X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną próba wywołania owulacji poprzez tabletki antykoncepcyjne...
Odpowiedz

próba wywołania owulacji poprzez tabletki antykoncepcyjne...

Oceń ten wątek:
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Nie ma co kombinowac, bo i tak nie wiadomo jak bedzie. Ktora faza by nie byla i tak bedzie miala co sprawdzac, albo czy sa czyste jajniki bez tobieli, albo czy rosnie jakis pecherzyk, albo czy widac plyn w zatoc po peknietym pecherzyku. Zawsze sie czegos dowiesz :)
    Dokładnie... i powinna zlecić Ci badania.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obliczylam ze wtedy bede miec 38 dzien cyklu wiec tym razem mam nadzieje ze okresu nie dostane wczesniej... Mam nadzieje że ona będzie ok...

    vanessa lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Mam nadzieje że ona będzie ok...
    Oby :) ale jeżeli będziesz mieć wrażenie że olewa lub coś bagatelizuje to bez zastanowienia szukaj innego lekarza bo szkoda czasu. Czasem warto skonsultować się z innym oczywiście bez wiedzy tego pierwszego lekarza i jak co to zawsze można kontynuować leczenie gdzie się zaczęło lub zmienić lekarza.

    kita lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecna musze zmienic, to bez dwoch zdan bo z nia nie zajde w ciaze... opinie na forum ma wszystkie bardzo dobre... Kazdy pisze że pomaga, jest bardzo mila, sympatyczna, wszystko rzetelnie i dokladnie wyjasnia. Tylko jest mały minus.... ona tylko raz w tygodniu przyjmuje... wiec nie wiem jak to bedzie z moim monitoringiem... bede musiala do krk jedzic czy co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2015, 11:33

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    wiec nie wiem jak to bedzie z moim monitoringiem... bede musiala do krk jedzic czy co?
    To zależy od niej. Zapytaj czy możesz monitoring zrobić u innego lekarza. Ja leczę się w Krakowie ale monitoring robiłam w NT bo mój lekarz sam mi to zaproponował mówiąc że nie ma sensu żebym jeździła taki kawał drogi na samo usg i że ,moge sobie zrobić na miejscu. powiedział mi tylko co ma byc ujęte na zdjęciach, na czym mu zależy. Do swojego lekarza poszłam po 3 cyklach z wynikiem monitorowania owulacji.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Az z 3? musi byc az tyle? A do kogo chodzilas na usg? tez prywatnie? czy na NFZ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Az z 3? musi byc az tyle? A do kogo chodzilas na usg? tez prywatnie? czy na NFZ?
    Ja jeszcze więcej robiłam tych monitoringów bo lekarka do której chodziłam źle zrobiła i nie wiadomo było co i jak bo nie zawsze mierzyła pęcherzyk...
    Mnie lekarz mówił i moim zdaniem ma to sens że należy zrobic monitoring przez kilka cykli, bo może być tak że owulacja wystepuje ale nie w każdym cyklu. Może np być tak że wystepuje raz na kiloka cykli (tak jak u mnie) Na pierwszym monitoringu jak byłam to książkowa owulacja a potem jej już nie było i gdyby sie oprzeć u mnie tylko na jednym tym pierwszym monitoringu to miałabym stwierdzone cykle owulacyje a takie mam rzadko :/ więc trzeba przez kilka a po za tym ( to już moje przemyślenie) po kilku monitoringach widać czy oba jajniki pracują czy tylko jeden ale to tylko takie moje i też róznie z tym bywa...
    Monitoring robiłam przywatnie bo raczej na NFZ nie ma takiej możliwości,ale tego nie wiem.
    Do kogo chodziłam to moge Ci wysłać na priv bo nie chce tutaj podawać nazwisk. Wyslij mi zaproszenie jeżeli chcesz to Ci napiszę :)

    kita lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz ci wyslalam wcześniej zaproszenie ;). Zaakceptuj i napisz :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie czy istnieje przypadek ze po 25 roku zycia cykle się regulują? Czy to nierealne?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie istnieja. Podobnie sie mowi, ze po ciazy sie reguluja. Ze po 3 latach od pierwszej miesiaczki. Jest jeszcze pewnie kilka innych "podobno", ale zadne z nich pewnikiem nie jest, ale pewnie jakis "przypadek" tego typu mial miejsce. Za pewnik bym tego nie brala w zadnym wypadku. A czemu pytasz?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja skonczylam albo zaczelam 25, ale chyba to pierwsze, nigdy nie wiem ;) (jestem z rocznika 90) i mój ostatni cykl trwal tylko 39 dni a to jak na mnie duza roznica i jestem ciekawa czy jak obecny cykl znowu bedzie krótszy, załóżmy nawet te 35 dni to będzie to duży sukces dla mnie... A jak jeszcze się taki stan utrzyma przez któryś miesiąc to będę szczęśliwa. Na razie chyba sluz plodny mi się pojawił. Jest bezbarwny i się rozciąga... Tak mam od 12 dc czyli od wczoraj... Wiec albo cud się stał albo to tylko moj organizm płata mi figle i cykl zas będę mieć długi. Pytam z ciekawości, czy takie coś jest możliwe. O regulacji cyklu po ciąży słyszałam, nawet jak kobieta zaczyna współżyć to podobno wtedy może tez się wyregulować..

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu 25 urodzin mowi sie, ze skonczylam 25 lat i zaczynam 26 rok zycia. Moja kuzynka tez nigdy nie moze zapamietac co i jak z tymi urodzinami :)

    39dni to az, nie tylko. Prawidlowe to mowi sie 26-34dni.

    To pewnie plodny w takim razie-czas na niego :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi mówił ze prawidłowy jest do 35 :p. Wiem ze ogólnie to jest aż ale jak na mój organizm to tylko :). Szczególnie jak poprzednie cykle wahały się od 43-56 dni. Szkoda ze nie zapisywalam jakie miałam zaraz po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Podobno jednak takie przypadki są ze po 25 roku organizm na tyle już dojrzewa ze te cykle wtedy się normuja także jak mój organizm tylko nie swiruje i ten sluz to faktycznie plodny to jest nadzieja... Od jutra jeszcze będę mierzyć temperature bo na razie na dwa tygodnie zrobiłam sobie wolne ;p

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ