X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny. .. no i mnie korci zrobić jutro z rana test. Jednak wiem, że będzie jedna tłusta krecha. ... więc po co sobie potem w brodę pluć? Ech... 10 dpi to zdecydowanie za wcześnie !
    Poza tym te temp to chyba jednak sprawka luteiny.
    Ech.... podburzacie mnie do złego a potem będziecie musisly mnie z dołka wyciągać ;)

    India, masz rację: ale się tutaj ładnie porobiło :)
    Ciągle czekamy i na Ciebie....A ja już Ci scenariusz działania napiszę z adnotacją : "wykonać" :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, nie marnuj cyklu laparoskopowego!!! Proszę Cię!!! Są bardzo duże szanse powodzenia! Mnie laparoskopia przesunęła owulację, miałam co prawda we wcześniejszym dc..ale.. Po zabiegu kilka dni i do dzieła....Ja też byłam obolała...ale czego to się nie robi... i napiszę jeszcze niezbyt elegancko i romantycznie: nogi do góry co najmniej przez 15 minut :)

    Mała Mi, poczekaj do środy jak dasz radę :)

    Opu, wspaniałe wieści, miesiąc nie robi wielkiej różnicy :)

    Bratek, nic dodać nic ująć, Mała Mi napisała wszystko :)

    India, super Cię widzieć :)

    Monik, byłaś na becie??

    Nikita, dwa serduszka...to musiał być piękny widok :) cieszę się bardzo! Kiedy Cię wypuszczą? A w ogóle jak pozostałe wyniki badań?

    Pszczelko, coraz bliżej celu :) Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2015, 21:21

    kotkapc, Nikita2, Bratek lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, nie wiem czy akurat to pomogło dodatkowo czy nie,ale brałam jeszcze witaminę E po laparoskopii (na endometriozę). Zrobili Tobie kauteryzację jajników?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam, w tamtym podejściu w tym dniu Estradiol byl 940, teraz jest 1500.
    Babka kazała mi przyjsc w srodę.Mysle ze łącznie bylo z 15 9-10mm i pewnie z 10 -8mm
    Boi sie przestymulowania. NIestety przy PCO jak nie urok to ...
    Mam nadzieje ze bedzie troche komórek ale nie dojdzie do hiperstymulacji.

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, nie bój żaby :) Będzie gitara :) Ja Ci to mówię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 09:10

    kotkapc lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, trochę Was nadrobiłam:)
    Kotka jedziesz teraz z tym tematem:)
    Opu fajnie, że termin laparo jednak nie okazał się tak odległy:)
    Nikita, cuuuudowne wieści:)
    No i Monik zostawiłam na deser:)Kochana czekam z niecirpliwością do jutra:) :) :)
    ---
    Ja jestem po wizycie u nowej Pani dr i ...jestem zachwycona!!! Jeszcze nie trafiłam na tak wspaniałego lekarza...naprawdę...pierwszy raz od 2 lat poczułam, że nie muszę się o nic martwić i zabiegać, bo nad wszystkim czuwa...dużo pytała, notowała i wyjaśniała. Dostałam skierowanie do szpitala, z czego bardzo się cieszę!!! :)

    Nikita2, Asiulek, monik, czekolada lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 1 września 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek-uwielbiam!;)
    Pszczelka tzn ze ta stymulacja jest jednak inna od tamtej, to bardzo dobrze. Nie ma sie co martwic na zapas.
    A Ty Migotka co bedziesz w szpitalu robic?


    No czekajcie ale ja mam dzisiaj 12dc a dwa dni po laparo-histeroskopi, nie moge sie odwrocic na bok i plamie na dodatek. Gdzie tam nogi do góry jeszcze...Chociaz sam temat chodzi mi po glowie caly dzien i moge sporobowac sie z nim zmierzyc dla swojego spokoju ze nie probowalam. Jak nie to jutro. Nie slyszalam nic o kauteryzacji. Wiem ze usuneli torbiel z lewego jajnika, przy prawym zrosty i ogniska, ale czy je nakluwali to nie wiem. "podrapal" tez endometrium dla lepszego zagniezdzenia, dlatego chyba tyle plamie,i tyle.

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 września 2015, 03:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotko, ja tez po hosterolaparoskopii plamilam. Ale powiedz mi nie zakazali Ci serduszkowac w tym cyklu? Mnie wyraznie lekarz powiedzial przy facecie, a wrecz do niego ze 2 tygodnie zakaz ze wzgledu na narkoze. Potem dowiedzialam sie ze chodzi o jej toksycznosc dla ewentualnego zarodka i silne dzialanie teratogenne na plod..ze prganizm musi sie wyplukac zTego swinstwa

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 1 września 2015, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku - szału nie ma na sprzęcie szpitalnym, serduszko to po prostu migający pixel na monitorze ;) Nie mogę się doczekać prywatnej wizyty 14 września...
    Nie wiem kiedy mnie wypuszczą, ale zwariować idzie tyle leżeć... Obstawiam jutro albo czwartek. Jutro powtórka bad. chyba chodziło o usg, bo nie sprecyzowali... Nie plamię, tylko czasem w brzuchu coś zakłuje. Ogólnie czuję się dobrze.

    Przesyłam wiruski :* &&&&&&&&&&

    Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 1 września 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj przyszli rodzice i teściowie w odwiedziny. Dostali od nas ramki ze zdj. z usg. Potem będziemy im sukcesywnie wymieniać na nowsze... ;) :)

    Asiulek, Mała_Mi79, fryzjerka lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 września 2015, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanna...ale mnie wystraszylas... mnie nie zabraniali serduszkowac..

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 1 września 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotkapc, jeśli Ci lekarz pod groźbą szubienicy nie zakazał serduszkować to bierz rady doktor Asiulka do serca i...wcielaj w życie :)
    12 dc więc spokojnie masz jeszcze 1 dzień co najmniej do tego żeby podziałać.
    Ja tam wierzę, że (jak Asiulek pisała) laparo może przesunąć owulację, więc spokojnie...wydobrzejesz i będzie oki :)
    Tymczasem ćwicz podnoszenie nóg do góry hihi :) ot taki wyznacznik, żeby mąż wiedział, kiedy będziesz gotowa - jak zobaczy nogi w górze to znak, że już wydobrzałaś ... w miarę ;)
    Kciukam za pomyślność - to będzie Twój cykl :)

    Migot_ka cieszę się ogromnie, że trafiłaś na tak konkretną panią doktor.
    Kiedy idziesz do szpitala??
    Mam nadzieję, że uspokoją tę krwawiącą macicę i wróci wszystko do normy i będziesz mogła wznowić owocne staranka :)

    Tulipanna a jak Wy się czujecie? Na suwaczku dzidziuś dobija do półmetku już :) Niesamowite :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 września 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do szpitala idę 3dc...na macicę i stan zapalny dostałam już leki, martwię się bardziej moją tarczycą, ale wszystko okaże się po badaniach...póki co dzisiaj pierwszy raz będę sobie robić zastrzyk i strasznie się stresuje... nie wiem czy dam radę...:(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 1 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    migot_ka dasz radę...ja dałam....to Ty na pewno dasz :)
    A co z tarczycą masz nie tak?? Bo tę kwestię chyba gdzieś zapodziałam u Ciebie. Skoncentrowałam się tylko na tej wysokiej temperaturze i krwawieniu macicy...

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 września 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W oczekiwaniu na wczorajszą wizytę zrobiłam sobie pakiet badań tarczycowych...wyszło mi wysokie antyTG - prawie 50 przy normie 0-4...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 1 września 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ups, no to ciekawe co Ci poradzą na to.
    Ja miałam antyTG ok ale antyTPO 159 przy normie do 60 :/
    T3 i T4 w normie za to tsh było w lipcu 0,004, potem 0,006 i 0,005 :) na szczęście po metizolu podskoczyło na początku sierpnia do 0,78 :) więc już wskoczyłam w ramki :)
    Ciekawe jaki lek Ci dają na antyTG. Ja biorą encorton ale to podobno obniża antyTPO...będę robić niedługo badania to sama ciekawa jestem jak to wyjdzie :)
    A Ty kiedy idziesz na wizytę z tymi tarczycowymi wynikami??

    No i widzę, że u Ciebie temp. spada więc leki zaczynają działać i wraca wszystko do normy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 08:48

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 1 września 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek wrote:
    Tulipanna...ale mnie wystraszylas... mnie nie zabraniali serduszkowac..
    A polecali serduszkowac? :-) zrobisz jak uwazasz Asiulku..tylko napisalam co mi powiedzieli bo zdziwilam sie ze z takim entuzjazmem piszesz ze bedziesz serduszkowac.

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 1 września 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi jeszcze żadnych leków nie brałam, wczoraj wieczorem wróciłam z wizyty, nie wiem czemu tempka tak skacze...;/
    W szpitalu powtórzą mi wszystkie badania tarczycowe i jeśli wyniki wyjdą podobnie, to wtedy zaczniemy leczenie...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 1 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie kciukam... za szybki cykl i skuteczne leczenie szpitalne :)


    Monik, o której masz wyniki bety?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 09:10

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 1 września 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już wytrzymać nie mogę :-) muszę sie czymś zająć
    Małami wyniki dopiero o 16-tej
    Dziś znowu zrobiłam test i jest wyrażna druga kreska choć nie tak tłusta jak testowa :-)

    Migotka jak super że natrafiłaś wreszcie na swojego lekarza, oby teraz wszystko wyleczył a potem prowadził Twoją ciążę :-)

    Kotkapc,Asiulku ja jak byłam w klinice w sprawie laparo/histero to lekarz powiedział mi że jak zabieg jest dość wcześnie(czyli nie przed owulacją)
    to można serduszkować. A zawsze można sugerować się przykładem Asiulkowym że owu się może przesunąć.
    Kotkapc ja to zanim bym sie zabrała za <3 to zrobiłanym test owulacyjny

    W tym cyklu też te testy robiłam i stąd wiem że owulacja mi się przesunęła :-)i raczej okazały się pomocne tak jak i żel

    Edit: Małami obiecujący wykresik masz:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 09:39

    Asiulek lubi tę wiadomość

‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ