X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala_Mi powodzenia w klinice :)
    Ja wczoraj strasznie sie czulam , wszystko mnie bolalo, doslownie brzuch, rece , nogi, plecy, ledwo chodzilam :( Dzis juz czuje ze bedzie tak samo, zawsze tak mam przed @ :(

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi obyś miała rację...dzisiaj nawet miałam sen, że urodziłam córeczkę:)
    Czekoladko gratulacje:) Trzymajcie się cieplutko:)
    Ruda nieciekawie u Ciebie... ale 20 dni szybko minie i niebawem wrócicie do starań:)
    Ja dalej czekam na @, ale ani widu, ani słychu...;/ żadnych objawów nic...tylko te wstrętne plamienia...niech już przychodzi, bo chcę zaczynać nowy cykl...
    Wczoraj miałam kiepski dzień, wieczorem się spłakałam i wyżyłam na mężu...;/
    Chyba czas pomyśleć o InVitro...:(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak mi Ambrela przepowiedziala coreczke bo serduszkowalismy przed owulacja:) i miala racje

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Słonka :)
    Wracam z kliniki. Sytuacja u mnie następująca:
    Nie ma w prawym jajniku pęcherzyka (tego, którego miałyśmy "rozwalić" pregnylem wczoraj!) - jest kilka bardzo malutkich. Nie ma śladów ew. owulacji więc prawdopodobnie była to pozostałość po zeszłym cyklu.
    Pęcherzyk w lewym jajniku dalej jest i ma się dobrze bo ma 1,70 cm i na nim będziemy bazować.
    Pregnyl w piątek wczesnym rankiem, sreduszkowanie dzisiaj, jutro i w sobotę.
    Monitoring w poniedziałek o 18.45 :)
    Tak więc jestem w trakcie działań :) a teraz zmykam szykować jedzonko moim panom bo grają w nogę i pewno wrócą głodni jak wilczyska :)

    Pszczelka daj znać jak po wizycie !!!!

    Asiulek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • ILKA88 Przyjaciółka
    Postów: 130 40

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy Wy też tak źle się czujecie po pregnylu? Mija już 9 dzień od zastrzyku a ja mam strasznie wzdęty i powiększony brzuch, boli gdy się ruszam. Nie wiem czy to wina samego zastrzyku czy to może być wina przestymulowania (4 pęcherzyki pękły ale okazało się, że kilka jeszcze podrosło :/)

    ckailhb8ez7m7qlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ILKA ja po pregnylu czuje się podobnie do samego okresu. Ale u CIebie możliwe, że dodatkowo objawy potęgują ilość pęcherzyków, bo rzeczywiście sporo ich i dużo się podziało u CIebie po pregnylu.
    Mała Mi- no to powodzenia, działajcie działajcie :)
    Ja byłam u koleżanki na kawce- opowiadała mi swoją 8-letnią przygodę ze staraniami.
    Ja we wtorek mam wizytę i zobaczymy co i jak z pregnylem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 19 sierpnia 2015, 17:34

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, trzymam kciuki :-)

    Miałam tylko wykonane usg 2D.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam, mam przepisane leki, juz wykupione i czekam na @.NIestety jest gdzies w sodku strach ze znowu bedzie to samo:/

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka - Ty nie kraść tyle tylko raduj się kobieto, bo przy tej passie na forum to nic innego jak piękny fasolek (bądź fasolki) Cię czekają!
    I tylko takie mysli tutaj akceptuję w Twoim wydaniu!
    To rozkaz i ... wykonać!!!
    ps. widać, że pracuję z wojskowymi hi hi ;)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - trzymam kciuki za owocne serduszkowanie <3 Koniecznie daj znać po wizycie ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 24 dzień cyklu . Ostatnie cykle miały po 24-25 dni , mam nadzieję że wredna @ zapomni o mnie!!!!

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    Pszczelka - Ty nie kraść tyle tylko raduj się kobieto, bo przy tej passie na forum to nic innego jak piękny fasolek (bądź fasolki) Cię czekają!
    I tylko takie mysli tutaj akceptuję w Twoim wydaniu!
    To rozkaz i ... wykonać!!!
    ps. widać, że pracuję z wojskowymi hi hi ;)

    Dobrze zapamiętałam ze Twój maz jest adwokatem? I jeszcze pracujesz z wojskowymi? Ty to szczęściara jesteś:)))

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siemka u mnie dziś 20dc 2 dp pregnylu <3 było w pon i wt wg zaleceń pani pielęgniarki hazel :). czekamy czekamy a jak nie to 22 września mam wizyte z lekarzem

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strona nr 250!!!zauwazylyscie??? :)

    Nikita2, czekolada, Asiulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , dzis 25 dc 12 po Pregnylu. Jak do jutra mnie nie zaleje to zrobie test . Pozdrawiam goraco

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka rzeczywiście :-) pamiętam jak niedawno nie mogłyśmy doczekać się setnej strony sprawdzałam a to byl styczeń :-D

    kotkapc lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dostałam zamówiony Inofem i nie wiem czy już brać , jest iskierka nadziei że się udało , więc zaczekam do niechcianej wrednej @ !!!

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta poniżej 1,czyli tak jak czułam. No nic, odstawiam luteibe,czekam na @ I drugi cykl z CLO czas zacząć.

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agape tulam , ja też czuję już oddech wrednej @ i w tym cyklu też pewnie dostanę Clo

    Od dziś zaczynam znów pić Inofem , już chyba nie ma na co liczyć w tym cyklu :( na betę szkoda mi kasy...

‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ