X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 9 września 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jutro chce się o wszystko dopytac. Zastanawia mnie co sie zadzialo z pecherzykiem skoro nie ma go na usg a ja nie plamie. Wchłonął sie ? Mam naprzemiennie załamke i racjonalne myślenie. znikam na razie. dzieki za wsparcie. Jesteście kochane wszystkie !! :*

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 9 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja będziesz potrzebowała czegoś wsparcia, pogadać daj mi znać. postaram się cały czas zaglądać tu co się dzieje. mimo wszystko daj znać co Kłośiński jutro Ci powie.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 10 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam odstawić wszystkie leki, po krwawieniu mam liczyć 15-18 dzien cyku na wizytę u Klosinskiego i zaczynamy przygotowania do kolejnego crio..

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 września 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam, że dopytuje. ale co Ci powiedział, zlecił Ci dodatkowe badania? a jaki jest u Ciebie poziom TSH sorki, ze dopytuje ale to właśnie TSH wysokie i niedobór vit D był u mnie powodem nie powodzeń.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 10 września 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, powiedział ze to się zdarza. Mamy dobre wyniki. Ze narazie po prostu podchodzimy do 2 próby. TSH miałam kontrolowane, wynik z poniedziałku to 1.9 wiec ok. Moze ten progesteron był za niski... Zawsze był z nim problem ale wydawało mi sie ze konskie dawki dostawałam. Powiedział ze możliwe ze sie za płytko zagniezdzil.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 10 września 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaminę D przyjmowałam zanim podchodzilismy do in vitro, potem w przygotowaniach do transferu miałam ja w suplementacje od Klosinskiego (mama dha premium). Po transferze w suplementach od Sobkiewicza czyli femibion 1 oraz magnezin, nie było wit D... Zacznę ja brac na własna rękę znow. Teraz sie bałam zeby cos nie popsuć.. Strasznie sie boje ze sie znow nie uda.. Wiem ze tyle dziewczyn przeżywalo porazke. Nie wiem jak sobie poradzić z pesymizmem..

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 września 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja potrzebny jest czas i morze łez, niestety. Myślałam, że Cię to ominie :( z tymi femibionami i mama dha nie stresuj się. ja łykałam za miennie a obecnie zamieniłam na inny preparat ze składem jak mama dha tyle, że tańszym. Magnezinu też nie kupowałam tylko magne B6. podpowiedź taka na przyszłość. trzymajcie się !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 10 września 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, ciagle rycze. wiem ze czas leczy rany. Chciałabym zasnąć i obudzić sie za miesiac, chociaz tyle. Ja cały czas trzymam kciuki za Twoje szczęśliwe rozwiazanie:) jesteś moja nadzieja na to ze in vitro sie udaje

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 września 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana udaje się, przy mojej I procedurze porażki przechodziłam tak jak każda inna. na szczęście Stefanowicz przy II procedurze nie poszła utartym szlakiem i szukała powodów nie powodzeń wcześniejszych. Do dziś i pewnie do ostatniego mojego dnia będę jej wdzięczna za profesjonalizm i za to że nie traktuje każdej pacjentki tak samo.

    teraz z innej beczki mam lekkiego pietra przed wtorkową wizytą, bo to że morfologia mi szaleje to żadna nowość, ale pojawiło się białko w moczu i mam bardzo bardzo wysokie d-dimery :( ehhhhhh, dlaczego nie może zawsze być dobrze...

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 10 września 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Licze na to ze Klosinski zmieni leki albo dawki. Sama troche z dieta ruszę by endometrium było grubsze, słyszałam ze tak mozna je poprawić troche (ryby, orzechy, wino- (to oczywiscie nie po transferze) itp), mam wrażenie ze to moze byc przyczyna, zawsze miałam z grubością problem ... Ehhh ale mozna tylko gdybać :/ Józefka a ty sie morfologia nie martw. To da sie poprawić, na pewno powtórz badania. Jesteś pod opieka mega specjalistki wiec wszysko jest pod kontrola:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 września 2016, 22:07

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 września 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ale do wtorku osiwieje, morfologią się nie przejmuje tylko te cholerne d-dimery i biało w moczu. nie wiem jaka dawka w ciąży białka jest dopuszczalna, a odpalam google to mi wyskakuje zatrucie ciążowe więc wyłączam żeby nie zwariować.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 11 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej nie czytaj za duzo w necie bo ja po wynikach mojej morfologii juz mialam bialaczke, innego raka albo hiv. Net jest bardzo pomocny, ale nie nalezy sie wkrecac ( wiem to ale wiele razy sie wkrecilam ;))ja poki co boje sie lyzeczkowania (nie mowie juz o strachu przedkolejnym niepowodzeniem, ciegle o tum mysle, ze jestem calkowicie chora, ze bede odrzucac kropki... rycze juz 3 dzien..) a tak bedzie jesli sama sie nie oczyszcze..@ przybywaj!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2016, 10:24

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 września 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja u mnie nic lepiej nie wywoływało @ jak test ciążowy. ale jak Ty odstawiłaś leki to max3-5 dni @ przypełźnie.

    zadzwoniłam do kuzyna jest ginem, mam śladowe ilości białka i mam się nie przejmować :) we wtorek wizyta wiec licze na szybka pacyfikację od Stefanowicz :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 11 września 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze to slyszec ze to jednak nic groznego:)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 września 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka z racji tego ze mam chwilowy przypływ chęci do walki, zapytam jakie badania , co kontrolowałas, jakie hormony, poziomu itp po transferze. Mam wrażenie ze czegoś niedopatrzylismy, musze wiedzieć zenontrolujemy wszytsko co sie da by miec spokojne sumienie. Miałaś problem z TSH, do jakiego poziomu zbiliscie? Stefanowicz zmieniała Ci jakos leki ? Chce zrobic wszytsko by nie czuć tego bólu 2 raz. Bede wdzięczna !

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 września 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja teraz jestem w pracy, jak wrócę sięgnę po teczkę i odkopię wszystkie badania jakie robiłam przed II procedurą.

    i tak leki mi do punkcji pozwiekszała dawki i stymulacja trwała dużej.

    Ogólnie ja widzę sukces w stałym kontakcie Stefanowicz i Kokoszko (endokrynolog) na wizycie u Kokoszko ta dzwoniła do Stefanowicz i wspólnie ustalały dawki odpowiednie. wszystko Ci napiszę wieczorkiem.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 września 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, nie spieszy sie :) mam czas ;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny!
    Drezna bardzo ucieszyłam się jak nadrabialam zalegosci a później takie rozczarowanie łzy mi stanęły w oczach zwatpilam we wszystko i bardzo boję się bo poczatke podniósł mnie na duchu bardzo.
    Jozefka jesteś szczęściara ale tak jak czytam swoje przeszlas już w życiu i szczęście zasłużone dlugowyczekane i wyplakane. Widocznie Nie przychodzi to łatwo trzeba swoje przecierpiec.
    Napiszę co u mnie. Jestem po ślubie więc za to brak czasu bo ślub urlop wyjazd ogólnie full serwis. Zero myśli w kontekscie jakichkolwiek dzieci :-)
    Ogólnie umawialam się na wizytę w poprzednim cyklu Ale byłam na urlopie więc w tym cyklu się wybieram w piątek lub sobote. Będziemy podchodzić do IVF.
    Miłego dnia kobiety :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wcinam się w wątek ale rozważam zmianę kliniki i między innymi rozważam gamete rzgow i salve. Czy moglibyście napisać kto w salve jest specem od takich trudnych przypadków? I czy laboratorium embriologiczne jest też dobre? Słyszałam dobre informacje o pani embriolog. Mamy za sobą 4 nieudane procedury dlatego troszkę już opadami z sił... będę wdzięczna za każdą informację....

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 września 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia, zapraszam do wpisow w tym watku o klinice i lekarzach. Aktualnie strona 15, wpisy z 15 lipca :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ