X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 31 marca 2018, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K' wrote:
    Ania - z tego co kojarzę to p. Gosia miała gdzieś wyjechać, ale nawet jak jej nie ma to tel obsługuje ktoś inny. Próbuj po 14stej, bo wcześniej faktycznie ma wyłączony.

    Ja w poniedziałek mam Acoofil u dr Kłosińskiego. Pierwszy raz do niego idę ale z tego co czytałam jesteście z niego zadowolone, więc się jakoś nie stresuję. Czy któraś z Was miała może podawany accofil? Jak to wygląda? Bo wlew domaciczny skutecznie uruchamia moją wybujałą wyobraźnię :D Pęcherz pełny, pusty?

    Hej K’
    No i jak u niego było? Zdał egzamin?

    Mona Lisa, Pattison lubią tę wiadomość

    MoniaS
  • K' Ekspertka
    Postów: 219 85

    Wysłany: 31 marca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoniaS wrote:
    Hej K’
    No i jak u niego było? Zdał egzamin?


    Bardzo fajny facet. Naprawdę byłam mega zadowolona z wizyty. Myślę, że jak w końcu się kiedyś uda to będę chciała żeby mnie prowadził dalej, bo Kokoszko nie jest ginekologiem i ona mnie później musi komuś przekazać.

    Teraz szykuję się na transfer. Zapomniałam zapytać kto go będzie robił ;) Tak czy inaczej trzymajcie kciuki, koło 11:30 ;)

    Mona Lisa, MoniaS lubią tę wiadomość

    Kinga

    * 01.10.2018 - IVF - nieudane
    * 31.03.2018 - IVF - nieudane
    * 26.01.2018 - IVF - nieudane
    * wdrożone leczenie: Equoral, Azatiopryna, Encorton, Intralipid
    * Wykryty problem immunologiczny: podwyższone NK i p/przeciwjądrowe
    * 2 nieudane IVF
    * 3 nieudane inseminacje
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Wskakuję powolutku na Wasz wątek.
    Podjęliśmy decyzję o in vitro z kd.
    W Salve zajmują się tym dr Sobkiewicz i dr Stefanowicz.
    Podpowiedzcie mi z Waszych doświadczeń - jako pacjentek - na kogo się zdecydować? Zapisano nas do dr. Sobkiewicza, ale czytam opinie i troszkę mieszane uczucia mam...
    Dziękuję za wszelką pomoc :*

    Mona Lisa, MoniaS lubią tę wiadomość

  • natty85 Autorytet
    Postów: 2683 1524

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety Sobkiewicza nie znam a u Stefanowocz prowadzilam ciaze. Mila konkretna babka. Jaka.jest przy ivf nie wiem bo podchodzilam w gamecie.

    MoniaS lubi tę wiadomość

    Starania od 2013r.
    2015r. - 2x IUI :( hsg, histeroskopia
    2 maja 2016r. IVF ciąża biochemiczna :(
    12 lipca 2016r. CRIO :(
    12 sierpnia 2016r. CRIO :( kariotypy ok
    3 stycznia 2017r. szczepienia, intralipid i transfer ❤
    02.09.17r. urodziła się Tosia ❤
    15.10.18r. Aniołek 21.07.19r. urodził się Franio❤
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IVF w Salve robi tez Kokoszko i Kłosiński

    Mona Lisa, Pattison lubią tę wiadomość

    MoniaS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję natty :*

    Monia, u mnie chodzi o IVF z komórkami dawczyni, a p. Wójt w rozmowie telefonicznej przekazała mi, że zajmują się tym właśnie p. Stefanowicz i p. Sobkiewicz :)

    Ktoś jeszcze coś podpowie Kochane??

    MoniaS lubi tę wiadomość

  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno Kłosiński i Kokoszko tez przygotowują do tego. Może Powiedziała Ci tak bo akurat na dany dzień byli dostepni, ale na pewno cał czwróka się tym zajmuje także wybór masz. Ja z pewnością poszłabym w tym temacie do Kłosińskiego.

    MoniaS, never_lose_hope, Pattison lubią tę wiadomość

    mona lisa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może źle zrozumiałam panią Wójt :/
    Czytam opinie i dr. Kłosiński rzeczywiście ma najlepsze! Spróbujemy z nim, wielkie dzięki MonaLisa!! :*

    Mona Lisa lubi tę wiadomość

  • Mona Lisa Znajoma
    Postów: 28 28

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daj koniecznie znac jak bedziecie po pierwszej wizycie jak było - zawsze kolejna opinia..:)

    Pattison lubi tę wiadomość

    mona lisa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i niestety - rozmawiałam dzisiaj z koordynatorką i jedynymi lekarzami zajmującymi się IVF z kd są właśnie Sobkiewicz i Stefanowicz. Zapytałam prosto z mostu o dr. Kłosińskiego i usłyszałam, że on się tym nie zajmuje. Owszem, może się zdarzyć tak, że przyjmie nas na wizytę gdy będzie potrzebne zastępstwo za lekarza prowadzącego, ale nie poprowadzi nas od a do z w całej procedurze.
    Klops..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:27

    never_lose_hope lubi tę wiadomość

  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma miała u niego cała procedurę z komórka dawczyni i jest juz mama. Zaczynała najpierw na swoich jajeczkach, a potem na dawczyni...ale jak to dla lekarza roznica. Metoda podobno identyczna jak przy transferach zarodków...

    never_lose_hope, Pattison lubią tę wiadomość

    MoniaS
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie u Klosia

    Pattison lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • MoniaS Znajoma
    Postów: 24 31

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi dobrze. Czyli pewnie intralipid Ci da...

    Pattison lubi tę wiadomość

    MoniaS
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem Sobkiewicz to wysokiej klasy specjalista i mimo, iż jest specyficzny w podejściu do pacjentek to dobrze jest się jego trzymać. Ja mu ufam w 100%. Już raz doprowadził mnie do ciąży, dzięki której urodziłam synka.

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a wiecie ze Klosiu to teraz 2 dni chyba bedzie urzedowal w warszawskim salve? kariera nabiera rozpedu:)

    Ja wczoraj zlozylam papiery do programu miejskiego. Jesli odpowiedz przyjdzie w miare szybko, a dr kokoszko twierdzi ze tak zwykle do 2 tyg, to jeszcze w kwietniu scratching. a w maju jazda.

    gdyby 2 lata temu ktos powiedzial mi ze bede podchodzic do in vitro to bym sie puknela w glowe..

    Mam pytanie o leki: jak to mniej wiecej wyglada kosztowo? dr Kokoszko wspominala ze na wiekszosc mam refundacje ale jest jakis jeden "drogi"..? :-/

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2019, 11:29

  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6080 4461

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy macie dobrze że macie dofinansowanie z programu miejskiego. Ja w zasyfiałym małym mieście nie mam szans. I musze zbierać te 15 tys. Choć w ogóle boję się startować bo przez moją rozwaloną imuno moge wszystko stracić ;/ ehhh

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    Dziewczyny a wiecie ze Klosiu to teraz 2 dni chyba bedzie urzedowal w warszawskim salve? kariera nabiera rozpedu:)

    Ja wczoraj zlozylam papiery do programu miejskiego. Jesli odpowiedz przyjdzie w miare szybko, a dr kokoszko twierdzi ze tak zwykle do 2 tyg, to jeszcze w kwietniu scratching. a w maju jazda.

    gdyby 2 lata temu ktos powiedzial mi ze bede podchodzic do in vitro to bym sie puknela w glowe..

    Mam pytanie o leki: jak to mniej wiecej wyglada kosztowo? dr Kokoszko wspominala ze na wiekszosc mam refundacje ale jest jakis jeden "drogi"..? :-/

    Jakbym czytała o sobie... W życiu bym nie powiedziała że czeka mnie in vitro...
    My dostaliśmy odpowiedź z miasta równo po dwóch tygodniach od złożenia wniosku. Jestem po scratchingu, czekam na @. Dziś mój 24dc a ja od plus minus 10 dni plamię... nie non stop, ale wkładka z reguły zabrudzona. Nie wiem czy to skutek scratchingu czy jak zwykle wszystko się u mnie pierdzieli jak zbliża się coś ważnego... czekam cierpliwie na @.
    Czyli mniej więcej w tym samym czasie podchodzimy do in vitro... kciukam za nas :-)
    A co do kosztow... Ja ostatnio zostawiłam w aptece 677 zł (najdroższy był Gonal)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny warunkiem dofinansowania jest, że w dniu kwalifikacji do programu musicie posiadać miejsce zamieszkania na terenie Łodzi, nie macie opcji żeby ktoś z rodziny lub przyjaciół zameldował Was u siebie?

    Olcia.de, ja też jestem po scratchingu endo, plamiłam może przez 2-3 dni. Ogólnie dr zrobił mi to z nienacka, więc się cieszę, bo nie było to przyjemne. Też czekam na @ i teraz najbardziej się boję, że dostanę okres w sobotę popołudniu i nie dam rady zrobić badań, a badania na FSH, LH, progesteron mam robić 1-2 dnia cyklu, a zastrzyk brać 2 lub 3 dnia (to mam się dowiedzieć telefonicznie). Leków jeszcze nie kupiłam - dostałam Gonal i mensinorm (bo miałam owulację i doktor stwierdził, żeby czekać do miesiączki). Olcia a czy za leki można płacić kartą czy trzeba gotówką?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 21:09

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ