X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Program In vitro z sukcesem w klinikach invimed
Odpowiedz

Program In vitro z sukcesem w klinikach invimed

Oceń ten wątek:
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny chcialabym zalozyc nowy watek o programie i vitro z sukcesem w kliniakch invimed.

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co sadzicie o programie?Kwota 10 tys jak powiedziala mi Pani w recepcji obejmuje wszytsko.Niestety okazalo sie ze nie wszytsko..Napiszcie jakie sa wasze odczucia i czy tez czujesie sie troche zawiedzione?

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odeszłam z invimedu nie bylam zadowolona z przebiegu opieki.

  • kasieńka_ Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego nie byłaś zadowolona z opieki? Moja siostra leczyła się u nich i bardzo chwaliła podejście zarówno ze strony recepcji jak i lekarzy.

  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tej kwoty doliczyć trzeba koszt leków a także zamrożenie i przechowywanie zarodków. Ja tam jestem zadowolona z invimedu a miałam jeszcze styczność z invictą.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Sali Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, cieszę się, że właśnie trafiłam na tę rozmowę, bo jestem po pierwszej orientacyjne wizycie w Invimed i moje pierwsze wrażenia są ok, pozytywne.

    Sali
  • Lilou1984 Autorytet
    Postów: 606 2011

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez właśnie zastanawiam się nad tą opcją. łapie się jeśli chodzi o wiek i poziom amh. wiadomo, że w interesie kliniki jest to, żeby udało się za pierwszym razem, bo większy zarobek :) dodam, że jestem juz po pierwszej, nieudanej probie procedury IMSI własnie w Invimedzie, nie mam porównania jeśli chodzi o opiekę w innych klinikach, ale cena pakietu jest zachęcająca.

    wff2f71x05vw53di.png
    piu3vfxm0fy27doz.png
  • Sali Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak łapiecie się w warunkach brzegowych to warto próbować, bo mają jeszcze kase z ministerstwa, a czas programu już powoli się kończy, więc lepiej się spieszyć.

    Sali
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie chodzi o te koszta . powiedzieli w recepcji ze placisz 10 tys i masz wszytsko w cenie.Dwa razy sie pytalam i ciagle tak ma Pani wszytsko w cenie.A po transferze okazalo sie ze za mrozenie 900 zl trzeba zaplacic i za kazdy kolejny transfer mrozonych zarodkow 1500.. i dlatego wlasnie moje rozcarowanie bo nie wiem za co to 10 tys zaplacilam...i te ciagle opoznienia..min.30 min pozniej zawsze wchodze..

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sali wrote:
    Cześć, cieszę się, że właśnie trafiłam na tę rozmowę, bo jestem po pierwszej orientacyjne wizycie w Invimed i moje pierwsze wrażenia są ok, pozytywne.
    a w jakim miescie bylas na wizycie?

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
  • agnesita85 Autorytet
    Postów: 314 310

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuszka wrote:
    Do tej kwoty doliczyć trzeba koszt leków a także zamrożenie i przechowywanie zarodków. Ja tam jestem zadowolona z invimedu a miałam jeszcze styczność z invictą.
    no wlasnie a ja z kolei wszedzie slysze ze invicta bardziej skuteczna..

    INVIMED WROCŁAW
    - PCOS
    - NIEPLODNOSC IDIOPATYCZNA
    - HSG - JAJOWODY DROŻNE
    - 2 IUI - UJEMNE
    -3 transfery - ujemne (2015 - 2016)
    2018 wracam do walki - > LAPAROSKOPIA
    PAŹDZIERNIK 2018 - HISTEROSKOPIA
    21.11.2018 - transfer - UDANY:)
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnesita85 wrote:
    no wlasnie a ja z kolei wszedzie slysze ze invicta bardziej skuteczna..
    A to może zależy o jakim mieście mówimy o jakim lekarzu. Bo ja zostałam bardzo nie fajnie potraktowana przez doktora z inivicty :/ może miał gorszy dzień przecież jest tylko człowiekiem no ale ja się strasznie zniechęciłam do nich .... No i w sumie nie ważne w której klinice ważne żeby iść do przodu :)

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a nie próbujecie dostać się do rządówki?

  • kasieńka_ Koleżanka
    Postów: 39 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnesita85 wrote:
    co sadzicie o programie?Kwota 10 tys jak powiedziala mi Pani w recepcji obejmuje wszytsko.Niestety okazalo sie ze nie wszytsko..Napiszcie jakie sa wasze odczucia i czy tez czujesie sie troche zawiedzione?


    no wiesz, ja uważam, ze jeśli faktycznie w tej kwocie jest wszystko, to jest ok.. Ja zawsze dopytuję o takie sprawy, co dokładnie jest w pakiecie

  • Sali Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnesita85, w Warszawie. A czemu pytasz?

    Ja jak szukałam informacji o klinikach, to miałam wrażenie, że jednak po Invimedzie więcej maluszków się rodzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 22:03

    Anuszka lubi tę wiadomość

    Sali
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    dziewczyny a nie próbujecie dostać się do rządówki?
    Ja się kwalifikuję do rządówki ale w moich klinice nie ma już środków mogą ewentualnie wpisać mnie na listę rezerwową ale to nic nie gwarantuje. Jest jeszcze jedna klinika ale tam wymagają minimum trzech inseminacji a ja wiem że to nie dla mnie nie jestem zwolenniczką IUI dlatego decyzja że podchodzimy komercyjnie.

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • Anuszka Autorytet
    Postów: 1127 2168

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sali wrote:
    agnesita85, w Warszawie. A czemu pytasz?

    Ja jak szukałam informacji o klinikach, to miałam wrażenie, że jednak po Invimedzie więcej maluszków się rodzi :)


    Ja też jak szukałam informacji na temat klinik więcej pozytywnych opinii miał invimed dopiero tutaj na forum wszyscy wychwalają invicte a dla mnie to szok ;) Ale coś mi się wydaje że to jakaś podpucha może być bo nie wiem czy zauważyłyście ale invicta w jakiś sposób współpracuje z OVU...

    Mimbla lubi tę wiadomość

    k0kdanlij48n3q4y.png
  • karolinak886 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też to zauważyłam, przewija się również temat tego, że państwo refudnuje In vitro w Invimedzie. Słyszłam dużo pozytywnych opini, i również na plus jest to, że w Invimedzie ma się jednego lekarza prowadzącego.

    karolina
  • rivsha Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten program MZ jest szansą dla wielu par, których nie stać na prywatne in vitro. My też swoje pierwsze swoje kroki skierowaliśmy do nich. U nas była niepłodność wtórna i już po pierwszej wizycie mieliśmy skierowanie na wszystkie badania za darmo.

  • karolinak886 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 7 maja 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli zostaliscie zakwalifikowani do programu? To swietnie. Mysle, ze jest wiele takich par, ktorych szczescie spotkalo i moga byc szczesliwymi rodzicami.

    karolina
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ