X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 2 września 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik wrote:
    Dziewczyny powiedzcie wy wykupujecie ten abonament ovufriend ???

    Nie. Nigdy nie zapłaciłam za to ani zł. Dla mnie może być szary wykres, nie musi być kolorowy. Nic to dla mnie nie wnosi. Gapienie się na galerie wykresów też mnie nie kręciło nigdy.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 2 września 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka ja też nigdy nie płaciłam bo mi wystarczał taki szary ale teraz zastanawiam sie nad wykupieniem jak bym miała przejść na fioletową stronę bo dobrze by było prowadzić ten kalendarz ciąży

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 2 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam zawsze wykupiony :)
    mnie drażnił ten szary kolor ;)
    Poza tym...ja lubię jak jest kolorowo dookoła mnie :) ... chyba Was to nie dziwi ;)

    Monik, i takie myślenie mi się podoba :) tylko jeszcze poprawna forma gramatyczna: przechodzę (na dniach) na fioletową stronę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 11:00

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 2 września 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie kupuję, nawet nie wiem co zyskam jak kupię. Nie prowadzę wykresu, nie obserwuje innych wykresów, a że strony korzystam tylko do pisania na forum. Jak chce mieć kolorowo to zaglądam do Małej:). Ale tak się teraz rozmarzylam że gdybym kiedyś była w ciąży to chyba poszukalabym takiego kalendarza z wersją mobilną i na komputer. Jak już mam płacić to chciałabym all inclusive:)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 2 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiu, fiu... kotkapc z tym all inclusive to poleciałaś jak na Bahamy ;)

    A teraz coś specjalnie dla Ciebie - dzisiejsza porada dnia:
    "Ciesz się seksem - nie martw się ani pozycją w jakiej się kochasz ani faktem czy osiągniesz orgazm czy nie – wbrew powszechnemu przekonaniu żadne z powyższych nie ma wpływu na Twoje szanse zajścia w ciążę."

    Olej już to podnoszenie nóg haha ;) tylko bierzcie się do roboty :)

    Nikita2, kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Podczytuję Was , ale ostatnio nie chciało mi się pisać. Oczywiście nie udało się :( Jestem już w 12 dniu cyklu. Po Clo mam dwa pęcherzyki . Wczoraj jeden miał 18mm a drugi 21mm. Dostałam Pregnyl 2 ampułki. Jak się nie uda mam kontaktować się z lekarzem i chce mi zrobić HSG chociaż miałam już laparoskopię ale robił mi ją inny ginekolog. A jak już okaże się że jajowody drożne , mam też owulacje czuję ją co miesiąc bardzo mocno to zostaje inseminacja , ale to nie dla mnie . Więc teraz wielka nadzieja że są dwa pęcherzyki które rosną i podwójna szansa, jakby się nie udało hsg i na tym kończę :(

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 2 września 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kobitki kciukam i pamiętam, i gratuluję serdecznie mamuśkom, Niech Was przybywa.
    Całuję!!!!

    Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 2 września 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia, JusWik... fajnie, że się odezwałyście :)

    yesenia, 2 ładne pęcherzyki + pregnyl... będzie dobrze :) Radosnego serduszkowania w takim razie życzę :)
    A, że tak zapytam...dlaczego inseminacja, nie dla Ciebie? jakieś przeciwwskazania masz? Czy raczej osobiste opory?

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała no właśnie osobiste :(

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 2 września 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha... w takim razie, kochana nie pozostaje Ci nic innego jak wziąć (nie! wziąść ;) ) się za robotę i ją porządnie wykonać :)
    Nie zaszkodzi też podłapać krocie świeżych wirusków Asiulka, Nikity, Tulipanny czy Czekoladki :)
    Powodzenia i zieloności !!!! :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję , trochę jestem zdołowana :( ale nic innego mi nie pozostaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 11:50

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 2 września 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik - za przejście na fioletową stronę nic nie płacisz. Pierwszy miesiąc jest gratis :) Taka nagroda ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 2 września 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 wrote:
    Monik - za przejście na fioletową stronę nic nie płacisz. Pierwszy miesiąc jest gratis :) Taka nagroda ;)

    Już go wykorzystałam jak byłam w ciąży biochemicznej no chyba że teraz drugi raz dostanę :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 12:34

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 2 września 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.mojaintima.pl/darmowy-test.html

    Robiłam kiedyś a teraz za friko :-) tzn za podanie danych ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 12:46

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 2 września 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jutro mam zrobić sobie zastrzyk, co mój pierwszy raz. Już mi się ręce trzęsą. jakieś sugestie macie może? Tą igłę mam wbić pod kątem prostym czy inaczej?

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nie zastanawialam jak wbijałam :D poprostu wzielam walek brzuszka :P i sru strzykawka :P jeszcze sobie zle chwycilam i musialam ją przekrecic zeby tymi tłokami wprowadzic ampulke :D takze jeszcze sobie wiercilam igla w brzuchu :D ale pecherzyki mialam dwa i oba pelky pieknie :)

    Yesenia - powodzenia, trzymam kciuki, nie martw się na zapas tylko działaj ;)

    Edka lubi tę wiadomość

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 2 września 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz w życiu robiłam zastrzyk i to komuś, musiałam podopiecznemu heparynę podać. łapy mi się trzęsły, ale zrobiłam i mówił, że zrobiłam najdelikatniej ze wszystkich :P co mnie nie zabije to mnie wzmocni, dam radę ;)

    kotkapc, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 2 września 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    https://www.mojaintima.pl/darmowy-test.html

    Robiłam kiedyś a teraz za friko :-) tzn za podanie danych ;-)
    Te testy w ulotkach są za darmo. w kilku aptekach widziałam, przynajmniej we Wrocku. sama sobie taką ulotkę wzięłam

    Anatolka lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 2 września 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś nawet zrobiłam, bo ostatnio miałam infekcję i miałam globulki od gin. Wyszedł niby ten dobry kolor :-)

    Faktycznie, może to fajnie działać, choć ogólnie zobrazować czy bakteria czy grzybek. Szczególnie jak ma się gina, który lubi działać na "oko" :-/

    Edka lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 2 września 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    Fiu, fiu... kotkapc z tym all inclusive to poleciałaś jak na Bahamy ;)

    A teraz coś specjalnie dla Ciebie - dzisiejsza porada dnia:
    "Ciesz się seksem - nie martw się ani pozycją w jakiej się kochasz ani faktem czy osiągniesz orgazm czy nie – wbrew powszechnemu przekonaniu żadne z powyższych nie ma wpływu na Twoje szanse zajścia w ciążę."

    Olej już to podnoszenie nóg haha ;) tylko bierzcie się do roboty :)

    O, i takie rady to ja cenie, będę się do nich stosować:)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

‹‹ 263 264 265 266 267 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ