X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie opuszczę:) dzięki MałaMi za słowa otuchy-mam nadzieję, że tak będzie:) i że u Ciebie będzie poprawka poprzedniego-po biochemicznej ciąży ponoć łatwiej zaskoczyć, a i sama beta pozytywna znaczy, że jednak coś się dzieje.
    ostatnio gdzieś usłyszałam, że stres związany ze staraniem się o dziecko jest równy stresowi, który odczuwają osoby z chorobą nowotworową. Przerażające. Nic tylko szukać form relaksu:)

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi nie dzięki, wykorzystam swój urlop sama :P

    Właśnie dlatego jestem wkurzona, bo jak mi @ wypadnie na urlopie to masakra :(

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - 14 września dopiero u prywatnego gina. A na nfz 7 września - usg i 9 września wizyta po usg.
    Czuję się dobrze, aż za dobrze. Czasem się zastanawiam czy faktycznie jestem w ciąży... Brzuch płaski, tylko czasem mam wilczy apetyt popołudniami ale do tego nie trzeba być ciężarówką ;) Mam nabrzmiałe piersi i bolące w dotyku sutki. A tak to ok :)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - znam ten ból kiedy napiszę pół strony i nagle dupa - skasowało się... Ale mnie wkur...... wtedy ogarnia. Jak po wizycie?

    Agape - mi gin mówił, że po odstawieniu lutki @ ma przyjść do 7 dni. Mi 9dpo wyszedł test negatywny, a 2 dni później pozytyw. Może zrób chociaż sikańca dla pewności. Jest jeszcze nadzieja :)

    Ruda - wypoczywaj, nabieraj siły na nowy cykl. Chociaż szczerze ci powiem, że jak ja sobie zrobiłam przerwę to brakowało mi tego wszystkiego ;)
    Ile razy poroniłaś i w którym tyg.?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 19:44

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w końcu coś się dzieje. W sobotę laparo. Trochę się obawiam wyniku, ten cykl mnie przywital w 23 dc poprzedniego, czyli jakiś tydzień za wcześnie. Dodatkowo brzuch mnie boli cały czas. Jakby nie było to już nie mogę się doczekać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 20:33

    czekolada, Asiulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po konsultacji anestezjologicznej i laparo w poniedzialek - trzymajcie kciuki zebym zdazyla sie doleczyc i zeby chorobsko mnie nie dopadlo ani do poniedzialku ani w okresie gojenia brzuszka - sama konsultacja mnie nie uspokoila :( mialam cisnienie 140 ! Jak dla mnie to kosmos bo zwykle nie mam wiecej jak 100... Boje sie bardzo, jeszcze do tego denerwuje sie bo mojego tate zabralo pogotowie w nocy z sobote na niedziele i sie nim martwie wszyatko sie pewnie naklada...

    Kotka oczywiscie kciuki trzymac bede :)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, Opu - trzymam kciuki za laparo :) wracajcie szybko do zdrowia!
    Opu faktycznie to dodatkowy stres, ale nie martw się, wszystko się pozytywnie poukłada!

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Nikita :) ciesze sie ze dobrze sie czujesz :)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi miała chyba pęcherzyk tuz przed pęknięciem i teraz ciężko "pracuje"

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grrrrrrrrr no i poszło w kosmos.... kurna a tyle napisałam :(

    Dobra piszę jeszcze raz :)

    Nikita, po Twoich objawach to nawet taki lajkonik jak ja, bez usg widzi, żeś w ciąży :)

    Opu, kotkapc.. kciukam za laparo. Nie wiem czy pamiętacie ale dwóm z nas tutaj po laparo baaaaaaaaardzo dobrze się podziało ;)
    Opu, mam nadzieję, że Twój tato szybko wydobrzeje i wyjdzie zdrowy ze szpitala :)
    Kciukam i nie poddawaj się kochana :)

    A u mnie... popękało, co miało popękać :) Czyli jeden pęcherzyk z lewego jajnika.
    O tych maleństwach w prawym ginka nic nie mówiła bo ich nie widziała więc nie wiem co z nimi ;)
    Dostałam lutinus, bo podobno bardzo dobrze się wchłania i może być w sam raz przy moim niskim progesteronie. Podobno dają do przy in vitro.
    Mam zacząć brać 2 tabletki wieczorem za dwa dni począwszy.
    Tylko się zastanawiam czy nie wziąć już od jutra bo w środę to będzie 4 dni po owulacji (pewno jak rano będzie temp. w górze to zaznaczy mi owu w sobotę).
    Jak myślicie...brać wcześniej? Tabletek wszystkich jest 21 więc mi starczy na 10 dni.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz, na pewno Ci nie zaszkodzi. Dzięki dziewczyny. Gdyby tylko u mnie leżał problem to na pewno bardziej bym się cieszyła. A tak to chociaż zawsze krok do przodu.

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!pisze z tel, wiec krotko i na temat :). Opu, Kotka wspaniale wiesci :) pierwszy cykl po laparo to duze prawdopodobienstwo powodzenia :) wiec mocno trzymam kciuki! :)
    Mala mi,progesteron hamuje owulacje, wiec jesli juz po niej to mysle, ze mozesz.
    U mnie wsio ok, objawow poza bolacymi piersiami nadal brak.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam wszystkich, jak odzyskam komp to nadrobie wszystko :) na razie podczytuje w tel.
    Pszczelko, kciukam za Twoje..wiesz co. :)
    Monik, co u Ciebie?
    India, mam nadzieje ze nad morzem wypoczelas :)
    Przepraszam,ze nie odniose sie do kazdej z osobna, niecierpie piasac w tel, te kwadrakciki z literkami nie sa bynajmniej w moim rozmiarze i nie zawsze trafiam w odp literke :)
    Kibicuje Wam wszystkim Kochane'!!! Uda sie w koncu!!!! :) :) :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie, Mala Mi, pytalas swoja gin o laparo?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka zaznaczona w sobotę :) jupi !!!
    Dlatego od dzisiaj wieczora biorę luteine ;)
    Asiulku o laparo nie pytałam. ... bo ciągle wierzę, że to będzie mój ostatni cykl ;)

    Asiulek, Nikita2 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny jak pozbyc sie szybko afy ? Wlasnie odkrylam taka pod jezykiem - no mowie wam jakas masakra co chwile cos nowego mnie trapi... :( czy mozna brac ibuprom ? Pytalam anestezjologa czy moge w ciagu tyg brac powiedzial ze tak, ale czytam teraz w necie ze na 3-4 tyg przed odstawia sie przeciwbolowe leki :( nie wiem juz ... Glowa mala poprostu ...
    Boje sie ze znieczulenie moze nie zadzialac przez to a tego bym nie chciala ...

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu a dezaftan??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie, dzieki... Ale i tak czuje ze nic z tego nie bedzie z tej calej laparo mojej :(((

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Dziekuje Asiulku za pamięć <3

    Nic nie piszę bo w sumie nie było o czym.

    Zmieniam klinikę na białystok bo w mojej każą mi czekać do stycznia a boję sie że w styczniu powiedzą że przyjmą mnie w marcu , więc zmieniam klinikę i mam nadzieję że drugie podejście będzie jeszcze w tym roku :-)

    Byłam też u lekarza pytać sie o laparoskopie ale stwierdził że nie ma wskazań i zasugerował mi że mogę zrobić histeroskopie ale boję sie troche.Zobaczę co mi na ten temat powiedzą w nowej klinice :-)

    Kotkapc,Opu trzymam kciuki za laparo coś czuję że ten zabieg zdziała cuda :-)


    A teraz coś za co będziecie na mnie krzyczeć :-D

    wczoraj poszłam do laboratorium aby porobić badania a dokładnie immunofenotyp ale niestety nie mieli takiego w ,,ofercie'' wiec wpadłam na super pomysł że na darmo tu nie przyszłam i zrobiłąm bhcg :-)
    Wiem że to za wcześnie ale mam straszne bóle brzucha i jajników wiec to mnie do tego skłoniło :-)

    Mała mi świetnie że pęcherzyk pękł bez większych przeszkód :-)
    Wczoraj czekałąm na relacje z wizyty ale potrzeba snu wygrała :-)




    Asiulek lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik... a jak się okaże, że Twoja beta jest "ciążowa", to wiesz co tutaj będzie... :)
    Wszystkie będziemy biegać na betę tak szybko .... :)
    Ja tam mogę i dzisiaj biec byle będzie ładny wynik... chociaż ... :) u mnie akurat teraz beta wyjdzie piękna bo pregnyl jeszcze u mnie się trzyma 25r30wi.gif

    Ja tam Ci wybaczam to badanie po warunkiem, że w przypadku słabego wyniku nie będziesz mi się załamywać...tylko pójdziesz później pokłóć się drugi raz 188.gif

    Opu, kupuj dezaftan - działa od pierwszego użycia (to się nazywa siła reklamy hihi)... i proszę o pozytywne nastawienie !!
    A tak nawiasem...jak tata Twój się miewa??

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ