X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakondo jak dostane okresu:) Juz leki mam w lodówce.Wczoraj przestałam brać luteine

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej podczytuje was ale pozwólcie ze nie będę odpisywać bo trochę tego się uzbierało :p.
    - tym co się udało gratki
    - tym co nadal działają 3mam kciukasy
    - tym co się nieudało tule
    - nowe witam i czekamy :)


    a u mnie w normie czyli bez zmian heh w pon będzie tydz po podaniu pregnylu to będzie dopiero 25dc ciekawe kiedy przylezie :/ @


    ps z mężem :/ często się kłócimy nawet mu powiedziałam ,że jak tak mu źle to niech mi da dziecko i może odejść ,bo nie chce zostać sama ( chce mieć dziecko z tego związku). nic nie odpowiedział

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 18:47

    Asiulek lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, to jakiś palant i konował. Wcale się nie przejmuj!

    kotkapc, Nikita2, czekolada lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się zastanawiałam jak to napisać, ale Asiulek jak zwykle znalazła odpowiednie słowa. A co Asiula u Ciebie? Kiedy jakieś usg?

    Asiulek, Mała_Mi79, Nikita2, czekolada lubią tę wiadomość

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję, na razie w porządku. Oprócz bolących i wrażliwych piersi nie doskwiera nic. Nie wiem czy to dobrze, czy niedobrze, czekam właśnie na to usg - 28 sierpnia dopiero bo teraz mój gin na urlaubie. Dzisiaj się dowiedziałam od siostry mojej koleżanki z dawnych lat, że właśnie ta moja koleżanka jest w ciąży , 3 dziecko, 9 tydzień, ręką , nogą nie może ruszyć, wymiotuje dalej niż widzi .. ta to dopiero ma objawy..

    ganns65gxgno0ohk.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita a cosz to za konował jeden!!! Porażka, ale tak właśnie wygląda wizyta na NFZ..człowiek płaci nie małe składki co miesiąc, a i tak musi chodzić prywatnie, bo na NFZ lekarz ma w.....e...smutne, ale prawdziwe...
    Mała Mi mam nadzieję, że wstrzelicie się idealnie:)
    Yesenia może @ wcale nie przyjdzie?:)
    ---
    Ja dzisiaj zrobiłam sobie badania FT3, FT4, Anty TG, Anty TPO i estradiol. Na własną rękę szukam przyczyny, bo przecież doktorek powiedział, żebym nie wyszukiwała sobie problemów...
    Wszystko w normie, oprócz Anty TG!!!
    Norma jest 0-4,11, a ja mam 49,82!!!
    Nie wiem co to dokładnie znaczy, ale z tego co wyczytałam, podwyższone anty TG może być związane z brakiem implantacji...
    Być może znalazłam przyczynę po 3 latach...tylko co teraz??

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka chcialabym zeby nie przyszla ale czuje sie mega okresowo, brzuch boli , ciagnie tam na dole i testy negatywne , nawet nie ma cienia drugiej kreseczki :(
    A jakie masz tsh ?? Te badania co robilas maja zwiazek z tarczyca , moga swiadczyc o Hashimoto. Ja je wlasnie mam, ale nie wiedzialam ze to wplywa na implantacje a tez mam wysokie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 21:49

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TSH robiłam rok temu i było 2,250...Yesenia, a bierzesz jakieś leki?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak euthyrox

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorz sobie tsh ,tak bym chciala zeby wredna @ nie przyszla ale czuje sie inaczej...:(

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka wrote:
    Anakondo jak dostane okresu:) Juz leki mam w lodówce.Wczoraj przestałam brać luteine
    No to kciukam by @ przylazła jak najszybciej i obyś wyhodowała tuzin jajeczek .
    A ja nadal czekam i czekam i mam już pomału dość . Sama nie wiem czego chce i czego oczekuje.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja druga noc nie śpię tak mnie krzyż boli dziś już w sumie lepiej ale wczoraj to była jakaś masakra ogólnie, normalnie czułam jakby mi tam zaraz on popękał :/

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dziewczyny? Okres macie, nie macie? :)
    Ja u siebie rano zaobserwowałam śliczny płodny śluz, dawno takiego nie miałam, książkowy wręcz. Może to dzięki inofolicowi, który piję od tego cyklu? Jajniki też napierniczają od 3 dni.
    Nie pozostaje nic innego jak się starać od dziś, zaraz jadę po męża :)
    Jutro zamierzam estradiol zbadać, żeby zobaczyć czy komórka jest dobrej jakości.
    A poza tym to mam w sobie wielki żal i rozgoryczona jestem strasznie. Dzień zaczął się źle, mam nadzieję, że skończy się dobrym seksem :P

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wam weekend minął???

    Klara - działajcie działajcie <3 ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Słonka :)
    Ja dzisiaj pierwszy dzień po urlopie w pracy i .. buuu odnaleźć się nie mogę :)

    Fryzjerka,,,nono objawy nie powiem jak na co... ;) kciukam :)

    klara_bella...mam nadzieję, że niedzielny wieczór udał się dokładnie tak jak to sobie zaplanowałaś :) Przy tak książkowych objawach ... kciukam za piękne testowanie za 14 dni :)

    Nikita, Asiulek... jak się czujecie?
    Nikita, kiedy idziesz na jakąś normalną wizytę a nie do jakiegoś partacza grrr wkurzyłam się, jak czytałam Twojego posta !!

    Pszczelka... @ przyszła już??

    I tak trochę po niewczasie ale witam serdecznie nowe koleżanki na wątku :)
    Wcześniej zaglądałam z telefonu i szczerze to nie raz, nie dwa zeżarło mi już coś długo pisane i ... wyłączałam wkurzona telefon :)
    Zdecydowanie nie lubia mnie te nowości XXI wieku i nie ma to jak stary poczciwy komputer :)

    A... no i patrzę na suwaczek a nasza Czekoladka zaczęła dzisiaj z Jakubem 14 tydzień :)
    Ciekawe też co u naszej Karolci słychać ...


    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, ja jestem tydzień przed urlopem i już się gubię :D


    U mnie @ brak... Powinien być w sobotę lub wczoraj, bo w czwartek odstawiłam luteinę, a zawsze max 2 dni po odstawieniu miałam okres :(
    Betę robiłam w 10dniu po owulacji w zeszłą środę i była negatywna, więc testować znów jest bez sensu :(

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape ja tez w czwartek brałam ostatnia luteinę. Okresu nie ma. ALe kiedys gin mi mowil ze do 10 dni więc czekam:) Mam andzieje ze nie bedzie jak w czerwcu ze okres nie przyjdzie;/

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, nawet nie wiesz jak my tutaj czekamy na Twoją @ :) !!!
    Agape...jak nie chcesz to nie musisz się zakręcać..chętnie wybiorę i Twój urlop ;) chociaż swoją drogą lepiej niech i do Ciebie przyłazi (jeśli już koniecznie musi) @ bo przynajmniej urlop będziesz mieć spokojny.
    Możesz szantażem: albo dzisiaj albo znikaj na długie miesiące :)
    Ja optuję za drugą wersją ;)

    A ja jadę dzisiaj na monitoring owulacji wcześniej, bo na 17.30 (miało być na 18.45 ale dzwonili żebym była prędzej)... no to się dowiem wszystkiego i bez mega dawki luteiny vel duphastonu nie wychodzę :)
    U mnie tempka w górę, i dodatkowo czułam kłucie w sobotę (przed startem w Ustroniu) więc pewno pękło co miało pęknąć... ech i teraz najtrudniejsze 14 dni czekania ...
    Już się zastanawiam czy termometru nie popsuć ;) żeby się tak nie stresować :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, podczytuję i trzymam kciuki za wszystkie staraczki i wszystkie zaciążone. Okres przyszedł w zeszłą środę i z racji antybiotyków partnera CLO nie biorę w tym miesiącu. Szczerze? Cieszę się z miesiąca przerwy-psychicznie czuję się zmęczona, ciągłe czekanie na owulacje, po owulacji na datę testowania, a potem okres i tak w kółko. Emocjonalna huśtawka, sama ze sobą nie mogę wytrzymać. Mam nadzieję, po cichu, że po terapii antybiotykami coś zaskoczy, bo na ostatniej wizycie lekarz zasugerował, że w wynikach partnera coś wskazuje na infekcje i może to było przyczyną poronień (moje wyniki po poronieniach-V czynnik leidena, antykoagulant tocznia, ukl krzepniecia i zespol antyfosfolipidowy- wyszły w porządku) i powiedział, że antybiotyki mogą nawet być wskazane. Zobaczymy.
    Nikita, nie martw się tym lekarzem, poczekaj na wizytę u bardziej kompetentnego.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda...w takim razie kciukam za miesiąc wolnego...oczywiście od faszerowania się chemią :)
    Ja w zeszłym cyklu miałam "wolne" po antykoncepcyjnych (wyciszanie organizmu po torbielce) ...i same korzyści były: libido moje się odnalazło a śluzu miałam książkowego, że hoho... żal było patrzeć jak odchodzi cykl w niepamięć ;)
    Ale co się nacieszyłam to moje :) Więc i tego Tobie życzę :)
    Regeneruj się, kuruj partnera i powracajcie ze zdwojoną siłą :)
    Oczywiście nie opuszczaj nas :)

    ruda85 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ