle do 12cs. I zastanawiam się czy nie dać sobie już spokoju z tym wszystkim. I tak czeka mnie sono hsg i tak.

    M&M
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wątek coś przygasł

    Asiulek jak dobrze widzieć u Ciebie taka pozytywną energię :)
    Super, że mężowe wyniki się polepszyły clap-smiley.gif
    Teraz nie ma innego wyjścia, przyszła wiosna, więc u nas w końcu musi się zazielenić :)
    No i miło ze strony gina...

    U mnie coś cykl się przedłuża, już 30 dzień a testy negatywne shame.gif

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, ogólnie wszystko dobrze, ale środę to miałam jakby co najmniej był piątek 13stego i stado czarnych kotów i zakonnic na przemian przebiegało drogę.
    Musiałam powtarzać obciążenie glukozą (bo od kilku badań mam ciągle glukozę i ketony w moczu) i co? I mam za wysokie wartości na czczo i po 2h czyli tzn cukrzyca ciążowa... U kardiologa prawie 3h poślizg był. Miałam na 11.20 a z gabinetu wyszłam 14.10. W związku z tym nie zdążyłam na wizytę do chirurga stomatologicznego (zrobił mi się jakiś brodawczak na języku- ma być usuwany, ale jako, że już 8 miesiąc to najpierw kazał stosować jakiś żel miejscowo :/). Wisienką na torcie była stłuczka. Jakiś gnojek nie wyhamował wjechał we mnie (ja w faceta przede mną a tamten jeszcze w auto do przodu) a sprawca uciekł!!! Na szczęście policja jakoś go namierzyła a nam poza mnóstwem strachu i stresu nic się nie stało. ( a trzęsłam się z nerwów chyba do 21- a stłuczka była przed 15).
    a i w związku ze zwiększonym oporem w przepływach w pępowinie muszę wrócić do zastrzyków zamiast acardu :(( Z Małą wszystko ok, dalej ma mniejszy brzuszek, ale w tych samych granicach więc po mamusi będzie szczupła ;) (chociaż dzisiaj mężowa babcia nazwała mnie pączusiem... ;) )

    Coś tu straszna cisza nastała ostatnio...
    Meldować się Dziewczyny co tam u Was słychać?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2015, 20:19

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się :)

    Karolcia głaszczę Twoją Księżniczkę po brzuszku i ślę pozdrowienia :)
    Matko, jak to przeczytałam to aż się przeraziłam...szczególnie tą stłuczką.
    Na szczęście z Tobą i Malutką wszystko ok :)

    Asiulku...super wyniki męża...no to teraz nie ma zmiłuj...musi być rodzeństwo dla Hani :) ... i będzie :)

    India...hmm dziwna sprawa...nie lubię takiego czekania...jak już taki długi cykl to oczekiwałabym zieloności ... poczekajmy jeszcze kilka dni :)
    Temperatura widzę ładnie w górze więc...kciukam na maxa :)

    No i reszta..meldować się !!
    Pszczelka, czekolada, kotkapc, monik, fryzjerka jak sytuacja?
    Anakonda, jak ćwiczenia i szykowanko do czerwcowego natarcia?

    A u mnie...zaczęłam w czwartek nowy cykl <jupi> i od wczoraj biorę Lamettę 2x1... Jestem pełna nadziei, choć zrobiłam mega błąd czytając ulotkę i skutki uboczne :) Obiecuję, że już nigdy tego nie zrobię :)
    20-go (poniedziałek) mam usg po 18-tej więc będę wiedzieć, czy Lametta na mnie w ogóle działa :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia , całe szczęście że ten "piątek trzynastego" już minął ! No takie wydarzenia, ze film można nakręcić. Dobrze, że nic Wam (Tobie i malutkiej) się nie stało w tej stłuczce. Cukrzyca ciążowa? Teraz wykryta? Czy dopiero teraz się przyplątała? Karolcia, już coraz bliżej celu, więc trzymaj się dzielnie Pączusiu :)

    Monik, 24 zbliża się wielkimi krokami... :) Będę ściskać najmocniej jak potrafię! :)

    India, Kochana ! Wypoczęłaś??? :) ...a ja tak czekałam na kartkę ze Szkocji... ;) hihi, ale pewnie zaginęła gdzieś w drodze ;)No 30 dzień cyklu i cisza...to dziwne przy Twoich krótkich cyklach... oj bo te testy przeterminowane i dlatego drugiej kreski nie widać!!! :) zdrowaśkuję! :)

    Martoszka, masz mieć 12 cykli stymulowanych bez przerwy?

    Jeszcze Wam coś napiszę co mój gin na wczorajszej wizycie... pokazałam mu wszystkie moje wykresy prowadzone na ovu, dokładnie obejrzał i pyta najsampierw: czy ma rozumieć że te serduszka to ...,no tak . A on na to, że ciut przy często...ale mocny Pani mąż, bez żadnych wspomagaczy..ja bym tyle nie dał rady nawet po całym opakowaniu viagry .

    Dziewczyny!
    Kotka,
    Mała
    Pszczelka
    Czekolada
    anakonda
    i cała reszta?????????

    ja mam jakiś wilczy apetyt i odkurzam wsio co spotkam na swojej drodze...a zwłaszcza czekoladę i cukierki.
    U mnie dziś 2 dzień z clo, estrofenem, bromergonem. A własnie, znacie może parlodel? gin przepisał mi zamiast bromergonu, cholernie drogi, zadnych zniżek, na 100% .

    tulipanna lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie. 12 cykli staran będzie jak akurat zrobię jeszcze 3 cykle. Ale nie wiem czy robić te kolejne 3 cykle z clo. Skoro juz 3 byly i nic z tego to moze odpuszczę i za 3 cykle zrobię sono hsg i sie dowiemy czemu dziecka nie mamy.

    M&M
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) :-) :-)
    Jak miło że Coś zaczęło się dziać. Powiedzmy że były święta przed dużo pracy a po dużo odpoczynku ale już miejmy nadzieję że wszystko wróci do normy.

    A więc tak:

    Karolcia, aż mi ciarki przeszły co Cię spotkało ale najważniejsze że Obie macie się dobrze teraz tylko odliczać dni :-)

    Asiulek, fajnie że wróciłaś na bój ja również i fajnie było by jakby się udało. A co do twojego gina to widzę że spoko koleś...;-)

    Monik, ja 24 mam urodziny o oby był to udany dzień dla Ciebie jak i dla mnie :-)

    India, czekamy na rozwój sytuacji.

    Mała Mi, kolejna walcząca z pomocą leków. Oby te leki nam pomogły :-) trzymamy kciuki za pęcherzyki.

    Kotka, czytałam wpis na FB, rozmawiałaś z mężem czy unikasz tematu i nie chcesz naciskać na niego??

    Martoszka, oby hsg nie było potrzebne.

    Pszczelka, Anakonda hm....???

    A u mnie we wtorek podany pregnyl w czwartek ból jajnika i częstomocz a wzrost tempki dopiero w sobotę nic nie czaję. Objawów zero poza bólem lewego jajnika, wtf? lewy jak owu była z prawego.
    I co najważniejsze mój mąż tak się w to wszystko zaangażował że śledzi mój wykres i po każdym serduszkowaniu mówi zaznaczyłaś na wykresie i mówi że musi się udać a jak dziś go przeglądał i zobaczył termin wystąpienia @ zrobił taką dziwną minę i mówi nie może przyjść :-D uśmiałam się z rana ale cieszy mnie to że mam w nim takie wsparcie.

    Buziaki kochane :-) <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2015, 12:26

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada zobaczymy. Ja juz jestem na to nastawiona psychicznie,a jak yo jest to juz jest dobrze:)

    M&M
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi no u mnie bez zmian zaczęłam kolejny 3 cykl z Clomidem w środę idę na usg to będzie 11 dc . zobaczymy jak tam się rozwijam od środka. Myślałam ,że ostatni cykl będzie pozytywny a tu niestety 1 krecha i @. O dziwo objawów @ BRAK boleści brzucha i jajników w ogóle niemiałam praktycznie krwawiłam zaledwie 4 dni i do dziś plamie choć dziś już prawie nie. nie wiem o co chodzi czy ten clomid tak działa na mnie ? kiedyś miałam miesiączki 7 -8 dniowe bardzo bolesne i obfite a teraz od nowego jakies pol roku krótsze 5-6 dn i obfife ale mniej a od stycznia od kiedy wzielam clomid skracają mi się 1 faktycznie była bolesna ale kolejne nie, szok.
    W środe będę widzieć się z pielegniarka to się jej podpytam oczywiście jak będzie tłumacz :/.

    wiec teraz działamy dalej choć chyba trochę sobie odpuszcze z pracy wezme więcej zlecen co będzie to będzie przynajmniej niebede mieć czasu na myslenie.

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, ale przeżycia. Dobrze, że ten pechowy dzień już za Wami. Uff... i szczęście, że Wam się nic nie stało :*

    Mała Mi wierzę, że Lametta dobrze na Ciebie podziała. Po prostu nie ma innego wyjścia!!
    I wiesz ja już od pewnego czasu też nie czytam skutków ubocznych, bo się później okazuje, że mam wszystkie a nawet jeszcze więcej ;)

    Asiulek wypoczęłam, zregenerowałam siły i trochę się odstresowałam. A zamiast kartki słałam wam telepatycznie piękne krajobrazy - nie doleciały? No to teraz Was ściskam abbraccio.gif

    Co do mojego cyklu to faktycznie dziwna sprawa. Dziś 31 dzień czyli pobiłam rekord. Ale brzuch boli coraz mocniej, promieniuje na nerki, jakby mnie coś od środka rozpychało, dziwne i trudne do opisania uczucie, ale niezbyt przyjemne.

    Martoszka niestety nie zawsze HSG daje taką odpowiedź.

    Czekoladka widzę, że razem z mężem ładnie się nastawiliście. Oby tak dalej. Ja wierzę i trzymam kciuki <3

    Fryzjerka będzie dobrze :) A miesiączka tak nieśmiało się wycofuje, aż w końcu zniknie na 9 m-cy :)

    Dziś rano zrobiłam test, nic nie wyszło, więc poszłam spać, ale później jak sprawdziłam to okazało się, że na teście jest cień drugiej kreski.
    I teraz zła jestem na siebie bardzo, że w ogóle na ten test spojrzałam. Grrrr28.gif Trzeba było od razu do kosza wyrzucić. Tym bardziej, że spadek temperatury jakoś złudzeń nie daje. I po co mi to było??



    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale w większosci przypadków tak. Hsg to ostatnie badanie. Potem dajemy sobie spokój z dzieckiem.

    M&M
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India!!! Takie cienie świadczą o tym, że Ty jutro z samego rana lecisz na betę !
    Matko ja przez Ciebie nie zasnę teraz !
    Kciukam i zdrowaśkuje z całej siły :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ