X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tto super:) damy mu narazie szanse i zobaczymy. Tez mi wszystko dokladnie rozpisuje co, jak, tlumaczy itp. Ale okaze sie w praniu:)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 20 marca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    tak czekam cały czas na @ i doczekać się nie mogę jutro.Będzie trzeci dzień od odstawienia luteiny a tu @ cały czas brak. Wkurza mnie to bo @ zawsze miałam regularne... A przez branie luteiny wssytko mi się rozwala. Podchodzę do kolejnej IUI jak dostanę @ bo na IVF mnie narazie nie stać i wolę spróbować jeszcze dwa razy IUI. Staram się dopiero rrokwiec daje sobie jeszcze trochę czasu. Najgorsze jest tylko to że poplanowalam sobie urlop na ten okres IUI a tu taka lipa bo @ ciągle nie ma i nie wiem jak to pogodze z praca. A ty też podchodzisz do IUI?

    dla mnie luteina albo duphaston to jedyna opcja na dostanie @, bez tego moje cykle trwaja wieki:Pnajdluzszy 103 dni...;/ po luteinie zawsze dostawalam @ jakso po 4 dniach, czasem po 5 wiec cierpliwosci. Za to po dupku juz po 2dniach sie pojawia,no i po nim nie mam plamien w srodku cyklu,co sie czasem po lutce zdarzalo. Ja mam na razie miec 3-4 cykle stymulowane merionalem by miec gwarancje owulacji,ktorej u mnie nie ma za czesto, moze i wcale;/ poki co probujemy naturalnie.jesli po tych 4 cyklach nic nie wyjdzie to robimy od razu IVF. IUI odradzono bo maz ma slabych plywaków. Chociaz kto wie jak to bedzie. Dzis jestem po 1 zastrzyku i wierze ze sie uda max w 2 cyklu:)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 20 marca 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysle ze jestesmy w dobrych rekach, nie wazne na jakiego lekarza w salve trafi:)A co z tym programem miejskim?juz cos sie ruszylo? bo nam rodzina truje bysmy sie juz zapisywali. Ktoras z Was sie juz pytala?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 marca 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja wrote:
    mysle ze jestesmy w dobrych rekach, nie wazne na jakiego lekarza w salve trafi:)A co z tym programem miejskim?juz cos sie ruszylo? bo nam rodzina truje bysmy sie juz zapisywali. Ktoras z Was sie juz pytala?

    program ma ruszyć od lipca i chyba najwiecej to by powiedziałą p. Gosia koordynator i embriolog w jednym.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ten program od lipca to wiecie cos o nim? Chodzi mi o to dla kogo bedzie przeznaczony...czy tylko dla malzenstw zameldowanych w lodzi??? My jestesmy w Konstantynowie Lodzkim i tak wlasnie sie zastanawiam.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 22 marca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ma być coś na wzór tego co jest w Częstochowie, szczegółów jeszcze nie ma i nigdzie nie widziałam. tylko tyle że od 1 lipca ma ruszyć

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 24 marca 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny taka cisa tu u Nas. i jak idą przygotowania do IUI będą kolejne w kwietniu?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 29 marca 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, no faktycznie cisza,chyba sie pochlonelysmy swietami:) u mnje maraton swiateczny po rodzinie, oczywiscie pelen pysznego jedzenia;)bylo tez pierwsze ogladanie dzieciecia szwagierki. Sliczna, malenka dziewczynka urodzona 1,5 miecha przed tereminem, ale rozwija sie prawidlowo wiec wszytsko na dobrej drodze.. tak im zazdroszcze ze szybko im sie udalo i to bez zadnych lekarzy, trzeba teraz przetrwac zachwyt rodziny i skupic sie na sobie, marząc.. ehhhh. ja jutro mam ostatni ,10 zastrzyk z merionalu + monitoring w salve wieczorem, ciekawa jestem czy cos uroslo, jesli tak, to mi da pozytywniejsze nastawienie:D co tam u Was? jozefka kropek sie trzyma ?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja myślę, że kropek wdał się w Tatusia i trzyma się mnie mocno, ale dopiero 7 kwietnia pojedziemy go poznać juz tak osobiście, bet nie powtarzalam 4 i enty raz bo mnie w klinice dziewczyny + p. Gosia opierdzieliły. byliśmy u endokrynologa która też tam prowadzi niepłodność i widziała wyniki i po gratulowała. TSH bardzo mi skoczyło więc musimy gruntownie je teraz jak najszybciej zbić. ale ok. objawów nie mam żadnych, wolałabym coś mieć bo takto nic nie czuje noooo może po za powiększającym się biustem (choć i tak mam spory) :) dawaj znać co u Ciebie po podglądku :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, my przesunelismy inseminacje:( Frezja te zastrzyki robisz sobie sama? Ja tez mam od 2-9 dc przyjmowac. Ale to dopiero w nastepnym cykklu przez ta moja chorobe. Bolesne sa zastrzyki?

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 29 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka ale super :) miło czytać cos tak fajnego:)niech sie trzyma kropek dzielnie:) ! No własnie to jest podobno dziwne ze na początku nic nie czuć, w kropek sobie tam rośnie :D Aaneta mnie te zastrzyki robiła moja mama domiesniowo, w tyłek. Nic nie bolało. Lekarz mi mówił ze moge sama sobie zrobic podskornie w brzuch ale jakos nie jestem w stanie sie sama ukluc..Dzis byłam na oglądanku i niestety nic nie rośnie:((((((( jestem taka rozczarowana. Zdarzylam sie poryczec wychodząc z salve, jadąc do domu w aucie, potem mamie przez tel i mężowi w rękaw.. Teraz staram sie trzeźwo myślec. Jutro i pojutrze podwójna dawka merionalu i w czw patrzymy dalej! Jak sie nie uda to maja mi zmienic ta gonadotropine. Najgorsze jest to czekanie, same wiecie najlepiej;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 29 marca 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta zastrzyki w brzuch tylko strasznie brzmią i wyglądają ale są bezbolesne :) są specjalne igiełki bardzo cieniutkie i króciutkie więc naprawdę nie jest źle. frezja który to u Ciebie dzień cyklu i jaką dawkę merionalu przyjmujesz? może jeszcze coś wyskoczy. Trzymam kciuki

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 30 marca 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ,dokładnie igiełki jak najciensze do wstrzyknięcia i nie bedą bolały :) Józefka wczoraj był 11 dc, moze faktycznie za wcześnie, brałam pół ampułki dziennie ( merional 75 było na opakowaniu) przez 10 dni. Teraz mam wziąć 2 x po całej

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 30 marca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to małą dawkę dostałaś merionalu, teraz jak Cię naszprycuje to ruszy :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz nie przyjmuje przez ta chorobe. Ale od nastepnego cyklu:) wiesz co teraz jestem w pracy, ale jak bede w domu to sprawdze;) dzieki dziewczyny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dawkę 75 j.m i mam brac przez 8 dni zastrzyki po polowie jednej ampułki. ;)Nawet jesli by mialo mnie bolec to wytrzymam...wazne zeby byl rezultat i zeby dobrze zadzialalo i przyniosło mi kropka;))) Jozefka czytajac Twoje wiesci, mam dobre mysli i wraca mi wiara,że moze w koncu mi tez sie uda bo powiem szczerze,że juz wątpie;((

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 30 marca 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta dziewczyny z zabiegowego w Salve fajnie instrują jak robić iniekcje. kosztuje to ok 10 zł jak za zastrzyk, ale wszystko dokładnie opisują, pokazują. Walka o dzieciątko to niestety w Naszym przypadku cholerny maraton (długi i ciężki) i trzeba się na to nastawić, choć zdarzają się sprinterki któym się udaje i tego Wam dziewczyny życzę !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja co u Ciebie i Twoich jajcorków? ruszyło?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka mam taka masakre w pracy, ze nawet nie mam czasu na internet:p wiec tak w zeszly czw bylam na monitoringu po tych dwoch zastrzykach dodatkowych z calej ampulki, no i niestety nic:(niby jakies zalazki jajorcow byly ale ogolnie dr K stwierdzil ze cykl zmarnowany. po czym powiedzialam mu ze mam dlugie,nieregularne cykle i moze za szybko bylo na badania wiec zlecil mi jeszcze 4 zatrzyki po calej fiolce. dzis byl ostatni. jutro wieczorem sprawdzanko kolejne:)jestem dobrej mysli, albo sie juz wkrecilam albo cos sie dzieje bo czuje dzis klucie w podbrzuszu:p nastepny cykl jak sie nie uda w tym... a pewnie tak bedzie;/ mam miec inna gonadotropine.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaneta po Twojej dawce widze ze zaczynasz jeszcze lagodniej niz ja. ciekawa jestem jak zareagujesz. ja po 16 zastrzykach w 1cyklu czuje ze mam dosc a to dopiero poczatek drogi;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ