X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 28 maja 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ nadal nie widac.. :(
    moj 31 dzien cyklu, majac zwykle 27 dniowe i raczej z tendencja do skracania, zestresowana zadzwonilam do p. Gosi a ona mi kazala jak najszybciej umowic sie z lekarzem. No to lece dzis po poludniu do dr koko.

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:
    @ nadal nie widac.. :(
    moj 31 dzien cyklu, majac zwykle 27 dniowe i raczej z tendencja do skracania, zestresowana zadzwonilam do p. Gosi a ona mi kazala jak najszybciej umowic sie z lekarzem. No to lece dzis po poludniu do dr koko.
    Anna faktycznie dziwne, leć koniecznie do lekarza i daj znać!
    U mnie dziś 6 dot i czuje się zwyczajnie, w czw pewnie zrobię sikanca, ale boje się jak diabl...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 maja 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Anna faktycznie dziwne, leć koniecznie do lekarza i daj znać!
    U mnie dziś 6 dot i czuje się zwyczajnie, w czw pewnie zrobię sikanca, ale boje się jak diabl...
    Jeszcze tyyyleee czekania. Jak mozecie ? :D

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella chciałabym ale boje się, betę pewnie zrobię i tak w sobote bo to będzie 11 dpt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 12:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Bella przeżywa katusze przez nas :-P ... Olciaaa, chyba pobijesz rekord z terminem pierwszej bety po transferze 5cio dniowego Kropka :-) i dostaniesz order za cierpliwość ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Haha Bella przeżywa katusze przez nas :-P ... Olciaaa, chyba pobijesz rekord z terminem pierwszej bety po transferze 5cio dniowego Kropka :-) i dostaniesz order za cierpliwość ;-)
    To serio bardziej strach niż cierpliwość. Dzisiaj wróciłam do pracy więc mam głowę zajęta trochę czymś innym, ale myślę że w czwartek może mi być już cięzko. Sama nie wiem co lepsze wiedzieć czy nie wiedzieć...w każdym razie do czw postanowiłam czekać bo to 9dc. Olcia Ty wtedy robiłaś testy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Ja zrobiłam sikańca i betę w czwartek. Normlanie może i też bym poczekała, ale ilość i cena lekow, które przyjmujemy przekonała mnie do betowania w 9dpt.
    Ps. Prawidłowy kariotyp żeński :-) uff... kamień z serca <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Tak. Ja zrobiłam sikańca i betę w czwartek. Normlanie może i też bym poczekała, ale ilość i cena lekow, które przyjmujemy przekonała mnie do betowania w 9dpt.
    Ps. Prawidłowy kariotyp żeński :-) uff... kamień z serca <3
    Super, bardzo dobra wiadomość!
    Ja mam globulki do soboty, więc może faktycznie betę zrobię w pt żeby nie faszerować się niepotrzebnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 12:51

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Haha Bella przeżywa katusze przez nas :-P ... Olciaaa, chyba pobijesz rekord z terminem pierwszej bety po transferze 5cio dniowego Kropka :-) i dostaniesz order za cierpliwość ;-)
    Okropne katusze :D
    Ej, ej ja przy przedostatnim et tez robilam bete w 11dpt, po pozytywnym tescie w 6dpt :P

    olcia.de lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Okropne katusze :D
    Ej, ej ja przy przedostatnim et tez robilam bete w 11dpt, po pozytywnym tescie w 6dpt :P
    O nieee! Ty?! I to jeszcze po pozytywnym sikańcu?! Kobieto! :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może jutro zrobię 7 dot ale mam testy 25, ale jak wyjdzie negatywny to boje się że będę ryczeć w pracy, a ja raczej tu staram się być twardą babką...
    Cholera Laski dawno się tak nie bałam, niby nasilanie na test żadna filozofia haha a jednak...

    Bella93 lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    O nieee! Ty?! I to jeszcze po pozytywnym sikańcu?! Kobieto! :-D
    Nooo :) tez umiem czekac
    1crio beta: 5, 7, 9, 11, 16dpt (+) tu robilam jeszcze 21 i 22dpt - potwierdzenie spadku
    2crio beta: 7dpt (-)
    3crio beta: 9, 11dpt (+) a tu 20 i 21dpt - potwierdzenie spadku
    4crio beta: 11dpt (+) 12dpt - potwierdzenie spadku
    5crio beta: 4 (robili na SOR), 6/7dpt (-)

    No i zawsze sikaniec 6dpt. Ale z beta umiem sie wstrzymac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2018, 13:37

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    To może jutro zrobię 7 dot ale mam testy 25, ale jak wyjdzie negatywny to boje się że będę ryczeć w pracy, a ja raczej tu staram się być twardą babką...
    Cholera Laski dawno się tak nie bałam, niby nasilanie na test żadna filozofia haha a jednak...
    Doskonale Cię rozumiem! Mnie się ręce tak trzęsły, że bałam się że mi sie mocz z pojemiczka wyleje... masakra... ale z sikańcem może poczekaj do czwartku... no chociaż do srody... a masz jakieś objawy i przeczucia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Doskonale Cię rozumiem! Mnie się ręce tak trzęsły, że bałam się że mi sie mocz z pojemiczka wyleje... masakra... ale z sikańcem może poczekaj do czwartku... no chociaż do srody... a masz jakieś objawy i przeczucia?
    No właśnie nie mam, tzn czułam trochę parcie w podbrzuszu, ale ogólnie myślę że to bardziej ten progesteron. Ja już wcześniej zawsze miałam jakieś objawy, a to mnie piersi bolały, a to jajniki a potem okazywało się, że nic z tego. A teraz w sumie nic... A przeczucie, ehhh.... Bardzo bym chciała, ale moja kobieca intuicja nic mi nie podpowiada. Do tego wczoraj jak jechalam samochodem to onmaly włos nie miałam stłuczki, nic się nie stało a ja zaczęłam płakać, że coś mogłam zrobić kropkowi. Więc jednak ten stres trochę mi bije na mózg.ale to pewnie i hormony i stres i ogólnie to czekanie na dziecko. Sorry że piszę trochę bez ładu i składu ale pisze z tel.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj się kochana, nic tym nie zdzialasz. Z tymi objawami to różnie bywa u każdej kobiety, wiec mam nadzieje, ze u ciebie akurat brak objawów jest dobrym znakiem :-) że też ta nasza kobieca intuicja nas zawodzi w takich momentach! Ściskam Cię <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia a Ty jak się czujesz?
    Dla własnego dobra staram się już niczego nie doszukiwać. Wiem że co ma być to będzie ale mnie stresuje to że mam w zapasie tylko 1 blastke. Myślam że to wszystko będzie łatwiejsze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie czuje dobrze. Serio. Myslalam, że bede to wszystko gorzej znosic, ale moj mąż jest moim najlepszym terapeutą <3 myślę oczywoscie o kolejnej próbie, boje sie ze sie nie uda, ale ogólnie czuje się dobrze psychicznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super, że mąż Cię wspiera, mój też lepiej to znosi albo raczej chce żebym tak myślała. Cały czas mi powtarza że się uda, jak nie teraz to kiedys...
    W każdym razie mam nadzieję Dziewczyny, że wszystkim nam się uda, bo robimy co możemy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia a podjęłaś już decyzję co do dalszego działania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Olcia a podjęłaś już decyzję co do dalszego działania?
    Tak, w tym cyklu podchodzimy do scratchingu. Wciąż zastanawiamy sie ile zarodków transferowac ale bardziej skłaniam sie do dwoch. Gdyby bylo potrzebne kolejne podejscie, wtedy już idziemy za ciosem, bez scratchingu.

‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ