X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, nie było mnie troszke bo niestety nie udało się. Co prawda @ jeszcze nie ma ale ciaza sie nie rozwineła. Nie widac zarodka, beta słabo rosła... ehh szkoda gadac. Jakos przebolalam i staram sie nie koncetrowac na tym, zyc z dnia na dzien.Najgorsza byla wizyta u ginekologa-usg-powinno juz byc widac serdeszko ale niestety...przynajmniej wiedzialam juz wczesniej i udało mi sie zachowac zimną krew w gabinecie.
    Bede wiec pewnie znowu niedługo bardziej aktywna w wątku, a teraz czekam na te @ która jak na złosc nie chce przyjsc.
    Za Was oczywiscie trzymam kciuki :)

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Anakondo, Fryzjerko, Betty wspieram i tulę mocno...

    India trzymam kciuki za powrót we 3 ;)

    U mnie też nie za dobrze. Niby ten cykl odpuszczony, bez leków i monitoringu, ale od kilku dni mam niską temp. Spadła do 36,0 i nie rośnie, jajniki pobolewają jak na owu, ale chyba nie chcą pękać :( boję się, że zrobi się torbiel i w przyszłym cyklu zamiast ostro ruszyć z kopyta, będę leczyć torbiel... Co o tym myślicie? Temp. powinna spaść raczej na 1 dzień i potem rosnąć. Tak mi się przynajmniej wydaje... A może po tych paru mies. stymulacji, bez leków org. nie daje sam rady... Kurde a mówił gin, żeby nie przerywać kuracji...

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się zastanawiam nad torbielami.
    Wczoraj na monicie (11dc) PG 28 mm (!!!!), nie wiem jak to się stało, no ale taki wielki, oczywiście od razu pregnyl, ale endo tylko 4,2 więc malutkie. W piątek znowu monit na sprawdzenie czy pękł.
    I teraz tak myślę co będzie za te 3 cykle jak się okaże już po badaniach M. i po moim sonohsg, że jest ok, a owu bez leków nie będzie,mimo, że przed clo i pregnylem były, ale z marnych pęcherzyków. Trudno, będzie co będzie. My wpływu na to nie mamy.

    M&M
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi dlaczego w czerwcu wyjaśniam i powiem że ja bym tak chciała . W kwietniu nie ma szans bo idziemy na wizytę wstępną a będe pewnie na początku cyklu wiec odpada ale też i ja muszę usunąć nieszczęsna ósemkę żebym miała spokój . Jak wizyta wstępna będzie ok i nie będe musiała jakiś badań robić to pewnie i w maju by można było przystąpić ale ja chce nabrać sił chcę odetchnąc i zrzucić kg bo nie mam w co się ubrać juz a kupować nie mam zamiaru bo i tak kupa pieniędzy teraz pójdzie . I jeszcze nie wiem czy uda mi się zrobić fsh i lh bo @ ma wypaść w świeta to we wtorek by był 3 dc wiec git ale coś czuje ze przyjdzie szybciej .
    Betty bardzo mocno przytulam wiem co to znaczy bo o tym dowiedziałam sie w 13tc i dla mnie to był szok w gabinecie nie docierało to do mnie ale jak wyszłam to miałam ochotę wrócić i gina udusić albo mu napukać .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop ... tulę mocno :(
    Nawet nie wiem, co napisać - jestem z Tobą myślami.
    Czekamy tutaj na Ciebie, a Twój Aniołek będzie razem z Tobą i nami walczył o dzidziusie.

    Anakonda ... no to masz zacny i ambitny plan.
    Kciukam za szybkie i bezbolesne pozbycie się ósemki i efekty w ćwiczeniach, żebyś fit mogła rozpocząć akcję "Dzidzia" :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Chihuahua Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny,
    no ja za pregnyl dawałam 23 zł ale był w pelni płatny bo leczę sie prywatnie. Na zrobienie szłam do swojego ośrodka zdrowia i nie płaciłam za to nic.
    Mała Mi zycze powodzenia mi własnie lametta pomogła; clo wgl nie działałao. Brałam 2 cykle jeden bez pregnylu drugi z i ten drugi okazal się szczęśliwy.
    Ja za lamette dawalam ok 80 zł ale tam jest 30 tabletek, ja brałam w kazdym cyklu po 5, takze nawet zostało.
    Co do mnie czuję sie raz lepiej raz gorzej. Naprawdę duzo mi ulzyło jak zobaczyłam to małe serducho - tak sie bałam że go nie bedzie. Staram się cieszyc ciążą jednak miewam napady leku że coś pojdzie nie tak i wtedy czekam niecierpliwie do wizyty zeby zobaczyc czy wszystko ok - uwazam że to efekt uboczny tego że czlowiek tyle się męczył i obawia sie to stracic.
    Jednak wierzę że bedzie dobrze, kolejna wizytę mam na 20 kwietnia, no i już na zwolnieniu jestem.

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś za 2 ampułki pregnylu zapłaciłam 21 zł. 30% odpłatności i też chodzę do lekarza prywatnie. Więc nie wiem dlaczego jedni dają a drudzy nie. I na szczęście lekarz sam wykonuje więc nie muszę dodatkowo płacić za zrobienie zastrzyku pielęgniarce.

    Chihuahua jak jesteś na zwolnieniu to dbaj o siebie i nie stresuj się. A jakieś badania masz do wykonania ??

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy czy lekarz w podpisaną umowę z NFZ na refundację leków.

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Ja zauważyłam, że na początku współpracy z moim ginem wszystkie recepty leciały na 100% , a teraz to już po najniższych kosztach, więc pewnie to zależy i od lekarza i jego widzimisię :)

    Pozdrawiam wszystkich!
    Betty...przykro mi :( tulę najmocniej jak potrafię... :(

    ganns65gxgno0ohk.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewuszki :)
    @ jeszcze nie dotarła nie wiem co myśleć może się przesunęła, bo później dostałam zastrzyk z pregnylem? niby testowałam we wtorek no i niestety negatywny może jeszcze było za wcześnie choć nie chce mi się wierzyć. Objawy mam na miesiączke w tym tyg jak zawsze przed @ byłam zmęczona niemiałam siły powolna i ból krzyza standardwo choć też miałam więcej pracy :(. nie wiem nie nastawiam się co będzie to będzie.

    a ostatnio mój maz tez mnie wkurzyl tzn zrobilo mi się przykro to co powiedział ale nie powiedziałam mu tego , a powiedział ze dosłownie już nie pamiętam ale w sensie ze dobrze by było gdybym zaszla w ciaze pod koniec tego roku bądź w następnym :/. wiem o co mu chodzi chce zmienić prace i chcemy się przenieść do innego miasta może się uda i trochę więcej kasy by się odlozyło z jeden str ma racje ale z 2 ile ja mam jeszcze czekac w tym roku koncze 30 lat no i po coteraz szprycuje się lekami ? dlatego nic mu nie mowie jak się uda to się uda jak podchodzę ta ze na dziecko nigdy nie ma odpowiedniej pory zawsze cos się wypadnie .Racja?????

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cfbdc950034ea0be9ad1e0c35056cf95.png

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj dostałam zastrzyk i płaciłam za jeden 30zł także pewnie też refundowany mimo że chodzę prywatnie

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wpadłam wam zyczyć smacznego jajka no i oczywiście upragnionych ciąż .
    PS witam sie w nowym cyklu .

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala porcja wirusków ;) zarażajcie się! <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    przy okazji chciałam Wam Dziewczyny życzyć Wesołych Świąt! Smacznego jajeczka, suto obfitego stołu :) rodzinnej atmosfery. Zdrowych, radosnych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych! :) no i najważniejsze- ujrzenia tych długo oczekiwanych dwóch kresek na teście ciążowym!

    Martoszka, Nikita2 lubią tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, Wesołych, Radosnych, Spokojnych Świąt, wymarzonych 2 kresek oraz mokrego dyngusa :-D <3

    Martoszka lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, Rodzinnych i Radosnych Świąt! Owocnych jajeczek, szczęśliwych dni i uśmiechu na co dzień ☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2015, 22:06

    Martoszka lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jakiej wielkości miałyśmy pęcherzyki podczas podania pregnylu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mialyscie*

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja miałam pierwszy zastrzyk Pregnylu w poprzednim cyklu, wielkość pęcherzyka w 16 dc (w dniu zastrzyku) wynosiła chyba 24,8, ale niestety się nie udało i dziś mam 5 dzień nowego cyklu i zaczynam Clo do 9 dnia, a potem znów wizyta w 14 dc i prawdopodobnie znów Pregnyl i oby był efekt, bo po tym nieudanym cyklu mam wielkiego doła... zczególnie, że po 11 dniach od Pregnylu robiłam bad. Beta HCG i laborantka potwierdziła bardzo wczesną ciążę. Wielka radość, a potem za 4 dni wielki płacz, że na teście 1 krecha :(:(:(

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam 23-25-27mm.

    M&M
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ