X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laparoskopia w piątek a w sobotę do domu.
    Byłaby w czwartek ale mój gin ma jakąś radę wydziału :(

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak u was ze śluzem przy pregnylu? Czy śluz pojawia się już po podaniu pregnylu, czy go w ogóle nie ma? U mnie wydaje mi się, że pojawił się 4 dni po podaniu pregnylu

    Zdarza się że pęcherzyk po podaniu pregnylu pęka później niż po 36h?

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po wczorajszej dawce 3 ampułek mam śluz mleczno biały, lekko lepki, w dużych ilościach, rano zaś przed podaniem zastrzyku był wodnisty.
    Choc może to mucovagin wpłynął na zmianę śluzu, nie wiem...

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello moje pęcherzyki są cudaczne i przeważnie pękają po 3- 5 dniach od podania pregnylu :D

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam teraz chwilę zwątpienia co do ciąży, mojego związku z facetem:/ i chyba lepiej by się stało gdybym teraz nie zaszła

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello, nie zalamuj sie. Ja mialam taki dzien w sobote. Strasznie sie poklocilismy i przeplakalam caly dzien. Czasami jest lepiej, czasami gorzej ale wiem ze bez Niego zycie straciloby sens.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie po pregnylu nie bylo zadnego sluzu, kompletna posucha i pecherzyk nie pekl no ale ja mam LUF wiec pewnie dlatego:(

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba większość tu osób ma luf:/ mi też same pęcherzyki nie pękają, zobaczę czy po pregnylu pęknie

    Dziwne, że Tobie przy pregnylu nie pękł

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety..byla duza szansa,byl piekny okragly 20 mm, dostalam pregnyl i po 24h przezylam szok na usg bo pecherzyk mial juz 28mm wiec praktycznie torbiel:( znowu:(

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czymś wspomagałaś rośnięcie pęcherzyków czy to był cykl naturalny? mega ten pęcherzyk po 24h, może lekarz coś źle zmierzył i on wcale początkowo nie miał 20mm tylko więcej?

    W którym dniu cyklu on miał 20mm?

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niczym nie wspomagalam, mi rosna ladne prawidlowe pecherzyki ale zaden, doslownie ZADEN nie peka:( o pomylce nie ma mowy bo mierzylam razem z lekarzem, dwa razy w takim bylismy szoku... czy pregnyl mogl jakos spowodowac taki szybki wzrost?:(

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien cyklu byl 9 jak mial 20mm, mega szybko w tym miesiacu chociaz ja mam cykle 24-26 dni..ech:(

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raffaello a Ty ten sluz obserwujesz u siebie na bieliznie czy ze tak powiem w srodku?:) bo u mnie zawsze susza na bieliznie,to chyba nirnormalne:/

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Hej, u mnie po pregnylu nie bylo zadnego sluzu, kompletna posucha i pecherzyk nie pekl no ale ja mam LUF wiec pewnie dlatego:(

    Ja też mam prawdopodobnie to paskudztwo..:( rosną i nie pękają przy zastosowaniu pregnylu, jak w Twoim przypadku, choć śluz przez wiele miesięcy mnie łudził...zawsze był wyrazisty podczas dni około-owulacyjnych, a tu nici...

    Który to Twój cykl z pregnylem? Co dalej wymyślił?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 17:04

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z pregnylem pierwszy, wiazalam z nim wielka nadzieje a tu lipa:( lekarz nie ma pomyslu, mowi ze sprobujemy za miesiac. Moze go namowie na wyprobowanie Ovitrelle.. jedna rzecz mnie zastanowila, to ze ja po pregnylu kompletnie nic nie czulam, dziewczyny pisza ze czuja objawy jakby ciazowe (od hcg) a ja NIC, tak jakby moj organizm nie zauwazyl ze dostalam pregnyl:-0 kiedys gdzies czytalam ze podejrzewa sie ze przyczyna LUF moze byc brak receptorow dla LH na pecherzykach czyli ze te pecherzyki jakby nie widza tego LH.. mam wielka nadzieje ze to tylko moje gdybanie bo gdyby tak bylo to znaczy ze nigdy mi zaden pecherzyk nie peknie:(((

  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Girl, to chyba nie jest reguła, ze po Pregnylu trzeba coś czuć.
    Ja miałam w tym miesiącu 10tys. j.m. i nie czułam dosłownie nic.
    Tylko ból jajnika przed owu.

    A odnośnie śluzu, to ja też mam przeważnie "suszę" na bieliźnie, ale w środku śluz jest wyczuwalny.
    Ja nieraz popijam syrop guajazyl i widocznie rozrzedza śluz.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Raffaello a Ty ten sluz obserwujesz u siebie na bieliznie czy ze tak powiem w srodku?:) bo u mnie zawsze susza na bieliznie,to chyba nirnormalne:/

    W tym cyklu bardzo mało śluzu, ale głównie na bieliźnie.
    Wczoraj byłam u gina i pęcherzyk pękł, czyli pregnyl 1000jednostek zadziała.

  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue wrote:
    Z pregnylem pierwszy, wiazalam z nim wielka nadzieje a tu lipa:( lekarz nie ma pomyslu, mowi ze sprobujemy za miesiac. Moze go namowie na wyprobowanie Ovitrelle.. jedna rzecz mnie zastanowila, to ze ja po pregnylu kompletnie nic nie czulam, dziewczyny pisza ze czuja objawy jakby ciazowe (od hcg) a ja NIC, tak jakby moj organizm nie zauwazyl ze dostalam pregnyl:-0 kiedys gdzies czytalam ze podejrzewa sie ze przyczyna LUF moze byc brak receptorow dla LH na pecherzykach czyli ze te pecherzyki jakby nie widza tego LH.. mam wielka nadzieje ze to tylko moje gdybanie bo gdyby tak bylo to znaczy ze nigdy mi zaden pecherzyk nie peknie:(((

    A jaką dawkę pregnylu miałaś podawaną? Może trzeba spróbować z większą dawką albo zmienić lek

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ka_tarzyna a po pregnylu Ci pekaja? Dziekuje, troche mnie pocieszylas.Dzis ide do gina potwierdzic jeszcze raz ze nie pękł. Jakos nie wierze w cud ze 28mm torbielka mogla jednak jeszcze peknac i gin tez nie byl przekonany ale mowi ze widzial takie przypadki i ze mam przyjsc:/

  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafaello wrote:
    A jaką dawkę pregnylu miałaś podawaną? Może trzeba spróbować z większą dawką albo zmienić lek
    Mialam 10000jednostek.. Rafaello odpowiadajac na Twoje pytanie czy pecherzyki po pregnylu moga pekac pozniej niz po 36h- mi lekarz(dr nauk med) powiedzial ze po podaniu jest czas do 72h i wlasnie dlatego chce mnie jeszcze zobaczyc mimo ze ten moj 28mm raczej nie rokuje:(

‹‹ 331 332 333 334 335 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ