X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 31 marca 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K' wrote:
    Ania - z tego co kojarzę to p. Gosia miała gdzieś wyjechać, ale nawet jak jej nie ma to tel obsługuje ktoś inny. Próbuj po 14stej, bo wcześniej faktycznie ma wyłączony.

    Ja w poniedziałek mam Acoofil u dr Kłosińskiego. Pierwszy raz do niego idę ale z tego co czytałam jesteście z niego zadowolone, więc się jakoś nie stresuję. Czy któraś z Was miała może podawany accofil? Jak to wygląda? Bo wlew domaciczny skutecznie uruchamia moją wybujałą wyobraźnię :D Pęcherz pełny, pusty?

    Hej K’
    No i jak u niego było? Zdał egzamin?

    Mona Lisa, Pattison lubią tę wiadomość

    MoniaS
  • K' Ekspertka
    Postów: 219 85

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaS wrote:
    Hej K’
    No i jak u niego było? Zdał egzamin?


    Bardzo fajny facet. Naprawdę byłam mega zadowolona z wizyty. Myślę, że jak w końcu się kiedyś uda to będę chciała żeby mnie prowadził dalej, bo Kokoszko nie jest ginekologiem i ona mnie później musi komuś przekazać.

    Teraz szykuję się na transfer. Zapomniałam zapytać kto go będzie robił ;) Tak czy inaczej trzymajcie kciuki, koło 11:30 ;)

    Mona Lisa, MoniaS lubią tę wiadomość

    Kinga

    * 01.10.2018 - IVF - nieudane
    * 31.03.2018 - IVF - nieudane
    * 26.01.2018 - IVF - nieudane
    * wdrożone leczenie: Equoral, Azatiopryna, Encorton, Intralipid
    * Wykryty problem immunologiczny: podwyższone NK i p/przeciwjądrowe
    * 2 nieudane IVF
    * 3 nieudane inseminacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Wskakuję powolutku na Wasz wątek.
    Podjęliśmy decyzję o in vitro z kd.
    W Salve zajmują się tym dr Sobkiewicz i dr Stefanowicz.
    Podpowiedzcie mi z Waszych doświadczeń - jako pacjentek - na kogo się zdecydować? Zapisano nas do dr. Sobkiewicza, ale czytam opinie i troszkę mieszane uczucia mam...
    Dziękuję za wszelką pomoc :*

    Mona Lisa, MoniaS lubią tę wiadomość

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Sobkiewicza nie znam a u Stefanowocz prowadzilam ciaze. Mila konkretna babka. Jaka.jest przy ivf nie wiem bo podchodzilam w gamecie.

    MoniaS lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVF w Salve robi tez Kokoszko i Kłosiński

    Mona Lisa, Pattison lubią tę wiadomość

    MoniaS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję natty :*

    Monia, u mnie chodzi o IVF z komórkami dawczyni, a p. Wójt w rozmowie telefonicznej przekazała mi, że zajmują się tym właśnie p. Stefanowicz i p. Sobkiewicz :)

    Ktoś jeszcze coś podpowie Kochane??

    MoniaS lubi tę wiadomość

  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno Kłosiński i Kokoszko tez przygotowują do tego. Może Powiedziała Ci tak bo akurat na dany dzień byli dostepni, ale na pewno cał czwróka się tym zajmuje także wybór masz. Ja z pewnością poszłabym w tym temacie do Kłosińskiego.

    MoniaS, never_lose_hope, Pattison lubią tę wiadomość

    mona lisa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może źle zrozumiałam panią Wójt :/
    Czytam opinie i dr. Kłosiński rzeczywiście ma najlepsze! Spróbujemy z nim, wielkie dzięki MonaLisa!! :*

    Mona Lisa lubi tę wiadomość

  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj koniecznie znac jak bedziecie po pierwszej wizycie jak było - zawsze kolejna opinia..:)

    Pattison lubi tę wiadomość

    mona lisa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety - rozmawiałam dzisiaj z koordynatorką i jedynymi lekarzami zajmującymi się IVF z kd są właśnie Sobkiewicz i Stefanowicz. Zapytałam prosto z mostu o dr. Kłosińskiego i usłyszałam, że on się tym nie zajmuje. Owszem, może się zdarzyć tak, że przyjmie nas na wizytę gdy będzie potrzebne zastępstwo za lekarza prowadzącego, ale nie poprowadzi nas od a do z w całej procedurze.
    Klops..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:27

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma miała u niego cała procedurę z komórka dawczyni i jest juz mama. Zaczynała najpierw na swoich jajeczkach, a potem na dawczyni...ale jak to dla lekarza roznica. Metoda podobno identyczna jak przy transferach zarodków...

    never_lose_hope, Pattison lubią tę wiadomość

    MoniaS
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie u Klosia

    Pattison lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi dobrze. Czyli pewnie intralipid Ci da...

    Pattison lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem Sobkiewicz to wysokiej klasy specjalista i mimo, iż jest specyficzny w podejściu do pacjentek to dobrze jest się jego trzymać. Ja mu ufam w 100%. Już raz doprowadził mnie do ciąży, dzięki której urodziłam synka.

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiecie ze Klosiu to teraz 2 dni chyba bedzie urzedowal w warszawskim salve? kariera nabiera rozpedu:)

    Ja wczoraj zlozylam papiery do programu miejskiego. Jesli odpowiedz przyjdzie w miare szybko, a dr kokoszko twierdzi ze tak zwykle do 2 tyg, to jeszcze w kwietniu scratching. a w maju jazda.

    gdyby 2 lata temu ktos powiedzial mi ze bede podchodzic do in vitro to bym sie puknela w glowe..

    Mam pytanie o leki: jak to mniej wiecej wyglada kosztowo? dr Kokoszko wspominala ze na wiekszosc mam refundacje ale jest jakis jeden "drogi"..? :-/

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:29

  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6076 4460

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy macie dobrze że macie dofinansowanie z programu miejskiego. Ja w zasyfiałym małym mieście nie mam szans. I musze zbierać te 15 tys. Choć w ogóle boję się startować bo przez moją rozwaloną imuno moge wszystko stracić ;/ ehhh

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    Dziewczyny a wiecie ze Klosiu to teraz 2 dni chyba bedzie urzedowal w warszawskim salve? kariera nabiera rozpedu:)

    Ja wczoraj zlozylam papiery do programu miejskiego. Jesli odpowiedz przyjdzie w miare szybko, a dr kokoszko twierdzi ze tak zwykle do 2 tyg, to jeszcze w kwietniu scratching. a w maju jazda.

    gdyby 2 lata temu ktos powiedzial mi ze bede podchodzic do in vitro to bym sie puknela w glowe..

    Mam pytanie o leki: jak to mniej wiecej wyglada kosztowo? dr Kokoszko wspominala ze na wiekszosc mam refundacje ale jest jakis jeden "drogi"..? :-/

    Jakbym czytała o sobie... W życiu bym nie powiedziała że czeka mnie in vitro...
    My dostaliśmy odpowiedź z miasta równo po dwóch tygodniach od złożenia wniosku. Jestem po scratchingu, czekam na @. Dziś mój 24dc a ja od plus minus 10 dni plamię... nie non stop, ale wkładka z reguły zabrudzona. Nie wiem czy to skutek scratchingu czy jak zwykle wszystko się u mnie pierdzieli jak zbliża się coś ważnego... czekam cierpliwie na @.
    Czyli mniej więcej w tym samym czasie podchodzimy do in vitro... kciukam za nas :-)
    A co do kosztow... Ja ostatnio zostawiłam w aptece 677 zł (najdroższy był Gonal)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny warunkiem dofinansowania jest, że w dniu kwalifikacji do programu musicie posiadać miejsce zamieszkania na terenie Łodzi, nie macie opcji żeby ktoś z rodziny lub przyjaciół zameldował Was u siebie?

    Olcia.de, ja też jestem po scratchingu endo, plamiłam może przez 2-3 dni. Ogólnie dr zrobił mi to z nienacka, więc się cieszę, bo nie było to przyjemne. Też czekam na @ i teraz najbardziej się boję, że dostanę okres w sobotę popołudniu i nie dam rady zrobić badań, a badania na FSH, LH, progesteron mam robić 1-2 dnia cyklu, a zastrzyk brać 2 lub 3 dnia (to mam się dowiedzieć telefonicznie). Leków jeszcze nie kupiłam - dostałam Gonal i mensinorm (bo miałam owulację i doktor stwierdził, żeby czekać do miesiączki). Olcia a czy za leki można płacić kartą czy trzeba gotówką?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 21:09

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ