X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy po pregnylu mozna zrobic testy owulacyjne? 13-go dnia cyklu mialam 19mm pecherzyk po drugiej pdowojnej stymulacji CLO, 14 dnia cyklu mialam podany Pregnyl a 16 i 17 dnia testy owulacyjne byly pozytywne . Czy sa one wiarygodne? Mam stwierdzone PCO . O dzidzie staramy sie od 5 miesiecy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 14:08

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 16 listopada 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny:) ją już po wizycie u gina, wszystko jest w jak najlepszym porządku na chwilę obecną. To moj 13 DC, Pęcherzyk na lewym jajniku ma 18×17 mm, endometrium 10 mm-bywalo lepsze.. I jedno mnie zastanawia " za macica płyn" , czy któraś z Was wie co to znaczy? Lekarz nic nie mówił ,a wręcz twierdzi że jest wszystko w jak najlepszym porządku i to mój "najładniejszych" cykl.. W środę kolejna wizyta i wtedy zadecyduje czy podać pregnyl czy nie. :)

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 16 listopada 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to extra. Ja też po wizycie jest ciałko żółte :-) to nadzieja jest ;-)

    Edka, Joanna85, Mynah lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia7777 wrote:
    No to extra. Ja też po wizycie jest ciałko żółte :-) to nadzieja jest ;-)
    Super! Mam nadzieję że się zarazilas wiruskami od dziewczyn! :)

    basia7777 lubi tę wiadomość

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 16 listopada 2015, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 co u Ciebie? Jak po wizycie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! jestem tu nowa!!!!! Mam PCOS . Staramy sie o dziszie prawie pol roku i praktycznie 3 cukle normalnie z luteina no a od 2 cykli CLO i tera CLO + pregnyl pierwszy raz. W czwartek 12.11 mialam pecherzyk 19 w 13 niu cyklu a dzien pozniej pregnyl.Jutro ide na drugie USG po CLO i pregnylu 6 dni ! W sumie nie wiem czemu kazala mi przyjsc lekarka 6 dni po zastrzyku dopiero no ale zobaczymy czy cos tam peklo ;)) . Czy testy owulacyjne robione po pregnylu moga byc woarygodne!????????? Robilam dwa , trzy dni po zastrzyku i wszystkie pozytywne... Dajcie znac!!!!!!!! :)

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie testy owulacyjne nigdy nie są wiarygodne, więc ich bym nie robiła na Twoim miejscu. Najważniejszy jest monitoring

    Mynah lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka , przy moich normalnych cyklach ani razu nie wyszly mi te testy . Dopiero teraz wyszedl po pregnylu wiec albo spowodowal owulacje albo zaklocil wynik . Nie bede sprawdzac bo nawet ginekolog mi nie mowila nic o testach wiec chyba nalezy te testy olać ;) . Jutro mam wizyte i nie moge sie doczekac!! Nie tyle co ciazy tylko chociaz pekniecia pecherzyka czyli jakiego progresu w tej kwesti bo wszystkie pozostale cykle bezowulacyjne gdyz co miesiac maialm USG miedzy 12-16 dc .
    Zobaczymy ! Dam znac jutro ;)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 17 listopada 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mynah po pregnylu robienie testów mija się z celem. Bo testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży a pregnyl to nic innego jak HCG :)

    Edka lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 17 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzkk93 wrote:
    Kasiek23 co u Ciebie? Jak po wizycie?

    U mnie nic nowego. Na szczęście wszystko się ładnie oczyściło więc trochę się uspokoiłam. W tym cyklu nie działamy,, mój organizm robi sobie przerwę, pęcherzyki nie rosną, nie będzie owulacji.

    Martwi mnie tylko jedna sprawa. W dalszym ciągu bolą mnie piersi. Czy któraś też tak miała? Przestały na jeden czy dwa dni a później zaczęły na nowo boleć tak samo jak w ciąży. Dziwne.

    Co U Was?

    Pozdrawiam wszystkie.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Mynah po pregnylu robienie testów mija się z celem. Bo testy owulacyjne wychodzą pozytywne w ciąży a pregnyl to nic innego jak HCG :)
    Dzieki za info :) tak tez myslalam ;) no nic jutro mam USG i zobaczymy po co mialam przyjs tydzien po Pregnylu ;)

  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój gin zawsze mówi,że jak jest płyn za macicą to doszło do owu.

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 18 listopada 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea28 wrote:
    mój gin zawsze mówi,że jak jest płyn za macicą to doszło do owu.
    Czytam Twoja odpowiedź i sobie myślę że mój gin chyba oszalal, bo skoro to oznacza o przebytej owulacji to po cholercie każe mi na zastrzyk przyjeżdżać na pęknięcie, a ja spojrzalam na nie te USG:) na tym obecnym jest napisane "za macica ślad płynu":)

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 18 listopada 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam zastrzyk 6 dni po owulacji jak pękło aby pomóc w razie w utrzymaniu ciąży :-)

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 18 listopada 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;)
    Jestem już po wizycie, pęcherzyk sam pękł najprawdopodobniej w poniedziałek wieczorem lub w nocy po wizycie u gina:) wszystko wygląda super, endometrium 12 mm.. Czyli dochodzi u mnie do owulacji bez żadnych leków.. Teraz tylko czekać:)

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 18 listopada 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzkk93 trzymam kciuki;)

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 18 listopada 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzkk93 może to co napisał że widoczny ślad płynu świadczyło o tym, że właśnie pęcherzyk zaczął pękać?

    u mnie różnie z tym jest, raz po Pregnylu nie pękają a innym razem bez Pregnylu pękają, ale mówie moje jajniki to jest trylogia :D

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 18 listopada 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek23 dziękuje, ją za Ciebie też cały czas trzymam kciuki i Ci kibicuje, wiem że również u Ciebie będzie wszystko dobrze:)
    Dea28 też tak właśnie sobie pomyslalam że może zaczął już pękać, bo na USG było w sumie widać że tak jak by szykował się do wybuchu. A mnie w poniedziałek wieczorem brzuch tak dziwnie zaczął bolec, niby na @ a nieby na jakąś biegunkę dopiero we wtorek przestal, nigdy takiego bólu nie miałam.. A tu proszę:) i to jeszcze z lewego jajnika , co nigdy odkąd sledze cykl to się nie zdarzyło..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny właśnie wróciłam od gin. Miałam usg tydzień po pregnylu. Opis usg ,, endo 9,5. , prawy jajnik ciałko żółte, płyn za macica - cykl owulacyjny ,, :))) jest to moja pierwsza owulacja ! Jest progres nawet jak tym razem sie nie uda ;) cieszę sie sama owu ;)) . Gin kazała mi robić 28-29.11 test ciążowy chyba ze pojawi sie @ . Zobaczymy za 10 dni ;)
    Madzkk93 daj znać jak u Ciebie będzie bo mamy owy widocznie w tym samym czasie ;) . Dziewczyny napewno nam sie uda i wierze ze już niedługo !!!! Damy radę :)

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 19 listopada 2015, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3majcie kciuki ,jutro pierwsza 3godzinna wizyta w szpitalu o IVF

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
‹‹ 310 311 312 313 314 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ