X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara_bella ja dzis mam 25dc. takze iidziemy rowno, kiedy testujesz?

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zaczęłam nowy cykl, tym razem będę atakowała na naturalnym cyklu pregnylem. Zestaw insulinowy bez problemu sprzedadzą mi w aptece?

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez problemu Ci sprzedadzą :) Powodzenia.. będzie dobrze :) W razie czego służymy pełnym instruktażem hihi :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję chyba jutro bo w ogóle nie czuje się okresowo a w sob na narty mamy jechać i zrobię dla pewności

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    Ja testuję chyba jutro bo w ogóle nie czuje się okresowo a w sob na narty mamy jechać i zrobię dla pewności
    Daj znac jaki wynik. Trzymam kciuki. A wiesz mniej wiecej kiedy mialas owulacje? Bo 26 dc. to moze byc za wczesnie na testowanie

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara my tez w sobote wybieramy sie na narty i dzis zrobilam bete, wyniki beda po 16 dlatego jak w koncu sie udalo to nie bede jezdzic :). Dzis mam 28 dc i mam nadzieje ze beta bedzie wiarygodna... termin @ mam na niedziele

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam za słowo z instruktarzem, chociaż ja się panicznie boje igły, przy jakimkolwiek pobieraniu odwracam głowę, a co dopiero będzie jak sama będę musiała go sobie podać?:)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakby ci maz podal? To mozesz o dowolnej porze

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On też panikarz:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam u siebie owulację w 16dc. Wiem, że za wcześnie, ale może już coś wyjdzie jeśli zaskoczyłam. Nie nastawiam się, bo już tyle razy się nakręciłam że szkoda słów...
    Nie zrobię testu, bo nie mogę go znaleźć, byłam przekonana, że mam 1 gdzieś zakopany a nigdzie go nie ma. Więc sama nie wiem czy będę testować jutro czy nie.

  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara trzymam kciuki,ja testuje w poniedzialek

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta negatywna to 14 dpo wiec na pewno nic z tego i czekam na @ :(. Mam juz dosc :( 3 cykl ze stymulacja jeszcze kolejne 3 i klinika :(. z tym ze teraz bede miec przerwe 3-4 miesieczna

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl przykro mi... Wiem jak bolą takie rozczarowania. Ale trzeba wierzyć, że się w końcu uda

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl mnie również przykro :( ehhh nie wiem co powiedzieć...
    Ja dizś jeśli nie będzie kolejek w osrodku to zrobię betę. Badania zaczynają od 7:30. Ja pracę mam od 8. Więc może się uda, może nie.
    Testu nie mam w domu, pewnie mąż go wywalił bo on taki zakręcony jest a ostatnio sprzątał łazienkę na tip top.
    Więc pójdę na betę mam nadzieję, bo jutro te narty wiec muszę wiedzieć czy mogę jechać czy nie. No i na siłownie chodzę więc też lepiej wiedzieć.
    Szyjka u mnie bardzo wysoko, nie mogę jej dosięgnąć.
    Trzymta kciuki :P

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25..przytulam ... i jak pisze india... nie trać nadziei, trzeba wierzyć do końca...bo kto, jak nie matka ma tę największą wiarę w życie - nowe życie :)

    Klara...daj znać czy udało Ci się z tą betą ... no i kiedy wyniki :)

    Kasiek...do mnie jeszcze nie dociera to o czym napisałaś... sposób, w jaki Was potraktowano ... gorzej niż w Polsce za czasów PRL...noszz w mordę jeża...
    Masz dobrą ginkę i liczę na to, że ona pomoże Wam dojść do "zielonego" zakończenia :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara trzymam mocno kciukasy, u mnie lipa dzis rano miala kilka kropel plamienia, na razie dalej nic,ale pewnie @ przyjdzie wczesniej niz planowany termin @ :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 09:00

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobiłam betę. Wyniki ok 14 ale dopiero w domu sprawdzę czyli ok 17.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta negatywna.
    Ja nic z tego nie rozumiem. Szyjkę mam wysoko. Bardzo wysoko. 0 objawów PMS, brzuch w ogóle nie boli.
    No nic nie rozumiem :(
    jest mi za przeproszeniem w chuj przykro.
    Zawsze sobie obiecuje, że nie będę sobie robiła nadziei a ona i tak się wkrada i jak co miesiąc spierdoli mi się humor...

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musze dzisiaj zrobic zastrzyk z Pregnylu-2 fiolki-kazda dawka 5000 j. Chcemy to zrobic sami w domu tylko zastanawiamy sie czy jesli sa 2 fiolki z proszkiem i 2 rozpuszczalniki to zrobic to w stosunku 2:2 czy 2:1. Czy ktoras z Was miala moze taka sytuacje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 16:27

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Kendra Balwanera Przyjaciółka
    Postów: 281 29

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musisz zużyć wszystkie fiolki

    PCO, cykle stymulowane Clo i Pregnylem, u meza oligo - astheno - teratozoospermia i ponizej 1% plemnikow prawidlowych. Walczymy o drugie dziecko.



    aa9617d94ff4d135c8cc62fdcb7ed554.png
‹‹ 328 329 330 331 332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ