X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 10 listopada 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek to trzymam kciuki oby udało się naturalnie oczyścić.

    Edka a bralas dupka po zastrzyku? Ja mam wziąść dwa dni po pregnylu i myślę czy to nie za wcześnie...

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 10 listopada 2015, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia ja pregnyl dostalam w niedziele a od srody bralam duphaston, wiec trzy dni po. Owulacje mialam z poniedzialku na wtorek.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 10 listopada 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uz po, leze i odpoczywam. Miialam plan jechac do pracy na pol dnia, ale wieczorem zadzwonila szefowa,ze może lepiej jak wroce do domu, poleze ii nie bede forsowac sie po zabiegu, zebyprzyniosl zamierzony efekt (zloty z niej czlowiek) nie protestowalam, wrocilam wiec z kliniki do domu i leze- do wieczora nic nie robie!! :-)

    Zabieg mialam zrobiony na niepeknietym pecherzyku 22mm (wczoraj po poludniu mial 18mm) wzielam jeszcze wieczorem gonal i ovitrelle i w przeciagu raptem 16h urosl o 4mm, endometrium nie wiem jakie- powiedzial tylko ze dobre.

    No i maz sie spisal bo po preparatyce podano mi 15mln plemnikow, a ponoc inseminacje robia juz przy 2 mln- dokladnych jednostek co i jak to nie znam. U nas nigdy nie bylo problemow z chlopakami wiec w temat sie nie zaglebialam. Ale profilaktycznie fertilman maz lyka juz 4. miesiac.

    W czwartek wieczorem ide na wizyte kontrolna zeby zobaczyc czy pecherzyk pekl i wziac recepte na jakies leki na druga faze cyklu.


    Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na razie pomyslnosc w tym cyklu :-)

    Ile dni po ovitrelle moge testowac (jestem z tych niecierpliwych, ale nie chce tez zrobic testu za wczesniej zeby nie wyszedl falszywie dodatni, bo po co robic sobie zludna nadzieje)?

    Nikita2, Edka lubią tę wiadomość

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 10 listopada 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanno - świetne wiadomości! Trzymam kciuki za zieloność ;) Najlepiej testować po 14 dniach, tylko czy wytrzymasz... Mi 9 dpo wyszedł negatyw, a 11 dpo cień cienia... Powodzenia!

    Joanna85 lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 wrote:
    hej,

    Ja też już po wizycie...
    Niestety dziś 5dc a u mnie jeszcze pozostałości po ciąży. Już nie krwawię tylko plamię. Dostałam estrofem i kolejna wizyta w piątek, jeśli macica się sama nie oczyści to mam problem.
    Nigdy nie miałam zabiegu i wolałabym oczyścić się sama. trzymajcie za mnie kciuki.

    Edka, co u Ciebie? Jak się czujesz?
    Ja dobrze :) Cos zaboli w dole, ciągnie, po kłuje, ale bez tragedii, cycki bolą, trochę więcej jem, trochę senności, lekkie zawirowania głowy, może tez ból głowy częściej, ale w sumie takie objawy to nie objawy ;)Ja raczej nie z tych co będą z głową w toalecie. W mojej rodzinie łagodnie przechodziły baby ciążę :)
    Ja miałam zabieg. Samo ruszyć nie chciało, mi wywoływali, hormony na wysokim poziomie, więc trzymały, puste jajo płodowe. Nie można było czekać aż samo ruszy, bo to długo by trwać mogło i szkoda było ewentualnych konsekwencji. ale miałam zabieg w znieczuleniu ogólnym takim 30 minutowym.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia7777 wrote:
    Kasiek to trzymam kciuki oby udało się naturalnie oczyścić.

    Edka a bralas dupka po zastrzyku? Ja mam wziąść dwa dni po pregnylu i myślę czy to nie za wcześnie...
    Nie nie brałam, nie ma takiej potrzeby, progesteron mam idealny :)

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 10 listopada 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3maj sie Kasiek. Sciskam :-*

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 10 listopada 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki za info :-)
    To powodzenia dla was i dla siebie :-)

    Widzę że tylko ja mam inaczej że poda mi pregnyl 7 dni po wcześniejszym pregnylu. Ciekawe jaki da rezultat. Mówił coś ze dobrze zwiększyć hcg aby ciąża się utrzymała..

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • kmb Autorytet
    Postów: 884 764

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia7777 wrote:
    Ja też byłam u gina :-) dzisiaj 13 dc jeszcze nie jest na tyle duży aby dać zaplanowany na jutro pregnyl. Mam wziąść w czwartek dzień później.Mój schemat jest taki 15 dc pregnyl 10000, 17 dc duphaston 2x 1 i jak pamiętam 20 dc pregnyl 5000 aby hcg podtrzymać dla ewentualnej ciąży.... Też tak macie taki schemat czy inny?


    Ja miałam podobnie 7 dni po pierwszym kolejny pregnyl. U mnie twierdzili, że pomaga,w ew. Zagniezdżeniu zarodka. Tylko ja IUI. i przy takiej dawce test wychodzi ciążowy w dniu @. Więc pewnością jest tylko beta

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 10:04

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 11 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam dziewczyny kciuki, u mnie te wszystkie leki rozregulowały wszystko :( dawniej @ była mniej więcej w 26dc a teraz jest kiedy chce.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Dawno mnie nie było, odkąd pracuję ciężko znaleźć czas.
    Miałam mieć iui w tym cyklu, ale pęcherzyk nie był gotowy w dniu, kiedy to sobie powyliczałam i wzięłam wolny dzień. A więcej wolnego brać nie mogę więc iui na kilka miesięcy odpada.
    Nie wiem kiedy mam wziąć pregnyl.
    W 10dc pęcherzyk miał 13mm. Maluteńki jak na mnie.
    W 12dc pęcherzyk miał 16mm.
    Dziś 14dc (więc prawdopodobnie ma dziś 18mm). Lekarka każe w piątek dać zastrzyk, czyli w 16dc. Ja nigdy tak późno nie miałam zastrzyku, nie wiem co robić, jakos wolno ten pęcherzyk rośnie w tym cyklu. Może w czwartek wieczorem dam?

    Wyszedł mi właśnie mega pozytywny test owu. Kiedy mam zrobić zastrzyk, sama nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 11:33

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 11 listopada 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kmb dziękuję za info :-) Widzę że mój lekarz dokładnie wie ci robi :-) w końcu trafiłam na fajnego lekarza :-)
    Kmb i u ciebie za którym razie zaskoczyłaś po takim zastosowaniu pregnylu?

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 11 listopada 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara weź w piątek jak lekarka kazała. Y mnie też miałam wziąść we wtorek a kazał dzień później bo pęcherzyk musi dorosnąć. Wydaje mi się że lepiej w piątek aby mieć pewność że jest duży

    klara_bella lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 13 listopada 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza???

    Zostawiam mnóstwo wirusków &&&&&&&&&& ;)

    Edka, Madzkk93 lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wzięłam wczoraj wieczorem pregnyl, bo moje ciało mówi mi, że to był najodpowiedniejszy moment ;)
    Dziś boli mnie lewy jajnik.
    Pozostało działać :P

    Edka, Madzkk93 lubią tę wiadomość

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 13 listopada 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak w czwartek ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 22:58

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Mnie tez dlugo tu nie bylo, ale podczytuje. Gratuluje Edka :)

    Ja wpadlam powiedziec ze rozpoczelam wczoraj stymulacje do IMSI :) takze Nikita lapie wiruski :)

    Edka, Madzkk93, Nikita2, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 14 listopada 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam ja te podczytuje u mnie z tego cyklu nici dostałam pregnyl i niestety <3 nie było akurat zmiany w pracy nam nie dopasowały (ja na dzień mąż na noc :/ )ale co tam jeden cykl na straty to nic.
    a miałam troche przeżyć wróciłam z urlopu i dowiedziałam się że 1 dziewczyna z pracy jest w ciąży(wspomnę ,tylko że ona ma 35lat i nie chciała mieć dzieci bo woli psy :/ a zaczęli się starać bo mama jej mówi żeby pomyślała no i jej facet chce , ona nawet nie wiedziała kiedy jest jej owulacja dopiero ja ją uświadomiłam heh można powiedzieć ze pomogłam im w zapłodnieniu :p ciąże ma zagrożoną więc od razu poszła na chorobowe) mało tego dowiaduje się , że moja druga koleżanka też jest w ciąży (a tutaj tez dużo do opowiadania a tak w skrócie rozstała się z narzeczonym jakoś na pod koniec września i od razu poznała innego kolesia starszego od niej o jakieś 6 lat (ona ma 24) a w zeszłym tyg ona ze jest w ciąży pierwsze moje pytanie z kim hehe, z nowym. prawdopodobnie on nie może mieć dzieci bo był u lekarza jak był we wcześniejszm związku dlatego byli zdzwieni, aaa a najlepsze jest Ja: pytam jej się kiedy miała @
    ONA: ze 1 pazdz
    JA: (szybko wyliczyłam i mowie) to jesteś w jakimś 6 tyg
    ONA: niemożliwe
    JA : dlaczego ,tak wyliczają lekarze?
    ONA: bo to się stało 2 listopada
    JA: (o co chodzi i mowie)ale przecież mówiłaś ,że 1 test robiłaś przed wyjściem na halloween bo coś przeczuwałaś i wyszedł negatyw a pare dni później pozytyw
    ONA: ze tak 1.11 negatyw a 2.11 oni <3 i to wtedy i zrobiłam test tydz później i wyszedł pozytyw
    JA: tak patrzę co ona mi napisała i oczy wielkie i jej mowie słuchaj ty zaszłaś w połowie pazdz a nie teraz w listopadzie
    ONA: tam myślisz?
    JA: nie myślę tylko wiem hahah
    nie sądziłam że ona może być taka głupiutka hehe
    no i oczywiście ucieszyłam się z 2 ciąż ale pomyślałam czemu nie ja :( czemu ja musze to wszystko przechodzić :/ ale nie nakręcałam się i powiedziałam sobie ,ze niedługo i ja będę w ciąży. Kurde 2 dziewczyny tym samym okresie zaszły hehe. oczywiście obie pierwszą myśl miały czemu one a nie ja ,że ja tyle się staram i chce a one tak łatwo jedna nie chciała druga w padła powiedziałam im żeby tak nie mówiły będzie czas to ja tez zajdę .

    no a miedzy czasie wracam z pracy o 22:00 (mój mąż wychodzi do pracy 22:15)i tak wchodzę a on do mnie miałem lekki wypadek a ja co się stało a on do mnie ze się poparzył ze sprawdzał czy zioła nie lecą z pudelki i ona się otworzyła z gorąca i wylało się na niego ręka i cycek patrzę ręka luzik a ten cycek i sutek skora mu zeszła i z sutka a ja ty dzwon ze do pracy nie możesz iść tylko jedziesz do szpitala no i tak było w szpitalu powiedzieli ze ręka wygląda jak poparzenie słoneczne gorzej ten cycek w domu byliśmy 5 rano :/. ale na szczęście szybko mu się goi nosił tylko 4 dni opatrunek bo za każdym razem jak zdejmował to przyklejał się i troche mu krew leciała i powiedział ze spróbuje bez opatrunku i tak zostało i teraz już mu się ładnie goi :)
    A o mnie w czwartek ide na pierwsza wizytę w sprawie IVF już nie mogę się doczekać ale jednocześnie boje się ,ponieważ nie wiem czego mogę się spodziewać bo w liście napisali żebym już do pracy tego dnia nie szła i ze wizyta będzie trwać 2-3 godz .
    takk to w skrotcie co u mnie się dzialo w ostatnim tyg :p

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 14 listopada 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara_bella powodzonek w staraniach:)
    Edka super że dobrze się czujesz , tak się cieszę że Wam się udalo , tak dobre wiadomości jak Twoje dodają mi dużo optymizmu . a tak poza tym dziękuje za zaproszenie , dopiero przyjelam bo nie sprawdzała poczty:) i dawaj znać jak się Czujecie :)
    Fryzjerka ale mialas tydzien, trzymam kciuki za wizytę w czwartek , będzie dobrze:) podstawa to pozytywne myślenie :)
    A mnie grypsko chwycili, obym tylko do poniedzialkowej wizyty wyzdrowiała ..

    Edka lubi tę wiadomość

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 16 listopada 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny pomóżcie chciałabym przygotować sobie jakieś pytania na czw wizyte o ivf jakieś propozycje?

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ