X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 4 września 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała :*

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 4 września 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Mala,ale zerkałam na Twój wykres i chyba nie jest jeszcze wszystko stracone.Szanse nadal są dopóki @ nie ma. Bo tempka dzis odbiła, więc może to implantacyjny spadek to i beta dzisiejsza jeszcze mogła być ujemna. Znajoma tak miała, poszła na betę była ujemna więc zdecydowali sie na wyjazd do Egiptu na wakacje ( gdyby wyszła na plusie to bała sie lecieć). No i dopadły ją te wszystkie ciążowe przyjemności w Egipcie. Wróciła, zrobiła betę ponownie i wyszła bardzo dodatnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 20:19

    Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 5 września 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi przytulam mocno :*

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 5 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam jakiegoś nerwa/doła. Z tą moją owu cisza, nic nie boli, nie ma śluzu,opcja jedyna że ją przespałam....Dziś ok 6 minęło 48 godzin od pregnylu. Zastanawia mnie jedna rzecz, na monitoringu byłam 01.09 ok. 9 rano, 2 pęcherzyki miały 16 mm i tego samego dnia ok 15/16 poczułam ostry ból typowo owulacyjny, wzięłam apap i przeszło. Nie brałam tego jako owu, bo na usg było tylko 16 mm, ale teraz czekając na ten typowy ból i oznaki owulki, coraz intensywniej myślę czy to nie była owu, tylko te 16 mmm???? Zadzwonię do tego mojego gina w poniedziałek

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 5 września 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę pod gabinetem i się stresuje.boję się ze albo rośnie za duzovalbovte cetrotide znów zahamowało tak ze nic nie urośnie.

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 września 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko nie stresuj sie przecież nie masz teraz na to wpływu. Bedzie dobrze na pewno są już duże i dorodne :-)

    Edka ja jeszcze nigdy nie słyszałam o owulacji jak pecherzyk ma 16mm wiec duże prawdopodobieństwo jest takie że owu przespałaś :-)
    Najlepiej idz do gina niech on potwierdzi :-)

    Edka lubi tę wiadomość

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 września 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelko i jakie wieści na wizycie???????????????

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 września 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaaaaaaa!!! Monik <3 <3 <3

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 5 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech i dobrze i źle. Jest ok 15 pęcherzyków 12-15mm. Mam nadzieje ze więcej nie "ruszy" Nie najlepiej bo urósł progesteron i babka powiedziała że może być tak że pobiora komórki ale nie bedzie transferu.Ale wszystko będzie wiadome w nastepnym tyg

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, prg na razie się nie przejmuj. Ja miałam raz tak, że był na jednym badaniu 0,5 a na następnym UWAGA spadł do 0,02! :-) dobrze widzisz, nie napisałam zera za dużo. Jeśli będzie wysoki prg to lepiej dla Ciebie, że transfer przelozą, bo to grozi hiperka... Leżałam z nią prawie dwa tyg w szpitalu, ból przeokrutny, a wywołało ja hcg z Ovitrelle. Nie wyobrażam sobie co by było gdyby rosło hcg po zagniezdzeniu zarodka... Byłam w sumie miesiąc na L4 a jajniki wróciły do normalnosci (miały 11cm w szpitalu a normalnie mają 3-4) po ponad 2 miesiącach. Masz rozsądna lekarkę skoro Cie uprzedziła, nie chce Ci zrobić krzywdy.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj Pszczelko to super wiadomości,tyle pęcherzyków :-)
    Zobaczysz będą piękne <3
    A z progesteronem nooo nie ciekawie miejmy nadzieję że za tydzień okaże sie w normie aby doszło do transferu.

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 5 września 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolko ja mialam porgesteron 6,5

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 września 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka wrote:
    Anatolko ja mialam porgesteron 6,5

    To na 100% zrobienie transferu byłoby błędem (o ile nie jest to błąd laboratorium, że jest taki wynik, bo jest dziwny jak na taki etap stymulacji). Czemu błędem? Bo endometrium pod wpływem prg się "starzeje" a musi być synchronizacja pomiędzy stanem endometrium, jego "wiekiem" a "wiekiem" zarodka. Endo już się starzeje a zarodków jeszcze nie ma. Nie zgadzaj się na transfer, bo będzie z góry spisany na straty.

    Pszczelka lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 5 września 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój nastrój został naprawiony spotkaniem ze znajomymi, oglądaniem zdjęć z wakacji, dobrym jedzeniem i popijaniem tego winkiem przywiezionym z wakacyjnych wojaży :0 co ma być to będzie!

    monik lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 6 września 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczę co mi powiedzą jutro.wczoraj nie było mojej lekarki.babka mówiła ze to nie do końca zbadane ze robiła transfer na 5.7 i się udaló. Czytałam odp dr.Domitrza i pisał ze nie ma takich badań . Że zmniejsza to szansę ale tak samo szanse spadają przy mrożenie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2015, 09:22

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 6 września 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zresztą o ile będą zarodki transfer może być wstrzymany ze względu ją jajnii-rozbuchaly się bardzo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja czekam na testowanie . We wtorek dostalam 2 ampulki Pregnylu , mialam dwa pecherzyki. Na nic sie jednak nie nastawiam i zrobie test dopiero 14 wrzesnia , nie chce wczesniej sie stresowac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia powodzenia :)
    pszczelka nie znam się na tych procedurach pęcherzykowych, ale życzę powodzenia <3
    Edka- ja miałam pregnyl 4 razy i chyba tylko raz czułam lekkie kłucia jajników. Kompletnie nie czułam owulacji a ona była potwierdzona usg. Także nie zawsze po pregnylu trzeba czuć owulkę. Jak jeszcze nie miałam problemów z LUFem, dawno dawno temu, to owulację czułam bardzo dokładnie, jajnik bolał ewidentnie.
    Teraz nic spektakularnego się nie dzieję, a owulki występują dzięki pregnylowi. Także się nie zamartwiaj, jak masz mozliwość to idź na usg i zobaczysz czy pękło.
    A ja jutro zaczynam pracę, stresuje się, nie wiem w co się ubrać, to do biura więc chyba półelegancko.
    Do tego córka po tygodniu w przedszkolu ma katar ;/
    Muszę niani poszukać na czas chorób. Do tego cóka wyje rano, że nie chce iść i że mam ją odebrać wcześnie, od razu po obiedzie. No ale niestety praca jest do godz 16 więc odbiór 16:30, nie ma zmiłuj, szkoda mi jej, ale wiem, ze krzywda się jej nie dzieje, taka kolej rzeczy :)
    Wczoraj zrobiłam test, bo znalazłam ostatni badziewny allegrowy.
    Mam jeszcze 3 takie lepsze, zostawię na za jakiś czas :)

    Edka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis 4 dpo a u mnie mokro w gaciach i plodny sluz ???

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 6 września 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pozostaje mi czekać

    ijpbi09kncb0qlr5.png
‹‹ 266 267 268 269 270 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ