X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurczę No że też wczoraj nie było mnie tutaj :( Pazyfae nie musisz zużywać wszystkich fiolek ... w jednej fiolce płynu rozpuszczasz dwa pregnyle...I wstrzykujesz w jednym zastrzyku. Płyn jest tylko płynem i nie ma znaczenia ile go wbijesz....a po co się dwa razy kłuć?!

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po jakim czasie od zastrzyku macie owulkę? To mój pierwzy cykl z Pregnylem. Miałam zastrzyk o 19 w piątek (15.01.) i teraz jestem jeszcze raczej przed owu bo mam piękny płodny śluz. Dodam, że byłam stymulowana Femara 5 dni po 2 tabletki, pozniej Puregon 3 dni 1 zastrzyk dziennie 50j.
    W piątek rano miałam pęcherzyki ok 22 i 19 mm i boję się, żeby nie powstała torbiel.
    Monitoring mam dopiero w środę (20.01.) i nie wiem czy nie leciec wcześniej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 10:18

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam zastrzyk w sobote i bol na owu od soboty do dzis. Takze albo jestem w trakcie albo lekko po. Wszystko sie wyjasni dzis na monitoringu.
    Asia w poprzednim cyklu mialam owu chyba 4 dni po zastrzyku.
    Niby powinna byc do 36 godzin ale jak widac kazdy organizm inaczej reaguje. Moj reagujw za kazdym razem inaczej :)

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was Słonka??
    Piszcie co i jak się dzieje??!!
    Ja chyba odpuszczę walkę o wcześniejsze przyjęcie mnie na laparoskopię (dostałam @ dwa dni wcześniej i w dniu przyjęcia będzie mój 9 dc a laparoskopię będę mieć najprawdopodobniej dopiero w 12 dc ... co mnie martwi bo ja owulki jeśli miewam to są między 12-14 dc ;( )
    Mam dzisiaj jeszcze dzwonić do gina dopytać czy ma sens mnie wcześniej przyjmować ale chyba odpuszczę... bo wczoraj już mi dwie pielęgniarki mówiły, że dwa dni to żadna różnica a i tak mają komplet pań na oddziale i nie przyjmą mnie wcześniej (chociaż jak ustalałam termin to pielęgniarka kazała mi dzwonić jakby @ przyszła wcześniej)....
    Ech nieco się podłamałam, ale chyba taki mój żywot :(

    Asiulek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi bo Ty musisz mieć laparo przed owulacją, tak?
    Hmmm a może trzymać ten termin i może się uda i zgra się wszystko jak trzeba?
    Kasiek jak u Ciebie?
    Asia- ja bym poszła w środę- po co kasę wydawać, a tak będzie już na 100% pewność, że pękło bądź powstała torbiel :)
    U mnie dziwna sprawa, bo dziś mam 30dc !! Ja nie pamiętam kiedy miałam takie długie cykle, chyba przed ciążą 5 lat temu!
    Beta z 26dc negatywna. Brzuch boli okresowo, temperatura dosyć wysoko, no juz sama nie wiem co myśleć...
    Na narty znowu chcemy jechać na weekend. Jak jutro nie dostanę to kupie test i może w czwartek testa zrobię.
    Jestem bardzo zdziwiona, że mam taki długi cykl- w sumie normalny, jak większość kobiet, ale dla mnie normą jest 26-27 dni.

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Mi, Klara dobrze pisze. Trzymaj termin, moze akurat.

    Klara a kiedy byla owulka? Jsk cos to trzymam mocno. Ja pewnie bym testowala juz jutro jesli tempka by nie spadla.

    U mnie juz po owu. Wczoraj na monitoringu wyszlo ze pecherzyk z prawego jajnika pieknie pekl, a w lewym albo byl w trakcie pekania albo aie wchlanial. Mam nadzieje ze pekal, bo jeszcze wczoraj byl bol owulacyjny. Skoku tempki jwszcze nie bylo, ale moja ginka mowila ze moze nie byc bo jestem na lekach (biore estrofem i bromka i aspiryne) - nie wiem na ile maja one wplyw na temperature.
    Teraz najgorsze 11dni ovzekiwania. Jutro zaczynam dupka - bede brala przez 10 dni i testowanie. Cierpliwosc - tylko skad ja brac?!

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek- ja sama już nie wiem kiedy była owulacja.
    W 18dc wieczorem lekarka mi powiedziała, że owulacja była. Więc może ta owulka była 17dc?
    Czekam na okres po prostu, beta z 26 dnia cyklu już raczej by wykazała ewentualną ciążę.

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara niekoniecznie. Implantacja przeciez moze byc do 12 dni od zaplodnienia.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jak temperatura będzie się utrzymywać to kupię test i zatestuję.
    Ale brzuch boli jak co miesiąc, więc pewnie to jakieś małe opóźnienie i lada chwila mnie zaleje.

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze nie i tego zycze Ci z calego serca!!!

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara życzę Ci pozytywnej bety. Niemniej ja taka właśnie sytuację miałam miesiąc temu ze temp wysoka A brak okresu.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • Gwiazda38 Debiutantka
    Postów: 6 8

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was dziewczyny serdecznie, proszę was o pomoc, czy to możliwe aby Pregnyl podany w 17 dniu cyklu dawał odczyn dodatni na teście ? dzisiaj mam 31 dzień cyklu i powinnam dostać miesiączkę, zrobiłam test i wyszedł dodatni, ale moja ginekolog po podaniu Pregnylu powiedziała że jajeczko nie pękło więc nie chcę się łudzić że się udało, co o tym sądzicie? dodam że w czerwcu poroniłam i do tej chwili mimo starań nie udawało się

    Asiulek lubi tę wiadomość

    Gwiazda38
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 31 dniu cyklu jesteś 14 dni po podaniu zastrzyku więc teoretycznie test powinien wyjść wiarygodny. Dla pewnosci zrób kolejny test za dwa dni albo jedz na betę. A ile jednostek mialas podane?

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Słonka.
    Tak więc idę bez zmian 25-go (w poniedziałek) do szpitala.
    Wczoraj dzwoniłam do gina, ale był zajęty więc pani z rejestracji powiedziała mu co i jak... i gin powiedział, że mam przyjść normalnie w ustalonym terminie i będziemy próbowali zmieścić się w terminach moich dc :)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Wczoraj dołączyłam do grona stosujących pregnyl.

    Miałam podane 10 000jm.
    Wielkość pęcherzyka 20mm i 14 d.c.
    Dzisiaj jestem zapisana na IUI, równo dobę po podaniu pregnylu (mam nadzieję, że pęcherzyk nie pęknie wcześniej)

    Mi zastrzyk robiła pielęgniarka, z instruktarzem na przyszłość.
    Zrobiła jeden zastrzyk z wymieszanych wszystkich fiolek. Zwróciła mi też uwagę, aby nie mieszać igłą, bo się słabo rozmiesza, tylko zasysać i wypuszczać roztwór ze strzykawki.

    Trzymam kciuki za wasze pękające pęcherzyki i pozytywne bety :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 08:44

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w poniedziałek byłam u gina i pęcherzyk nie pękł miał 21,6mm i endo 10,2mm ale kazał przyjść w czwartek i zobaczymy czy pękł.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pęcherzyki pękły po ok.33 godzinach od podania Pregnylu 5000j.
    Zastrzyk miałam podany przy pęcherzykach o 22 i 19 mm.

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara, nie trzymaj nas w niepewnosci. Co u Ciebie? Jak tempka? Testowalas?

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara pisz nam szybko co wiesz.

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za zainteresowanie ☺ no zalalo mnie rano i mam 1 dc. Poddalam się już. Muszę odpocząć od tych wizyt leków itd. Ale za was trzymam kciuki żeby popekalo co ma popekac i żeby wam się wkoncu udało zajść ☺

‹‹ 329 330 331 332 333 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ