X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 września 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka - tak czytałam spokojnie, jak to u Ciebie było i jako typowy lajkonik wydaje mi się, że skoro lekarze nie odebrali nadziei...to ona jest.
    Niestety znam Twoje myśli i uczucia (poprawka: domyślam się jakie mogą być !!) i się nie dziwię...bo i świętemu by się odechciało :(
    Przytulam najmocniej jak potrafię :(

    Też mi się wydaje, że coś musieli nie tak podać, dobrać, że przy 8 pęcherzykach wszystkie okazały się puste. Szczerze powiedziawszy to dopiero tutaj na forum dowiedziałam się, że w ogóle może zaistniej taka sytuacja (i przypuszczać, że ogrom kobiet nawet nie zdaje sobie z tego i wielu innych ciekawostek jakie skrywa ciało kobiety sprawy, szok).
    Pszczelka... ja tam znowu widzę światełko w tunelu ;)
    Pani doktor sama zauważyła, żeś przypadek nad wyraz szczególny ;) i specjalnie dla Ciebie zbierają się lekarze...kurcze to jak w dr House :) On na pewno by wziął Twój przypadek :) a plusem tego jest.... sukces :)
    Matko, tylko czemu ten wtorek taki daleki...
    Poczekamy - Ty do tego czasu ochłoniesz i wezmą Cię i następnym razem (bo będzie następny raz :)) będą Cię stymulować spokojnie, powoli, będą monitorować każdy ruch, każdy krok, każdą tabletkę...i będzie sukces :)
    Ja w to wierzę... a potem... będziesz dostawać tantiemy z opracowania medycznego ;) bo na pewno na Tobie jakiś gin napisze habilitację i pójdzie książka w świat :)
    Teraz musisz sobie dać spokój...odpocząć... ale tak szybciej niż 3 miesiące jak ostatnio ;)
    Daj znać jak będziesz mieć wyniki tej bety, którą Ci wczoraj robili.

    Edka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 10 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Witam! Kochane, życzę Wam miłego dnia. Ja zaraz idę zrobić TSH a potem lecę do pracy. Ja też zastanawiam się co robić, czy jak się nie uda to iść na to HSG które zaproponował mi lekarz? Jak pomyślę o kolejnych staraniach to już robi mi się niedobrze. Zauważyłam że po staraniach nawet na siebie nie patrzymy z mężem to jest chore , tak nie powinno być... jestem już bardzo tym zmęczona i chciałabym odpuścić...
    Daj znać jak wyniki. Na Hsg idź, wiele kobiet zachodzi po. A jak czujecie presję to odpuście, idźcie do kina, na spacer, na piwo, wyjedźcie na weekend.Może to napięcie i głowa są przyczyna niepowodzeń. Odpuście na cykl czy dwa, wywal termometr, życie to nie tylko starania. Co Was zbawi cykl czy dwa?

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 10 września 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam do poczytania
    http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,6829305,Nieplodnosc__Dziecko_rodzi_sie_w_glowie.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 09:20

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 10 września 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka to powinna spadać z tej kliniki jak najszybciej. Szczerze mówiąc to ja nigdzie nie widziałam takiego braku efektów jak u Pszczelki i nie widziałam też NIGDZIE takiego sposobu stymulacji do ivf u dziewczyn z wysoką rezerwą (chodzi mi o zestaw tabletki+zastrzyki). Tabletkami stymuluje się dziewczyny gdzie rezerwa jest niska, nawet taka bardzo niska, gdzie podawanie zastrzyków nie przynosi więcej efektów niż clo czy letrozol, bo z powodu stanu rezerwy rosną i tak 2-3 pęcherzyki. To samo uzyskuje się dzięki tabletkom wtedy zmniejszając do minimum koszt leków. U Pszczelki jest coś nie tak ze sposobem stymulacji, absolutnie nie z Jej jajnikami. Uważam, że powinna wybrać się na konsultacje ale do KONKURENCJI. Może nawet do dwóch konkurencyjnych klinik. Sama tak robiłam w pewnym momencie jak propozycja mojego lekarza w klinice mi się nie spodobała. Przy czym była to tylko propozycja a nie jej beznadziejny efekt... Pszczelko, ponawiam pytanie - w której klinice podchodziłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 08:26

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka ja zastanawiam się nad HSG bo w kwietniu miałam laparoskopię bez wcześniejszego HSG , wszystko podobno jest ok , ale teraz zmieniłam lekarza i on chce zrobić to badanie żeby sam zobaczyć czy tak jest faktycznie. Powinnam się cieszyć że nie opiera się na tym wcześniejszym moim zabiegu i sam szuka, tym bardziej że ten lekarz do którego wcześniej chodziłam nie był dobry...

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 września 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba jestem w ciazy. Dzis rano zrobilam test. Sa 2 tluste jrechy. W tym cyklu olalam totalnie wszystko. Nawet na monitor nie poszlam. Boje sie strasznie. Nie wiem co mam zrobic. Czy isc do lekarza juz... czy poczekac ze 2 tyg.

    Anatolka, Mała_Mi79, Nikita2, Asiulek, Edka, czekolada lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sory za bledy . Pisze z telefonu w pracy.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 10 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz zbadać progesteron oprócz bety. Czy wyjaśnione są przyczyny dwóch poronień, które masz w stopce zapisane?

    JusWik lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 10 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super JusWIK! teraz musisz zrobić betę, potem ja powtórzyć za 48godz. I wtedy spokojnie czekać na wizytę:)
    Gratulacje!:)

    JusWik lubi tę wiadomość

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobie. Dzis po pracy pojade na bete i progesteron. Trzymajcie kciuki

    Anatolka, Asiulek lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 10 września 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wiedzieć czy nie trzeba suplementować progesteronu :-)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 10 września 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik... cudowna wiadomość :)
    Ach... znowu chce się żyć .. i działać ... hmm chyba to olanie sytuacji pomaga jak widać kolejnej z nas :)
    Kurcze jutro biorę ostatnią lamettę....i chyba będą mnie szykować do 3 IUI...jak się nie uda to wywalam termometr i nic nie mierzę :) pójdę na żywioł :)
    Widać to się opłaca :)

    Kochana serdecznie gratuluję :)

    JusWik lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 10 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik - koniecznie zrób betę. Jeśli będzie wysoka to szybko umów się z ginem. Po wcześniejszych poronieniach pewnie przepisze Ci luteinę albo duphaston. I uwazaj na siebie! Gratulacje :)

    JusWik lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 września 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam luteine w domu. Moze zaczac brac. Musze koniecznie do lekarza bo zlapalam jakas infekcje choroba i bralam przez 2 dni gine intyma

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 10 września 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juswik!!!!! Cudnie!!! :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 10 września 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak masz, ti luteina nie zaszkodzi. Mozesz brac spokojnie.

    Anatolka lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 10 września 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolko podchodziłam w NOVUM w Warszawie. Lekarka celowo daje clo zeby wyciszyc przysadke by była lepsza odpowiedz na zastrzyki. Lekarka powiedziała że spotkała sie pierwszy raz z czymś takim i az jej sie nie chce wierzyć że w 8 pęcherzykach nie było komórki.. We wt na zebraniu mają rozmawiac na mój temat. Badali mi zaraz po punkcji betehcg by spr jaki jest poziom.
    W obu przypadkach po podaniu cetrotide spada mi Estradiol. W srode mialam 3500 w pt właczyłam Cetrotide i w sbEstradiol był 2600 a w pn 2200.DO tego progesteron byl wsyoki najpier 6,8 pozniej 3.2.
    Narazie nie jestem zdecydowana na 3 podejście.

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 10 września 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie potrafie zdjęcia wstawić
    Jadę na bete i progesteron,
    wynik pewnie jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2015, 15:54

    Asiulek lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 10 września 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    JusWik... cudowna wiadomość :)
    Ach... znowu chce się żyć .. i działać ... hmm chyba to olanie sytuacji pomaga jak widać kolejnej z nas :)
    Kurcze jutro biorę ostatnią lamettę....i chyba będą mnie szykować do 3 IUI...jak się nie uda to wywalam termometr i nic nie mierzę :) pójdę na żywioł :)
    Widać to się opłaca :)

    Kochana serdecznie gratuluję :)

    A czy ty przypadkiem nie miałaś biochemicznej właśnie wtedy jak odpoczywalas od leków? Chyba że mi się już wszystko pomieszalo, bo jak mam rację to dla Ciebie też najlepsze jest olanie sytuacji:)

    JusWik, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 10 września 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    znalazłam to forum kilka dni temu i zagłębiając się w Wasze historie postanowiłam podzielić się moją. Staramy się z mężem już 18 miesięcy(rok starań naturalnych i 6 wspomaganych leczeniem farmakologicznym) - do tej pory bezskutecznie chociaż nie ukrywam, że z tym cyklem wiążę duże nadzieje.
    Jestem w 21 dniu cyklu, stymulacja clostilbegytem 2x1 od 4do 8 dc, co drugi dzien badany estradiol i monitoring usg, w 16 dc estradiol 300 i 2 pecherzyki 22 oraz 19 mm. Wtedy dostałam zastrzyk z pregnylu 15000 z samego rana i poźnym wieczorem inseminacja w gabinecie lekarskim. Od dzisiaj biore duphaston 2x1 przez 10 dni i testujemy.

    Mam do Was pytanie o pregnyl, bo z tego co zauważyłam dziewczyny dostawały dawki 5000 lub 10000, czy któraś też dostała taka końską dawkę?

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
‹‹ 270 271 272 273 274 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ