X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 6 września 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, ja wyraźny ból owulacyjny czułam jak brałam clo, w tym cyklu co nie brałam leków na stymulację tylko sam pregnyl praktycznie nie odczuwałam bólu albo był delikatny, chociaż w udanym cyklu to cały czas mnie bolał jajnik przed podaniem zastrzyku i po ale ten ból rozłożył się na 3 dni.
    Trzymam kciuki za Ciebie i za Was wszystkie <3

    Edka lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro zadzwonię do gina. A powiedzcie ile po pregnylu czekać będę na @. Normalnie bez stymulacji FL mam 12 dni. W tym cyklu brałam i clo i pregnyl 10000

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Dzis 4 dpo a u mnie mokro w gaciach i plodny sluz ???
    A miałaś monitoring czy pękły po pregnylu?

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • dortmund Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 6 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    Od kilku dni czytam ten wątek (troche tego jest)
    Miło wiedzieć że są dziewczyny którym sie udało.
    Ja pierwszy cykl,z gonalem,pregnylem,i progesteronem .I zastanawiam sie czy od dnia kiedy zaczęłam stosować progesteron dopochwowo jest sens badać śluz?Biore go rano i wieczorem.
    Pozdrawiam

    Edka lubi tę wiadomość

    kasiek
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w życiu nie brałam progesteronu, nie pomogę. Ale też jestem świeżakiem jeśli chodzi o pregnyl. Ale tak sobie myślę że progesteron raczej bierzesz juz po owu to badanie śluzu już nic Ci nie da

    dortmund lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • dortmund Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 6 września 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No racja.Logiczne że teraz to nic mi to już nie da :)
    Pozatym rozpuszczająca sie tabletka "tam" raczej fałszuje obserwacje.

    Teraz jeszcze jedno pytanie(wybaczcie to mój pierwszy cykl,z zastrzykami itd)
    Czy jest możliwe że ovulacja była(podany zastrzyk na pękniecie ,bez sprawdzenia czy jajeczko pękło na monitoringu)a ovufriend jej jeszcze nie wykryła.


    16de5977ceca0875484f96e92e5bc72c.png


    j36rxzdvibcqvqp9.png


    kasiek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ze mogla byc a ovu nie wykrylo ;) powodzenia

    dortmund lubi tę wiadomość

  • dortmund Znajoma
    Postów: 25 10

    Wysłany: 6 września 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia


    nie dziękuję :) i wzajemnie :)

    kasiek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , nic mi sie nie chce, siedze w domu i tylko brzuch mi rosnie bo caly czas cos jem. Tak sobie mysle co moglabym robic , chodzi mi o cwiczenia czy jakis sport zeby ewentualnie nie zaszkodzic sobie podczas staran.

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Dziewczyny , nic mi sie nie chce, siedze w domu i tylko brzuch mi rosnie bo caly czas cos jem. Tak sobie mysle co moglabym robic , chodzi mi o cwiczenia czy jakis sport zeby ewentualnie nie zaszkodzic sobie podczas staran.
    A może joga? Wycisza, relaksuje i można w ciąży. Są nawet grupy dla ciężarnych

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka tak na poczatek to chyba powinnam ograniczyc jedzenie, mam wrazenie ze po lekach zwiekszyl mi sie apetyt :(

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dortmund wrote:
    No racja.Logiczne że teraz to nic mi to już nie da :)
    Pozatym rozpuszczająca sie tabletka "tam" raczej fałszuje obserwacje.

    Teraz jeszcze jedno pytanie(wybaczcie to mój pierwszy cykl,z zastrzykami itd)
    Czy jest możliwe że ovulacja była(podany zastrzyk na pękniecie ,bez sprawdzenia czy jajeczko pękło na monitoringu)a ovufriend jej jeszcze nie wykryła.


    16de5977ceca0875484f96e92e5bc72c.png


    j36rxzdvibcqvqp9.png
    OF wyznacza owu po kilku dniach, nie odrazu

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Edka tak na poczatek to chyba powinnam ograniczyc jedzenie, mam wrazenie ze po lekach zwiekszyl mi sie apetyt :(
    Ja spuchłam po duphastonie, 5 kilo mi weszło. Ja teraz idę na jogę a w domu skacze na skakance

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Dzis 4 dpo a u mnie mokro w gaciach i plodny sluz ???
    Ja bym poprawiła ❤

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam !
    Edka ten sluz byl przez chwile, powiem szczerze ze jestem juz mocno zmeczona po tych maratonach w dni plodne , normalnie to juz nienormalne :( za tydzien bede probowala testowac, boje sie :(
    Zycze Wam milego dnia

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 7 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia :)
    Ty się nie stresuj :)
    Zapodaj sobie jakieś meliski - w radio słyszałam o takich pastylkach ;) (siła reklamy - a jak ;)) tylko sprawdź czy nie są zakazane w ew. ciąży :)
    Wyjdź sobie wieczorem potruchtać albo pomaszerować żywszym tempem i będzie ales gites :) Zobaczysz.
    Endorfinki się wydzielą, uśmiech się pojawi i dotrwasz szczęśliwie do testowania :)

    Edka, dortmund - witajcie :)

    Edka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała :) kochana dziękuję

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 7 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Witam !
    Edka ten sluz byl przez chwile, powiem szczerze ze jestem juz mocno zmeczona po tych maratonach w dni plodne , normalnie to juz nienormalne :( za tydzien bede probowala testowac, boje sie :(
    Zycze Wam milego dnia
    Rozumiem Twoje zmęczenie, miewam tak samo ;)

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 7 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuję, po poronieniu nastawiłam się mega anty do wszystkich czynności typu testowanie, macanie szyjki, temperatura itp. nawet abonamentu na OF nie wykupuję. Gdyby nie stymulowany cykl to zaczęłam się nawet gubić w dniach :P Nawet dokładnie nie wiem kiedy owu była po tym pregnylu, może nie było? Zdecydowałam, że nie będę lecieć do gina, kazał przyjść w 20-22 dc następnego, czyli jeśli się nie udało i @ przyjdzie i tak przyjdę jak kazał. a za forsę którą bym miała wydać na dodatkową wizytę, wg. moich widzimisię, kupię sobie jakieś zajefajne buty :P

    dortmund lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 7 września 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, ja też jak po zastrzyku chodziłam do lekarza na sprawdzenie nakręcałam się a u mojego obecnego nie kazał przychodzić więc czułam komfort psychiczny a i ta musiałam się zjawić jak dostawałam okresu więc dla mnie to była lepsza forma. I bardzo współczuję Ci straty :-(

    Edka lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ