X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 9 września 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Edka masz 100% racje. Ja w zyciu nie przypuszczalam nawet ze bede miala problemy z zajsciem w ciaze, a tu taka niemila niespodzianka :( zaluje tez ze nie zaczelam starac sie wczesniej, ale czasu juz nie cofne. Sama czuje ze z miesiaca na miesiac oswajam sie z ta mysla ze moge juz wiecej nie miec dzieci. Jak teraz sie nie uda to zrobie to hsg i bedzie to moj ostatni krok...
    Ja też nie sądziłam ze dotknie mnie problem niepłodności. A u Was po stronie męskiej jest wszystko ok?

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka niby tak , chociaż jest tam jakaś patologia główki. Kochana ja dziś się załamałam jak zobaczyłam jak ja wyglądam , jaki ja mam brzuch. Nie mogę się w nic zmieścić, od dziś dieta MŻ bo ostatnio za dużo sobie pozwalam!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ludzie , jaka to cisza !!!!!

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 9 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny każdej z was życzę upragnionych 2 kresek na teście. Ja dzis zakończyłelam swoje starania. Po raz drugi tym razem z 8 pęcherzyków nie było żadnej komórki. Czuję się B zawiedziona.trzymajcie się dzielnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka nie poddawaj się kochana!! Wiem jak Ci ciężko, tule mocno. Może warto odpuścić i samo się uda już nie raz tak było :)

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 9 września 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka tulę mocno...

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka jak się czujesz ?? U mnie jakoś tak tydzień do @ już zaczynam czuć brzuch...

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 9 września 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Edka jak się czujesz ?? U mnie jakoś tak tydzień do @ już zaczynam czuć brzuch...
    cycki zaczęły boleć i lekko podbrzusze, też mam ok 7 dni do @, czyli czuję się tak jak w każdym jednym cyklu ;P

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka wrote:
    cycki zaczęły boleć i lekko podbrzusze, też mam ok 7 dni do @, czyli czuję się tak jak w każdym jednym cyklu ;P
    ja tak samo

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 9 września 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko nieeeeeeee!!!!
    Ja stanowczo protestuje!! Tak nie może być... A co lekarz powiedział?? dlaczego w ogóle tak się dzieje?? Na prawdę nie ma jakiegoś wyjścia???

    Tulę Cię z całych sił i bardzo proszę nie poddawaj się. :-(

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 9 września 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko... :( straszniemi przykro... :( :( :(. Czy lekarze idebrali Ci nadzieję? :( :( :(
    Przytulam najmocniej jak sie da.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 9 września 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka:*. Może coś jednak da się zrobić? Jeszcze jedna stymulacja przecież. Bardzo niesprawiedliwe to wszystko...3maj się Kochana!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie dowiedziałam się o ciąży kolejnej koleżanki, w pracy też miałam dużo pacjentek ciężarnych i widzę że już chyba zaczynam się uodparniać, nic nie czuję...

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 9 września 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko...tulam Cię..
    |Co lekarze mówią? Dlaczego tak się dzieje? Jakie masz AMH????

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 września 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Pszczelko, tak mi przykro :( tulę mocno :*

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 9 września 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka :-(

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 9 września 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka_89 wrote:
    Wiesz mnie tez to dziwne uczucie zimna dzis dopadlo. Kiedys mialam problemy z tarczyca ale uregulowało mi się bez leków.. Ale nie sądzę by to był wpływ pregnylu.. Chociaż .. A to twój pierwszy cykl z pregnylem?
    Tak :) To było pierwsze podejście, 5.000j. Echhh, pewnie trzeba będzie zrobić hormony - tylko czemu wredoty takie drogie w oznaczaniu? ;)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 9 września 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarze nie odebrali nadziei bo w zasadzie nie rozmawiałam.Lekarka mi powiedziala ze pierwszy raz sie spotyka z czyms takim , z epoprzednio byl jeden pęcherzyk i no ze moglo nie byc komórki ale przy 8 to az niemożliwe.
    Zbadali mi dodatkowo Bete by spr na jakim jest poziomie.Cyz nie jest tak ze ja ja za szybko rozłożyłam i nie było piku. We wtorek w klinice ma byc zebranie i maja tam omawiać mój przypadek i maja powiedzieć co proponuą przy ewentualnym 3 podejściu. Czy podejdę nie wiem. w tym cyklu czułam się źle i chcialam już zakończyć to.Silna jestem psychicznie ale ten cykl mnie zmeczył i dokopał.
    Może kiedyś...

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 9 września 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, w jakiej Ty jesteś klinice?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Kochane, życzę Wam miłego dnia. Ja zaraz idę zrobić TSH a potem lecę do pracy. Ja też zastanawiam się co robić, czy jak się nie uda to iść na to HSG które zaproponował mi lekarz? Jak pomyślę o kolejnych staraniach to już robi mi się niedobrze. Zauważyłam że po staraniach nawet na siebie nie patrzymy z mężem to jest chore , tak nie powinno być... jestem już bardzo tym zmęczona i chciałabym odpuścić...

‹‹ 269 270 271 272 273 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ