X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 września 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza, czekalysmy kiedy sie odezwiesz !:) mam nadzieje ze slub i urlop sie udal :) no jak widzisz, myslalam ze in vitro udaje sie i za 1 razem. To byl piekny miesiac czujac ze jest sie w ciazy. Gdyby nie beta i usg ciagle bym tak myslala:( Dzisiaj mniej placze i rozmyslam bo ciagle cos sobie wynajduje do robienia, chyba to jest moje lakarstwo. Gorzej z mysleniem pozytywnie o 2 probie, bo z tym jest w kratke :\ Czyli zaczynacie :) super:) u kogo postanowiliscie rozpoczac procedure ?sle usciski:)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja dziękuję bardzo mi pomoglas!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja chodziłam do Klosinskiego i chyba jemu nadal zaufam no tak można gdybac. Jak widać u Ciebie udało się tylko później coś nie zatrybilo nie wiadomo czemu Ale wszystko szło bardzo ładnie. Dobrze że masz jajeczka pytalas jakie koszta tego drugiego podejścia? Ja pokladam duże nadzieje w tym bo nie mam kasy na liczne podejścia.

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja Klosinskiemu chce dac jeszcze szanse. W sumie cala procedura poszla ok. Mam z nim bdb kontakt i jest naprawde ludzki a tego mi teraz trzeba. Tak jak piszesz cos pozniej nie poszlo, teraz trzeba pomyslec co. Ja pokladalam ogromne nadzieje w 1 podejsciu. Nie mamy juz oszczednosci. In vitro nas zaskoczylo, ze to juz (myslalam ze same gonadotropiny dadza mi 1-2 jajeczka i ze zajdziemy szybko naturalnie, niestety nie reagowalam na tamte zastrzyki wcale ), wiec nie mielismy uzbieranej nie wiadomo jak duzej sumy. Aktualnie licze na moje mrozaki. transfer podobno ok 2tys kosztuje wiec do ogarniecia. W razie co tesciowie maja dolozyc.Ehhh ciezki nas los. Wieczor sie zbliza wiec zaczynam byc placzliwa:( jeszcze jestem 4 dni sama bo maz w delegacji. Musze jakos przetrwac

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 września 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja melduje się, przepraszam za opóźnienie ale po prostu padłam dziś.
    Tsh miałam na poziomie 2,66 przed I procedurą oraz 3,28 przed II procedurą i tu właśnie na cito kontrola u endokrynologa i wprowadzono lek EUTHYROX początkowo 75 mg, stymulacja i rosnąca beta podniosła mi TSh na poziom 6,74 i trzeba było zwiększaś dawki, obecnie utrzymywna jestem poza normą lub dolną normą. ponadto po nie udanych transferach skontrolowałam vit D i tu znów wynik 22,6 czyli za nisko suplementacja vit D początkowo 4000, potem 2000 w trakcie stymulacji i obecnie jestem już na poziomie 1000. ponadto czystość pochwy i cytologia no i kompleksowo wirusologia cała i przeciwciała. w II procedurze zwiększyli mi ilości zastrzyków i dłużej o 3-4 dni trwała stymulacja.

    lubiearbuza gratulacje dla młodej małżonki :)

    kornelia specjalistów embriologów to chyba Salve ma najlepszych, we wszystkich rankikach max punktów. lekarze każdy ma swoje preferencje odnośnie jak chce być prowadzony, ale są naprawdę dobrzy !!!

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo dziewczyny :-)

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 13 września 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki jozefka. Zwroce uwage na witamine D :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 września 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no po wizycie :) Kropek skopał znów p. doktor :) dimery mi się znacząco poniosły więc zwiększamy dawkę fraxiparine i morfologia jednak rozjechana więc dodatkowo wprowadzamy żelazo. Ale najważniejsze, ze Mały ma się dobrze !!!

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy polecacie jakieś laboratorium w Łodzi Bałuty Teofilów gdzie ceny są mniejsze niż w Salve? Czynne po południu od pon pt? Krótki czas oczekiwania.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 września 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robie w diagnostyce , Traktorowa 13 i wyniki mam w ten sam dzień, czynne również w sobotę

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze pytanko przepisał mi metronidazol 500 mg i kazał brać 0,5 tab dop. Ale nie pamiętam do kiedy mam brać a na recepcie są 3 opakowania. Czy coś źle usłyszałam jak bralyscie?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 września 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej o ile dobrze pamiętam, to metronidazol i tandum rosa do miesiączki.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to by sie zgadzało bo na recepcie jest stosować 2x1 a trzy opakowania 30 sztuk czyli akurat do miesiączki. A na rozpisce jest "Metronidazol 0,5 tab co 12 godzin czyli 15 by ok zeszło już sama nie wiem.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 18 września 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no do @, zresztą w trakcie miesiączki ciężko co kolwiek tam aplikować bo i tak wypłynie. Czyli co rozpoczynacie procedurę od następnej @ dobrze rozumiem

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak powoli szykujemy się

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka zrobiłam tam badania gdzie napisalas. Powiedz mi czy drukowalas sobie sama czy mogę takie dac czy tam dają oryginał z normalnym podpisem nie ksero?

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 21 września 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, duża jest różnica w cenach miedzy ta traktorowa a salve ?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HBs antygen 25 HVC przeci 37 HIV 45 Kiła 11 Rozyczka Igg 37 Igm 37 Toksoplazmoza Igg 37 Igm 37 razem zapłaciłam 266 za swoje a za męża 118. Grupę krwi mieliśmy więc nie robiliśmy. Napewnonkest trochę taniej bo Salve swoje ceny ma. A tutaj też masz szybko wyniki w ten sam dzień albo na drugi jak robisz po południu i wyniki przez neta można zobaczyć. Dają też kartę działającą od następnych badań 5% zniżki na wzzyskie pobrania.
    Ja przed IUI robiłam w Medyceuszu na Bazarowej tylko ze tam pobierają tylko od 6 do 10 i długo się czeka na wyniki. Ale ulga cenową jest. Nie pamiętam ile za moje Ale za męża z grupą krwi dodatkowo jeszcze zapłaciliśmy 110 zł.teraz mój nie miał czasu bo pracuje w takim systemie ze nie ma jak iść a ja juz zrobiłam razem z nim tam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 wrote:
    Dziewczyny Mam takie pytanie bo przedłużam sobie paznokcie systematycznie i mam pytanko odnosnie tej punkcji czy paznokcie mają być nieumalowane? Podają to samo znieczulenie co na hsg? Czy w narkozie? Nastawilam się na zdjęcie Ale nie zaszkodzi zapytać :-) A nie będę się doktora pytała hehe

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 22 września 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co mnie nic takiego nie mówili. słyszałam ze podobno do zabiegów preferują zmycie lakieru bo na naturalnej płytce widać np czy sinieją palce co jest oznaka problemów z krążeniem. Podobno łatwiej wtedy ocenić stan pacjenta. ja miałam pomalowane, na punkcje czekała ze mną dziewczyna z hybrydami na łapkach i nóżkach i nikt nam uwagi nie zwracał. Ja jedyne po transferze starałam sie unikać wszelkiej chemii w nadmiarze to wszytsko. W salve jest narkoza, chociaz ja miałam wrażenie ze miałam kontakt z rzeczywistością przez cały zabieg ale moze mi sie tylko wydawało :P w każdym razie bólu nie poczujesz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 09:32

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ