X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem ze u mnie to jeszcze daleko- z miesiac coby było wiadomo co i jak. ALe jakby jakims cudem sie teraz udało to termin porodu bylby b podobny jak z Olkiem:) Bo wtenczas okres mialam 09.09 i termin 16.06 teraz dwa tyg wcześniej:)

    monik, Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka wrote:
    Dziewczyny wiem ze u mnie to jeszcze daleko- z miesiac coby było wiadomo co i jak. ALe jakby jakims cudem sie teraz udało to termin porodu bylby b podobny jak z Olkiem:) Bo wtenczas okres mialam 09.09 i termin 16.06 teraz dwa tyg wcześniej:)

    zyczę Ci tego z całego serca :-)

    Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja, i ja też Ci tego życzę.
    Tylko nie wiem czy Twój Olek będzie zadowolony z faktu, że brat vel siostra wciśnie mu się w urodziny.
    Musisz tak wykombinować żeby chociaż 2 tygodnie różnicy były.... ;)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe teraz bym miala termin na 02.06 a z Olkiem miałam termin 16.06 a urodził sie 30.05. Czyli ponad 2 tyg wcześniej wiec może się nie zejda ur w jeden dzień:) Olek b by chciał rodzeństwo więc myśle ze by to jakoś przeżył:)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taka przeżyłby do pierwszej wspolnej imprezy... dla mamy to w samraz przy jednej uczcie dwie imprezy. .. dla gości już mniej bo dwa prezenty a jedna "wyżerka" ;)
    Wiem co pisze bo mój Adaś urodził się dwa dni po mnie i siłą rzeczy robimy razem urodziny...ale tak bywa, że starszy już oddala się i prezenty przyjmuje młodszy;)
    Muszę coś wymyślić żeby to jakoś rozdzielić :)
    Pszczelka suma summarum - musisz teraz "załapać" .... bo płyną z tego same korzyści. ..dla Ciebie jako organizatorki przyjęć urodzinowych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 12:50

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh... i ta temperatura taka wysoka...na bank coś się dzieje...to nie jest normalne, żebym na początku cyklu miała 37,2...zresztą przez cały czas jest podwyższona...:(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam zaległości ale już nie pamiętam co miałam odpisać z każdej was :-( Przepraszam ale mam mały problem z pamięcią :-)

    U nas dobrze, mdlosci odeszły póki co w niezapomnienie gorzej jest z bólami głowy wczoraj znowu miałam i nic przyjemnego :/ ale sen sen i jeszcze raz sen dużo mi daję.
    Mały rośnie i często układa się po prawej stronie bo mam bardziej wypukła i twardszą więc mam nadzieję że z gagatkiem jest wszystko ok :-)

    Kochane, trzymam za was cały czas kciuki i mocno kibicuję, wierzę że każdego dnia jesteście coraz bliżej upragnionego szczęścia <3

    w weekend dowiedziałam sie o ciąży znajomej która kilka lat starała się o dziecko i w końcu się udało.

    Przesyłamy wiruski &&&&&&&& <3 <3 <3

    Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladko łapię, łapię Twoje wiruski :)

    Migot_ka... no faktycznie ta Twoja temperatura wysoka... aż za bardzo.
    Mówiłaś o tym ginowi?? Kurcze może to ta krwawiąca macica :(
    Idź i umów się do gina na wizytę, niech Cię obada dokładnie... czy będziesz czekać tydzień do wyników cytologii??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Dziewczynki!
    Cały czas pełnym serduchem razem z Hanką Wam kibicujemy! Wiem, że prędzej czy później każda z Was osiągnie cel i będzie cieszyć się upragnionym macierzyństwem.
    Jeszcze raz Wam napiszę, że do nas Hania przyszła w najmniej oczekiwanym momencie, po wieeeeelu miesiącach starań z lekami, tuż przed inseminacją, w najbardziej zabieganym cyklu, w cyklu, w ktorym niemal nie serduszkowaliśmy (zobaczcie wykres), w cyklu, w którym ledwo podpierałam się nosem ze zmęczenia z powodu działkowania, szkolenia i choroby mamy mojego faceta.
    Tulam Was mocno :*

    Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ja sobie tak mowie ,że w srode czyli dziś zrobie test z ciekawości czy jest jeszcze pregnyl w organizmie,a wczoraj wstałam miałam zawroty mdłości i ból prawego jajnika a popołudniu suprise @. mój cykl miał 25 dni masakra.

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zrobilam z ciekawosci test pregnylowy i sladu nie bylo juz 7dpo

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzisłek idę na wizytę do nowej endo-gin...wyniki cytologii dopiero w czwartek, więc nawet ich nie zobaczy...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdeee to moje aftowe owrzodzenie nie znika wcale :( myslicie ze moge z tym podejsc ? Czy raczej sie wstrzymac ...(?) kurde skoro opryszczka jest podstawa do przesuniecia operacji to nie wiem :( chcialabym miec to juz za soba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze opu wydaje mi się, że mogą nie dopuścić, bo podczas laparoskopii intubują czyli wkładają rurkę do tchawicy, żeby respirator za Ciebie oddychał, może będa się bać, że z jamy ustnej te bakterie wtłoczą Ci dalej do ukł oddechowego? No sama nie wiem, kiepska sprawa ;/ Po prostu zobaczysz co powie lekarz, rozumiem CIę, bo ja też miałam stresa z resztakmi przeziębienia. I pojechałam na oddział ze strachem, że zaraz wrócę do domu. A wszystko już poustalane, opieka do dziecka, mąż wolne wziął, badania świeże. Ehhh

    A ja mam pytanie odnośnie pregnylu.
    10dc miałam prawie pozytywny test owu.
    11 dc już ciutke bladszy, albo taki sam, prawie pozytyw, zawsze traktuję już taki test jako pozytywny. LH badałam rano i było 42. Wzięłam pregnyl o 22:00.
    12dc godzina 22:00 czyli doba po pregnylu, test owu wyszedł mega pozytywny.
    Czy możliwe, że pregnyl zafałszował wynik? Kreska jest mocniejsza niż kontrolna. Nigdy taki ładny test owu mi nie wyszedł.
    Dziś zrobię i zobaczymy czy zbladł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie spedza mi to sen z powiek :( chyba ze sie nie przyznam

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_Bella niestety co do testów to Ci nie pomogę :( ale wg mnie (tak na chłopski) rozum to pregnyl może go fałszować. .. A poza tym to czemu robisz test owu po owulacji? Kurczę nie kumam.
    A może a Ty robiłaś test ciążowy. ... wtedy .... bym na dwoje wróżyła ;)

    opu...kurczę jak rak długo Cię trzyma i nic nie pomaga to ja bym chyba się szczerze przyznała lekarce jak jest.
    Tfu, tfu... nie daj Boże coś się stanie i będzie na Ciebie że miałaś infekcje i celowo to zataiłaś. . to nawet odszkodowania niec dostaniesz. ...
    No chyba że jutro już będzie lepiej to bym siedziała cicho :)

    Asiulku o której masz wizytę ?

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy miałam owulacje. Jutro się dowiem. zrobiłam test i wyszedł bardzo pozytywny. Dopiero później skojarzylam że może to Pregnyl coś namotal.

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara pregnyl na pewno zafałszował wynik...miałam podobnie...
    Ale z wykresu wynika, że owulka była:)

    klara_bella lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, wizyta jutro o 19-tej. Mam stracha...

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerka, przykro mi :(. Trzymam kciuki za kolejny cykl!

    Opu, ja też bym chyba nie ryzykowała i się przyznała...

    Klara, ja na testach owu się nie znam bo w życiu nie robiłam owulacyjnych, ale patrząc na Twój wykres powiedziałabym ze owulacja była w 9dc.

    Mała Mi, chylę czoła...NP po raz drugi :)

    Migotka, powodzenia u nowej ginki.



    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ