X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkapc...ja Ci wróżę scenariusz Asiulka :)

    Monik, nie chcę żadnego medalu tym, razem buuu nawet nie wywołuj wilka z lasu złymi wspomnieniami :)

    Ale bajeczna niedziela :)
    Non stop mi się mordka śmieje :)

    monik, kotkapc, czekolada lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Monik, cudowna wiadomość!!! Jutro idź na betę koniecznie! Dobrze Ci dziewczyny podpowiadają - bierz lutkę i dzwoń jutro do gina.

    Ale sierpień, co za emocje!!! Super :)

    monik, czekolada lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka - ja Ci też wróżę scenariusz polaparoskopowo-zielono-fasolkowy ;) :)

    kotkapc, czekolada lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba coś jest nie tak - mam plamienie :( i to nie w okolicy spodziewanej @. Jutro dzwonię do lekarza :(
    Chyba brzuch mnie boli tak małpowo... Albo sobie wkręcam... Nie wiem, ale boję się strasznie o moją fasolkę\-ki :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 17:09

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 może jedz na pogotowie. Ja na pewno bym tak zrobiła albo zadzwoniła do swojego gina. I nic sobie wkręcaj bo stres tylko może pogorszyć sytuacje

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w pracy do 21 :\

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To po pracy jedź na pogotowie . Póki możesz jeszcze coś zrobić. A bierzesz Lutke albo dupka ?
    A tak ogóle to monik gratuluję.
    Kotka u Ciebie wyszła ta mutacja genu mthfr ? U mnie też wyszła muszę homocysteine zbadać bo mam obu genach i lecieć po większy kwas biorę femibion a tam jest ten kwas inny niby lepiej przyswajalny .A i zaczynam pić infolik

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, ja też bym dziś pojechała na pogotowie. A jak boli Cię brzuch to łyknij nospę.
    Daj koniecznie znać, trzymam kciuki za Was!

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, dziewczyny dobrze radzą. Koniecznie dziś na sor! I spokojnie,nie denerwuj sie,a jak masz mozliwosc to nawet sie z pracy zwolnij..

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIkita koniecznie po pracy do szpitala leć, czekamy na wieści <3

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 i jak tam się czujesz??? ustało plamienie?? byłaś na pogotowiu??

    Mam nadzieje że wszystko już jest dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 21:51

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejka...ja też mam taką nadzieję...co chwila zaglądam w telefonie na nasze forum..

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, cieszę się że już po wszystkim :) No diagnoza nie jest prosta, ale masz super klinikę i super fachowców! Poradzą sobie z endomendą, ważne że jajowody drożne :) zrosty na pewno usunęli , więc odpocznij kilka dni i do dzieła :) . A w którym dc miałaś laparoskopię?

    Mała Mi, zamierzasz testować? :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję, że zostałam przyjęta do szpitala. Miałam badanie, niby jest ok, widziałam 2 bijące serduszka, ale wiecie jaki jest sprzęt na nfz... Jutro bad. moczu i krwi.

    Mała_Mi79, czekolada, Asiulek lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin powiedział, że ciąża bliźniacza to ciąża podwyższonego ryzyka. Powinnam stać max. 4h, a ja w pracy stoję 7. Chyba dostanę L4.
    Młody fajny lekarz, cieszę się, że na niego trafiłam, a nie jakiś stary pierdziel...

    Mała_Mi79, czekolada, Asiulek lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz jesteś w dobrych rękach :). Będzie dobrze! Spokojnej nocki ***

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku zauważyłaś kiedy miałyśmy robione laparo? Ty 16.07., ja 17.06. ;)
    I szczęśliwy finał :)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam Wam napisać, że dostałam no-spę i duphaston zamiast lutki. W środę kontrolne bad. Miłego dnia :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita :) To dwie cudowne wiadomości:)
    Pierwsza, że przyjęli Cię do szpitala i opiekują się Tobą prawdziwi lekarze a nie partacze:)
    No i druga... potwierdzenie dwóch serduszek :) No mega wiadomości :)
    Teraz sobie leżcie i duuuuuuuuużo odpoczywajcie :)

    Asiulku...korci mnie testowanie, tym bardziej, że tempka w górze. Obawiam się jednak, że to może być akurat sprawka luteiny :/
    Dzisiaj 9 dpo więc jeszcze zdecydowanie za wcześnie, tym bardziej, że nie mam żadnych objawów oprócz minimalnych kłóć w dole brzucha, ale i te już są rzadsze i nie męczą. No i mam wilczy apetyt...matko ciągle bym jadła ;) ale to chyba się nie liczy :)

    A jak tam nasza Pszczelka??

    Opu, daj znać co postanowiłaś, bo chyba na dzisiaj miałaś mieć laparo??

    India... czy Ty widzisz co się tutaj dzieje??!! Czy Ty widzisz te ciąże, których teoretycznie miało nie być :) No cuda tutaj się dzieją jak nic :)
    Ty za długo nie odpoczywaj tylko szykuj pozytywny grunt i jak mężulek zjedzie do Polski to ... no wiesz, tłumaczyć Ci nie będę co macie robić hihi :)

    No i ciągle jestem zdania, że kotkępc czeka ten sam scenariusz co Asiulka i Nikitę :)

    A tak w ogóle ... to tak cudnie się teraz tutaj wchodzi na ten wątek... nie macie pojęcia jakiego powera dostaję jak Was czytam ....i TE cudne wiadomości :)

    Nikita2, kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 jak dobrze że Cie tam zostawili, poleżysz odpoczniejsz i na L4
    Dwa serduszka - cudnie :-)

    Małami też czekam z niecierpliwością na Twojego teścika :-) podobno brak objawów to też objaw :-D

    Pszczelko ty chyba masz dziś podglądanko swoich pęcherzyków, więc daj znać co tam? jak tam?

    Ja się zaraz zbieram do laboratorium :-) szkoda tylko że wyniki dopiero jutro :-( po 16

    Mała_Mi79, Nikita2 lubią tę wiadomość

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ