X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 4 września 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wniosek z twojego postu jest taki że czekamy do 18stej:)Mała ty nie smutaj bo jeszcze wszystko moze się zdarzyć. Dogonimy dziewczyny zobaczysz!

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, już się dzisiaj nie smutkam ;) A to, że dogonimy dziewczyny to wiem na pewno :)
    A jak sytuacja u Ciebie?? Jak się czujesz??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 4 września 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziękuję już prawie ze w porządku. Jutro sobie tylko nitki wyjme i planuje w poniedziałek wracać do pracy:). Cyklu nie zmarlowalam, ale chyba był z góry spisany na straty bo kupiłam testy, robiłam 4 dni z rzędu z każdy wyglądał tak samo, słaby bladzioch tylko. Więc chyba owu nie było, albo była przed laparo. Dziś też bladzioch a to już 16dc. Więc wiem że nic nie wiem. Na szczęście jeszcze 3 całkiem nowe cykle przede mną:).

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 września 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkapc, bladzioch baldziochem, a pamiętasz.... Asiulkowi się owu przesunęła przez laparoskopię więc może jeszcze owu przed Tobą :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 września 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi - czekamy w takim razie do 18... :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 4 września 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami czekamy , czekamy :-) do 18 już nie daleko :-)

    Kotkapc Małami dobrze ci mówi owulacja na pewno się przesunęła więc dalej rób testy i nie poddawaj tego cyklu na straty

    Edit: córce jeszcze nie mowiłam bo się boję :-) w poniedziałek idę na bętę i jak bedzie ok to wtedy jej powiem :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 14:12

    Nikita2, Mała_Mi79, Edka, Asiulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi czekam na wieści, może taka Twoja uroda, że testy wychodzą słabo albo wcale :)
    Monik świetna wiadomość, a czemu się boisz jej powiedzieć? Żeby nie zapeszać, czy że będzie niezadowolona? :)
    Ja byłam dziś w klinice, 19 września podglądanko USG i jak wszystko będzie cacy to inseminacja 21-22 września :)

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 4 września 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara_bella na pewno będzie wszystko dobrze a potem będziemy razem odliczać dni do testowania :-)

    A córce nie mówię właśnie żeby nie zapeszyć i też z tego że Ona nie chce rodzeństwa :-) W sumie to mówiła że nawet jej to na rękę bo damy jej spokój i zajmiemy sie maluszkiem. Wiecie jak to jest teraz z nastolatkami :-/

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 września 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik...ale masz cuuudny suwaczek :)
    "Zbuntowaną" 13-latkę to ja znam z gruntu dalszej rodziny.
    Moja dalsza kuzynka - mama 13-latki - zaciążyła i niestety przez 9 miesięcy wysłuchiwała od latorośli, że głupia była bo wpadła, że sobie dzieciaka zafundowali z ojcem, że ona przy nim palcem nie kiwnie etc. etc... no po prostu w łeb dać i tyle ;)
    Aż ze strachem jechała rodzić....ale .... jak owa 13-latka zobaczyła siostrę.... to zakochała się na zabój i więcej przy małej robiła niż kuzynka... i tak jest do dzisiaj... a minęło już 6 lat.
    Do tego stopnia że owa 13-latka (panna jak się patrzy teraz) przygotowuje się do matury i marzy żeby zostać .... pediatrą :)
    Pięknie prawda.
    Oczywiście, Twoja córa (z Twoich opisów) o wiele rozsądniejsza i liczę, że zakocha się najpóźniej .... jak będzie brzuszek Twój widoczny już :)

    Klara_bella - jak oglądam Twój wykres to liczę na to, że to była dzisiaj pierwsza i ostatnia Twoja wizyta w nowej klinice :)

    monik, Nikita2 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziwie się tej 13latce, ja jedynaczka i zawsze marzyłam o rodzeństwie, nawet w LO :D
    Mała mi- no wykres mam ładny, dzisiejsza tempka mnie zaskoczyła. 37 miałam w ciąży z córką i może ze 2 razy w ciągu starań. Nie nakręcam się, bo zawsze na koniec jest dupa. Wolę miło się zaskoczyć niż znowu mieć mega doła... Brzuch mnie boli na różne sposoby, w tym małpowato więc czekam cierpliwie.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostałam prace !!!!!!!!!!!!!!
    Zaczynam od poniedziałku :D jupiiiii :)
    Ale mam stresa...

    Edka, monik, czekolada, Nikita2, kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 4 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi o 6 minęły 24 godziny od pregnylu i na razie nie dzieje się nic. Ile po miałyście owu? Ja czuję zawsze, więc i tym razem powinnam czuć chyba? Nie kazał mi gin przychodzić juz na monitoring więc się nie dowiem. Ja się nie uda i @ przyjdzie to mam przyjść chyba ok 24 dc na usg.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 4 września 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara gratuluję pracy :-)

    Monia piękny suwaczek :-D

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 4 września 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka wrote:
    Mi o 6 minęły 24 godziny od pregnylu i na razie nie dzieje się nic. Ile po miałyście owu? Ja czuję zawsze, więc i tym razem powinnam czuć chyba? Nie kazał mi gin przychodzić juz na monitoring więc się nie dowiem. Ja się nie uda i @ przyjdzie to mam przyjść chyba ok 24 dc na usg.
    Po okolo 30 godzinach dopiero po pregnylu jest owu,a nawet wiecej. Jak masz poczuc to poczursz,tego sie nie myli z niczym innym:) chyba ze przespisz :)

    Edka lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 4 września 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik ja też bym zaczęła la z tą wiadomością dla córki chociażby do wizyty serduszkowej . Różnie to może być co nie znaczy ze u Ciebie coś się będzie dziać ale pomimo że mówi ze nie chce rodzeństwa to będzie stratę przeżywać na swój sposób choć mam nadzieję ze teraz wszystko się ułoży i maluszek zawita za 8 miesięcy .

    monik lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 września 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta <2,0
    Jestem z dzieckiem na placu zabaw a potem idee pobiegać.
    Trudno. To nie mój cykl widać ...

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( eh....smutno mi...

    ganns65gxgno0ohk.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 4 września 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też smutoooo i to baaardzooo :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mocno tule!

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 4 września 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi...przytulam...czekamy na nowy cykl...
    Klara gratulacje:)

    klara_bella lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ