X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, a miałaś plamienie implantacyjne?

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita wow niech się dzieci mocno trzymają. Bliźniaki moje marzenie.

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia implantacyjnego nie miałam. Tylko plamienie w 31dc.
    Moje marzenie też, chociaż trochę mnie to przeraża...

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy moge zrobic test w 10 dniu po pregnyly czy lepiej jeszcze poczekac ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co miesiac bardzo mocno czuje owulacje i to bez pregnylu i nic z tego nie wychodzi...:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Czy moge zrobic test w 10 dniu po pregnyly czy lepiej jeszcze poczekac ?
    Zdecydowanie poczekaj! Mnie wyszedl pozytywny falszywie i to pregnylu 5000 1 dawka. Tak dlugo siedzial w organizmie.
    Nikito,dziekuje za zyczenia:-)
    Opu, rozumiem Cie az za dobrze-nie wiem jak dlugo staracie sie i ile masz lat, my 10 cykl konczymy w tym 2 poronienia-i caly urlop tez byl w klimacie nie za wesolym.
    Test dzis (15dni po pregnylu, 13 po owu) negatywny, wiec odstawiam duphaston i luteine. Mam nadzieje, ze chociaz okres przyjdzie raz dwa,a nie jak po ostatnim odstawieniu duphastonu-po 13 dniach:( do tego moj partner musi powt badania-ogolne parametry wyszly "bardzo przyzwoite"(m.in.morfologia 23%), ale to bylo badanie bez posiewu a lekarz twierdzi, ze cos wskazuje na infekcje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rewelacyjna morfologia :)
    My staramy sie 2 lata juz... Mam 31 lat :( czas leci a ja na dzieci narazie patrze ...
    Najgorsze jest to ze jak juz znajomi te dzieci maja o niczym innym nie potrafia gadac, malo tego zachowuja sie jakby o nas zapomnieli bo NIE MAMY dzieci i jakby w jednej sekundzie nie ma z nami o czym gadac .... To przykre w zwiazku z tym grono znajomych sie zaweza :(

    Zazdrosnie patrze na te rodziny z trojgiem dzieci ! Albo brzuchate mamusie ... Ja juz chyba dziekuje za wakacje nad morzem ... Chyba ze bedziemy mieli PELNA rodzine to wtedy bardzo chetnie na ten moment boli za bardzo

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ubiegłorocznych wakacjach powiedziałam sobie, że na kolejne pojedziemy jak będzie dzidzia...To były moje najgorsze wakacje w życiu:(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam podobne odczucia ... W chorwacji nawet nie ma takiego wysypu ciezarowek i szczesliwych rodzinek ( bez urazy dla nikogo). Moj mas pewnie nie podzielilby mogeo zdania ... On potrafi sie zdystansowac - powiedzial ze nie bedzie ze mna wyjezdzal na urlop skoro codziennie placze ... Bo to bez sensu w takim razie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzialam dzis 5 ciezarowek , z jedna bylam na grillu
    Opu kochana jakbym siebie widziala w Tobie , ja tez ciagle placze i do tego zloszcze sie na caly swiat, a w dniu @ jestem tak wredna ze szok. Dzis gadalam z mezem o tym wszystkim , ze mam juz dosc , ze mysle o tym zeby przerwac leczenie , ale moj stwierdzil ze skoro juz zaczlam to jeszcze bedziemy probowac. Z nowym ginem ktory dopiero porzadnie sie mna zajal jestem dopiero 2 cykl. Przestalam juz liczyc cykle ale ten to bedzie cos okolo 25 :(

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yesenia, odpowiadając na Twoje pytanie. Nic szczególnego nie czułam, tylko piersi wrażliwe i bolące przy dotyku (tak jest do teraz) i ból brzucha jak na @ i nawet apetyt wielki (zwykle zaraz przed @ tak miałam). Ból brzucha już przeszedł.

    Dziewczyny, zawsze po burzy wychodzi słońce!
    Cały czas Wam kibicuję i wierzę że każdej z Was się uda!

    Ja z niecierpliwością i niepokojem czekam na wizytę 28 sierpnia.




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2015, 22:55

    migot_ka, Nikita2, JusWik lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Serdeczne gratulacje dla nowych mamuś. Cieszę się waszym szczęściem.
    Pora się wziąć w garść. Od dziś zaczęłam urlop i jeszcze w trakcie jego trwania będą dni płodne więc mam nadzieję że uda mi się porządnie zmonitorować ten cykl. Na wiele się nie nastawiam. Może kiedyś się nam uda...
    Pamiętam o was cały czas kochane i podczytuję codziennie. Niestety u mnie nic ciekawego się nie dzieje więc nie bardzo mam o czym pisać. Dam wam znać jak po monitoringu...
    Kciukam mocno za wszystkie. Buziaki!!!

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 2,0;(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migotka- nie lubię :(
    ja nie robię bety, od roku chyba. Testów tez nie lubię robić, dlatego jak najszybciej chce się pozbyć tych gratisowych co mam w domu, żeby mnie nie kusiły.
    Ja dziś też mam jakoś słaby dzień, ciągle się martwię, że nigdy się nie uda zajść ;/

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh...musiałam zrobić, bo nie wiedziałam, czy dupka odstawiać...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka szkoda... następny cykl, nowa szansa, trzymam kciuki! :*


    Ja dzisiaj w 25dc byłam u ginekologa, wrócił z urlopu i kazał przyjść zobaczyć,czy była owulacja. Więc byłam Owulacja była, ciałko żółte jest, endometrium pięknie przygotowane na zarodek( jak to stwierdził lekarz ). Od razu powiedział, że to, że była owulacja nie oznacza, że na pewno jestem w ciąży, bo wiadomo,różnie to bywa. Kazał zatestować pod koniec tygodnia, Bo termin okresu wypada mi na 23 sierpnia. Więc zatestuję, jestem pełna nadziei, ale nie nastawiam się. Ważne, że CLO działa, więc szanse są, teraz,czy w następnych cyklach

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotka - tulę mocno :(

    Agape - trzymam kciuki, żeby ten cykl był szczęśliwy ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane Słoneczka moje :)
    Mam 10 minut wolnego więc czmycham na kompa i piszę do Was... bo z komórki to nie bardzo potrafię (wkurzam się mega bo mi tam nic nie chce pisać, tak jak ja chcę grrr... starość ech).

    klara_bella ...nowy cykl - nowe możliwości i tego się tutaj trzymamy :)
    Kciukam za zieloność...taką, że będzie dawała po oczach :)

    opu - nie powiem Ci żebyś olała te wszystkie gadki pocieszenia bo wszystkie wiemy, że to nie ma sensu ... przytulam mocniasto, korzystaj z wakacji, odpocznij i życzę Ci żebyś wszystkie szczęśliwie zaciążone a wypoczywające nad morzem (też takie będziemy...prędzej czy później !!!) nie rzucały Ci się w oczy ;)

    agape, ruda, ja i cała reszta...oj znamy to prawda ... trzymamy się mocno aż nagle w jednej (najmniej spodziewanej rozmowie) wkurza nas wszystko i łapiemy mega doła jak z Ustrzyk Dolnych do Władysławowa :( mamy ochotę gryźć, przeklinać, rozwalić giwerą wszystko co się rusza etc, etc.....
    Pocieszmy się, że jak my takie będziemy to pewno też ktoś na nasz widok czy wzmiankę w rozmowie będzie tak samo reagować... i wtedy też będziemy wyrozumiałe ;) prawda ;)
    Damy radę... po takim upadku (bo to upadek - przecież żadna z nas nie urodziła się żeby być jędzą ;)) wyżalam się tutaj i mi lepiej - dzięki Wam :)

    Mnie się buźka śmieje jak patrzę na suwaczek Czekoladki ... :) Już 13 tydzień a jeszcze nie tak dawno tak samo pisała jak my :)
    Teraz Tulipanna, Asiulek i Nikita... no przecież mamy dobrą passę i to nas uskrzydla :) bo nic tak przecież nie uskrzydla, jak ciąża bliskiej koleżanki z forum, która przechodziła tak samo wiele jak każda z pozostałych dziewcząt :)

    india ... oj ten wielomiesięczny odpoczynek mnie zasmucił :( ech...
    a może zafundujesz sobie kolejną laparo...? ;) Żartuję !!!!!
    A jakie masz plany na ten czas? Mąż daleko a Ty odtruwasz organizm czy jakieś witaminki, zabiegi ?? Wybacz kochana ale się pogubiłam nieco... bo już Cię wpakowałam do "worka" z brzuszkowymi dziewczynami :)


    migot_ka ... przytulam :( ale nie wolno Ci myśleć, że Twoja córeczka jest skazana na bycie jedynaczką ... Wiesz, my zawsze mamy to szczęście, że już mamy kogo przytulać, co nie znaczy, że mamy czuć się gorsze od innych "staraczek" ... ale mnie to czasem pociesza... :)
    Właśnie córeczka niech Ci daje wiele siły, żeby się nie poddawać :) i dążyć do celu :)

    A u mnie:
    Dzisiaj mój 12 dc. Byłam na monitoringu (po Lamettcie) w prawym jest pęcherzyk 16,9 mm i kilka malutkich, no i w lewym jest jeden ale niecałe 15 mm. Z tego wszystkiego nawet endo ginka nie sprawdzała.. ale u mnie jest przeważnie oki :)
    Mam jutro rano wziąć pregnyl i działać. Ginka sama była zdania, że skoro tak fajnie coś się działo w poprzednim (przez nią straconym) cyklu to nie warto podchodzić do IUI tylko mamy podziałać sami :)
    Zrobili mi też estradiol ale wyniki nie wiem kiedy :(
    Mam taki plan, żeby rano do kliniki zadzwonić i (panie nie podają mi przez tel wyniku) żeby panie w rejestracji skonsultowały wynik z estradiolu z ginką i dały mi znać czy robić zastrzyk (jutro pęcherzyk powinien mieć jakieś 1,9 cm) czy poczekać do wieczora ew. środy rana.... zobaczymy co się uda zdziałać :)
    Badania pozostałe były ok, tylko na anty TPO dostałam Encorton znowu.

    To tyle :) zaraz zmykam pod prysznic i poprzytulać się do mężulka ;)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi ma rację, wszystkie zaciążone z forum przeszły ciężką drogę. I wiele razy zadawały sobie pyt.: Dlaczego mnie to spotkało? Czemu się nie udaje? Co jest nie tak? Przecież ja tak bardzo tego pragnę...

    Mała - kciukam za powodzenie ;) Jest duża szansa, ładnie to wygląda :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    `dziewczyny, Mała Mi rację, trzeba iść dalej...chociaż czasami wydaje się, że nie da się podnieść.
    Dziś byłam w aptece zapytać o pregnyl i od słowa do słowa pani opowiedziała mi swoją historię-4 lata starała się o dziecko, stymulacje pregnyl itd i nic. Postanowiła na jeden cykl odpuścić - współzyła 5 dni po owulacji (potwierdzonej na usg), miała niedrożny jajnik i udało się. Powiedziała, że cuda się zdarzają i trzeba wierzyć.
    Ja mam tym czasem pytanie techniczne dotyczące pregnylu - ile po zastrzyku powinien przyjść okres? U mnie 16 dzien po zastrzyku, odstawiony duphaston i luteinę i nic - zero okresu.

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ