X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem w polowie cyklu i zobaczymy jak zaczne brac. Powiedzial ki, ze mala dawka bo jest naturalna owulacja. Zobaczymy. Mam nadzieje, ze sie uda:)

    martuska09 lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja a nie pomyślałaś o konsultacjach u Stef. lub Sobk.? WIem , że Kłoś. nie zawsze wstrzela się z lekami. Mi osobiście nie zaszkodził miałam u niego tylko podgląd, ale napewno nie wybrałabym go na prowadzącego. Ale znam kilka forumkowiczek które miały podobne zdanie co do niego.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zastanawiałam sie czy zmienic czy zostać u niego ale na razie daje mu jeszcze szanse.przed salve zmieniałyśmy lekarzy co rusz i nie wyszło to na dobre. Dlatego teraz postanowiłam kilka cykli zostać przy jednym lekarzu.zobaczymy jak dalej;) ale jest dobra wiadomość, bóle brzucha były wiec tez wczoraj sie okazało ze nie na darmo to było:) sa pośród małych pęcherzyków w 1 jajniku, 2 małe pęcherzyki, z czego jeden jest obiecujący, ma wielkość 12.dostalam jeszcze 2 zastrzyki na podrosniecie. W pt kontrola. Ciekawe czy urośnie. Jestem pełna nadzieji :) Józefka byłaś juz na usg obejrzeć bijącego kropka ? Chyba w kwietniu miałaś miec ?

    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro idę i na przemian boje się i śmieje. dziś przespałam pół dnia, zeby mi szybciej zleciało. Jutro wizyta na 13:15 ale pani doktor zawsze ma obsówki. lista pytań zapisana. Jutro poznam mojego Kropka, po raz pierwszy az tak na wizyte pcha się mój mąż, zazwyczaj to mu musiałam przypominać, a teraz wzorowy tatuś :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kropek jest z nami, ma silne i mega głośne serducho. Jestem ZAKOCHANA

    Aaneta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka gratulacje kochana :-) teraz możesz już tylko odstresowac się, same miłe chwile przed tobą i twoim mężem :-) Cud na który długo czekaliscie wierzę że jeszcze bardziej was ku sobie zbliżył. Ttzymaj się :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2016, 17:31

    józefka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Klosinskiego dziewczyny mnie jak narazie nie zawiódł, ani nie spotkałam się z tym żeby ktoś na niego mocno narzekał. Każdy lekarz ma swoje wady i zalety. Ja jemu ufam i na dzień dzisiejszy przy nim zostanę. Każdy organizm jest inny i każdy inaczej reaguje na stymulacje. Uważam że wsyztskiego trzeba spróbować i nikt nie ma rentgenu w oczach. Są kobiety, które zaszły z jego pomocą w ciążę i takie które nadal walczą, jak u każdego innego lekarza. Czytając opinie o lekarzach w Salve każdy ma pozytywne i negatywne opinie, a ja uważam że trzeba mieć własną o nią się kierować.Uważam też ze nawet najlepszy lekarz nie zrobi z niczego ciąży. Każdy ma inne problemy przez które nie może zajść Ale trzeba wierzyć. Trzymajcie się i nie poddawajcie :-)

    józefka, frezja lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fakt grunt to zaufanie do lekarza !!! kiedy podchodzisz do kolejnej próby?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam teraz w sobotę miałam drugie podejście na podwujnej owulacji. Czekam na efekty. Następnie jak nie pójdzie robię sobie przerwę i najpóźniej we wrześniu podchodzę do IVF

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli był zabieg :) kiedy testujesz :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W następną sobotę. Ale strasznie źle znioslam po pierwszej ni bolało mnie nic. Teraz do tego stopnia ze każdy ruch to był dramat. na szczęście trwało to jeden dzień i usg pokazało ze wszystko ok Jest.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    W następną sobotę. Ale strasznie źle znioslam po pierwszej ni bolało mnie nic. Teraz do tego stopnia ze każdy ruch to był dramat. na szczęście trwało to jeden dzień i usg pokazało ze wszystko ok Jest.

    dobrze, ze poszłaś za ciosem :) kibicuje Wam bardzo :)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka szczere gratulacje:) teraz wypoczywaj i hoduj kropka, niech rośnie zdrowy !:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 08:31

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza super ze działasz raz za razem. Trzymam kciuki rowniez za Ciebie. Czekam na wieści. Moze i Tobie sie uda:) ja jestem po kolejnym usg i niestety merional mi nie pomógł, 18 zastrzyków zmarnowanych. Zamiast urosnąć pęcherzyków sie namnożyło tylko :/ w nast miesiącu zaczynam z fostimonem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2016, 08:37

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja chciałam podejść trzy razy pod rząd Ale badania się pokonczyly i jak teraz nie wyjdzie to trochę prZerwy bedzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka gratulacje:)))

    józefka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka jak się czujesz?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie, objawow brak. Gdyby nie to że słyszałam serducho i widziałam ciężko by mi było uwierzyć że jestem w ciąży :) w czwartek 21 kwietnia ide na podgląd Kropka. teraz robie uzupełniające badania do karty ciążowej i przyzwyczajam się do myśli że jestem w ciąży :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to fajnie że wszystko w porządku jest :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty jak przed sobotnim testowaniem? jak się czujesz?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ