X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 19 listopada 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cały czas was podczytuję :) Trzymam kciuki za wszystkie! Żeby poszło zgodnie z planem ;)
    Zostawiam duużo wirusków &&&&&&&&&&

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mynah- znam tą radość :) ja też dzięki pregnylowi mam owulację, pamietam jaka byłam szczęśliwa po pierwszym zastrzyku :) że działa :)
    Kasiek23- dziwne z tymi piersiami, mnie po poronieniu przestały boleć od razu, ale może nie zawsze tak jest, sama nie wiem

    Ja dziś zbadałam progesteron, ciekawe czy będzie ładny. Jak będzie za mały to od kolejnego cyklu wracam do luteiny.
    Mój wykres wygląda pięknie, ale niestety to nie oznacza, że będzie fasol, bo u mnie takie wykresy odkąd biorę pregnyl to raczej norma.
    Także pozostaje czekać jeszcze tydzień :)

    Madzkk93, Mynah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella daj koniecznie znac za tydzien !!!! :)
    Kasiek23 nastepnym razem napewno sie uda!

    Ja juz zaczelam traktowac wizyty u gin jak wizyty u dentysty... stosuje sie do zalecen lekarza , biore co kaze mi brac , czekam na okres i lece dalej tym samym schematem jak co miesiac.
    Tak sie zastanawiam czy CLO i pregnyl zwiekszaja ryzyko poronien bardziej niz ciaze kore nie byly stymulowane? Mam dwie kumpele ktore poronily w 10 tc a nie mialy stymulacji. Co myslicie?

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mynah wrote:
    Cześć dziewczyny właśnie wróciłam od gin. Miałam usg tydzień po pregnylu. Opis usg ,, endo 9,5. , prawy jajnik ciałko żółte, płyn za macica - cykl owulacyjny ,, :))) jest to moja pierwsza owulacja ! Jest progres nawet jak tym razem sie nie uda ;) cieszę sie sama owu ;)) . Gin kazała mi robić 28-29.11 test ciążowy chyba ze pojawi sie @ . Zobaczymy za 10 dni ;)
    Madzkk93 daj znać jak u Ciebie będzie bo mamy owy widocznie w tym samym czasie ;) . Dziewczyny napewno nam sie uda i wierze ze już niedługo !!!! Damy radę :)


    To tak jak ja:-) Cieszę się że w końcu miałam owulacje jak zdrowa kobieta.
    Ja byłam u gina w poniedziałek i było ciałko żółte, dostałam w ten dzień jeszcze jedna dawkę pregnylu więc u mnie muszę czekać na test jeszcze....zrobię bete w poniedziałek. Najlepsze jest to że od dwóch dni mnie mdli... Ale tak specyficznie właśnie jak kiedyś byłam w ciąży... Sama nie wiem co myśleć

    Madzkk93, klara_bella lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia7777 dokladnie! dobrze powiedziane "jak zdrowa kobieta" ;) , a dlaczego bete robisz juz w poniedzialek? Tydzien po pregnylu beta moze cos wykazac? Czy aby pregnyl nie zaburzy wyniku?

    Madzkk93, rodzynka66 lubią tę wiadomość

  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno beta pokaże dodatni po pregnylu, ale jeśli ja powtórzę za 48 g i będzie wyższa to..... :-) bo pregnyl się wyplukuje więc beta po dwóch dniach powinna być mniejsza lub taka sama, ale na pewno nie wyższa..

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia7777 wrote:
    Na pewno beta pokaże dodatni po pregnylu, ale jeśli ja powtórzę za 48 g i będzie wyższa to..... :-) bo pregnyl się wyplukuje więc beta po dwóch dniach powinna być mniejsza lub taka sama, ale na pewno nie wyższa..

    Wszystko jasne ! trzymam kciuki ! :) daj znac w srode ! ;)

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dlaczego zmienilam zdjecie akurat na owce hahaha , trafilam na taki rysunek i tadam! Bede sie wyrozniac takim zwierzatkiem :P . Do wyboru mam jeszcze zdjecie jajnikow z wianuszkiem pecherzykow a troche tych zdjec USG juz mam ;). Pozostane jednak przy owcy ;) milego dnia ! :)

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znac napewno:) mnie wczoraj pierś jedną tak bolala że myślałam że zemdleje, nie wiedziałam jeszcze że już owu byla, nawet nie zrobilam sobie takiej nadzieji i po!myślałam że właśnie chyba coś sie dzieje w moim organizmie bo nigdy takiego bolu nie czulam.. Nie pomyslcie że już sobie objawy wkrecam, bo wiem że to za wcześnie duzo ,nie nakrecam się narazie :D ale wiem że jak poczuje inne dolegliwości to znaczne już sobie coś roic w główce:D ja trochę się martwie też co prawda bo lelekarz kazał się w poniedziałek wstrzymać ze starankami a tu była owu, myślę że może ten jeden raz nie wystarczyć tym bardziej że mam tylozgiecie szyjki i mam spojnie leżeć "po", a tu wszystko było tak spontanicznie, chociaż się nie stresowalam :)

    Mynah lubi tę wiadomość

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 19 listopada 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ją też zmienił zdjęcie, a co tam ! :) przedstawia Wam mojego psiaka :D

    Mynah, Edka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzkk93 wrote:
    To ją też zmienił zdjęcie, a co tam ! :) przedstawia Wam mojego psiaka :D

    Madzik daj znac a my 3mamy kciuki !! :) Fajowy ten psiak ! ;) no to mamy zwierzyniec ;)

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wyniki progesteronu- 28,53 ng/ml. Także już wiem, że raczej luteiny brać nie muszę od kolejnego cyklu. A może nie będzie kolejnego cyklu... oj byłoby cudnie <3

    Madzik jaki słodki pies !
    Ja też zwierzyniec- krowa :P

    Mynah, Madzkk93 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy pregnyl wpływa na poziom progesteronu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha no to prawdziwy zwierzyniec ;)3mam kciuki klara_bella !

    Madzkk93 lubi tę wiadomość

  • Madzkk93 Koleżanka
    Postów: 53 15

    Wysłany: 19 listopada 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara_bella nie mam pojęcia czy wpływa, mi gin kazał tak zapobiegawczo brać duphaston i powiedział że narazie 3 MSC bez żadnych wspomaczaczy będziemy się starać, tylko sam monitoring. A później się zobaczy jak nie wyjdzie przez ten czas.
    No mamy zwierzyniec, tak na dobra sprawę to mój Psiak to suczka :D
    Za wszystkie dziewczyny 3 mam kciuki! Dziewczyny zarazamy się wiruskami! :D

    Mynah lubi tę wiadomość

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 20 listopada 2015, 01:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć dziewczyny, dołączam do Was! Po CLO urosły 2 pęcherzyki. Dziś dostałam pierwszy raz Pregnyl...za tydzień kontrola i lekki stres czy pękł. Niektórym z Was już pękły w tym cyklu - świetna wiadomość :)

    Mynah lubi tę wiadomość

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodzynka daj znac za tydzien czy Ci pekly ;) moze trafi Ci sie pdowojnie !!;)

    rodzynka66 lubi tę wiadomość

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 20 listopada 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mynah dziękuję i również trzymam kciuki za Ciebie i Madzkk93:)Z niecierpliwością czekam na wizytę kontrolną, by zobaczyć czy środek działa... Powiedzcie mi proszę, czy po podaniu pregnylu temperatura rano powinna skoczyć? Kiedy najlepiej współżyć,w jakim odstępie czasu od podania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 15:34

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura po pregnylu nie skacze od razu, przynajmniej nie zawsze- zobacz na mój wykres :)
    Od podania najlepiej nie wychodzić z łóżka, niby owu występuje do 36 godzin po zastrzyku, ale można starać się kilka dni pod rząd :P
    Ja sobie obiecuje zawsze, że nie będę się nakręcać, ale mój wykres wygląda tak pięknie i jeszcze ten progesteron taki ładny, ze jak przyjdzie okres to pewnie będzie mi baaardzo smutno :(

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 20 listopada 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziękuję klara_bella! Który to Twój cykl z Pregnylem? Zawsze po nim pękają Ci pęcherzyki? Wykres rewelacyjny - wzorcowy! Końcówka cyklu zawsze się tak ciągnie do testowania, życzę Ci wytrwałości i powodzenia, daj znać :)

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
‹‹ 311 312 313 314 315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ