X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie opuszczę:) dzięki MałaMi za słowa otuchy-mam nadzieję, że tak będzie:) i że u Ciebie będzie poprawka poprzedniego-po biochemicznej ciąży ponoć łatwiej zaskoczyć, a i sama beta pozytywna znaczy, że jednak coś się dzieje.
    ostatnio gdzieś usłyszałam, że stres związany ze staraniem się o dziecko jest równy stresowi, który odczuwają osoby z chorobą nowotworową. Przerażające. Nic tylko szukać form relaksu:)

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi nie dzięki, wykorzystam swój urlop sama :P

    Właśnie dlatego jestem wkurzona, bo jak mi @ wypadnie na urlopie to masakra :(

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - 14 września dopiero u prywatnego gina. A na nfz 7 września - usg i 9 września wizyta po usg.
    Czuję się dobrze, aż za dobrze. Czasem się zastanawiam czy faktycznie jestem w ciąży... Brzuch płaski, tylko czasem mam wilczy apetyt popołudniami ale do tego nie trzeba być ciężarówką ;) Mam nabrzmiałe piersi i bolące w dotyku sutki. A tak to ok :)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - znam ten ból kiedy napiszę pół strony i nagle dupa - skasowało się... Ale mnie wkur...... wtedy ogarnia. Jak po wizycie?

    Agape - mi gin mówił, że po odstawieniu lutki @ ma przyjść do 7 dni. Mi 9dpo wyszedł test negatywny, a 2 dni później pozytyw. Może zrób chociaż sikańca dla pewności. Jest jeszcze nadzieja :)

    Ruda - wypoczywaj, nabieraj siły na nowy cykl. Chociaż szczerze ci powiem, że jak ja sobie zrobiłam przerwę to brakowało mi tego wszystkiego ;)
    Ile razy poroniłaś i w którym tyg.?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 19:44

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w końcu coś się dzieje. W sobotę laparo. Trochę się obawiam wyniku, ten cykl mnie przywital w 23 dc poprzedniego, czyli jakiś tydzień za wcześnie. Dodatkowo brzuch mnie boli cały czas. Jakby nie było to już nie mogę się doczekać:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 20:33

    czekolada, Asiulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po konsultacji anestezjologicznej i laparo w poniedzialek - trzymajcie kciuki zebym zdazyla sie doleczyc i zeby chorobsko mnie nie dopadlo ani do poniedzialku ani w okresie gojenia brzuszka - sama konsultacja mnie nie uspokoila :( mialam cisnienie 140 ! Jak dla mnie to kosmos bo zwykle nie mam wiecej jak 100... Boje sie bardzo, jeszcze do tego denerwuje sie bo mojego tate zabralo pogotowie w nocy z sobote na niedziele i sie nim martwie wszyatko sie pewnie naklada...

    Kotka oczywiscie kciuki trzymac bede :)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, Opu - trzymam kciuki za laparo :) wracajcie szybko do zdrowia!
    Opu faktycznie to dodatkowy stres, ale nie martw się, wszystko się pozytywnie poukłada!

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Nikita :) ciesze sie ze dobrze sie czujesz :)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi miała chyba pęcherzyk tuz przed pęknięciem i teraz ciężko "pracuje"

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grrrrrrrrr no i poszło w kosmos.... kurna a tyle napisałam :(

    Dobra piszę jeszcze raz :)

    Nikita, po Twoich objawach to nawet taki lajkonik jak ja, bez usg widzi, żeś w ciąży :)

    Opu, kotkapc.. kciukam za laparo. Nie wiem czy pamiętacie ale dwóm z nas tutaj po laparo baaaaaaaaardzo dobrze się podziało ;)
    Opu, mam nadzieję, że Twój tato szybko wydobrzeje i wyjdzie zdrowy ze szpitala :)
    Kciukam i nie poddawaj się kochana :)

    A u mnie... popękało, co miało popękać :) Czyli jeden pęcherzyk z lewego jajnika.
    O tych maleństwach w prawym ginka nic nie mówiła bo ich nie widziała więc nie wiem co z nimi ;)
    Dostałam lutinus, bo podobno bardzo dobrze się wchłania i może być w sam raz przy moim niskim progesteronie. Podobno dają do przy in vitro.
    Mam zacząć brać 2 tabletki wieczorem za dwa dni począwszy.
    Tylko się zastanawiam czy nie wziąć już od jutra bo w środę to będzie 4 dni po owulacji (pewno jak rano będzie temp. w górze to zaznaczy mi owu w sobotę).
    Jak myślicie...brać wcześniej? Tabletek wszystkich jest 21 więc mi starczy na 10 dni.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz, na pewno Ci nie zaszkodzi. Dzięki dziewczyny. Gdyby tylko u mnie leżał problem to na pewno bardziej bym się cieszyła. A tak to chociaż zawsze krok do przodu.

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!pisze z tel, wiec krotko i na temat :). Opu, Kotka wspaniale wiesci :) pierwszy cykl po laparo to duze prawdopodobienstwo powodzenia :) wiec mocno trzymam kciuki! :)
    Mala mi,progesteron hamuje owulacje, wiec jesli juz po niej to mysle, ze mozesz.
    U mnie wsio ok, objawow poza bolacymi piersiami nadal brak.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozdrawiam wszystkich, jak odzyskam komp to nadrobie wszystko :) na razie podczytuje w tel.
    Pszczelko, kciukam za Twoje..wiesz co. :)
    Monik, co u Ciebie?
    India, mam nadzieje ze nad morzem wypoczelas :)
    Przepraszam,ze nie odniose sie do kazdej z osobna, niecierpie piasac w tel, te kwadrakciki z literkami nie sa bynajmniej w moim rozmiarze i nie zawsze trafiam w odp literke :)
    Kibicuje Wam wszystkim Kochane'!!! Uda sie w koncu!!!! :) :) :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie, Mala Mi, pytalas swoja gin o laparo?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulka zaznaczona w sobotę :) jupi !!!
    Dlatego od dzisiaj wieczora biorę luteine ;)
    Asiulku o laparo nie pytałam. ... bo ciągle wierzę, że to będzie mój ostatni cykl ;)

    Asiulek, Nikita2 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze dziewczyny jak pozbyc sie szybko afy ? Wlasnie odkrylam taka pod jezykiem - no mowie wam jakas masakra co chwile cos nowego mnie trapi... :( czy mozna brac ibuprom ? Pytalam anestezjologa czy moge w ciagu tyg brac powiedzial ze tak, ale czytam teraz w necie ze na 3-4 tyg przed odstawia sie przeciwbolowe leki :( nie wiem juz ... Glowa mala poprostu ...
    Boje sie ze znieczulenie moze nie zadzialac przez to a tego bym nie chciala ...

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu a dezaftan??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupie, dzieki... Ale i tak czuje ze nic z tego nie bedzie z tej calej laparo mojej :(((

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-)
    Dziekuje Asiulku za pamięć <3

    Nic nie piszę bo w sumie nie było o czym.

    Zmieniam klinikę na białystok bo w mojej każą mi czekać do stycznia a boję sie że w styczniu powiedzą że przyjmą mnie w marcu , więc zmieniam klinikę i mam nadzieję że drugie podejście będzie jeszcze w tym roku :-)

    Byłam też u lekarza pytać sie o laparoskopie ale stwierdził że nie ma wskazań i zasugerował mi że mogę zrobić histeroskopie ale boję sie troche.Zobaczę co mi na ten temat powiedzą w nowej klinice :-)

    Kotkapc,Opu trzymam kciuki za laparo coś czuję że ten zabieg zdziała cuda :-)


    A teraz coś za co będziecie na mnie krzyczeć :-D

    wczoraj poszłam do laboratorium aby porobić badania a dokładnie immunofenotyp ale niestety nie mieli takiego w ,,ofercie'' wiec wpadłam na super pomysł że na darmo tu nie przyszłam i zrobiłąm bhcg :-)
    Wiem że to za wcześnie ale mam straszne bóle brzucha i jajników wiec to mnie do tego skłoniło :-)

    Mała mi świetnie że pęcherzyk pękł bez większych przeszkód :-)
    Wczoraj czekałąm na relacje z wizyty ale potrzeba snu wygrała :-)




    Asiulek lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik... a jak się okaże, że Twoja beta jest "ciążowa", to wiesz co tutaj będzie... :)
    Wszystkie będziemy biegać na betę tak szybko .... :)
    Ja tam mogę i dzisiaj biec byle będzie ładny wynik... chociaż ... :) u mnie akurat teraz beta wyjdzie piękna bo pregnyl jeszcze u mnie się trzyma 25r30wi.gif

    Ja tam Ci wybaczam to badanie po warunkiem, że w przypadku słabego wyniku nie będziesz mi się załamywać...tylko pójdziesz później pokłóć się drugi raz 188.gif

    Opu, kupuj dezaftan - działa od pierwszego użycia (to się nazywa siła reklamy hihi)... i proszę o pozytywne nastawienie !!
    A tak nawiasem...jak tata Twój się miewa??

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ