X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję @ :(

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi nie licze na cuda ale jak chociaz będzie 0,4 albo wyżej to już będe sie cieszyła gdyż zawsze miałam 0,1 przy normie do 3 i to by wskazywało że zabieg rozszerzania szyjki się powiódł i mam szanse na naturalną ciążę :-)

    I obiecuję że nie będę się smucić tylko cierpliwie czekać na termin @ a w między czasie zapewne i tak zrobię kilka teścików :-)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape wrote:
    Ja melduję @ :(

    Wiem co czujesz :-(
    Z drugiej strony nowy cykl i nowa szansa a teraz szybko pogoń @ aby mogła nadejść wyczekana owulacja <3

    I nam się w końcu uda,zobaczysz :-)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam chwilowe załamanie...:(
    Byłam dzisiaj na cytologii i położna powiedziała to samo co ostatnio gin...macica krwawi i nie wygląda to najlepiej...:( Wyniki dopiero za tydzień...
    Ten cykl odpuszczam całkowicie...w poniedziałek wizyta u nowej endo-gin...zobaczymy co powie na moje wysokie antyTG...pewnie nic, bo czytałam, że nie ma na to lekarstwa, więc zostanę z problemem sama...buuuu...
    Myślałam o invitro w tym roku, ale z tymi przeciwciałami jest mała szansa na powodzenie...ehh...wszystko nie tak...;(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik wrote:
    Wiem co czujesz :-(
    Z drugiej strony nowy cykl i nowa szansa a teraz szybko pogoń @ aby mogła nadejść wyczekana owulacja <3

    I nam się w końcu uda,zobaczysz :-)

    Muszę ją pogonić,bo w niedziele jadę na urlop i nie zamierzam jej znosić :)

    Musi się udać, nie widzę innej możliwości :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka
    nie możesz się poddać, musisz walczyć, jak każda z nas!

    Asiulek lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka...przytulam :(
    Swoją drogą ciekawe dlaczego Twoja macica krwawi :( Kciukam za pomyślne wyniki i mam nadzieję, że wszystko się dobrze potoczy ..

    Agape - no i dobrze, że @ teraz przyszła. Przegoń ją jak najszybciej i działajcie tam owocnie w czasie urlopu :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu możesz brać leki normalnie, nie ma to wpływu na znieczulenie czy narkoze. Ja miałam wycinamy wyrostek, 3msce temu histeroskopie i żadnym przypadku nie unikalam leków przed zabiegami. Przed histero nawet miałam cały pakiecik od gina. Najważniejsza jest formą organizmu przed samym zabiegiem, ale to ci na pewno powiedzą lub powiedzieli.

    Monik to się widzimy w Bocianie?:)Może nie teraz bo jadę w sobotę ale przy kolejnych wizytach...

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik, kotkapc...no i kto by pomyślał, że spotkać się możecie wcześniej niż przypuszczałyśmy :)
    Niesamowite...a swoją drogą to macie kawał drogi do Białegostoku :(

    Chociaż ja tam (niepoprawna optymistka) ciągle mam nadzieję, że beta monik zrobi psikusa i wyjdzie pozytywnie :)

    kotkapc, a Twoja laparo ... nie powiem, bo nie takie cuda tutaj widziałam, może podziałać i na Ciebie i na Twojego małżonka ;) wiesz...człowiek odstresowany i poniekąd pogodzony z diagnozą to i organizm wyhamowuje i ... się regeneruje :)
    Nic tylko po laparo bierz go w obroty :)

    Opu...Ciebie i Twojego M też to się tyczy :)

    Pszczelka... a jak u Ciebie sytuacja??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 14:53

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie okresu nie ma:/ więc czekam. Ale w sumie sie ciesze bo jak by przyszła dzis czy wczoraj to w sb bym musiala leciec na badania a mam miec imreze z okazji 10 roczniczy slubu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkapc wrote:
    Opu możesz brać leki normalnie, nie ma to wpływu na znieczulenie czy narkoze. Ja miałam wycinamy wyrostek, 3msce temu histeroskopie i żadnym przypadku nie unikalam leków przed zabiegami. Przed histero nawet miałam cały pakiecik od gina. Najważniejsza jest formą organizmu przed samym zabiegiem, ale to ci na pewno powiedzą lub powiedzieli.

    W formie jestem niezlej :) tylko mam ta afte w jamie ustnej i sen z powiek spedza mi ten bol pod jezykiem - moze to od afty ... sama nie wiem - biore wlasnie z tego powodu ibuprom max 3x1 bo dziala przeciwzapalnie, kupilam dezaftan i szalwie. A poza tym "drobiazgiem" jak narazie jest okej ...
    Tylko nie wiem czy to mnie nie dyskwalifikuje ... ponoc np. jak opryszczka wyskoczy to "do wiedzenia..."

    Po drugie na bank bede musiala lyknac cos na biegunke w dniu zero, bo mam na tle nerwowym takie dolegliwosci jelitowe, a dojechac trzeba, ale to nie sadze zeby mialo wplyw na znieczulenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 16:46

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu - nie dasz rady bez ibupromu? Po co niszczyć wątrobe... Dezaftanem smaruj, płucz szałwią i za pare dni przejdzie. Możesz płukać też dentoseptem. Mi na afty pomagał Sachol, ale kosztuje koło 20zł.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was wie ile pregnyl może być poza lodówka?

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam okresu po 17 30. Zadzwonilam do ginki czy dzis mam liczyc jako 1dc.Na szczęscie mam liczyć od jutra:) Także od czwartku zaczynam stymulacje w pn estradiol i usg
    Tolazadzwon do jakies apteki gdzie sprzedaja pregnyl tam powinni wiedziec

    Mała_Mi79, kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tola- godzinę. W kilku aptekach już mi to mówili, że max godzina poza lodówką.

    Byłam dziś na USG- uwaga mój LEWY jajnik podjął pracę :))))
    Szok i niedowierzanie, jak mi lekarka mówi że na prawym nic nie ma. Myślałam, że się popłaczę :( a ona za chwilę: na lewym jest piękny pęcherzyk dominujący 20mm!!!! Lewy jajnik mam zmniejszony o połowę. Tylko na prawym rosną pęcherzyki (to że nie pękają to insza inszość).
    Myślę, że to zasługa inofolicu, bo odkąd go piję (od tego cyklu) bolą mnie jajniki.
    Pregnyl w planach dziś :)

    Mała_Mi79, Nikita2, Pszczelka, Asiulek lubią tę wiadomość

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ty się właśnie uspokoj, żadna afta Cię nie pogoni, biegunki też Ci nie grożą bo musisz być na czczo, bez jedzenia ani picia. Dzień wcześniej masz leki na " oczyszczenie" organizmu. Więc Ty się niczym nie stresuj!!!

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu...Ty się nie stresuj ... pomyśl sobie tylko, że kotkapc w tym samym czasie będzie to samo przechodzić ;)
    Złączcie siły :)
    Kurcze a może Wam się uda porozumieć telepatycznie...skoro będziecie niejako w eterze przez chwilę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 07:40

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam zadnych lekow na oczyszczenie :)
    Dzis wstalam i mowie do mojego w nosie mam ta laparo nie jedziemy! Tak mnie bolalo pod jezykiem ze nie moglam polykac bez bolu :(( nie wiem juz czy to afta czy nie. Poprostu mam. Takie opuchniecie kolo miejsca po osemce miedzy jezykiem a miejscem po zebie. niby po obudze iu po nocy wszytko jest takie rozlazle, ale rozlozylam rece o stwierdzialm ze nic na sile i ze pierdziele nie jade nigdzie.
    Napisalam do pani doktor, ktros mnie kierowala na zabieg opisalam wszystko cala historie choroby ( mnie to juz 1,5 tyg trzyma) jest duzo lepiej a teraz jeszcze te cos ala afty :( no rece opadaja. Przeczytalam w necie ze nie mozna miec stanu zapalnego przyzebach tez wiec to juz w ogole.
    Ale dr odpisala ze w poniedzialek anestezjolog zdecyduje wiec do poniedzialku nie bede wiedziala czy bedzie czy nie bedzie laparo ... Achhh jak tu sie nie stresowac

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)

    Mała mi skąd ty masz tyle wiary:-) Niestety u mnie beta nawet nie drgnęła więc szanse na naturalną ciąże są nikłe.

    Kotkapc jakieś szczególne badania klinika ci zlecała jak się kwalifikowałaś ??

    Pszczelko trzymam kciuki za piękne dorodne pęcherzyki :-)

    Opu nie stresuj sie na zapas :-) będzie wszystko dobrze :-)

    Asiulku,Czekoladko co u was?? i waszych maleństw :-)
    Nikita życzę ci aby taki brak objawów towarzyszył Ci przez resztę ciąży :-)

    Migotka :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 08:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu rozumiem Cię, bo ja przed swoją laparo miałam zawalone zatoki i na zabieg poszłam z resztkami kataru, które starałam się ukrywać. Udało mi się, aczkolwiek pielęgniarka się mnie pytała czy nie jestem chora. Powiedziałam, że nie. Że byłam 2 tyg temu.
    Anestezjologowi powiedziałam, że wymiotowałam rano i stąd mam podrażniony nos gardło i jakoś to przeszło ;) co prawda zastanawiał sie, czy mnie dopuścić, bo wymioty/żółć/cokolwiek w przełyku przy intubacji są zakazane, no ale jak powiedziałam mu, że nic nie piłam po wymiotowaniu to się zgodził na zabieg.
    Migotka przykro mi, że taki kiepski czas u CIebie :(
    Monik- szkoda, że beta nie urosła :(

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ