Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macmiror jest na recepte . Lekarze przypisuja ciezarnym , spotkalam sie tez z Clotrimazolem

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6911

    Wysłany: 11 września 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Macmiror jest na recepte . Lekarze przypisuja ciezarnym , spotkalam sie tez z Clotrimazolem

    Ale clotrimazolum w pierwszym trymestrze nie jest lekiem zalecanym.

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie , nic nie jest wskazane, bezpieczny dosc jest lactovaginal

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz chyba oszaleje, myslicie ze 12 dnia po moge juz zrobic test , czy jeszcze poczekac?

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 11 września 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia wrote:
    Ja juz chyba oszaleje, myslicie ze 12 dnia po moge juz zrobic test , czy jeszcze poczekac?
    Mysle ze mozesz. Ja w cyklu z pregnylem dla sprawdzenua robilam testy i 10 dni po jeszcze wykrywalo hcg ale 12 juz nie.

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 11 września 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Witam Nowe koleżanki :)

    JusWik, cudowne wieści!!!! Gratulejszyn!!!! :)
    Nikita, stres pogoń jak najdalej i nie martw się na zapas. Do poniedziałku i potwierdzenia że wszystko ok już niedaleko :) Ja trzymam kciuki :)
    A tak nawiasem mówiąc, jesteśmy dokładnie w tym samym dniu ciąży :) (u mnie wg usg). Będzie dobrze! :)
    Dziewczyny, gratuluję i miłości życzę z okazji Waszych rocznic!
    yesenia, myślę że w 12 dpo mało prawdopodobne żeby wyszedł pregnyl, ale też może być zbyt wcześnie na test i II kreski ciążowe. Inna sprawa, że jak znam siebie, do tej pory bym już niejeden zrobiła (na Twoim miejscu), ale Ty jak jesteś silna to wytrzymaj jeszcze te 2 dni :)

    Opu, ja też 2 tygodnie urlopu!!! :) z tym, ze Twoja perspektywa cieplejsza i cudowniejsza :) Wypoczywaj i wracaj z "pamiątką" :)

    Mała Mi, racja "wrzuć na luz" :) to dobre motto ostatnio!!!! :) Trzymam kciuki za kolejny i ostatni udany cykl!!!

    Monik, jak tam, powiedziałaś małej? :) No i w ogóle jak się miewasz?

    Czekoladko, Twoje ostatnie usg robi wrażenie :) synuś już kawał faceta :) boski :)

    Pszczelko Kochana... myślę o Tobie i trzymam kciuki za wtorkowe "sympozjum". Muszą coś mądrego wymyślić!

    India, co tam u Ciebie?

    Jej, tyle tu nas/ Was że już nie ogarniam...

    W każdym razie kciuki mocno trzymam za wszystkie nasze przyszłe i obecne wątkowe mamusie :)

    Zostawiam wiruski &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
    Miłego weekendu wszystkim staraczkom i zafasolkowanym życzę!!!

    Acha, Kotka , mam nadzieję że zadanie domowe dobrze odrobione :)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 21:57

    Edka, Nikita2, JusWik, czekolada, monik, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 11 września 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej nocy, ja powoli odpływam

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 11 września 2015, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek uwielbiam Cie :-* zresztą jak każdą z Was :-)

    Asiulek, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!!

    Asiulek :)

    Poczekam do poniedziałku , bo to będzie dopiero 24 dzień cyklu , ale ja mam ostatnio cykle 24-26 dniowe . Bardzo bym chciała żeby się udało, ale jakoś tak nie czuję tego :(
    Pisałam Wam że jak teraz się nie uda to lekarz chce zrobić mi HSG , pomimo tego, że ja już miałam laparoskopię i niby jest dobrze. Zmieniłam lekarza i on chce zobaczyć swoim okiem jak to wygląda , nie chce mi się nawet myśleć o tym badaniu .Chciałabym już wreszcie odpuścić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 06:38

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 12 września 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik no po prostu fantastycznie!!!! :)


    Kochane ja nadal na staraczkowym detoksie, więc bardzo ograniczam forum.
    Ale tęsknię za wami, wiec tu czasem zaglądaqm :)

    Tęksnię też bardzo za mężem, jadę do niego dopiero, a może już za miesiąc. Miałam nadzieję, że moze trafię na owu, ale niestety @ spłatała mi psikusa zmieniając termin, no i jak zwykle wszystko się pokrzyżowało. No nic pozostaje mi oczekiwanie do stycznia ;)

    Cieszę się, że u ciążóweczek wszystko dobrze i ze to grono nam się ciągle powiększa.
    I wiecie... mam nadzieję, że do stycznia to ja już sama na placu boju zostanę i szybko was dogonię :D

    JusWik lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 12 września 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich :-)

    Asiulku u mnie dobrze,dziekuje :-) brzuch przestał boleć, objawów żadnych.

    A córce powiedziałam o ciąży to nie uwierzyła albo nie chciała w to wierzyć :-)i przy okazji zrobiła dziwną minę.
    Jak jej pokazałam zdjecie z wizyty to uwierzyła ale zbytnio się nie cieszyła ale za to zaczeła się martwić o mieszkanie że mamy za małe(kawalerka) i że trzeba zmienić :-)

    Asiulku a co u Ciebie i małej fasolki? to już prawie 9tc :-)

    Dziewczyny trzymam za was kciuki i życzę miłego weekendu <3

    Mała_Mi79, Asiulek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, chcialam sie pozegnac z Wami i zyczyc wszystkiego najlepszego, ja juz nie moge wytrzymac , mam dosc

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 12 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozkręca mi się @ ta stymulacja rozpier...mi cykl, nie wiem kiedy byla owu i czy była, moje odczucia nie zgadzają sie z monitoringiem, nie wiem ile trwala FL, szlag by to

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 13 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ustawiałam suwaczek i usunęłam niechcący ten z datą ślubu wrrrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 10:44

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 14 września 2015, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki jak tu spokojnie. Ja do pracy na 6 zmykam. ;) milego dzionka:)

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 14 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yesenia, Ty się tam z nami nie żegnaj, tylko daj znać jak test wyszedł :)
    Dzisiaj już możesz z czystym sumieniem testować :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 14 września 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    yesenia, właśnie, właśnie, Mała dobrze pisze. Wracaj to do nas :)

    India, miesiąc szybko zleci :) A i styczeń niedaleko.

    Monik, u mnie dobrze, trochę zaczęło mdlić i plecy dokuczają. Poza tym bez zmian. w piątek byłam na wizycie, na tym etapie wszystko jest ok.

    Edka, nowy cykl nowa szansa :)

    Mała Mi, trzymam kciuki za środową wizytę :)

    Nikita2, czekolada lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce zaśmiecać wątku :( Test?? Jaki test? Wczoraj zalało mnie w 23 dniu cyklu , mam dość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 14 września 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze...no to Cię przywitało :/ paskudnie no :/
    Przytulam consoling2.gif

    Dajemy Ci 2-3 dni spokoju a potem nabieraj sił i melduj się tutaj kochana :)
    Nie damy Ci tak łatwo odejść :)
    hyhy my to jak sekta...jak już wpadniesz w nasze szpony to tak łatwo nie puszczamy SEVeyesB08_th.gif

    Asiulek, czekolada lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 14 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, o której wizyta?

    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 273 274 275 276 277 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ