X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek w 11 dc miałam usg i był pęcherzyk 20mm i wzięłam pregnyl więc owulka nie mogła być w 9dc. Powodzenia na wizycie :)
    Pewnie pregnyl sfałszował wynik testu owulacyjnego, bo dzisiejsze też wyszły bardzo pozytywne. Podobno LH i HCG mają podobny skład chemiczny czy jakoś tak :)
    Jutro się dowiem, co i jak, bo idę na USG.

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Klara :)
    hmmm...nie czytałam notatek... w takim razie owulki nie mogło być w 9dc skoro w 11dc miałaś monitoring i pokazał co pokazał :)
    Jutro się wsio wyjaśni :) o której masz wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 22:01

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19:40 mam usg :) a wcześniej idę do innego lekarza po skierowania na badanie androgenów i tarczycy.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło matko... a później tych wizyt nie mogłyście mieć ;)
    Czy Wy wiecie co to dla nas oznacza....zestresowane będziemy siedzieć i włączać forum ...i czekać na Wasze wpisy :)
    Tyle stresu, tyle stresu ;)
    Dlatego w ramach rekompensaty i strat zdrowotnych proszę tylko i wyłącznie o pozytywne wieści :)

    Opu - jak dzisiaj sytuacja z aftą/nie-aftą?? Lepiej coś??

    Pszczelka, Ty już chyba po @... więc jaki kolejny krok??


    monik, a kiedy Ty jedziesz do Białegostoku??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    U mnie kwestia spuchniecia jezyka codziennie coraz lepiej juz praktycznie nie ma sladu. Ale ranka nadal jest. Smaruje ja zelem, nie boli jak afta juz sie zaczelam zastanawiac czy to nie jakas opryszczka... Ale nie bo mnie to nie boli... Zaczelam wczoraj plukac woda z sola jeszcze. generalnie bez zmian i nie wiem co robic z tym jasny gwint :(

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małą Mi jaki Ty masz piękny wykres!!! :) No napatrzeć się nie mogę!:)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu - czyli wszystko zmierza ku dobremu :) Smaruj i płucz czym się ta i jutro będzie gitara :)

    migot_ka no ja też się na ten mój wykres napatrzeć nie mogę ;) Ale nie takie już widziałam, po czym w 13 dpo leciało na łeb na szyję i @ przyłaziła ;)
    Chociaż ja w duchu ciągle mam nadzieję, że to będzie w końcu mój ostatni cykl i zdążę wykonać sierpniowy harmonogram ciążowy ;)
    A tak nawiasem to możliwe, że luteina mi tak podnosi temperaturę. Coś podnosi tylko nie pamiętam co: luteina czy duphaston?
    No i jedynie co mnie zastanawia (i chyba nieco cieszy) to takie codzienne kłucia w dole brzucha - raz z lewej, raz z prawej strony bardziej pod jajnikami. Psycha działa więc wydaje mi się, że może (daj Boże) coś tam się dzieje dobrego ;)
    Nawet wczoraj chciałam iść pobiegać, tak truchcikiem, bo nogi same już się rwą, ale przez te kłucia odpuściłam, żeby sobie potem ewentualnie nie pluć w brodę :)
    No nic, czekamy na rozwój sytuacji. Wczoraj zakupiłam 2 testy ciążowe i mam nadzieję, że je zdążę wykorzystać (czytaj: @ nie przyjdzie wcześniej niż czas na testowanie) :)

    migot_ko a Ty o której masz wizytę w poniedziałek? Widzę, że tempka u Ciebie nadal tak wysoko :(

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi mam dobre przeczucia:)
    U mnie niestety dalej wysoko...:( wizytę mam o 16:00

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow faktycznie mala mi ! Piekny wykres :))

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi jestem w trakcie @.Od wczoraj biorę zastrzyki, w pn Estradiol i USG i dalsza stymulacja:D haha jednym słowem nuda i dużó wizyt i usg. Mam nadzieje że efekt bedzie lepszy niz 3 mies temu.
    Wczoraj spotkałam sie w autobusie z kuzynką, i dowiedzialam się ze w ciąży jest. Od jakiego 2.5 roku sie starała. Bez lekarzy-b dużego ciśnienia nie miala i uznala ze z lekarzem jeszcze poczeka no i sie udało:)
    Jakos w zime Wam wspominałam że znajoma zaszła w ciaże po in vitro. W sb urodziły sie bliżniaki:)ur się miesiac wcześniej ale dostały 10pkt, córka juz z nią, a synek byl ciut mniejszy i jeszcze sie grzeje:)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka nie ma innej opcji - tyle tutaj ostatnio obrodziło w zieloności, że wszystkie się musimy zarazić tym "pozytywnym" wirusem :)
    Kciukam za mnogie i dorodne pęcherzyki :)
    No proszę...pamiętam jak pisałaś o tej koleżance :) Patrz jak minęło ... maleństwa już na świecie :) Super :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poddaje sie - przekladam zabieg

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu na kiedy przekładasz??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminy sa na styczen dopiero - jestem zalamana totalnie i zaplakana siedze w robocie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie przekladaj i staw się na izbę w terminie. Może Cię przyjmą i będzie wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie na 16 jestem umowiona do dentysty mkze dostane cos do smarowania i sie podgoi do poniedzialku ... Ale nie jestem dobrej mysli niestety ... Za krotki czas ...

    Ps znalezc dentyste ktory zechce cie pilnie prYjac to cud nad cudami ...!

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu - zrobiłabym tak samo jak mówi klara_bella.
    Zawsze możesz udać głupią, że nie wiedziałaś, że coś takiego może być przeszkodą ble ble... a poza tym lekarz wie najlepiej i to niech on zadecyduje.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojade ale pewnie zaraz wroce

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ja też bym nie przekładała...tym bardziej, że terminy dopiero na styczeń...może okaże się, że to nic poważnego i nie stanowi przeszkody dla zabiegu...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u dentysty...

    To koniec moich marzen o laparoskopii. Nie podchodzę. Podjęłam już decyzję. W czerwcu wyrywalam osemke i jak sie okazalo zrobila mi sie ropna przetoka pod jezykiem :( Takze zebodol zostal wyplukany, dentystka nakola przetoke, ropa wyplynela, ale jak mowi i tak miala ujscie wiec nie bylo tak tragicznie. Dostalam antybiotyk i modle sie zeby podzialal. Bo opcje są dwie. Albo antybiotyk zadziala i zwalczy stan zapalny, albo bede musiala miec otwierane dziaslo i czyszczone wszytsko do kosci :(
    Zrobilam zdjecie panoramiczne i czekam na wizyte u chirurga ( mam w srode).

    Jestem totalnie zalamana :cry2: , juz nawet nie mam sily plakac. Oczy mnie pieka...


    Nie wiem co robic, czy czekac kolejne 4 miesiace czy zrobic zabieg w innym szpitalu....


    ps. zmierzylam temperature po powrocie do domu, tak z ciekawosci-37,5...

    Wczoraj tez taka mialam, ale myslalam ze to dlatego ze spalam, ale chyba nie. To chyba poczatek masakry byl...

    A pewnie wczesniej "nic nie bylo" bo zajadalam ibuprom max 3x1...

‹‹ 254 255 256 257 258 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ