X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 30 września 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiem... Stram sie myslec inaczej ale mam ogromne wahania nastroju... Transfer bedzie w nastepnym cyklu. Wszytsko sie samonoczyscilo wiec to na plus:) Mam brac vit d ( dobrze ze mi jozefka napisalas wczesniej to ju zaczelam brac) i metronidazol. Dostalam tez duphaston by @ przyszla sensownie a nie za 60 dni jak to u mnie bywa. Czekamy:)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 30 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja ja to sobie na początku łykałam vit D - dawka 4000, choć sugerowali 2000. nie wiem czy to pomogło, ale jak widać nie zaszkodziło :) kciukam mocno, w końcu komuś muszę brzuszek przekazać dalej :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 października 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki, nadal na wolności. ciśnienie unormowane, jutro idę na kolejne KTG i mam na dzieje że Kropek nie bedzie spał jak to ma w zwyczaju podczas tego badania tylko wykaże jakąś aktywność. wizyta kontrolna dopiero za tydzień ale czujemy się dobrze. a jak u Was?

    lubiearbuza przygotowania do punkcji jak stymulacja już poszła w ruch?

    frezja przygotowania do CRIO ?

    mam nadzieje, że jakos podzielicie się moim brzuchem, bo ciąże trzeba komuś dalej podać , a kibicuje WAM obu !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 4 października 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka, myslalam wlasnie o Tobie:) super, ze sie udaje trzymac Kropka w brzuszku.Byle jak najdluzej:)
    Ja czekam na @. Choc od wizyty u doktorka mialam 3 dni plamienie, a jednego dnia bardzo obfite i myslalam ze @ przyszla przedwczesnie. Jednak to byl falszywy alarm. Moze to po scratchingu endo, ktory mialam na wizycie.Pozatym to jutro wracam do pracy po miesiacu przerwy( mialam L4 na lezenie, kiedy jeszcze wydawalo sie ze Kropek do uratowania). Czas na pewno szybciej zleci.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 października 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś miałam KTG i Jaś w koncu był grzeczny, a właściwie nie grzeczny i dał sobie zrobić wzorowy, prawidłowy zapis. w nagrodę byłam na zakupach dla niego i w końcu kupiłam pierwsze ciuszki dla niego w rozmiarze 56. bo podostawałaam multum ale 62. A niech ma chłopak, za tak wzorowy zapis <3

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W trakcie stymulacji dzisiaj 7 dzień cyklu i jeżeli dobrze zapamiętałam to 3 pęcherzyki z jednej 3 z drugiej czyli bez szału

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 października 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie liczy się ilość a jakość :) jeszcze możesz się zdziwić do kiedy planują stymulację, dawaj koniecznie znać jak będziesz mieć punkcję. Kciukam z całych sił !!!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Miałam gonal i menisorm teraz dostałam jeszcze fostimon na jutro dwie ampułki i mam przyjść w czwartek na usg.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 października 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a cetrotide od kiedy masz brać ?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 02:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem mam trzy opakowania Ale narazie nic o nim nie mówił żeby już brać

    asiamar lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 października 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli dalej Cię będą stymulować. Cetrotide jest jak już są dojrzałe, ale żeby nie pękły więc powalczą o następne. z tego co pamiętam :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 5 października 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza, stumuluja Cie dalej wirc spokojnie. Ja tez panikowalalm ze malo pecherzykow itp. mialam raptem jakos 3 , ktore wielkoscia nadawaly sie do punkcji, a pobrano az 21 komorek z czego 15 dojrzalych. Jak widzisz wszytsko jest mozliwe:)

    józefka lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 5 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie czasami jajeczka nakładają się na siebie i ciężko jest dokładnie trafić. nigdy u mnie nie trafili, zawsze po pobraniu okazywało się, że było więcej niż liczyliśmy :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się boję Ale cóż to efekt mojego niskiego AMH. Jutro kolejne USG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj moje emocje siegly zenitu bo o 18 miałam wizytę przepisał mi zastrzyki a tu apteka w Salve zamknięta bo inwentaryzacja obeszlam wszystkie apteki na limanowskiego aleksandrowskiej nigdzie nie mogłam dostać tam nie odbierali tel. W kwaiatch polskich a ja na 20 do pracy. W końcu udało się odebrali otworzyli mi i sprzedali jedną pani miłą drugą z fochem ale nie mogłam nigdzie dostać a czasu nie miałam i tak wzięłam po 19 grubo niż jak było w planach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2016, 20:20

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 6 października 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to musialas miec niezlego stresa, dobrze ze udalo sie kupic leki :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 października 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie najważniejsze aby ovitrell wstrzyknąć o określonej godzinie, pozostałe leki staramy się brać o podobnej godzinie. a nawet jak jest przesunięcie ovitrella to wystarczy poinformować p. Gosię to jakoś przesunie punkcje. ja cały czas fraxiparine brałam o 17:30 i tak starałam się go wstrzykiwać, w szpitalu mi przesuneli na 20 bo tak było im wygodniej. a ja się przejmowałam jak wcześniej mi się zdarzyło podać go po 18 :) mam nadzieje, ze jajka ładnie rosną !!! dawaj znać co i jak bo my tu ściskamy kciuki za Ciebie

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szału Nie ma po jednej stronie są 3 po drugiej dwa. I ponoc tak już zostanie. W sobotę kolejne usg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 października 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pamiętacie jaki miały się estradiol wynik?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 6 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wyniki były niskie estradiolu i cały czas panikowałam

    2 dc - 24,32
    6 dc - 404,00
    10 dc 1056

    wynik jajobrania 5 dni później 12 oocytów :) tak było przy II procedurze

    także spokojnie stymulowali mnie tu ok 12-13 dni jakoś

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ