X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA88 wrote:
    Hej czy Wy też tak źle się czujecie po pregnylu? Mija już 9 dzień od zastrzyku a ja mam strasznie wzdęty i powiększony brzuch, boli gdy się ruszam. Nie wiem czy to wina samego zastrzyku czy to może być wina przestymulowania (4 pęcherzyki pękły ale okazało się, że kilka jeszcze podrosło :/)


    też czułam się źle nawet bardzo, plecy bolały brzuch duży i twardy,na drugi dzień ból rąk ale po 2 dniach przeszło, też chyba miałam większą ilość lekarz powiedział kilka...!!!

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    agape tulam , ja też czuję już oddech wrednej @ i w tym cyklu też pewnie dostanę Clo

    Od dziś zaczynam znów pić Inofem , już chyba nie ma na co liczyć w tym cyklu :( na betę szkoda mi kasy...
    Ja zrobiłam betę bo to był mój pierwsZy cykl z CLO i lekarz mówił,żeby zrobić i A nóż się uda za pierwszym razem. Pierwsza beta,pierwszy cykl z CLO, 10 cykl porażki :(

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape u mnie już 18cykl...

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    ja też się pochwalę bo też miałam zrobiony wczoraj zastrzyk z pregnylu w 12dc , w 10 dc pęcherzyk miał 16 mm więc wczoraj podano mi pregnyl. Niestety... ja już nie mam zbytnio złudzeń. 2 lata starań a to mój 6 cykl po kauteryzacji z clo. Dodatkowo dowiedziałam się w poniedziałek że nie ma już pieniędzy z NFZ na in vitro w klinice do której chodzę :( Wydałam w ostatnim miesiącu kupę kasy na badania atu nic . Ehhh

    Edyta
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yesenia ale bez leków,czy masz jakieś wspomagacze?

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape ostatnie dwa cykle z Pregnylem , teraz mam dzwonić do lekarza w pierwszy dzień @ i ma mi powiedzieć co dalej. Z tego co się domyślam to Clo , Pregnyl i może Luteina

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli mialabys podobny zestaw jak ja,tylko mój pecherzyk peknal,więc obyło się bez zastrzyku. A że zdrowiem wszystko ok?

    Plimka_bum masakra,człowiek czeka,płaci,liczy,że będzie dobrze, a w tym kraju nawet w środku roku kasy na in vitro brak... przykre to jak cholera :((

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no powiem ci że naprawdę się zdenerwowałam zwłaszcza że dodatkowo lekarz kazał mi zrobić histeroskopię , pomimo tego że w styczniu miałam robioną laparo gdzie wszystko sprawdzili. A jak wiadomo hiseroskopia to kolejny jakiś tam zabieg pod narkozą więc bez sensu robić go ot tak po prostu. Podejrzewam że jak się pojawią pieniądze to badania każą zrobić "świeże".
    U mnie zazwyczaj pęcherzyki po clo rosną, pękają ale bobasa jak nie było tak nie ma . Mam PCOS i to najprawdopodobniej tego wina.

    Edyta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape moje też zawsze pękają , ten Pregnyl to nie wiem po co... mam niedoczynność , Hashimoto rezerwa jajnikowa obniżona i FSH 10 więc jest ciekawie

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka_bum wrote:
    no powiem ci że naprawdę się zdenerwowałam zwłaszcza że dodatkowo lekarz kazał mi zrobić histeroskopię , pomimo tego że w styczniu miałam robioną laparo gdzie wszystko sprawdzili. A jak wiadomo hiseroskopia to kolejny jakiś tam zabieg pod narkozą więc bez sensu robić go ot tak po prostu. Podejrzewam że jak się pojawią pieniądze to badania każą zrobić "świeże".
    U mnie zazwyczaj pęcherzyki po clo rosną, pękają ale bobasa jak nie było tak nie ma . Mam PCOS i to najprawdopodobniej tego wina.
    Ja też z PCOS :(

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    agape moje też zawsze pękają , ten Pregnyl to nie wiem po co... mam niedoczynność , Hashimoto rezerwa jajnikowa obniżona i FSH 10 więc jest ciekawie
    Ja się mogę "pochwalić" narazie zdiagnozowanym PCOS...

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który cykl się starasz?

    Edyta
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 minął.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja do 20 cyklu to latałam co miesiąc z testami ciążowymi jak głupia. Potrafiłam w miesiącu po 5 testów robić. Teraz już trochę odpuściłam.

    Edyta
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam w ciągu tych miesięcy tylko dwa testy i jedna betę,więc narazie etap swirowania jeszcze przede mną pewno ;)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też świrowałam z testami ... pracuję w aptece... ale teraz daję sobie spokój

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plimka bym ja tez mam PCOS hmm dość mocne bo mi i po clo nie rosna pęcherzyki i szału nie bylo po gonadotropinach.
    Skoro sa jajowody drożne -bo na pewno bylo spr przy laparo i histerio?
    Mąż tez wszystko ok?
    Może inseminacji spróbować?
    Badałas Estradiol w przed owulacją? MOże pęcherzyki sa ale puste?
    Ja jeszcze mialam robiony test na wrogośc sluzu
    POdzwon do innych klinik.DO mnie w zeszłym roku w grudniu dzwonili z Invimedu bo mieli miejsca. Ale ja juz gdze idziej sie zapisałam
    PCOS jest przeszkoda w zajściu w ciąże bo nie mamy owulacji, pęcherzyki nie pękaja. Skoro u CIebie to gra to gdzies indziej lezy przyczyna. Ja od 2007 się staram- bylam 3 razy w ciąży mam jednego syna takze trzymam kciuki

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cały czas was podczytuje i trzymam za was kciuki <3

    Pszczelko za Ciebie szczególnie <3


    Asiulek lubi tę wiadomość

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia to Tobie się nie dziwię, pewnie testy patrzą na Ciebie z półek :D ;)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Agape ze te testy na mnie patrza :) ale daje juz spokoj , ile to kasy na to idzie , jak bede w ciazy to przeciez i tak sie dowiem :)

‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ