X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka w takim razie trzymam mocno kciuki za bete!
    Ja jesli nie dostane do czwartku @ to mam isc w czwartek-piatek na bete.
    Ale cos mnie dzis tez brzuch jak na @ tylko tak leciutko pobolewa, wiec nie wiem czy cos z tego bedzie..
    Mi troche kiepski wyszedl prg bo 10,3 przy normie do 27 w 6dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 09:51

    margaretka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia Ja jutro bede w 24 dc a mam srednio 31-32 ten brzuch codziennie daje się we znaki a od 3 dni właśnie tak na @ normalnie nie mam przez tyle dni bólu przed.
    Jak w najbliższym tyg Masz teoretycznie dostać to też spokojnie możesz już nawet jutro zrobić bete :) powodzenia!
    Lekarz nie włączył ci leku przy niższym prg?
    Ja z kolei biorę właśnie prg i estradiol bo mam niski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 10:19

    joasia1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi estradiol badali tylko przed ovu i byl wysoki bo 860 przy normie do 400 ;)
    Mialam tez dwa cialka zolte bo mialam badanie usg w 6dpo.
    Dostalam znowu pregnyl w zastrzyku. Jeden na wywolanie ovu, a drugi 7 dni po pierwszym na podtrzymanie.
    W sumie @ powinnam dostac dopiero 24.1, ale CLO przyspieszylo mi ovu, wiec mysle, ze czwartek-piatek powinnam dostac, jesli przyjac 14dniowa faze lutealna. Lekarka tez tak policzyla, takze poczekam juz do czwartku, mieszkam w DE i tutaj nie mozna zrobic sobie tak po prostu bety tylko trzeba miec skierowanie od lekarza. Ale bede u niej we wtorek to moze ja namowie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 13:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol u mnie w 3 dc ponad 36 więc raczej słabo.
    U mnie akurat czy cykl z CLO czy bez nie wpływa na jego długość.
    Mam wtedy dłuższą tą fazę lutealną.
    A bez clo i pregnyl brak naturalnej owulacji:(
    I wg kalendarzyka @ też 24.01 mam mieć
    A chyba, że tak :) no wszędzie inaczej. Namów ją koniecznie ;)
    Ja jutro pojadę, to wyczekiwanie jest najgorsze.
    Zwłaszcza jak się ma jakieś objawy (ból podbrzusza, biegam też siku)i jak sie tu nie nastawiać żeby nie było rozczarowania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka i jak robilas bete? :)

  • Hannka86 Koleżanka
    Postów: 152 14

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dziś 26 dc
    pierwszy raz miałam zastrzyk Pregnyl 5000 w tym cyklu

    cały czas teraz boli mnie brzuch
    nakręcam się że może się udało :)

    ale żadnych innych objawów nie mam

    czekając na nasz Cud <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia tak robiłam
    Ale niestety. .. ; ( a Ty ?
    Hannka a jak u Ciebie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka przykro mi :(
    U mnie nic, bo lekarka stwierdzila, ze nie ma sensu robic bety, a tak jak mowilam nie moge sobie zrobic prywatnie.
    Mam w niedziele zrobic sikanca albo w poniedzialek przyjsc na bete! To jeszcze tyle dni czekania :(

    Hanka w ktorym dc mialas ovu? Ty to chyba juz bys mogla testowac co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy tez mialyscie zaraz po ovu caly czas bialy sluz w sporej ilosci po pregnylu?

  • Tuliska Autorytet
    Postów: 2347 2182

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) nie znamy się ale mam problem i chciałam was o coś zapytać. Otóż to mój drugi cykl z clo i pierwszy z pregnylem. Z poprzedniego cyklu została mi torbiel, ale o tym nie wiedziałam bo ginka była zbyt leniwa żeby sprawdzić po raz kolejny. W tym cyklu na nowo brałam clo i w 9dc miałam pecherzyk 22mm, położna (bo ona robi monitoring) nakazała wzięcie pregnylu. Teraz okazało się że to jednak torbiel a pechezyk rośnie w drugim jajniku. I teraz pytanie. Co się dzieje przy zbyt wcześnie podanym pregnylu?
    Może troszkę namieszalam ale bardzo proszę o pomoc jeśli ktoras z was zna taki przypadek :)

    8p3ovfxm8uset94e.png
  • never lose hope Ekspertka
    Postów: 144 149

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam pytanie może trochę głupie, ale dla mnie bardzo ważne. Pregnyl miałam podany wczoraj o 15:00 kiedy powinnam się poprzytulać z mężem?

    w4sq3e3k32v3f1wx.png

    klz9o7esawrafxwo.png

    22.01- punkcja, pobrano:
    °35 komórek wszystkie dojrzałe,
    °25 zapłodnione,
    °13 przetrwało do 5 doby

    22.04- ❄️
    7.05- 14dpt beta: <0.100 😔

    21.08- ❄️❄️
    27.08- 6dpt beta: 43,52
    31.08- 10dpt beta: 314, 80
    3.09- 13dpt beta : 1497,00 i
    14.09- 24dpt jest ❤️
    11.12.2020- będzie córeczka ♀️👧🏼
    4.05.2021 nasz cud jest z nami 🥳

    Mamy jeszcze:
    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej przez najblizsze 3 dni, ovu powinna byc 36-48 h po pregnylu.

  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 27 stycznia 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 5 cyklu z clo i pierwszym z Pregnyl. Jestem przeziębiona więc nie wiem czy w tym cyklu coś się uda. Przytulanie ocywiście będzie, ale nie chcę się nastawiać że uda, bo juz tyle razu byłam rozczarowana. Mój pęcherzyk w 15 dc ma ok 22mm, dodatkowo biorę duphaston 2x1 do 25 dnia cyklu. W czwartek mam iść znowu na monitoring, aby sprawdzić czy pęcherzyk pękł.
    Z przytulaniem to też wycztytałam, że ovulacja powinna byc ok 24-36 h po podaniu Pregnylu.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 2 lutego 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny słyszałam, że po pregnylu test ciążowy może wyjść fałszywie dodatni a czy to samo może się stać z testem owulacyjnym???

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, oba testy wychodza dodatnie.

  • ewela88 Koleżanka
    Postów: 143 15

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć część dziewczyn w pierwszych tygodniach ciąży miała katar i/lub uczucie zatkanego nosa. Dzieje się tak przez podwyższony progesteron. Więc biorąc pregnyl i luteine pewnie też można mieć takie objawy? Dobrze myślę? Bo mnie też męczy to już prawie dwa tygodnie a zaczęło się po przyjęciu pregnylu. Tak trochę się ludzie że może udało się zafasolkowac ale to pewnie przez przyjmowany progesteron.

    Amh 0,9 - marzec 2016
    1 IUI 19.08.2016 :-(
    2 IUI 1.03.2017 :-(
    AMH 0,69 - kwiecień 2017
    3 IUI 15.05.2017 :-(
    24.08.2017 laparoskopia diagnostyczna
  • malena100 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    to mój pierwszy cykl clo+pregnyl+duphaston. pregnyl miałam w 16 dc (czwartek), dziś chciałam sprawdzić czy faktycznie fałszuje wynik testu i u mnie 1 kreska na teście. brzuch dopiero dzis czuję, także chyba lipa :(

  • k559 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lutego 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    i jak malena100, ewela 88 ? Robiłaście test ? Od 13 trochę minęło, coś się zmieniło?
    Czytam Wasze wpisy... Chcę się zapoznać z tematem. 07.03 (będzie to 15 dc) mam wizytę u gin żeby sprawdzić na jakim etapie jest moje jajeczko, jeśli urośnie do odpowiednich rozmiarów dostanę pregnyl (mój pierwszy cykl przy pomocy lekarza). Pozdrawiam wszystkie bardzo cieplutko :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2017, 14:45

  • Madziula100 Koleżanka
    Postów: 48 10

    Wysłany: 27 lutego 2017, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki,
    jestem drugi dzień po pregnylu 5000 (zastrzyk w sobotę rano). I nie mam jeszcze skoku temp. potwierdzającego owulację. Klucia w jajnikach wczoraj po południu i dzisiaj, raz w jednym, raz w drugim, choć pęcherzyk dominujący był tylko w jednym. Czy owulacja po pregnylu nie powinna już wystąpić tzn. czy nie powinna być do 48h po podaniu?
    Pozdrawiam

    Czekam na Drugie Szczęście :)
  • kasia1996 Koleżanka
    Postów: 31 0

    Wysłany: 28 lutego 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula100 wrote:
    Cześć Kobietki,
    jestem drugi dzień po pregnylu 5000 (zastrzyk w sobotę rano). I nie mam jeszcze skoku temp. potwierdzającego owulację. Klucia w jajnikach wczoraj po południu i dzisiaj, raz w jednym, raz w drugim, choć pęcherzyk dominujący był tylko w jednym. Czy owulacja po pregnylu nie powinna już wystąpić tzn. czy nie powinna być do 48h po podaniu?
    Pozdrawiam

    Ja efekt miałam po kilku godzinach myślałam ze mnie rozerwie w środku ledwo się poruszałam bo myślałam ze jajniki mi wyskoczą ale ja mam pco i brałam wcześniej clo i to potrójną dawke bo miałam brać pól tabletki a w aptece powiedzieli ze półtorej róznie organizm reaguje każdy inaczej ale mi to nie pomogło miałam dwa pęcherzyki duże i dwa pękły jeszcze się śmiałam z ginekologiem ze jak zajde w ciąze to będę miała podwójne szczęście a tu nic w 15 dniu robiłam bete i wynik śmieszny 0,47 i nie wiadomo co oznacza tak naprawdę bo to duży wynik choć nie wykazuje ciąży test po zastrzyku robiłam w 11 dniu po i dwie kreski jedna blada w 12,13,14,15dniu po jedna idzie zwariować naprawdę jak poczujesz ostry ból to znaczy że pękły i do działania :) lekarz mi powiedział ze jak odczuje silny ból to znaczy że pękły :)

    Kasica
‹‹ 380 381 382 383 384 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ